Agrocentrum Sp. z o.o.

Kolno

Opinie o Agrocentrum Sp. z o.o.

Pietruszka

Specyficzny.to trzeba mieć charakter żeby tam pracować.za nim się tam zatrudnisz to dobrze dowiedz się po bokach jacy ludzie tam pracują.

łłł

Specyficzna firma, zajmuje się głównie maszynami, środkami ochrony roślin nawozami, płodami rolnymi i kwalifikowanym materiałem siewnym zbóż i rzepaku. Niestety chyba nie szukają pracowników.

Czy łatwo jest dostać pracę w firmie Agrocentrum Sp. z o.o. na wyższym stanowisku? Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Napisz komentarz, podziel się swoją opinią!

Zostaw opinię o Agrocentrum Sp. z o.o. - Kolno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrocentrum Sp. z o.o.