Opinie o Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Linie kolejowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. w Łódź

Gosia_Ola

Witamy. Jesteśmy mile zaskoczone czystością jednostek Impuls 2 . Pachnąca i czysta jednostka,toalety pachnące odjazd z 15:10 Lodz Fabryczna oraz jednostki impuls 2 kursy z Łodzi Kaliskiej do Sieradza . Naprawdę czysciutko i przyjemnie podróżować takimi jednostkami. Oby tak dalej bo to naprawdę malo wdzięczna praca utrzymanie czystości.

M.K.

(usunięte przez administratora). Na trasie Łódź Widzew-Ozorków (ogólnie kierunek Kutno) oszczędzają na ogrzewaniu, brak zasilania w gniazdach 230V, brak wi-fi, automaty do sprzedaży biletów zawyżają kwotę przejazdu nie uwzględniając zniżki "łódzkie bliżej". Jedyne co jest ok. to obsługa. Jeśli chodzi o punktualność czy częstotliwość kursowania podciągów to nawet o tym nie wspomnę. Projekt został zrealizowany trwał założony okres czasu a dalej niech się dzieje co chce. Gratuluję "produktu".

Asia
@M.K.

Dokładnie często jedna wielka du...a nic nie działa jak powinno. Nowe jednostki A dziadostwo.

Anonimowa

Nie wiem, skąd bierze się tyle przykrych opinii o ŁKA, lecz ja jako pasażer mogę naprawdę polecić. Bardzo często dojeżdżam do Łodzi z niewielkiej stacji, oddalonej trochę od tego też miasta. Łódzka Kolej robi, zależy dla kogo, niestety lub stety, dużą konkurencję dla naszego narodowego przewoźnika międzymiastowego. Nie tylko mniejsze ceny biletów, ale też krótszy czas podróży, nie zapominając o tym, że pociągi ŁKA jeżdżą o wiele częściej (no cóż, w końcu regionalny, łódzki przewoźnik). Nawet jeśli chodzi o pociągi ŁS, czyli te na relacji Łódź-Warszawa i Warszawa-Łódź są dość dużą konkurencją dla innych przewoźników. Nigdy nie spotkałam się z brudnym pociągiem, nie mam nic do zarzucenia. Konduktorzy zdarzają się różni, zupełnie jak wszędzie, ale nie spotkałam jeszcze jakiejś bardzo niemiłej jednostki. Polecam.

Pozal_sie_boze

Firma to jeden wielki bałagan. Od najwyższego do najniższego szczebla. Śmiać się chce że brak kompetencji ludzi odpowiedzialnych za ruch pociągów itp nie pozwala na punktualnie dojazdy do pracy i szkoły. Mniej chwalenia się na portalach więcej działania w odpowiednim kierunku. Pracowałem krótko bo bałagan jest droga ŁKA. Wstyd

Agnieszka
@Pozal_sie_boze

Czasami brak punktualności nie wynika z braku kompetencji ludzi odpowiedzialnych za ruch pociągów. Nierzadko te osoby nie mają ta to żadnego wpływu. Wspomniałeś, iż pracowałeś w Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Jak kształtowały się Twoje zarobki?

Rekrutacja nie za przyjemną... A podobno tak potrzeba kierowników piciągu. , praca bardzo odpowiedzialna a zarobki proponowane ( śmieszne )

Pytania zadawane jak u psychologa ... proste ale i czasem dziwne ...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Maszynista_006

Powiem tak pracownicy zajmujący się sprzątaniem jednostek Newagowskich od około miesiąca leca w kulki ich sprzątanie nocne to kpina bałagan na fotelach ,pozalewane kosze na śmieci,brudne toalety brak papieru toaletowego na jednostkach. Tak to wszystko do uchwycenia od wyjazdu jednostek. (usunięte przez administratora)

Lola
@Maszynista_006

Ogólnie nie ma tragedii po za wiecznym brakiem papieru i brudnych fotelach. Pozdrawiam miłego Pana z Creatio z Fabrycznej

Pasażerka
@Lola

Lola o którym miłym Panie piszesz z fabrycznego którego nigdy nie widziałam choć jestem tam codziennie!!!

