TPV
2 264 561 5 1
Coraz wiecej ludzi Nowy wpis

coraz więcej pracy w zakladzie Coraz wiecej Ukraincow Co z nami będzie? Jesli spotkamy sie na zakrecie Co z nami będzie?

NKWD & KGB & SBU z PCBA
Nazwa działu: Produkcja

No to teraz były sobie świnki trzy. Gruba NKWD. Zmęczona z KGB. Vłodkowa z SBU. Po owocach.... Ich poznacie

Tak9Nie4
@NKWD & KGB & SBU z PCBA

Tylko dialog oparty na szacunku i szczerości pozwoli na poprawę warunków pracy w polskich przedsiębiorstwach.. WIEC DLACZEGO LUDZEI PELNIACY WYSOKIE STANOWISKA W TPV, CZYTAJAC PONIZSZE OPINIE CZY TEZ HEJTY,NIE ZAINTERESUJA SIE DZIALEM PCBA. SKORA W OSTATNIM ROKU ZWOLNILO SIE TAM DUZO OSOB TO COS JEST NIE TAK PRAWDA??? Dlaczego nikt sie tym nie zajmie?

@NKWD & KGB & SBU z PCBA

A to ze technik ktory nie ma pojecia jak obchodzic sie z miernikiem podchodzi do urzadzenia i o maly wlos go prad nie zabija? Tego nikt nie widzi, wszystko zamiatane pod dywan.

Tak3Nie2
NKWD & KGB & SBU z PCBA
@Nattali

No właśnie tacy zostali technicy... Jak Pan z SBU. Po owocach...

Tak4Nie3
Pan Anonymous
@Nattali

Mogę w trakcie zmiany robić co chce. Was to nie musi obchodzić. Zapomnieliście że poziom waszej wiedzy nic niewart. Liderzy PCBA tak jak i ludzi w mojem dziale to niewyszkolony i leniwy osoby ktorych trzeba caly czas nadzorować żeby pracowali. Wysłał by was na owocu.

Tak4Nie3
Jesteś namierzony cwaniaczku Nowy wpis
@NKWD & KGB & SBU z PCBA

Ciekawe co powiesz przed sądem? Sąd ma obowiązek po przegranym wyroku poinformować pracodawcę aktualnego

Serwis śledzi adresy IP

Nieważne czy pracujesz czy pracowałeś Dokonujac wpisu pozostawiacz po sobie ślad W sadzie bedziesz musial udowodnić co napisałeś Jak nie będziesz umiał czeka cię kara Pomawiając ludzi narażasz się prawu To nie jest wykroczenie to jest przestępstwo Gratuluje wszystkim odważnym co myślą ze są anonimowi... Nikt dziś nie jest anonimowy Mamy nadzieje ze was stać Ciekawe czy stać was na proces sadowy i na wyrok

Kolo
@Serwis śledzi adresy IP

Przestan pic.... Zwyczajnie boisz sie juz sluchac prawdy!

@Serwis śledzi adresy IP

To się nazywa wolność słowa. Prawda w oczy kole

Hackerman Nowy wpis
@Serwis śledzi adresy IP

TOR i inne VPN, serwer proxy i sobie możesz szukać...

Smakosz

Na naszej stołówce smacznie dania dają jest duży wybór codziennie Zawsze 2 zupy masz i kilka roznych drugich dan Jest bardzo smacznie ale tez tlusto Uwielbiam obiadki na stołówce chociaż cos tam w pasie przybyło Tego nie ma w innych zakładach i jeszcze dofinansowanie jest

Dania tłuste są
@Smakosz

Drugie dania super smakują ale tłuste są A najbardziej mnie załamuje że właściciel stołówki politycznie sięudiela - tak samochodach reklamy polityków PO To naprawdę nie wypada To jest propaganda Nie powinien pan tego robić Czy naprawdę PO służy Polsce?

Tak1Nie1
Urszula
@Dania tłuste są

To forum raczej nie służy do dyskusji o polityce. Fajnie byłoby przeczytać coś o pracy w TPV. Jaka jest atmosfera?

