Opinie o Szarotka Centrum Ogrodnicze w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Szarotka Centrum Ogrodnicze, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szarotka Centrum Ogrodnicze na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szarotka Centrum Ogrodnicze w Bielsko-Biała

Kandydat

Witam widziałem że Centrum Szarotka Bielsko Biała szuka pracowników. W związku z chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki pracownika sprzedawca doradca klienta ? Czy oprócz podstawy są premie, benefity typu multisport, bony świąteczne oraz jaka jest atmosfera ?

anonim Nowy wpis

Kasia Kałat Nowy wpis

Wiadomość autorki wpisu do mnie z dnia 13.11: „Hej :) To ja chciałam się pożegnać. Mimo minimalnego kontaktu super ze cię poznałam i dziękuje za współpracę:) Niestety nie z każdym potrafię złapać kontakt taki charakter a niestety do Szarotki on zupełnie nie pasował :/ No i życzę dziś miłej imprezy !” ( mieliśmy akurat tego dnia spotkanie na które autorka wpisu również była zaproszona) Moja odpowiedz: Hej szkoda że się u nas nie zaklimatyzowałaś… mimo wszystko życzę Ci wymarzonej pracy i sukcesów w życiu

Kasia Kałat Nowy wpis

Łatwo jest obrażać kogoś w internecie, tylko jeszcze trzeba mieć odwagę żeby się pod tym podpisać…

Czarna Nowy wpis

Zapomniałaś do wpisu dodać swoją kartoteke lekarska.. Od koleżanki też. Wszystkim się dobrze pracuje..wszyscy są zintegrowani..(usunięte przez administratora)?;D Ty wogole masz pojęcie o tym?;) zwrócenie komuś uwagi,że wykonał jakaś pracę źle,po to by w przyszłości ńie popełnił tego samego błędu to nie (usunięte przez administratora) siedzenie na uboczu,będąc pod wpływem niezrownowazonej koleżanki (zresztą jedynej,ciekawe czemu:D) i po kilku miesiącach wylewanie swoich domysłów i frustracji na forum jest mocno ńiedojrzale, ewidentnie powinnaś udać się na ta konsultację psychiatryczna, która zalecił Ci rodzinny. Czytałam inne wpisy Twoje i wychodzi na to,że wszędzie jest źle,I każdy jest nastawiony negatywnie do Ciebie..I nie! Oczywiście nie w Tobie problem..:/

Wiecie może, czy w Szarotka Centrum Ogrodnicze szukają chętnych na staż?

Kris
@Pytanie

Niech ciebie reka Boska chroni id tego miejsca

Radosław

Pracy nie dostałem , ale jako jedyni dzwonili (i to kilka razy) do mnie z tą wiadomością tak jak obiecali . To zrobiło na mnie wielkie pozytywne wrażenie .

@Radosław

Panie Radosławie ;-) Dziękujemy za wizytę i możliwość poznania Pana. Niestety ilość miejsc pracy mamy ograniczoną a zatrudnianie odbywa się w momencie zmian strukturalnych lub w przypadku odejścia jednego z Pracowników. Często na jedno miejsce aplikuje od kilkudziesięciu do kilkuset Kandydatów ale staramy się Każdemu odpowiedzieć. Nie zawsze jest to możliwe z powodu ilości chętnych oraz ilości pracy ale dokładamy starań każdego dnia. Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Zespół Centrum Ogrodniczego Szarotka

Nop
@Radosław

Niestety nie oddwonili

@Bolek

Żaden pracownik nie może napisać jakie są warunki I zarobki ?

Lolek
 Problem
@Bolek

Bo są zastraszani i wycieńczeni praca w soboty 6 dni pod rząd 10 godzin bez zapłaty.

@Lolek

To dlaczego nikt tego nie zgłosi do Inspekcji Pracy ?

@XYZ
@Lolek

Co za idiotyzm ???? nie wiem skąd takie wnioski ze pracownicy są zastraszani i wycieńczeni praca bez zapłaty ale padam i nie wstaje po przeczytaniu tego.. Wystarczy napisać cv wysłać przyjsc na rozmowę i wszystkiego się człowiek dowie czarno na białym bez owijania w bawełne. Pracownicy Szarotki to zgrany zespół ludzie którzy maja rodziny i ciekawsze sprawy na głowie niż przeglądanie internetu w celu odpisywania na pytania ile się zarabia... litości. Życzę każdemu takiej atmosfery w pracy jaka jest w C.O Szarotka

fik
@Bolek

wypłata trochę większa niż minimalna krajowa 600zł wczasy pod gruszą paczka na święta bożego narodzenia ok 100zł i na tym koniec w sezonie codziennie w pracy 3 miesiące z życia wycięte Praca na rok bo więcej tam ludzie nie wytrzymują można zaobserwować jak ekipa się zmienia co rok góra dwa Premie uznanie Kierownictwa jak się podlizujesz to dostaniesz 100zł więcej

mar
@@XYZ

to czemu ciagle szukacie i czemu tkaa ruchoma kumulacja godzin w miesiacach

@Bolek

Panie Bolesławie ;-) Dziękujemy za zapytanie - wielkość wynagrodzenia idzie często w parze z doświadczeniem Kandydata i jego rozwojem. Pensja podstawowa oraz premia, wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, ubezpieczenie grupowe, dopłaty do posiłków to kluczowe składniki jakie otrzymują Pracownicy. Pozdrawiamy Zespół Centrum Ogrodniczego Szarotka

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szarotka Centrum Ogrodnicze? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Bielsko-Biała
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant/Obsługa klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(437 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Teresa

Co słychać w firmie? Czy firma będzie potrzebować ludzi na nowb sezon?

