TPV

Biskupice Podgórne

Opinie o TPV

Agnieszka

Firma obecnie poszukuje m.in. kandydatów na stanowisko: Kierownik Zespołu Produkcyjnego. Jakie macie doświadczenia z tym stanowiskiem? Jak oceniacie TPV? Może ktoś może przybliżyć przykładowy dzień pracy na powyższym stanowisku?

tomek

Teraz aktualne jest ogłoszenie na zmianowego specjalistę testerów dają możliwość szkoleń językowych i inne benefity wydaje się ok

kaja

@misiek mozna do nich aplikowac zupełnie normlanie, przez maila najlepiej, w końcu nie bez powodu zdecydowali się na taką formę, mają też chyba jakieś zakładki z obecnymi ofertami na stronie firmy, więc może to dlatego nie możesz czegoś znaleźć, MAm nadzieje, ze teraz będa nowe przyjęcia w końcu w firmie.

.....

TPV spodziewa się słabego pierwszego kwartału TPV Technology ogłosiło informację o spodziewanym pogorszeniu zysków. Z aktualnych informacji spółki wynika, że możliwe jest odnotowanie znacznego zmniejszenie zysków lub wręcz straty netto za pierwszy kwartał 2013 roku – poinformowało TPV Technology w zeszłotygodniowym komunikacie. Na tę sytuację wpłynęło zmniejszenie sprzedaży w 2013 roku oraz wycofywanie produktów z 2012 roku. W zeszłym roku producent wyświetlaczy osiągnął sprzedaż na poziomie prawie 12 mld USD, co oznacza wzrost o 8,5% w porównaniu z 2011 rokiem.

nadal pamietam tpv kocham!!!!!!

Ja awansowałem w TPV na lidera linii, bo zrobiłem to z wpływową liderką z innej linii :)

peter

ja może nie tęsknie za tpv ale wspominam super pracowałem w kontroli i daleko musiałem dojeżdżać ale wspomnienia dzisiaj są super byłem oddelegowany na magazyn do kontroli teraz mam prace na miejscu o wiele więcej czasu dla siebie mam 10 minut drogi do pracy ale i tak nie raz zaglądam tu na stronę aby zobaczyć co się dzieje jak dla mnie to było super szkoda że padło:( może bym wrócił .pozdrawiam wszystkich fajni ludzie pracowali :(

logistyk

Nigdzie nie otworzyli fili TPV firma po prostu zmieniła nazwę na TP VISION ale została dalej tylko w głównej siedzibie w Gorzowie i nie przewiduję ponownego otwarcia w Biskupicach ..:( :( :( Pozdrawiam Wszystkich pracujących w TPV ...jesteście i byliście WSPANIALI :D : D

Kto wie gdzie otworzyli dawne TPV ale pod inną nazwą? Bardzo proszę o informację!!

Bendek

anonim - 2012-12-18 10:16:53 Czemu byś ją wygryzl? Ją uwielbiam jak kobieta dominuje nad facetem.Może ty lubisz to nie znaczy że ja tez. Wygryzłbym bo byłbym lepszy ot co. Dziewczyny nie powinny być na stanowiskach kierowniczych - nie są dobrymi szefami.

Aga

Ja też tęsknie teraz nigdzie tyle nie zarobie co tam pewna praca i zarobki premie i wogole fajnie było podobno znow sie otworzyli ale pod inna nazwa jak ktos bedzie cos wiedział piszcie

ja

wiesz ja tez teskne za tpv bardzo

ja

No wzięło nas na wspominki. W TPV było jak było, ale pieniądze były na czas i praca pewna. A teraz nic nie jest pewne... Ja miło wspominam pracę w TPV.

ja

ale was wzielo na wspominki

****adam

cześć pamiętacie tim J fajni ludzie tam pracowali, tylko po zazdrościć tej brygady byli tam najlepsi a dziewczyny[usunięte przez administratora]

Czemu byś ją wygryzl? Ją uwielbiam jak kobieta dominuje nad facetem.