Przezydent Du*a Nowy wpis
@Urszula

Dokładnie. Politykom kij w odbyt.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Chudy

Nadgodziny – co to jest Nadgodziny to inaczej godziny ponadwymiarowe pracy. Wynikają z tego, że pracownik pracował dłużej w ciągu doby, niż przewidują to jego norma czasu pracy oraz harmonogram na dany dzień. Trzeba pamiętać, że nadgodziny powstają w wyniku wyraźnego polecenia pracodawcy (pracodawca nakazuje pracownikowi zostać w pracy dłużej), a także kiedy można uznać, że pracodawca wiedział o tym, że pracownik zostaje dłużej w pracy i nie wyraził sprzeciwu. Nie uznaje się jednak za nadgodziny dodatkowego czasu poza wymiar, który pracownik spędził w pracy z własnej inicjatywy i bez wiedzy pracodawcy. Limit nadgodzin w tygodniu jest związany z systemem czasu pracy obowiązującym w firmie. Co do zasady, tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać przeciętnie 48 godzin w tygodniu w danym okresie rozliczeniowym. Wynikałoby z tego, że limit nadgodzin tygodniowo wynosi 8 godzin w przypadku standardowego systemu czasu pracy (przeciętnie 40 godzin tygodniowo). Trzeba jednak pamiętać, że przepisy mówią o „przeciętnej liczbie godzin w okresie rozliczeniowym”, a okres rozliczeniowy może wynosić nawet do 12 miesięcy. Może się zatem zdarzyć, że pracodawca zleci pracownikowi pracę 3 razy w ciągu tygodnia po 12 godzin i tym samy pracownik przepracuje w ciągu tygodnia 12 godzin w nadgodzinach, co nadal będzie zgodne z prawem, o ile: • zostanie zachowany wymagany dobowy odpoczynek minimum 11 godzin, • liczba nadgodzin w roku nie przekroczy 150 (lub innej ilości, jaka została ustalona w układzie zbiorowym), • w ramach przyjętego w firmie okresu rozliczeniowego nie dojdzie do przekroczenia normy tygodniowego czasu pracy.

P2703
Nazwa działu: Produkcja

Prędkość pracy rosnie z tygodnia na tydzień. Nawet doświadczeni pracownicy już nie dają rady. Teraz zaklad chce wprowadzić pracę po 10 godzin. Pytanie- czy musimy sie na to zgadzać? Moze warto się zmobilizowac i zaprotestować, inaczej pogadamy jak muchy..

Tak3Nie
Jest zbrodnia jest kara
Nazwa działu: Produkcja

Zniesławienie jak wiele przestępstw ma swój typ kwalifikowany (typ czynu zabronionego, którego znamiona wskazują na zwiększoną szkodliwość społeczną). W tym przypadku osoba pomawiająca dokonuje czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania. Stosunkowo najmłodszym środkiem rozpowszechniania informacji jest Internet i wszystkie łączące się z nim narzędzia, jak np. portale społecznościowe czy fora internetowe, gdzie często można spotkać się z przejawami zniesławienia. Za próbę zdyskredytowania kogokolwiek za pomocą tych środków osoba pomawiająca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Co więcej, art. 212 § 3 k.k. przewiduje, że wobec sprawcy przestępstwa pomówienia (zarówno typu podstawowego, jak i kwalifikowanego), sąd może orzec majątkowy środek karny w postaci nawiązki na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża lub na inny wskazany przez pokrzywdzonego cel społeczny. Innym środkiem karnym, który może mieć zastosowanie jest m.in. podanie wyroku do publicznej wiadomości (art. 215 k.k.)

Chyba TY
Nazwa działu: Produkcja

OTYŁY PAN z PCBA ma Pana Grzegorza B owiniętego wokół małego palca, a z drugim otyłym panem z Jakości walą Wódę co środę na Lidze mistrzów. Zwykli ludzie w tej firmie się nie liczą, iedługo Polaka na hali będzie można szukać ze świecą.

Tak4Nie2

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w TPV?

Komandos
@Pytanie

Tak. Każdy dział osobną grupą.

Rolokiecka

Prosiak to czy Sroka Nie przymróży oka Bądzcie czujni

Tak8Nie2
@Rolokiecka

Jeszcze chwila i PCBA przestanie istnieć. Knur już swoje zrobił,doprowadził do całkowitego rozbicia dobrej załogi tego działu. Nawet linie mu zabrali. Ludzie sami uciekają od niego. Nie polecam tam pracy!

Tak9Nie3
Otyły Pan
@Zmęczony Lukasz

Panie Łukaszu proponuje zabrać się do pracy a nie żale wylewać na forum. Jeżeli ma Pan jakieś problemy zapraszam do mnie.

