Opinie o TPV w Biskupice Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Biskupice Podgórne

ja .........hahahha

Proszę mi powiedzieć co z naszą odprawą,dostaniemy czy nie? Bo są zwolnienia grupowe i musimy dostać. Siedzę teraz w domu i mam wolne płatne.... A słyszałam,ze chodzą plotki w pracy,ze nie chcą nam wypłacić. Oczywiście jak nie wypłacą,to sprawę kierujemy grupowo do sądu

peter

Też tam pracowałem i dobrze bo to chory zakład ,pracuje teraz w normalnym zakładzie ,fajnie słyszeć że tam już padaczka ciekawe co zbroją te cwaniaczki liderzy kto ich przyjmie jak ktoś przyjdzie do mojego zakładu to nie znajdzie pracy obiecuje.

Don Expresso

Fajnie słychać że tak się dzieje w TPV :) Pracowałem tam prawie rok poswiecajac sie jak tylko moglem az w koncu moj lider zmienil mi stanowisko obiecujac niby 100 zł podwyzki a w zamian co mnie czekalo? Podpierdzielanie ludzi ktorzy w wiekszosci starali sie jak moga tylko wiadomo czasem nie wychodzi tak jak powinno, użeranie sie z [usunięte przez moderatora] zyczę wszystkiego co najgorsze], latanie jak glupi po calym zakladzie itp itd. Powiedzialem dosc i na wlasne zyczenie poszedlem na ponad miesiac na L4. I ciesze sie z tego mimo ze nei mam teraz pieniedzy to przynajmniej jesten zdrowy psychicznie.

j.a.s.

Elo - do kogo Ty pijesz?? czy Ty w ogóle czytałeś/aś forum?? powiedz co mógł zrobić zwyjkły pracownik? decyzja o likwidacji zakładu przyszła odgórnie i nikt nie mógł nic zrobić... ogarnij się człowieku, bo Twoje wywody w obecnej sytuacji są nie namiejscu

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie TPV? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
elo

odpowiedz na pytanie, co zrobiles najmniejszego dla TPV, żeby nie było takiej kaszany, ja podnosiłem papierki i kopałem jak nikt nie widzi, teraz już tylko podnosze ale duze, małe poprostu zostawiam, zrób coś też na innym wyższym poziomie, zainteresuj się czymś, zmodernizuj coś lub poprostu pogadaj z kims z innego działu i naucz sie cokolwiek i naucz jego, kiedy robisz cokolwiek dobrze i chcesz jeszcze lepiej, to nikt cie nie wyrzuci, spróbuj, ale kazdy moze sie mylic, jak nie kupisz losu to nie wygrasz

elo

najłatwiej jest narzekać chórem i krakać, ale nikt nic nie odwrocił trendu, kazdy jeden się cieszy krytykując, a jak usłyszy inną krytykę, jeszcze większą to już prawie jest w niebiosach, czy naprawde uważacie , że wszyscy szefowie są źli i muszą opierdalać ludzi z założenia, żeby zachować swą posadę i muszą mieć pejcze z sobą jak w obozie, żeby nimi strzelać i wymagać niewyobrażalne targety. Ja przynajmniej wierzę, że są dobrzy zwierzchnicy i źli też, tak samo jak i pracownicy. Jeśli uczciwy szef ma przymus z góry zwolnić wielu ludzi, to robi wszystko, aby zachować jak najwięcej, ale jak sie już nie da, to co ma zrobić, podać sie do dymisji? wierzcie mi to są najtrudniejsze czasem decyzje i wcale nie zależy na obsadzaniu znajomych, bo liczy się efekt w korporacji, szczególnie przy redukcjach i podejmowaniu trudnych decyzji

Elo

Uważam, że nie jest to najszczęśliwszy wybór.Zostaw emocje za sobą i zamist lamentować zrób coś od siebie aby firma podniosła się z kryzysu, poprostu włóż małą cegiełkę, a gwarantuję ci, że będzie dobrze!Wiesz, krytykować i narzekać to każdy potrafi, pieniądze się z nieba nie biorą, nawet małe

z tego co się orientuje to będzie góra do 25 stycznia

ania

witam czy moze wie ktos do kiedy bedzie szla produkcja slyszalam ze zamowien jest tylko na kilka dni

niektorzy popracują do końca lutego, a zamknięcie będzie maj czerwiec

lala

ludzie kiedy jest calkowite zamknieciew zakladu do kiedy jest produkcja ma ktos jakies informacje

ssssssss

na postojowe płatne pójdą ci którzy nie mają dojazdu

ana

powiedezcie od czego zalezy to kto bedzie na urlopie platnym a kto na postojowym.

j.a.s.

Wy pracujcie, a ja posiedzę sobie na postojowym :P

aaaa

no i wszystko jasne przcujemy max do konca lutego!w bardzo malym składzie

Jasio

Praca w Gorzowie albo w Rosji. Haha ale zabawni. Szkoda, ze nie na Syberii. Zostaw rodzine i jedz pracowac daleko od domu dalej w tepefalce :D

już jutro może wszystko się wyjaśni! ciekawe co nam powiedzą i czy cokolwiek powiedzą? znając ten zakład, to dowiemy sie wszystkiego 5 minut przed jego zamknięciem ;P

abc

jakis tam "gość 159" sie odzywa mądry widze bo jego linki nie [usunięte przez moderatora]? pożyjemy zobaczymy żebyś za miesiąc posredniaka nie odwiedzil hehe

To życze powodzenia a i tak was wszystkich niedlugo [usunięte przez moderatora], ja tez mam za co zyc dzieki Bogu bo gdybym mial liczyc na Tpv to bym z glodu umarl

gość 159

anonim - 2011-12-27 21:58:28 czekam tylko na chwile kiedy TPV ogłosi swoją upadłość i będzie to najszczęśliwszy dzień w moim życiuA mój akurat niekoniecznie :( Jest jak jest ale żyć za co mam.

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Biskupice Podgórne

TPV