Opinie o Mape-Trans w Lubasz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mape-Trans. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mape-Trans o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mape-Trans w Lubasz

drajwer

Monika najlepsza potwierdzam fakt jedyna dziewczyna która sie tam nadaje na temat reszty lepiej sie nie wypowiadac

NOWY

ZAGLADALEM TU WCZESNIEJ NA FORUM I PARU WPISÓW BRAKUJE A BYLY BARDZO KONKRETNE .CZYZBY INGERENCJA KOGOS

h2o

teraz tam co nie którzy staaarzy pracownicy glówkuja jakie autko sie im dostanie , ponoc kilku juz odeszlo z powodu kiepskiej wyplaty,jezdzili za granice a kasa jak na krajówce ,

szejk

Potwierdzam fakt niepłacenia przez MAPE -TRANS zaciągniętych zobowiazań. Właściciel firmy pozuje na krezusa a nie stać go na zapłatę przeterminowanych faktur z 3-4 miesięcy. UWAGA KONTRAHENCI - TRZYMAJCIE SIĘ OD PANA PĘCAKA Z DALEKA.

Czy po rozmowie w Mape-Trans rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Jednak to, że nie płaci kontahentom jest jednak prawda!!!

Hugo

(usunięte przez administratora)ci co opisują brednie ataki z każdej strony byle tylko obsrac ktoś wcześniej fajnie napisał nie pasuje to sie zwolnij żeby było jasne ja tu pracuje i wiem ze każdy z kim rozmawiam mówi to samo jakaś gnida z ukrycia i braku zajęcia pisze brednie

Piotrek

No i opóźnienia z wypłatą, czasem aż miesiąc za późno!

Z tego co tutaj przeczytałem nie warto mieć jednak nic wspólnego z tą firmą.

bojarautoservice
@Marek

nie jest to prawda. firma paci terminowo. nie ma z nimi problemu. pozdrawiam

Tony

Z tego co wiem firma Mape-Trans dosyć spóźnia się lub nie płaci swoim dostawcą /kontrahentom a to niestety zły prognostyk na przyszłość lub początek końca.

Hugo

Nie jestem poeta wiec napisze prostymi słowami mi tu pasuje i nie myśle ze w innej firmie a w tym zawodzie kierowcy bede miał lepiej jak dla mnie jest ok !

Piti

Firma jest ok i najlepsze to ze jak patrzeć na opisywanie to nigdzie nie ma dobrze tylko nie pojmuje oco biega staży kierowcy młodzi kierowcy jakieś podziały myśle ze daremnie sie opisywać bo to z czasem i tak sie wszystkim znudzi mi tu pasuje wiec do kogo mnie dopiszecie do starych czy może do pieska szefa śmieszne pisze ze mi pasuje bo tak jest i juz mam pomysł Ci co twierdza ze zle w tej firmie niech sie podpiszą pod tym co piszą bo przecież i tak zła firma to może pan szef poprawi im warunki bo tak to pewnie nikt nie wie oco maja problem a może zwyczajnie obsrywaja ????

driver

Kolego masz racje ja tam robie od nie dawna i w sumie tak jak piszesz może nie jest źle bo nie ma co narzekać firma jak firma, szef jak szef. Jak to mówią wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. ale co do kierowców i jak to było dawniej też słyszałem ale to tylko od starych kierowców którzy tu już chwilę robia. Było lepiej ponoc. ja tam zbytnio nie narzekam ale tak jak ci mówili o tym że szefa tak uczyli sami sie podkładac to jest prawda. W tej firmie jest kilka osób które naprawde cały czas narzekają, mówia że szef to burak itp. jak rozmawiasz z nimi a w żeczywistości to pierwsi sa do tego żeby kogoś podjebac do Marcina. No ni9estety wszedzie jest tak samo. Wszedzie musi być w każdej firmie taka mosoba ale w tej firmie jest ich zbyt wiele. A marcin wie doskonale kto tak robi tylko że on to lubi ponieważ nie musi dochodzić co się głębiej w firmie dzieje. W tej firmie są ludzie którzy podpuszczają, kapują a jak wychodzi że to oni od razu sie wycofują i chowają uszy. Tu jest straszna głupia polityka. Ale niestety nie ma ludzi doskonałych. najgorsze w tym wszystkim jest to że Marcin sam pozwala na to bo słyszałem juz od nie jednego że przez głupich ludzi w tej firmie nie jeden kierowca sam odszedł bo juz miał dość tej dziecinady. Powiem |Ci kolego że jak szukasz firmy i myslisz o Mape trans to w sumie polecam ale musisz mieć stalowe nerwy i nie możesz sie dać podpuścić starym kierowcom którzy XCię będeą sprawdzać jaki ty jesteś. Tu najlepiej to jest się trzymać z dala od każdego i robic co swoje. pozdrawiam i życze pomyślnych poszukiwań pracy