@Otyły Pan

Jeżeli z czymś sobie nie radzę to zwyczajnie odpuszczam, a nie wpycham pyska w inne działy, w dodatku wali odemnie tanią wódką. Udowodnię że Dawid pokona Golliata. Ludzie się człowieku z ciebie śmieją!!????

Tak5Nie2
@Otyły Pan

A do pracy proponuje się samemu zabrac.,trochę ruchu się przyda... Nie żadne żale tylko prawda o tym jak jeden człowiek doprowadza to zera dział który tak dobrze funkcjonował (UTR). Ale cóż wazniejsze brać pieniążki i trzymanie wokół siebie osób które donoszą na siebie nawzajem!

Vłodku elektryk
@Zmęczony Lukasz

Łukaszu ja tobie tylko ufaju i ty się nie podaju,mimo że nas tu nie lubiani. Tu być Boss tylko ty,bo w sumie nikt inny nie chce być pomiotem knura. Trzymaju kciuku,póki jeszcze mam nie spalone od miernika.

@Vłodku elektryk

Czy to zmeczony. Czy to knur. Czy tez super elektryk z prypeci. Sami sie zdegraduja, dajmy im czas. Po owocach panowie,po owocach. Ha ha ha

LM
Nazwa działu: Produkcja

Co tam się wyrabia w tej firmie to jest poprostu (usunięte przez administratora) nic więcej.. To jest karygodne żeby traktować kobiety jak dobrze zbudowanych facetów chodzi o stanowisko gdzie stawiaja na zakładanie bc 50 i 55, i jeszcze poganiaja i nie można zatrzymywać. Na dodatek brak szacunku do ludzi, zniewazenie słowne atmosfera makabryczna. Biorą takich (usunięte przez administratora) na wyższe stanowiska co pojęcia o robocie nie mają a tylko potrafią utrudniać pracę zamiast ułatwiać. Czubkow nie sieją sami się rodzą, ale takim kur.... życie jeszcze pokaże a karma wraca. Ja do tego zakładu nigdy nie wrócę, już lepiej ulice zamiatac jak w tpv pracować.. Wymagają dużo, a płacą mało. Obojętnie co by nie było winny zawsze pracownik. Nie polecam pracy tam nikomu.

Tak8Nie
Przezydent Du*a
@LM

Kobiety traktowane w pracy na równi z mężczyznami - Czy nie do tego kobiety dążą od lat ? Parytety, równouprawnienie, równość płac i równość obowiązków. To jest wynik. Nawet przepisy BHP zwiększyły wagę dopuszczalną do przenoszenia przez kobiety :)

Tak1Nie1
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) gorszej firmy nie ma w Gorzowie jeśli ktoś tam pracuje to znaczy jest desperatem

Tak3Nie1
@654

Dlaczego usuwane są opisy ludzie mają prawo znać prawdę to oznacza że coś nie tak

Tak2Nie
Przezydent Du*a
@Gosia

Nie wpisy tylko wulgarne fragmenty wg regulaminu forum są usuwane.

Gosia

Dlaczego treści są usuwane wszyscy wiedzą co to za kołchoz (usunięte przez administratora) bez szacunku do pracowników chory zaklad ale idzie coś ztym zrobić

Tak2Nie
Nazwa działu: Produkcja

Lider Anna W z lini 3B z montażu tak traktuje operatorów gorzej niż zwierzęta, nawet w czasie miesiączki nie zmienia do toalety kobiety zalane miesiączka z płaczę wracają do domu ,taka z niej liderką nie potrafi wykonać czynności operatora, kto taką osobę daje na lidera , śmiech na sali ,tylko złożyć sprawę o MOBING, dnia 6 września szarpała operatorke z Ukrainy za włosy bo nie miała spietych jakim prawem ta tępa debilka jeszcze tam pracuje, na 10 godzinach pracy nawet do wody zeby sie napić nie zmieni operatora .brak pojęcia o produkcji co dzień blokady bo lider nie wie sam co produkuje , totalna kpina ,czy kierownicy nie widzą czy nie chcą widzieć tego jak ona traktuje ludzi

Tak12Nie1
kasia
@Gosia

Ścierwo powinno już lecieć na wilczym bilecie.

Były pracownik...
@Gosia

Niestety już kiedyś było głośno o mobbingu w tpv w którejś z gorzowskich gazet o niejakiej "pani kierowniczce".Ta pani dostała jedynie naganę ,tak więc mobbing w tym zakładzie jest zamiatany pod dywan.