Bendek

anonim - 2010-03-02 23:16:54 Co do opini lanki A to chyba nie pracowałaś(łeś) z (usunięte przez administratora).Owszem jest zapierdziel ale kazdy chce dostac premie do wyplaty,A nieukiem to chyba ty jestes-moze i jest mloda ale ma doswiadczenie na stanowisku ludera i dziewczyna jest w porzadku,musi trzymac rygor bo inaczej ludzie by robili co chcieli na lince.Pozdrawiam cala linke A i CJuz od razu powiem ze nigdy nie pracowalbym pod pantoflem baby! Ja bym ją wygryzł!

ja

ja tez mam sentyment ale powoli zapominam mam lepsza prace i pogodzilam sie z mysla ze tpv juz nie otworza a jesli juz to napewno nie w biskupicach zreszta jakby oworzyli nie wrocilabym za duze ryzyko mam nadzieje ze wszyscy ludzie znalezli prace i w te swieta nie beda bezrobotni bo z tego co wiem naprawde mnustwo osob nadal poszukuje pozdrawiam

A ja tęsknie za TPV, atmosfera nie była może najlepsza, ale mam sentyment do tej firmy.

aga

tpv i love you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aaa

ja mam prace i to lepsza ale tesknie za tpv niektorzy ludzili sie ze otworza ale raczej nie ma co liczyc na to

aaa

ludzie ktorzy bardzo czekaja na otwatcie tpv !!!!!!!!!!!!!!!!z tego co wiem to raczej sie nie doczekacie jesli zostanie otworzony jakis oddzial tpv to napewno nie bedzie to w biskupicach podgornych z tego co mi wiedomo prawdopodobnie gdzies na obrzezach wroclawia moze powstac a wy jakie macie informacje?

Pan Ryś

No to co z tym TPV otwierają , będzie reaktywacja ??

to co z tego ile ci potracili ja na swoja wyplate nie narzekalam po 2 latach pracy bylo 1550 -1600 na reke bez nadgodzin i sobot naprawde nie bylo co narzekac ale raczej nie wroce mam lepsza

@aa Dojazd nie był za darmo. Potrącali z wypłaty. Coś o tym wiem ;)

A po co mam ujawniać nazwę firmy, w której pracuję? Chcesz wejść na stronę tejże firmy i poczytać? A w TPV zarabiałem dość dobrze. Nie myl mnie proszę z pracownikiem produkcji. Ja się tutaj może i chwalę, ale jest to też mobilizacja dla innych by się cenili i szukali pracy za dobre pieniądze, a nie za miskę ryżu. O sobie nie zamierzam pisać, ponieważ wiem jacy ludzie pracowali w TPV i wiem, że ludziom się nie ufa. Szczególnie tym z TPV. Pozdrawiam :)

aa

tak juz masz 3 tysiaki i siedzisz na forum bylego tpv wez przestan czarowac ludzi i kit wciskac jak tak sie chwalisz to dlaczego nawet nazwy swojej obecnej firmy nie podasz??taki wyksztalcony jestes to co ty w tym tpv robiles dlaczego wtedy tyle nie zarabiales ja bym wrocila do tpv placa zla nie byla dojazd za darmo umowa byla i wiecej nie trzeba bylo zaklad nie byl wcale zly

W Normalnej firmie we Wrocławiu Panie Rysiu. Te 3000zł. to może nie jest jakaś wygórowana kwota jak na Wrocław, ale zawsze coś. W TPV można było jedynie zdobyć doświadczenie. A to, że mam studia to mam i lepszą pracę, czego Wszystkim życzę.

Pan Ryś

A gdzie tak dobrze płacą i samochód dają Panie anonimie??

Bo jesteście niewolnikami na usługach TPV. Ja już od dawna mam pracę i nie wrócił bym do TPV. Kiepski dojazd i płaca słaba. Obecnie mam 3000zł na rękę, samochód firmowy i wolne weekendy. A jak ponownie otworzą TPV tylko pod inną nazwą to dalej będzie jak było. Będą Wami pomiatać, a Wy na to nic..

aaa

dzwonilem do gorzowa pani powiedziala ze to plotki wysmiala nas

mania

jak to jest w koncu z tym tpv otwieraja czy nie>?czy to prawda ze dzwonia po ludziach w sprawie przyjec?