Szukający pracy

Witam.Jestem z okolic Szczucina i szukam firmy transportowejgdzie chciałbym sie przyjąc. Dzwoniłem już nawet do pana Marcina i wstępnie rozmawialismy o pracy, ale jescze w sumie nic konkretnego nie powiedział. Wypytywałem juz nawet nie jedna osobę o Firmę Mape trans i zdania sa podzielone. Więc zaczołem szukać coś w internecie na temat tej firmy i Trafiłem na tą stronę. Zauważyłem po przeczytaniu kilku tych postów, po rozmowie z Panem Marcinem oraz z kilkoma osobami które znaja tą firmę że cos w każdym poście jest prawdy. Jak to mówia w Każdym kłamstwie czy wymyślonej historii znajduje się ziarenko prawdy. Tak że myśle ze obiecanki Pana Marcina są też wyrośnięte ponad normę a zachwalanie firmy przez innych pracowników świadczy o tym że może nie jest tak najgorzej. Kolego który pisałeś o tym że jak was było mniej w firmie to było lepiej. Tez włąśnie o tym słyszałem a podobno że im bardziej sie powiększała firma tym gorzej sie działo. Ale też słyszałem że to zasługa starszych pracowników bo jeden na drugiego szczuł i podpuszczał a kierowcy sami szefa uczyli jak sie jeździ na kombinacjach i zamiast kombinowac dla siebie to za wszelka siłę starali sie zaimponowac szefowi. Powiem wam z własnego doświadczenia że im mniejsza firma i mniej aut tym lepiej i pracownik jest szanowany a przy szybkim powiekszaniu to juz sie zmienia podejście do pracownika i jego pracy. A według mnie ci którzy tak strasznie wychwalają ta firme to albo sa z rodziny szefa, albo szef sam to wypisuje żeby uchronic swoja dume albo po prostu to największe lizusy w tej firmie. Na podsumowanie mojego Postu po licznych obserwacjach, konsultacjach stwierdzam że może i firma nie jest zła tylko co nie którzy kierowcy zamiast zająć sie wlasnym życiem i pilnować swojego nosa to lubia obgadywać innych nawet publicznie. A znając życie to temu Grześkowi nikt nie jest w stanie tego co pisze powiedziec prosto w oczy. Więć jak to kolega wcześniej opisał to nie jest poważny zakład pracy tylko przedszkole. Więc mysle że raczej lepiej jest sobie dac spokój z tą firma bo nic nie wiadomo co mnie może tam spotkać . Więc koledzy życzę szerokośći

Kotek 1

Polecam firme i jestem zadowolony z pracy i zarobków wszystko jest ok a jeśli mowa o Grześ to dziwny gość co miesza ale tacy są w każdej firmie

Piesek 4

Fajnie poczytać bo przynajmniej wiadomo ze co niektuzy koledzy z pracy to nieroby i całkowite durnie opisują sie na wzajem ja tu pracuje i jak dla mnie jest ok proponuje sie pozwalniac jak nie pasuje wiem jedno jak było nas mniej to nikt na nikogo nie nadawał i było ok i myśle ze nadal jest ok tylko ci co wszędzie im zle to piszą bzdety

piesek

prawda jest taka ze troszke brakuje tam dyscypliny jednym zdaniem wielkie przedszkole i tyle obsrywanie sie nawzajem historyjkami wyssanymi z palca (pozdrawiam przy okazji pana grzesia alias j23 ) nie wolno nic powiedziec ani naet sie pochwalic bo wszytko moze byc wykorzystane ale ogulnie nie jest zle a robic wszedzie trzeba niestety bo niema nic za darmo

Wierny PIESEK

Koledzy powiem wam tak firma jak firma może i są pieniądze ale na pewno nie takie na jakie zapracowaliście i robota na spokojnie ale do czasu do puki którys z pupilków odmówi zlecenia lub rodzina mu sie rozchoruje lub będa w rodzinie chrzciny wesele porody i kilkakrotne śmierci jednej osoby. A jeżeli którys sie sprzeciwi lub odmówi szefowi to później WIELKI SZEF FIRMY TRANSPORTOWEJ może sie pogniewać i zastosować wobec was śmieszne kary. To że nie przyjmuje narazie to nie znaczy że nie ma miejsc tylko że nie ma tyle pracy żeby każdego pracownika obdarować pracą i w miare go wynagrodzić. Ja przepracowałem w tej firmie pare lat i znam Dobrze "szefa Marcina", i jego Podejście do Pracownika i jego prac. A kologo Wesoly powiem ci e chyba zbyt krótko tam pracujesz i nie poznales jeszcze wszystkich obyczajow tej firmy. Popracujesz dluzej to zobaczysz jak tam jest naprawde

Kam

Coś w tym jest co piszesz wesoły bo z tego co podpytalem to narazie przyjęć do pracy niema dostałem odpowiedz ze wszystkie auta odstawione i pytać dopiero wiosna

Wesoły

Wszędzie dobrze gdzie nas niema znam firmę bo od kilku miesięcy w niej pracuje jak narazie polecam ta firmę napewno lepsza niż wcześniejsze a z tego co widzę to kasa ok robota na spokojnie nad tym jak ustawić Robote czuwają śliczne spedytorki (pozdrawiam) jedyny problem to maja ci co obsrywaja bo jakoś nikt sie nie zwalnia ani nieslyszalem o wyjazdach na miesiąc odnośnie tego co tu poczytałem na temat tej firmy to bzdury typowych obsrywaczy pasowało by ich wysłać do roboty w firmach tych co wcześniej pracowałem to by dopiero płakali typowe płaczki i lenie

Misiu

Ok

Zostaw merytoryczną opinię o Mape-Trans - Lubasz

• Jak się pracuje w Mape-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Mape-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mape-Trans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mape-Trans
2.7/5 Na podstawie 75 ocen.

Mape-Trans