PaniKonduktor
@Pasażerka

Zapewne chodzi o Pana z firmy która sprząta impulsy,na fabrycznym są dwie osoby,pan i pani,zawsze we dwójkę i cos mi sie wydaje ze to para;)bardzo mili ludzie i nigdy nie widziałam żeby było nie posprzątane.

Madzia
@PaniKonduktor

Haha ha dobre:)

@Madzia

Jakieś watpliwosci kolezanko? Też uważam że jest czysto i pachnaco zawsze . Widocznie Pani Madzi ciężko dogodzic. Pozdrawiam

Gosia

Witam. Jako pasażerka korzystająca często z pociągów LKA glownie na lini Skierniewice - Lodz w godzinach rannych muszę powiedzieć,że jestem bardzo zadowolona z usług. Czyste i pachnące pociągi,mili konduktorzy. Ogólnie 10 na 10. :)

Arek
@Gosia

To chyba koleżanka ma słaby wzrok. Bo jeżdżę na trasie odkad trasę obsługują impulsy i słabo jest się przykleic do stolika. 10 owszew za zapach bo czystosc nie koniecznie.

Niestosowne zachowanie Pana Konduktora (mial wasy) na trasie Lodz Kaliska - Ozorkow dnia 30 stycznia 2019r. Pociag wyjezdzal z Kaliskiej o godz 12,49. Na moje pytanie czy stojacy pociag na peronie 5 jest wlasciwy uslyszalam skierowany do mnie wrzask i krzyk zebym sobie sprawdzila. Fakt, sprawdzalam i peron byl 5 jednakze nie ma podanych numerow torow z jakich pociag odjezdza. Pan konduktor chyba pomylil sie troche z powolaniem oraz wykazal sie brakiem szacunku do doroslej kobiety.

anonim123

Ostatnio przejazdy są nie do zniesienia! Człowiek spieszy się by dojechać do innego miasta na czas by załatwić ważne sprawy a konduktor na wejściu wita słowami: przepraszamy musi pani pojechać następnym. Ludzie, jeśli nie umiecie zorganizować przejazdów dla pasażerów to usuńcie swoje linie i zróbcie miejsce dla innych! Może chociaż tak oszczędzacie innym nerwów~ spóźniona studentka... Moje sugestie dla Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.: Więcej autobusów zastepczych Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwiększyć ilość środków transportu

axcb

Najniższa krajowa jak na odpowiedzialną i zmianową pracę konduktora, to lekki żart ze strony ŁKA. Rozumiem, że to pensja tylko na czas trwania szkolenia? Ile po roku może liczyć konduktor i jakie są możliwości rozwoju? Są jakieś kursy doszkalające np. na dodatkowe języki obce, które ułatwiają piąć się w górę w karierze? Po jakim czasie można startować na kierownika pociągu?

gaweł
@axcb

najniższa pensja to przez rok potem 200zł więcej a bodajże po 3 latach 500zł więcej

cycubury

Firma niby nowa, przyjazna pasażerom ale na pewno nie pracownikom. Trzymiesięczny okres rozliczeniowy (zapomnij o dodatkowych pieniądzach z nadgodzin), służby dodatkowe, jeżeli w ogóle są do zamieniają DW na P czyli na korzyść pracodawcy. Praca konduktora za najniższą krajową, ciągle kontrole na pociągach, jeżeli pominie się jeden bilet to trzeba pisać wyjaśnienie. Ludzie jak to ludzie są różni chamy i prostaki najczęściej się zdarzają. Większe mają wymagania niż mogą zaoferować. Lepiej płacą w Biedronce na kasie.

Zostaw merytoryczną opinię o Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 12
    90-051 Łódź
  • NIP: 7252025842 KRS: 0000359408

Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.