Opinie o TPV w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Gorzów Wielkopolski

Andzej

Pracownicy produkcyjni (operatorzy) zatrudniani są na umowę o pracę przez agencję, reszta normalnie z tpv umowa o prace. Osoby zatrudnione z agencji nie mogą kupować tv ani nie dostają benyfitów światecznych. TPV jest firmą która wyjątkowo skrupulatnie NIE stawia na rozwój/szkolenia pracowników. W firmie chodzi o robienie zysku dla chińczyków, nikogo nie obchodzą szkolenia. Jeżeli są to bardzo rzadko iz reguły prowadzą je sami pracownicy tpv (poziom szkoleń żałosny). Z czego wynika rotacja? Jeżeli ktoś ma coś więcej w głowie to po poznaniu standardów firmy szybko ucieknie, albowiem tych standardów WOGÓLE nie ma. Zwykły przemiał ludzi i nic więcej. 2500zł dla inżyniera? To jak myślicie jakiego typu to inżynier? 90% to ludzie bez tytułów uczelnianych, bez doświadczenia na podobnym stanowisku (nigdy szanujący się inżynier nie pracował będzie za 2500) i ogólnie słabo rozwinięci. Szkoda czasu. Dużo lepsza pod kątem rozwoju będzie np. faurecia która jest w automotive czyli vda itf'y itd. TO są standardy a nie standardy grubasów w TPV.

Maria

@Ash, a czy wszyscy pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę? Czy mają dostęp do benefitów pozapłacowych? Czy firma TPV organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje, zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy? Wcześniej wspominaliście też o sporej rotacji, z czego ona wynika?

Ash

W tej firmie nie opłaca się celować wyżej jak lider linii. Czemu? 2400zł na rękę na start jako inżynier (obojętnie czego, każdy dział to samo). Specjalista 2200, inspektor 1800. Tylko TPV w tych czasach może tak płacić. Ale z drugiej strony każdy może zostać takim inżynierem, nikt tu nie patrzy na kompetencje:). Bez języka, bez szkoły, bez doświadczenia - nie ma znaczenia. Nie ma też znaczenia czy kończyłeś MBA czy MIT i te doświadczenie masz. Nikt nie płaci dodatkowych pieniędzy za prawdziwych fachowców. Są widełki +/- 500 zł i tyle. Chodzi tylko byś tyrał i nie narzekał. 2400 dostaniesz a po dwóch latach może dadzą Ci 500 brutto. I to w jakimś nędznym dodatku gdzie jak nie przyjdziesz do pracy (np. l4) to ta część dodatku w ogóle Ci nie przysługuje :). Śmiech na sali.

Filip

Może firma nie jest idealna ale chyba przesadzacie z tym narzekaniem!

Wojciech
@Filip

Przyjdź i zobacz dlaczego starzy pracownicy z doświadczeniem odchodzą bo są nie doceniani

Pracownik Biurowy

W zasadzie pozamerytoryczny aspekt przebiegu rozmowy według mnie opisuje stosunki panujące w tym zakładzie. Pani z HR wraz z moim niedoszłym przełożonym - oboje spóźnieni, rozmowa prowadzona w obskurnym pomieszczeniu w całości po polsku. Kompetencje w zakresie umiejętności posługiwania się j.angielskim sprawdzone na zasadzie cyt.: " to teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku...."z jednym niezdarnym, niepoprawnie gramatycznie zadanym pytaniem. Warunki finansowe (wskazówka dla udających się na rozmowę - proszę zacząć od tego - oszczędzicie sobie nawzajem czasu) to kwota "wynegocjowana" czyli kwota zaproponowana przez was gdyż Pani z HR w tym temacie milczy jak zaklęta, argumentując że żyjemy w Polsce delikatnie sugeruje czego mogę oczekiwać. Kwota zaakceptowana przez HR jest ostateczna z roczną podwyżką inflacyjną, brak bonusów, premii, programu socjalnego. Ogólnie dla mnie niemiłe doświadczenie.

Dlaczego Pana doświadczenie zawodowe biegunowo odbiega od pańskiego wykształcenia? To teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku....