....

Żadnej reanimacji TPV nie będzie to tylko plotki , bynajmniej w tym roku.

Pan Ryś

anonim - 2012-07-16 13:34:47 a zna ktos numer do TPV w Gorzowie bo ten co jest w internecie to nikt nie odbiera jak sie dzwoni? (ciekawe dlaczego) Tel.+48 95 7391044

aaa

a ciekawe jakby tak zadzwonil do gorzowa wlkp. ciekawe czy by cos wiedzieli na ten temat oni maja wszystkie dane pracownikow z tpv w biskupicach wiec calkiem mozliwe ja mam prace i to dobra ale jak by chcieli to bym wrocila bo tesknie a co dzwonili do kogos ?

chodzą plotki że mają otworzyć fabryke we wrzesniu pod inna nazwą i podobno dzwonią do byłych pracowników czy chcą wrócić:) jakby ktoś wiedział cos więcej to niech pisze pozdrawiam

megi

czy ktoś już coś słyszał że tpv znów rusza we wrześniu ?

aaa

tęsknie za tpv! dlaczego akurat ten zaklad musialo to spotkac

aaa

z tym otwarciem tpv to sie tak nie napalajcie bylam znow w agencji manpower we wroclawiu i pani powiedziala ze to wcale nic pewnego i narazie to sa tylko plotki nie ma co liczyc na to i czekac az otworza bo wcale moze sie tak nie stac

mark

Nie zaprzeczę, że praca w TPV była ciekawym doświadczeniem w moim życiu i że zawsze jechałem tam chętnie, kurde.... gdyby nie zamknęli tego zakładu, to pewnie do dziś dnia bym tam pracował ;) Teraz jednak pracuje na miejscu w swoim mieście i chociaż w środku czuję, że chciałbym tam wrócić znowu pracować, to chyba jednak tego nie uczynię. Mimo wszystko jednak jak się dowiem, że ruszy nabór, to wyślę CV i jeśli zaproponują coś konkretnego, to... kto wie? może się jeszcze zobaczymy ;)

aaa

wiecie cos na temat LG CHEM jak najlepiej sie tam dostac pracuje ktos z was tam??

Inka

Nigdzie , pracowałam w Biskupicach jako pracownik tymczasowy , jednak interesuje mnie praca bezpośrednio przez zakład pracy .

aaa

a Ty Inka gdzie pracujesz?jesli mozna wiedziec:)

aaa

kochana bo przyjec narazie zadnych nie ma i nie napisalam ze sa ,jest tylko nieoficjalna informacja ze faktycznie mają otworzyc we wrzesniu firme tpv ale pod inna nazwą tyle:) ja raczej drugi raz sie tam pczala nie bede pozdro

inka

aaa - 2012-05-30 13:50:54 wrocław a raczej okolice czemu pytasz ?pozdrawiamDlatego , że dzwoniłam do Adecco do Świdnicy i tam nic nie wiedzą aby były przyjęcia do TPV . Jestem z Wałbrzycha . Pozdrawiam

aaa

wrocław a raczej okolice czemu pytasz ?pozdrawiam

inka

aaa - 2012-05-14 17:16:58 to ze tpv otwieraja nie jest bujdą ostatnio dowiedzialam sie w urzedzie pracy ze od wrzesnia pani w adecco tez powiedziala ze maja takie same informacje maja otworzyc tylko pod inna nazwa prardopodobnie sierpien wrzesien Witam Z jakiego miasta jesteś ?

carmen

hejka tpv majo otwierac ponoc w pożdzierniku ..czy bym wróciła raczej nie poprostu nie naleze do osob co siedza na zasiłku odrazu dostałam prace w displayu i nie zamierzam wracac do firmy która jest nie pewna . tpv jest nie pewno firmo ..ile osob wroci niewiele napewno nie ja ..do nie pewnych firm co chwile plantujocych nie wraca sie.. w displayu robi mi sie nawet lepiej pozadna solidna firma szanujoca ludzi i z preztizem...pracują tam kulturarni i pożądni ludzie a w tpv niektórzy byli jak oszolomy...

Zostaw opinię o TPV - Biskupice Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TPV