Opinie o Radosław Kołodziej Rol-Pol w Dziewierzewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Radosław Kołodziej Rol-Pol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Radosław Kołodziej Rol-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radosław Kołodziej Rol-Pol w Dziewierzewo

Człowiek Nowy wpis

Tak czytając to zakrzyczeliście jednego niezadowolonego i odtąd taki raj że już nikt nie pisze? Czy firma padła bo nic o niej nie ma w necie poza tym że nazwa i adres?

Mikołaj

Myślę że jeśli byś tyrał jak wół to byś tyle lat nie pracował w tym miejscu :)

I'm Jacek Nowy wpis
@Mikołaj

Kury go podziobały ????

Zabojca76

Proponuję ci gościu odpuścić temat.

Anonim ;)
@Zabojca76

Popieram, radzę oszczędzić nerwów sobie, innym dookoła i nie siać fermentu gdzie popadnie. Nie szukaj problemów, spokojnie, same Ciebie znajdą :)

Abigor

Mariusz, najpierw piszesz uczciwy a teraz takie zarzuty? Ogarnij się chłopie. Jesteś jak chorągiewka, jak wiatr zawieje tak się kierunkujesz. Spójrz na siebie, czy tak do końca byłeś uczciwy. Nie sądzę.

@Abigor

Gdzie napisałem uczciwy??? Spójrz na siebie kim jesteś, Ja byłem do końca uczciwy. Od stycznia 2020 roku obciął pensje o 30 % kolejne od kwietnia 30 % oczywiście wszystko na najniższą krajową reszta pod stołem tzw premia , która nigdzie nie uwzględniana do zarobków. TO jest Uczciwość w tej Firmie. A i do dziś ponad pół roku nie wypłacił wynagrodzenia za lipiec o czym bardzo dobrze wie i za zaległy urlop ponad 28 dni.

@Zabojca76

MIKOŁAJ daj spokój brat to nie ty. A że grabicie ile możliwe nie przeszkadza mi.

@Zabojca76

kim jesteś??? Przedstaw się . Problemy i Ciebie dosięgną.

@MARIUSZ

Tak czynią "Państwo K." z wszystkimi

I'm Jacek Nowy wpis
@MARIUSZ

Mariusz hmm ... Jesteś kozak w necie a tak naprawdę to (usunięte przez administratora) w świecie,przez wielkie "P"

Weronika Nowy wpis

Cześć, pozytywnie się wypowiadaliście o tym pracodawcy, a potem czytam że jeden dział zlikwidowano i straciliście pracę. Powiedzcie, czy pomimo likwidacji tego jednego działu, jest nadal praca jakaś?

Agent Ubezpieczeniowy

Próbowałam się kontaktować

Dlaczego jeśli Pan potszebuje do pracy nie odbiera pan komórki

logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.

Pracuję w tej firmie rok i nie dam złego słowa powiedzieć. Z szefostwem idzie wszystko dogadać,nie ma problemu z niczym, pracownicy są traktowani bardziej niż rodzin, niż szeregowy pracownik. Dawno nie spotkałam się z miejscem,gdzie można na spokojnie zrobić swoją pracę i ma się z tego satysfakcję. Polecam każdemu :)

Antonina
@Anna

Już Pani nie pracuje. Jak większość pracowników :)

Mikołaj
@Antonina

Spowodowane to było likwidacją działu , a nie brakiem dogadania się. Wiec jak nie wiesz to się nie wypowiadaj .

@Antonina

Zachłanność wzięła górę. I Firma krzak upada.

Jaka atmosfera panuje w firmie Radosław Kołodziej Rol-Pol? Są ogłoszenia na Lento.pl z 1 listopada. Czy jest rotacja?