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Mazurskie Miody
logo firmy Lekarzy specjalistów chirurgii dziecięcej/ urologii dziecięcej lub lekarzy chcących specjalizować się w tych dziedzinach.
Gorzów Wielkopolski
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (065)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
PRACUŚ

Nie polecam tej firmy

pawel

Witam. Rozumiem że jeśli jestem z Białorusi, jestem dobrze wykształcony, mam doświadczenie ponad 12 lat, nieźle mówię po polsku i państwo (TVP) oferuje stanowisko automatyka - wciąż nie ma sensu jechać. Będę traktowany jako nędzny uchodźca z nędzną Białorusi?)) Dziękuję

German
@pawel

Daj sobie spokój z polakami i tpv oni cię zniszczą, polacy są podli agresywni i mściwi to zwykła dzicz, tam pracują same prymitywne dzikusy, nie warto przyjeżdżać do polski i pracować w tpv, lepiej wyjedź z kimś zaufanym do Niemiec tam zarobisz 4 razy więcej i będziesz lepiej traktowany, ludzie w pracy czy obcy ludzie na ulicy będą bardzo życzliwi, pomocni i przyjaźni dla ciebie, wszystkie narodowości w Niemczech niemcy, ukraińcy, bułgarzy, turcy, arabowie, syryjczycy będą się do ciebie uśmiechać na ulicy i mówić cześć, tam możesz zaprzyjaźnić się z afrykanami, turkami z kim tylko zechcesz, ale pamiętaj polaków omijaj z daleka ! polacy ci nie pomogą, skopią cię, okradną, narobią ci problemów i będą źle życzyć, polacy są fałszywi i zakłamani, nigdy nie ufaj polakom i trzymaj się od nich z daleka nawet nie wdawaj się w dyskusję jak tylko usłyszysz że ktoś mówi po polsku uciekaj na drugą stronę ulicy, w niemczech jest dużo narodowości ale polaków łatwo poznasz, przeklinają, głośno wrzeszczą, zaczepiają ludzi, przewracają śmietniki, plują i dłubią w nosie

Marios
@German

Dokładnie polska to jedna wielka mucha do zdepnięcia najlepiej sprzydałoby się wybić tych barbarzyńców. W filmach polskich to co drugie słowo u nich to K***a, chamstwa, popisówki aż się chce rzygać na ten naród załuje że się w nim urodziłem.

Reporter

To się naczytałem i wiele ciekawych informacji uzyskałem na temat firmy. Ogólnie rzecz biorąc sprawa nadaje się do telewizji lub na radio. Co ciekawe dyrekcja nic z tym nie robi a prawdopodobnie wiedzą co się tam dzieje. Zarobki rzeczywiście wrażenia nie robią z kolei sytuacja z roku na rok się pogarsza. Trzeba to nagłośnić nie może tak być rzeby Polacy we własnym kraju byli gorzej traktowani a Ukraińcy mają wszelkie dogodności.

Dziwię się że wogule pracują tam Polacy nie zarobisz w tym (usunięte przez administratora) nawet dwójki. Firma od samego początku ma złą opinię i niestety nic tam się nie zmieni. Szukają taniej siły roboczej co będzie tyrać i trzymać gębę na kłódkę.

Opss

Witam podobno jest nowy lider magazynu i nad nim też jakiś nowy Pan Ch. i Pan W podobno to dwa pada.y tak po kiblach piszą i mówią że się za reke trzymają chodząc po magazynie

@Opss

Ssie swojemu Panu W w kiblu

Haha

Ssij Danielk. Ssij tyle tylko potrafisz

Maria

Jak obecnie oceniacie pracę w TPV? Ostatnio na wątku niewiele było komentarzy dotyczących środowiska pracy i atmosfery. Jak wyglądają relacje między pracownikami? A jaki jest stosunek kierownictwa do pracowników? Czy w czasie pracy jest możliwość wyjścia na przerwę?

dfg
@Maria

A co tam oceniać. Od dziesięciu lat ludzie to przeklinają i przez następne dziesięć lat będą przeklinali prace tam. Wyzysk i nic więcej.

Jaki były u was podwyżki w tym roku, na logistyce i produkcji?

karolci
@Ania

Jeszcze żadnych podwyżek nie było

Anka
@karolci

Aa niby słyszałam że po 300 zł bylo

@Anka

Nie będzie żadnych podwyżek.No ale jak nie ma podwyżek to i nie bedzie wydajości ;)Nowo zatrudnieni mają na kwitku więcej niż Ci co pracują po 5 ,6 lat....To jakieś żarty.Niedługo to sami ukraińcy bedą tam prcować..

hop

Idż na magazyn do Biedronki to Ci zapłacą na ręke prawie 3 tysiące i obiady oraz dojazdy do pracy będziesz miał darmowe. Na to TPV to szkoda w ogóle tracić czasu i nerwów.

Na obecne czasy to Polska jest pod zaborem Ukraińskim mają większe prawa i praca jest dla nich.Polak musi mieć doświadczenie na rynku pracy a Ukrainiec nie musi nic umieć i dostaje umowę na dłuższy okres czasu.Ukraińcy z tego powodu się cieszą a Polacy przez nich muszą wyjeżdzać za granicę bo tutaj rynek pracy jest dla Polaków zamknięty.Firma jest otwarta tylko dla nich więc moja propozycja jest taka żeby przenieść ją na Ukrainę.

Jakim prawem ten zakład istnieje na terenie Polski skoro pracują tam sami Ukraińcy Polacy jak jadą za granicę to nie mają żadnej taryfy ulgowej. Muszą znać język i naprawdę trzeba tam ostro zasuwać a jak się nie wyrabiasz to kopa i dowidzenia. W odróżnieniu my od nich musimy znać się na pracy za granicą a ci ludzie są przyjmowani hurtowo bez żadnej wiedzy i pojęciu o pracy. I w rzeczy samej odbierają Polakom miejsca pracy bo są tańsi ale za to głupi. Tpv lubuje się w takich pracownikach więc przez to wychodzą z tego zakładu buble osobiście nie kupiłbym z tamtąd telewizora. Co można więcej dodać jaka firma taki produkt.

Mariusz

Witam a jak wyglada praca ldera magazynu?

Maria

A co do zarobków to szkoda gadać.. Człowiek stoi 8godzin na nogach, stres nerwy naw...kurwaiaja człowieka i tak w kółko a o sobocie wolnej można zapomnieć najlepiej to na kolanach chodzić i prosić o jaki kolei wolny dzien

Jan
@Maria

ukraincy zarabiają tak samo jak polacy i maja darmowe mieszkania i dojazdy

Marai
@Jan

Oni zarabiają wiecej

karolcia

podstawa- to najniższa krajowa

Zuza

Niektórzy nie zasługują na pracę w tej firmie, tyle w temacie narzekania.

laki
@Zuza

A to nagroda i spełnienie marzeń pracować w TPV? Widać, że dla Ciebie praca w tej firmie to "sufit", ale dla większości jest to "podłoga".

Maria

Ta firma to są jakieś jaja. Robią wszystko aby nas Polaków wykurzyc, człowiek nie Ma prawa popełnić jakiekolwiek błędu (w przeciwnym razie idzie do zwolnienia). Teraz to tylko "przyjezdni" się liczą, bo to przecież dzięki nim idzie tak produkcja,jak twierdz dyrektor generalny, ale to ze człowiek stoi i robi swoje i jeszcze czyjeś to się nie liczy. Żal

Dno, dno

Co sezon masowo zwalniają ludzi. Pan i władca wytwarzania twierdzi ze każdego można zastąpić i jeśli się nie podoba to można spadać. .. Godzinne postoje spowodowane nieudolnością szefostwa magazynu, a biedni szeregowi pracownicy pozbywają się przez to premii... Wszystko co piszą o sprawnym zarządzaniu i cholera wie co jeszcze miłego o pracownikach to kłamstwo. Wyzysk jakich mało. Wulgaryzmy są na porządku dziennym... Dno, dno, dno

patriota
@Dno, dno

tak to jedna wielka (usunięte przez administratora)

pracownik z pampersem

Tą Kuchar...ke ;p wyiiiebał bym na zbity pysk za ? Za te zakazy wyjścia do WC w potrzebie!! przegięcie pały! Kuchar...a pizO wołowa obyś popuściła w gacie kiedyś, w raz z Anką

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TPV?

Zobacz opinie na temat firmy TPV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 9 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TPV?

Kandydaci do pracy w TPV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TPV