Opinie o PUH Technika II w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PUH Technika II. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PUH Technika II o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUH Technika II w Bielsko-Biała

Ile jest zmian w PUH Technika II?

Jaki jest styl zarządzania w PUH Technika II?

Marek Nowy wpis

Jakie są style zarządzania ?

Czy nowo zatrudnione osoby w PUH Technika II otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zaangażowany Nowy wpis

Od pierwszego dnia - najpierw na okres próbny

Czy firma wygłosiła działalność gospodarczą ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PUH Technika II? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Słyszałem , że firma rozważa zakończenie działalności .

@Anonim

A masz jakieś dowody na to? Bo jeśli to zwykła plotka to kto w to uwierzy?

@Ewa

Szef tak mówi pracownikom którzy proszą o podwyżkę

Jaka jest atmosfera w pracy w T2

On

A gdzie jest siedziba firmy? Tzn miejsce gdzie mógłbym pójść złożyć cv osobiście

Czy w PUH Technika II zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Zawsze zawierana jest umowa o pracę na okres próbny

hmm

@Anonim a z czego te nerwy wynikają??

Jak jesteś fachowcem to odradzam pracy w tej firmie. Szkoda twoich nerwów.

MR. DREDD

Jak sobie radzicie z upałami? Czy macie klimatyzację? Czy w zimie dalej są na hali produkcyjnej przeciągi?

Norbert

Zarobki to każdy ustali indywidualnie i w zależności co potrafimy i jak pracujemy!

Bobo

Jak wyglądają zarobki w tej firmie.

@Bobo

Trochę na raty, trochę na lewo.

@Bobo

Jak chcesz mieć kiedyś godną emeryturę ODRADAM.

@Bobo

Sprostowanie wcześniejszego komentarza. Mając na myśli ze jest płacone wynagrodzenie "trochę na raty" to znaczy ze premie są płacone kwartalnie. Reszta pieniędzy zawsze terminowo w danym przepracowanym miesiacu.

@Oszukany

Sprostowanie wcześniejszego komentarza. Mając na myśli ze jest płacone wynagrodzenie "trochę na raty" to znaczy ze premie płacone są kwartalnie. Reszta pieniędzy zawsze terminowo w danym przepracowany miesiącu.

GrzegorzŁ

Po przeczytaniu opinii "staregopracownika" która ogólnie rzecz biorąc jest jest prawdziwa, ale przez swoją ogólność krzywdzi pewne osoby, które w niedalekiej przeszłości zmieniły pracę, czuję się w obowiązku jako ich były przełożony stanąć w obronie. Fajnie że się Rafał podpisałeś, bo akurat ta opinia o alkoholu wśród byłych pracowników najmniej, a tak naprawdę w ogóle przecież nie dotyczy Ciebie. Ktoś się zagalopował, ale wiemy, że u niektórych był to problem nie do zaakceptowania i dobrze, że już tu nie pracują. Ja Ciebie zawsze ceniłem, mimo iż pracowałeś u nas niedługo żadnych zastrzeżeń nie miałem. Proszę o osoby komentujące, aby uważały, co piszą, żeby uważać na ogólniki i nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Akurat praca Rafała (ale i Norberta, Grześka) była bez zarzutu - dzięki za pomoc w uruchomieniu MACHO...fajnie, że mogę na Ciebie liczyć. Nie przejmuj się za bardzo, co tu wypisują, na "nas" dużo większe pomyje wylewają (sam wiesz jak się u nas pracuje, a co niektórzy wypisują)...pozdrawiam

@GrzegorzŁ

Widać majster że NAWET faworyci się zwolnili o czym to świadczy?

Sprostowanie majstra faworyci.

Katarzyna
@GrzegorzŁ

Proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum. Na forum staramy się nie podawać danych osobowych pracowników firm, które pozwalają ich zidentyfikować. Sprawy prywatne powinny być omawiane między pracownikami. Jak oceniasz obecny zespół w firmie PUH Technika II? Czy ludzie tworzą zgrany zespół, który wspiera nowych pracowników?