Tak9Nie
@Gosia

co to mabyc Lider Anna W dzial 3B nie dość że traktuje ludzi jak śmieci robi co chce to ciągnąć Ukrainkę za włosy wzywając mieszając z błotem jak tak może traktować ludzi czy ktoś nato zareaguje co ona z ludźmi robi czy to (usunięte przez administratora) koleżanka ściągnęła dziecko i zwykłym esemesem dostala że już nie pracuje w drodze do pracy a taka pani Lider Anna W 3B robi co chce i nic to trzeba coś ztym zrobić gazety telewizję lubią takie sprawy kołchoz makabra

Była pracownica
Nazwa działu: Produkcja

Pozdrawiam gorąco Panią Renate T. mniej nerwów kobitko bo uciekają naprawdę dobrzy pracownicy produkcyjni.

Pracownik zmiany B

Popieram tą inicjatywę żeby pozwać do sądu zakład sam jestem w stanie dać nawet 100 zł na adwokata i jak każdy by dał 100 zł to mogli byśmy mieć porządnego mecenasa z WYSOKIWJ PÓŁKI który po pokazal TPV co znaczy godność szacunek dla pracownika CZŁOWIEKA !!!!!

Tak10Nie

Biedne te twoje 100 zł. Bardzo biedne. Z czym do ludzi? HaHaHa

TakNie7
@Chudy

Czy w szkole cie nauczony czytania tekstu z zrozumieniem człowieku? Takie wpisyvjaj twój świadczą i tym że mogą z nas robić prostakow poczytaj Ci bylo pisane A wtedy wypowiadaj się o 100 zł

Gatsu
@Pracownik zmiany B

Za 100 zł to ty sobie możesz opłacić za poradę prawną. A poza tym jak masz za co pozwać zakład to sąd przydzieli z urzędu adwokata.

Pracownik PCBA
@Pracownik zmiany B

Nic to nie pomoże, ojciec z inspekcji pracy już zadba o to żeby wszystko było jak należy.

Dlugi
Nazwa działu: Produkcja

Rzad zapowiedzial podwyzki placy minimalnej U nas tez dodadza kase? Pytam bo nic nie oglaszaja

Pijany Kataryniarz
@Dlugi

Spokojnie, twoja podstawa wynagrodzenia na pewno nie zejdzie poniżej minimalnej krajowej :D

Pracownik 11 letni
@Dlugi

Troszkę szkoda że zakład nie wprowadza stazowego. Osoba zatrudniając się zarabia mniej ode mnie 100 zł. To kpina. ???????????????????????? Więc zaczynam szukać pracy i dziś cv poszły ????

Kl
@Pracownik 11 letni

Zatrudnij sie w biedronce na magazynie.Ja pracując 2,5 roku mam o 300 złotych mniej od nowych pracowników.

Tak1Nie4
ZIELONY PAJAC
@Pracownik 11 letni

To jest tak samo jak z pozyskaniem nowego klienta na np. usługę kablówki TV czy telefonu. Lepsze warunki mają nowi klienci niż starzy. Zawsze można poszukać innej pracy w Gorzowie lub poza albo też zagranicą.

Km
@Pracownik 11 letni

W biedronce na magazynach jest stażowe .200 zeta po roku roboty. Pracujesz np.dwa lata a przychodzą nowi pracownicy i w pierwszy miesiąc mają nawet 300 stówy więcej na wypłate niż stary pracownik.

Franciszek Jozef
Nazwa działu: Produkcja

Nie mogę złego słowa powiedzieć na TPV Firma fajna, rozwojowa, z perspektywami Płaci na czas, nie kombinuje, firma lojalna. Dopłaca do obiadów. Za miedzą nie jest lepiej

Tak1Nie9
Lisek

O ludzie to ta karuzela jeszcze istnieje dawno odeszłem z tamtąd i była to najlepsza decyzja mojego życia. Nigdy więcej TPV nie chcę oglądać ani słyszeć tej nazwy. Atmosfera tam jest jeszcze gorsza jak poprzednimi latami jak czytam te opinie. Tyle co się dowiedziałem jeszcze to mają likwidować dział jak to się nazywało aha CELINA wszystkich mają przenosić na nitki. Wiem z poprzednich lat że na CELINIE nigdy nie było pośpiechu i fajnie się tam robiło. Jak przeniosą ludzi no to już popłyneli bo na taśmie trzeba zasuwać za trzech. Pozdrowienia dla Beaty z demontażu z 5b ludzie powinni traktować ciebie tak samo jak ty ich. Wogule to nie nadajesz się na liderkę powinnaś zamiatać plac przed zakładem. Mam nadzieję że trafi kosa na kamień.