Kamil

oczywiście i to bardzo duża

Były długoletni pracownik

Szefostwo które w tych czasach to rzadkość. Bardzo rodzinna atmosfera ,zawsze pomocni i życzliwi. Każda podkreślam każda wypłata na czas. Czytam te komentarze Mariusza od dłuższego czasu bo doskonale wiemy że piszę to jedna osoba z kilku kont probuje oczernić firmę rolpol . Jesteś żałosny , ten człowiek oddal Ci i powierzył wszystko od dobrego mienia firmy po prowadzenie aut. Opowiadałeś ,opowiadasz i opowiadać bedziesz ale tylko i wyłącznie bajki . Oczerniasz kogoś bo już nie pracujesz i żal tyłek ściska co?? Mariusz życzę Tobie troszke pokory i szacunku ale myślę że szacunku jeszcze Cie życie nauczy , a pokorę ktoś Ci pokaże jak wdrożyć w życie .... nauczyciele są już chętni na danie lekcji pokory i to za darmo ps. Pamiętaj nikt nie jest bezkarny w internecie nawet Ty !

Irek

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, w firmie panuje fajna atmosfera, rozliczenia na czas, pełne poszanowanie praw pracowniczych, łącznie z prawem do urlopu i dniami dodatkowo wolnymi.

Mirosław

Firma jak najbardziej okej, wypłaty zawsze na czas a nawet zdarza się wczesniej, polecam, w porównaniu do mojego nowego zakładu pracy atmosfera w Rol-Pol jest swietna

Alicja

Polecam

Jolanta

Wszystko terminowo. Polecam

Na jakie benefity można liczyć w Radosław Kołodziej Rol-Pol?

Olo

Jest to bardzo uczciwy człowiek, uczciwa firma????

Krychu

Pracuję w firmie Rol-Pol około 1,5 roku. Czytając niektóre bzdurne komentarze, nie mogę uwierzyć i zastanawiam się do jakich granic przekłamania można dojść. W firmie panuje atmosfera wzajemnego zaufania i szacunku, jest bardzo dobra, przyjazna komunikacja. Szef zawsze mnie wysłucha, szanuje zdanie pracowników. Mam zapewnione odpowiednie warunki pracy, Szef dba o sprawność sprzętu. Nigdy nie zostawi pracownika na lodzie. Wypłata zawsze jest na czas. Moje zaangażowanie w pracy zostaje zauważone i docenione. Szef jest ludzki potrafi wczuć się w sytuację życiową. Zadzwoni, zapyta czy wszystko w porządku, czy czegoś nie brakuje. Takiego pracodawcy ze świecą szukać.

Przemkoo

Witam pracuje w firmie Rol-Pol. Mój staż wynosi 2 lata i przez ten okres nie miałem żadnych nieprzyjemności od strony pracodawcy. W firmie bardzo dobrze mi się pracuje ,atmosfera jest bardzo rodzinna . Mimo panującej sytuacji gospodarczej spowodowanej pandemią ,wypłaty oraz premie są na czas . Nie zgadzam się z tymi wszystkimi negatywnymi opiniami ,dla mnie to wszystko wyssane z palca , ktoś poprostu nie ma pomysłu na siebie piszac takie bzdury .

Rolnik Dziewierzewo

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź w jaki sposób Cię (usunięte przez administratora) Jestem stałym klientem od 3 lat i żadnych problemów nie miałem, podobnie jak moi koledzy po fachu :)

Zabojca76

Nie prawda to te śmiecie piszą pracuje tam i nie mam żadnych problemów z Radkiem

Weronika

Widzę, że nie masz dobrej opinii na temat Właściciela firmy Rol-Pol, co oczywiście szanuję. Jednak powinieneś podać więcej informacji. Nadmieniłeś, że byłeś tam źle traktowany. W jaki sposób się to przejawiało? Podaj przykłady.

MARIAN

UCZCIWY!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Radosław Kołodziej Rol-Pol - Dziewierzewo

• Jak się pracuje w Radosław Kołodziej Rol-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Radosław Kołodziej Rol-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radosław Kołodziej Rol-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Radosław Kołodziej Rol-Pol?

Kandydaci do pracy w Radosław Kołodziej Rol-Pol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Radosław Kołodziej Rol-Pol
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 62
    89-240 Dziewierzewo