@Teresa

Panie Tereniu ;-) Oferty bieżące zamieszczamy na www.aplikuj.pl Dziękujemy za zaintersowanie naszą firmą ;-) Pozdrawiamy Zespół Centrum Ogrodniczego Szarotka

Ryszard

Taki spokój na forum tylko dobrze świadczy o firmie. Warto starać się o pracę bo czas dość niespokojny?

@Ryszard

Panie Ryszardzie "Jeśli Pracodawca szanuje i pomaga Pracownikom a Pracownicy tworzą zgrany zespół i rodzinną atmosferę to taka firma jest skazana na sukces????" zapraszamy do poczytania o nas http://biznes-ogrodniczy.pl/magazyn/wydania-glowne/biznes-ogrodniczy-czerwiec-2021/ Pozdrawiamy Zespół Centrum Ogrodniczego Szarotka

Co wchodzi w socjal Szarotka Centrum Ogrodnicze?

fik

śmieszna paczka na święta ok 100zł i 600zł pod gruszą

Marcel
Klient
@fik

Tak, dość wspomnieć że są nastawieni na wyzysk.

@Pytanie

Wczasy pod gruszą, dopłaty do posiłków, możliwość grupowego ubezpieczenia, premie dodatkowe

Patryk
Kandydat

Witam. Widzę , że centrum szarotka szuka dwoch nowych pracowników. Jestem po rozmowie o prace z kierowniczka, czy ktos moze mi powiedzieć , jak czesto szukają nowych ludzi i dlaczego.....?

@Patryk

Dotrudnianie wynika najczęściej z powodu: -zmiana struktur i rozwój -zmiany organizacyjne wynikające z rozwoju firmy -zatrudnianie w przypadku gdy jeden z pracowników przechodzi na urlop macierzyński -zatrudnianie w momencie gdy Pracownik zmienia Pracodawcę

Czy pracownicy w Szarotka Centrum Ogrodnicze dogadują się między sobą?

Oczywiście - rodzinna atmosfera

Czy często w firmie Szarotka Centrum Ogrodnicze zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

mar
@Pytanie

ciagle szukaja nowych osób ciagła rotacja?

Ania
@Pytanie

tam chyba nie ma awansu, tylko sami sie zwalniacie>?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Szarotka Centrum Ogrodnicze?

ten z zewnątrz

Jak można jednym ogłoszeniem o prace zdemotywować zespół ludzi, kolegów, współpracowników, którzy trzymają się razem od lat???!! Brawo Szarotka Bielsko....nic tylko przyklasnąć.

były pracownik

zgadzam się z opinią przedmówcy ... historia pracowników dowodzi że gdy chcieli się zwolnić proponowano im x kwotę śmieszną jak na obecne czasy żeby zostali dlatego moi drodzy każdy kto ma możliwość iść pracować gdzie indziej za lepsze pieniądze odchodzi zwłaszcza taki który ma rodzinę na utrzymaniu... nie wliczając w to oczywiście kredytu jaki większość z nas ma na mieszkania ...

BB

podwyżki z reguły najlepsze dają jak się pracownicy zwalniają, a z łaską jak jest wszystko ok. Oczywiście z przemiło ułożoną przemową jak to walczyli u szefa o ... złotych (nie wpisuję gdyż może zostać usunięte tak jak inne komentarze przez moderatora, chociaż opisywały prawdę i nie miały słów wulgarnych) i jak ciężko było... i jaka firma jest dobra, że Cię zatrudnia... szkoda aż mówić, bo podwyżka powinna być motywacją do lepszej pracy i uwieńczeniem pracy i starań za dany okres czasu. Pomijając już fakt, że wszystkie ceny w sklepach czy też opłat za media idą do góry i z takimi pensjami żyje się często na styk, ale jak się siedzi za odpowiednią pensję to jest trudno zrozumieć zwykłego pospolitego szarego pracownika, który nie jednokrotnie ma dzieci itd.

Ten powyżej to chyba napisał sam kierownik. Podwyżki ? Ciekawe jakie. A jak już to 50zł dorzucą z wielką łaską po ciężkich bojach.

Podwyżki są wiosną

aga

A jesli chodzi o coroczne podwyżki czy jest na co liczyc ?

Zgadzam się. Nie doceniają pracownikow!

Dlaczego nie można dać zarobić pracownikowi 2000 tys zł netto ?. Przecież każdy z nas umie liczyć jakie zyski z marży i obrotów przynosi sklep. Do tego dochodzą bonusy za obroty z firmami wypłacane po sezonie.. nawozy, sprzęt itd. Myślicie moi drodzy że gdyby wynagrodzenie było odpowiednie to byłaby taka rotacja ?? NIGDY W ŻYCIU ...

szarotka

zgadzam się całkowicie!!! Prawda jest okrutna. Żadna osoba nie jest doceniona, jeżeli chodzi o zwykłego pracownika, praca ciężka, a zarobki do tego nie porównywalne. Szacunku brak ze strony kierownictwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Szarotka Centrum Ogrodnicze - Bielsko-Biała

Szarotka Centrum Ogrodnicze
1/5 Na podstawie 1 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szarotka Centrum Ogrodnicze