Tak11Nie2
lola
@Lisek

Oj nie wszyscy liderzy są tacy - są również bardzo pomocni np. linia 1a 1b 6b i 2 ukraińskich kolegów . zawsze chętnie pomogą. Każdy ma nerwy nieraz każdego ponosi ale trzeba się nieraz opanować .

Tak4Nie5
Ja 6199
@Lisek

Hahaha . Chyba nie chodzi tu o liderkę z linii 6 b Kingę . Parę razy byłam tam na linii , nie mogłam się doprosić aby zastąpiła mnie do toalety . Co innego jej pupilki które mogą chodzić do toalety i na fajeczkę . I jeszcze to jej siedzenie z d...ą na stoliku koło biurka kierownika . To się nazywa lider ?

byly operator
@Ja 6199

to prawda co piszesz ja jak jeszcze pracowalam i bylam pare razy na tej nitce to liderka potrafila przesiedziec na tym stoliku pol dnia z przerwami na papierosa jest nie mila wyniosla bardzo lubi oceniac prace innych kolezanek

Damian
Nazwa działu: Produkcja

Co to za firma tylko otworzyć tutaj przytułek dla bezdomnych. Szefostwo wszystko ma gdzieś każdy sobie rzepke skrobie gdzie ja trafiłem spadam z tąd tutaj większe prawa mają Ukraińcy niż Polacy a ja na Ukraińców zlewam ciepłym moczem. Nie będzie jakiś cymbał panoszył się wielki kierownik z pierwszej łapanki. Po co wogule tutaj się rozpisuje uciekać z tąd jak najdalej.

Ania
@Damian

Zgadzam się z Tobą tam jest Mobing wyzwiska obrażanie A zwłaszcza przez kierowników tych co z operatora poszli do lidera A teraz są kięrownikami brak szacunku dla pracownika

Anna
Nazwa działu: Produkcja

Witam pracuje tam 6 lat (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie słabe. A co do kierowników myślą tylko o.swoich tyłach . Tam nie liczy się jakość tylko ilość. Cykle skracają żeby jak najwięcej telw. Wyprodukować . I straszny Mobing (usunięte przez administratora) Nie polecam tego zakładu nikomu.

Niuniuś
Nazwa działu: Produkcja

Nic tylko uciekać co ja sobie wyobrażałem że będą mnie tutaj szanować, że są duże zarobki, że czeka mnie udana przyszłość jeśli się zwiąże z tym zakładem. Koniec pomyliłem się same negatywne myśli i opinie na temat Tpv. Psy są lepiej traktowane jak tutaj ludzie obraz nędzy i rozpaczy. Pełne zadowolenie pań w biurach które patrzą z góry na fizycznych tak samo dyrekcja brawo jesteście tak zapatrzeni w sobie tylko macie klapki na oczach. BHP to jedna wielka porażka ja osobiście zgłaszam to do Inspekcji pracy wszystko przedstawię co się tutaj dzieje może ktoś w końcu zrobi z tym wszystkim porządek.

Nazwa działu: Produkcja

A ja jestem tutaj bo mi dobrze Płacą na czas, nie czepiają się, robię co trzeba i jest dobrze. Nikt nie wnika ale tez na nikogo nie kapuje Najwięcej narzekają pracownicy z TV, wszystko im nie odpowiada, wszystko jest źle. Nadgodziny są złe Liderzy żli Wymagania są złe Wszystko jest złe tylko wy jesteście dobre - wy marudy z tego forum - opamietajcie się Najlepiej zwolnijcie się i karmnijcie się sami Jadem do zakładu co was karmii Wam sie w głowach poprzewracało

TakNie12
@Chudy

Jest tobie dobrze to dobrze (usunięte przez administratora) liżesz przełożonym taki z ciebie dobry pracownik jak z koźiej (usunięte przez administratora) trąba. Powiadasz że nie kapujesz a jesteś na pewno największym sprzedawczykiem zakładowym. Takich jak ty to od razu na pal i do warty, chętnie spotkam się z tobą to wytłumaczę ci parę kwesti na temat jak być człowiekiem w pudle od razu by mazak by ci przestawili a pod celą byś się rozpruł. Więc hamuj piętą ze swoimi wypowiedziami jesteś niczym.

