Opinie o Książnica Beskidzka w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Książnica Beskidzka, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Książnica Beskidzka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Książnica Beskidzka w Bielsko-Biała

Maja

Coś cicho tu o Książnicy Beskidzkiej. Jakiś czas temu poszukiwali tam kogoś na stanowisko bibliotekarza. Wymagali między innymi: wykształcenia wyższego (bibliotekoznawstwo, filologia polska) lub średniego (Technik Informacji Naukowej, Studium Bibliotekarskie), umiejętności obsługi komputera. Ktoś z Was może wie, czy teraz poszukują tam osoby do pracy? Będę naprawdę wdzięczna za taką informację.

olivka
@Maja

Moim skromnym zdaniem - odpuść. Nie po to człowiek studiuje tyle lat, by pracować za 1800 zł. Dodatkowo atmosfera między pracownikami jest drętwa, ciągle plotki, wyciąganie pochopnych wniosków, podkopywanie pod kimś dołków. Za taką kasę szkoda nerwów. To nie jest praca rozwojowa, tu ciągle stoisz w miejscu, tak samo jak wypłata. Nie polecam.

ot co
Klient
@Maja

wiesz nie pchaj się tam, to praca zupełnie bezsensowna i po kilku latach się wypalisz zawodowo. Praca dla tych, gdzie ich nigdzie nie chcą i nic nie potrafią robić , więc do biblioteki idą. Stosunki między pracownikami pod zdechłym Azorkiem, a przykład idzie z góry, czytelnicy coraz bardziej roszczeniowi....biblioteka co się zowie, pozostała dawno temu w przeszłości. Teraz to nie wiadomo co to jest- wyścig szczurów, (usunięte przez administratora) brak tolerancji, brak koleżeństwa.....nic tylko w tył zwrot i nie zawracać sobie głowy badziewiem nadmuchanym do granic możliwości ego poniektórych włodarzy tejże instytucji ,przekładaniem woluminów zakurzonych w te i na zad, albo zabawy w przebieranki w zupełnie drewnianej atmosferce..... ODRADZAM

000 Nowy wpis
@olivka

Swięte slowa jest jeszcze gorzej niz było. Koszmarne miejsce

Depresja Nowy wpis

Chore układy i chore miejsce. Są równi, ktorzy nic nie muszą robić, bo są z polecenia i reszta, ktora za nich pracuje i jest wykorzystywana. (usunięte przez administratora) i upadek

Mr Book Nowy wpis

Ostatnie miejsce, w ktorym chciałbyś pracować. Marne pięniadze, brak szacunku do czytelnikow, podejmowanie decyzji na zasadziej czyjejs fantazji.

Zzzz Nowy wpis

Zrobiło się tu aktywnie. Chyba większość, ktora pracuje w tej instytucji po prostu szuka innej pracy. Pŕacownicy szybko odchodza, bo nie mają tam czego szukać

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Książnica Beskidzka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Bielsko-Biała
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant/Obsługa klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(437 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Pirat

Pracownicy są wyzyskiwani. Zarobki głodowe. I wieczne pretensje kierowników, którzy myślą tylko o sobie, albo przepychają łokciami walcząc o wladzę.

Ala

Praca jak w obozie. Pensja od lat najniższa krajowa, a wymagania jak w koncernie. Nie polecam. Chyba, że ktoś chce spróbować życia (usunięte przez administratora)

Alicja

@henryk a nie można wypożyczyć stacjonarnie?

Jeremi

@Henryk Ale to jest forum pracownicze więc takie uwagi lepiej kierować do firmy.

Henryk

Wprowadzone zostały ostatnio "nowe zasady obsługi czytelnika". W szczególności "zamówienia na książki należy składać przez katalog elektroniczny (o-pac) lub telefonicznie". Taka forma wypożyczeń jest dobra pod warunkiem, że mamy sprawnie działający katalog. Osobiście przekonałem się jednak wielokrotnie, że to co jest w katalogu niekoniecznie musi być na półce. W sumie więc dla czytelnika bariera trudna do przejścia, natomiast ogromna wygoda dla pracowników, którzy w ten sposób pozbywają się dużej części klientów i ograniczają swój wysiłek do minimum.

Rekomendacja

Ogólnie sytuacja w tym miejscu to poażka kilka lat wstecz było 100% lepiej starsi pracownicy można było porozmawiać i spędzić miło atmosferę teraz to załoga hamska a podejście do czytelnika mówi wiele do życzenia. Przyjdz do Książnicy Beskidzkiej przekonasz się sam.

@1234

@1234 Aż tak oceniasz to miejsce? Czy korzystanie z Książnica Beskidzka jest bezpłatne?

czytelniczczka

Bardzo przeszkadza mi głośna rozmowa osób obsługujących stanowiska z komputerami. Praca na komputerze staje się męcząca. Wypadłoby odizolować się słuchaniem muzyki przez słuchawki. Powinna obowiązywać cisza!!!!!! kiedyś tego pilnowano i przestrzegano) ze strony osób pracujących tu i tych którzy korzystają.

Zgadula

Nie płacą, nie dostaniesz swoich pieniędzy. Sprytnie formułowane umowy byleby oszukać pracownika. Depresja i mobbing.

bardzo słabo płatna praca z możliwością podcięcia chęci życiowych jak ktoś chce depresji POLECA

Zostaw merytoryczną opinię o Książnica Beskidzka - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Książnica Beskidzka