GrzegorzŁ
@Katarzyna

Pod własnym wpisem można się chyba podpisać...?

starypracownik

postanowiłem jako jeden z dluzej pracujacych przyłączyć się do dyskusji bo widzę że forum za sprawą kilku frustratow lekko się rozgrzało...frustraci mają niedparta chęć poplucia na byłego dla nich już pracodawcę ale sposób w jaki to robią coś niecoś o nich mówi....zanim coś następnym razem napiszecie poczytajcie trochę regulamin, to ma być miejsce gdzie ktoś nowy może dowiedzieć się jakichś merytorycznych informacji....ludzi nie interesują wynaturzenia typu "jest nasikane pod pisuarem". A raczej było, dobrze że ze swoją "kultura"poszedłeś gdzie indziej, nam sie problem skończył, gdzie indziej się właśnie zaczął. ..a za ciebie inny musiał powycierac....ja pracuje ponad 5 lat więc coś mogę powiedzieć o firmie i pracy...trochę tak jest że technika 2 nie jest dla wszystkich zwłaszcza od czasu gdy szef na poważnie postawił sprawę alkoholu. .jak jeden z frustratow się wyżalił czterech się zwolniło....dla niektórych przetrwanie 8 godzin okazało się ponad siły i jedyne co zostało to szkalować ....przyszło za to czterech nowych i problem się skończył...i reklamacje na frezarkach numerycznych chyba też...jesteśmy narzędziownia i detale bywają trudne, czasem mam do zrobienia serie ale przeważnie to pojedyncze detale ..tolerancję bywają ostre. Z minusow...trochę mało miejsca się robi, to przez nowe maszyny. Ogólnie jak sobie przypomnę stan sprzed kilku lat to widać zmiany, jest sporo nowego sprzętu, robią też tak że np wysyłają stare manualne tokarki do generalnego remontu. Mamy za śmieszne pieniadze pakiet medyczny i można też rodzinę w to wpisać, szef funduje darmowa kawę i herbatę. Płaca wczasy pod grusza. Premię teraz płaca kwartalnie...tłumacza to jakimiś księgowymi problemami kiedyś była co miesiąc, teraz kwartalnie ale za trzy miechy. Wypłata od początku jak pracuje zawsze w ustalonym dniu. Co do l4....mnie kiedyś za dwa tygodnie szef zabrał połowę więc kolega co pisze o zabieraniu całej za jeden dzień to chyba nie za chorobowe...Godziny w miarę elastyczne, można robić 6-14 ale jak co to można pogadać z majstrem i zmienić na 7-15, z urlopem problemów nigdy nie miałem choć starają się zawsze aby na podobnych stanowiskach nie poszli wszyscy na raz i trzeba koło maja jakiś termin urlopu zadeklarowac..ogólnie w miarę spokojnie się pracuje, można dniówkę bez spiny przerobić.....wiadomo, robić trzeba ale akordu nie ma...pewnie są firmy gdzie możnaby więcej zarobić ale jak gadamy z nowymi to są i takie gdzie jest sporo mniej.....krzyków żadnych przez lata nie słyszałem i tego zarzutu wogole nie rozumiem....zreszta pracuje tu sporo ludzi po kilkanaście lat, emeryci też ...czy ktoś by tu z nich został gdyby po nich krzyczeli?? w ogóle jak już mają pisać to może lepiej ci którzy tu pracują. ..i merytorycznie, nie róbmy z forum szamba...

@starypracownik

Frustraci odeszli bo pić im nie wolno było ? Czy ty wiesz co ty piszesz? Ludziom ublizasz . Z tamtą odeszli najlepsi fachowcy. Firma oddaje roboty za prawie darmo i na siłe chce być na rynku. Jak się robi coś po kosztach to żeby był zysk najlepiej jak jedna osoba obsłuży kilka maszyn. Zostali tacy co im do emerytury niedługo zostało. Inni już mówią w języku Ukraińskim. Zastanów się jak dlugo chcesz tam pracować bo jak pojdziesz na emeryturę a w końcu ten czas nadejdzie abyś nie musiał żebrać pieniędzy na jedzenie.

@starypracownik

A krzyki to najlepiej bez swiatków .

Zadowolony
@Ktoś

Pracuje w firmie i złego słowa powiedzieć nie mogę, nie spotkałem się z tym aby jedna osoba obsługiwała więcej niż jedną maszynę więc po co piszecie bzdury...! Firmę jak najbardziej POLECAM w porównywaniu do innych firm w których pracowałem Technika 2 uważam za Najlepszą Jest spokój nie ma żadnych krzyków ani presji, robotę trzeba zrobić i tyle Z majstrem zawsze idzie się dogadać jak potrzebujesz wolne czy wcześniej wyjść nie ma z tym problemu

żetelny
@Ktoś

A Tobie się firmy czasem nie pomyliły? Wczoraj jeszcze wszyscy fachowcy w pracy byli i z tego co mi wiadomo, to w poniedziałek też przyjdą. Firma na siłę chce zostać na rynku? Pracy jakoś nie brakuje - strach pomyśleć, jakby się handlowcy jeszcze pojawili z dodatkowymi zleceniami. Z tym robieniem za darmo to też chyba nie do końca, bo jakoś magicznie co miesiąc wypłata jest, mało tego, jest jeszcze kasa na premie i dodatki różne (np. wczasy pod gruszą)... Po co oczerniasz firmę, w której już nie pracujesz? Masz coś mądrego do powiedzenia, do przyjedź i wyjaśnij na miejscu o co ci właściwie chodzi.

@żetelny

A jak przyjdę to powiesz mi że mnie zniszczysz ?

Rafal
@starypracownik

Reklamacje? Alkohol? A jak przyjeżdżam witasz z usmiechem, ujawnij się, chce poznać fałszywą osobą z dawnych znajomych.

@starypracownik

Napewno nie robisz 5 lat zostało może sześciu co przekroczyli 7 lat pracy reszta to ci co ledwo rok przerobili kłamiesz chwyć się pracy a nie ściemniaj jak do tej pory

Ktoś

Tak ci do śmiechu ? Dalej za 1 dzień L4 zabieracie całą premie? Lepiej się uspokuj bo napisze resztę rzeczy jakie są tam a być nie powinny.

Rozbawiony

Pracuję w technice 2, więc muszę napisać kilka słów. Nie spotkałem się z wyzwiskami, obrażaniem, groźbami - mało tego, po kilku spektakularnych wpadkach zawsze koledzy pomogli i doradzili, jak naprawić, albo schować, żeby nikt nie widział ;) Wspomina ktoś o pracy na dwie zmiany - nie ma, wciąż jedna zmiana. Czytników wejścia/wyjścia - nie ma, podobno kiedyś będą. Oszczędzanie na narzędziach? Mam to, czego potrzebuję. Czasem trzeba trochę poczekać i cierpliwie co 2 miesiące przypomnieć, ale w końcu przywożą ;) Kasa na czas, kwota zawsze do przewidzenia, a to dla mnie ważne. Owszem, odeszło w tym roku 4 pracowników. Ale za to skończyły się problemy z alkoholem :) Więc coś było na rzeczy :) Lubię atmosferę w PUH Technika II za: Atmosfera, kasa na czas

AA

...i pod pisuarem zawsze jest nasikane !

Koń pociągowy

Ja na Pana Janusza złego słowa bym nie powiedział !

@Koń pociągowy

Pracowników traktują bez kultury zastraszają okrzykami przeklęstwami. Szczególnie gnębieni są przez rudego . Schodzi ta firma całkiem na psy dzięki tej sekcie BMI.

obecny pracownik

Nie używaj słów, których nie rozumiesz, a tym bardziej nie stosujesz. KULTURA to jedno z nich. Jeśli słyszałeś w Technice 2 jakieś krzyki to muszę cię zmartwić, jedyne to te, które sam regularnie wydawałeś. Może nie pamiętasz jak wyłeś jak potępieniec, pewnie szkodziły opary alkoholu świeżo wypitego. Cała załoga odetchnęła z ulgą i ciesz się, że tyle lat p. Janusz cię tolerował. To już jakaś reguła, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy mają najwięcej za pazurkami i powinni akurat milczeć....

Frajer
@obecny pracownik

Jesteś chyba bardzo ważny skoro wypowiadasz się za całą załogę ile za to bierzesz?

Potępiony były pracownik
@obecny pracownik

A zwłaszcza ci którzy SIĘ zwolnili mogą teraz śmiało powiedzieć szef OKEJ ( tylko On ją trzyma i wie kto ma fach w rękach) (usunięte przez administratora) Sam wdycha opary SWOJE Chowacja się oddala chyć się pracy a nie tylko Internetem żyjesz w trakcie pracy WIDZIAŁEM NIE RAZ. P.S W TYM ROKU ODESZŁO 4 ludzi o czym to świadczy??? Sami oceńcie.

Nic się nie zmieniło na lepsze a na gorsze, zamiast starać się by było lepiej firma inwestuje w czytniki wejścia/wyjścia, próbuje oszczędzać na narzędziach do tego wchodzą 2 zmiany :( Jedyny plus że pracodawca płaci na czas! :)

Omijać z daleka gnębienie zwłaszcza jak chcesz się zwolnić majster rudy złośliwiec

MIMO WSZYSTKO Z SZEFEM JANUSZEM ZAWSZE MOŻNA SIĘ DOGADAĆ JEST OK.

Zostaw merytoryczną opinię o PUH Technika II - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PUH Technika II?

Zobacz opinie na temat firmy PUH Technika II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PUH Technika II