Pracownik 11 letni
@Chudy

Oczywiście że nadgodziny są złe człowiek jest wykończony. Zapytaj się ludzi którzy stoją przy taśmie Malo tego ostatnio z MZK 2 busy no koszmar nie wiadomo czy człowiek wejdzie do busa. Soboty no teraz nam wypłaca ale przeważnie za wolne dlaczego 1 do 1 Praca nie jest zła. Przedeszystkim szanujmy się.

Były pracownik produkcji

To na co czekamy zróbmy to ja też się dołożę do gaży adwokata Powiadomić trzeba też media Polsat TVN trzeba naglośnić to co tam się dzieje!!!!!! NADAL !!!!

Tak8Nie1
Pijany Kataryniarz
@Były pracownik produkcji

Jeszcze Drużynę A i MacGyver'a wezwijcie jako wsparcie . Jak masz powód do pozwu sądowego to idź i złóż pozew.

TakNie5
@Były pracownik produkcji

Ty wiesz co ty proponujesz ? 100 zł wzgledem tysięcy i więcej po stronie zakładu? Tobie sie w (usunięte przez administratora) poprzewracało

Tofik

POZWAĆ CALY ZAKŁAD ZBIOROWO DO SĄDU!!! Skoro juz nawet sam BHP, powiec zamiata wszystko '' pod dywan '' Sprawy, ktore sa notorycznie zglaszane sa olewane i wszystko dziala tak az ucichnie... Czekam tylko az np. Ktos z 3 A znów wejdzie na ruchome rolki i stanie na palecie skręci nogę i go bindownica zbinduje!!! Bo BHP twierdzi, ze tak ma byc, az wszystko ucichnie- jak zawsze. .... Jak ktos sobie krzywde zrobi to wszyscu powinni wyleciec. Najlepiej dalej lamac kolejne przepisy!!! PARANOJA i kolejme wykroczenie!!!

Tak7Nie1
Pracwnik

Trzeba zmienić pracę i zająć się tym zakładem idąc do sądu my byli pracownicy powinniśmy się zamówić i pozwać TPV do sądu pozwać WSZYSTKICH którzy wprowadzaja mobing i tych którzy przzwolaja na mobing Ci co pracują i Ci wszyscy kierownicy którzy już odeszli z zakładu jak np panią Ize K.

Tak9Nie
Mirek

Moja żona codziennie przychodziła z tej firmy dobita zestresowana i poniżona. Więc powiedziałem jej tak dalej być nie może zwolnisz się i zaczniesz inaczej żyć. Gdzie ja pracę znajdę itd nie martw się ty się zwolni daj mi parę dni ja załatwię tobie dobrą pracę. Teraz chodzi szczęśliwa zupełnie jej nie poznaje naprawdę wystarczy zmienić pracę a człowiek osiąga wysoki poziom szczęścia. I wam pracownicy TPV życzę abyście szybko znaleźli sobie nową lepszą pracę i zostawili ten (usunięte przez administratora).

Tak11Nie
Była pracownica MAGAZYNU MSL

Zainteresujmy się też magazynem Panem MATEUSZEM PAWŁEM PRZEMYSŁAWEM SZ. nimi też powinien ktoś się zająć i sprawdzić6dla czego uciekają pracownicy magazynu z dużym stażem

Tak11Nie
Artur
Nazwa działu: Produkcja

Piszecie piszecie i nic WIECEJ o zróbcie definitywny krok i pozwijcie zakład na drogę sądową i dodatkowo WSZYSTKICH tych kierowników i liderów którzy postępują naruszając prawa pracownicze i osobiste wynajmnijcie porządną kancelarię prawniczą! I niech lawina ruszy A bedzie Was stać na zatrudnienie porządnych adwokatów jak WSZYSCY by sie zlozyli na porządnych adwokatów to wtedy może coś by się zmieniło w tym zakładzie A świadków będą tysiące byłych pracowników

Tak9Nie1
Czlowiek z biura
Nazwa działu: Produkcja

W kadrach jest skrzynka dla pracownikow Mozna tam wrzucac swoje wnioski i problemy Dlaczego z tego nie korzystacie? Dyro z Kadr często tam zaglada ale nic nie wrzucacie

Tak5Nie2
Ja 6199
@Czlowiek z biura

Bo tam są kamery i ludzie nie będą anonimowi . A tylko ktoś kto pisze anonim może się wykazać i zmieszać z błotem każdego !!!!

Tak6Nie2

Zostaw opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie