Opinie o TPV w Biskupice Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Biskupice Podgórne

mala

witajcie pojutrze wracamy po urlopie do pracy tylko zastanawiam sie czy wogole warto jak dlugo jeszcze ten zaklad bedzie istnial czy ma ktos potwieerdzone informacje na ten temat

była tpvka

Czytam i nie wierzę ,cóż sama tam pracowałam,zmarnowałam rok czasu na dojazdach i marnej pensji .Dziś mogę powiedzieć że mam wspaniałą pracę.Dla wytrwałych życzę powodzenia a dla byłych koleżanek z timu C niech poszukają sobie pracy bo myślały że TPV będzie wieczne .Dla wszystkich pozostałych wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku

m

a mi bedzie szkoda jak to sie skonczy, moze nie bedzie brakowalo mi samej pracy, ale za ludzmi bedzie sie tesknic, to jedyne co trzymalo ten zaklad!

kan

he he,ale [usunięte przez moderatora] syf!!!teraz wam jeszcze powkręcaja ,że dostaniecie odprawe! a taki [usunięte przez moderatora] ja zobaczycie jak zaklad oglosi upadlosc i stanie sie nie wyplacalny! ciesze sie ze w pore odeszłem z tego syfu!!![usunięte przez moderatora] ha ha

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie TPV? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

czekam tylko na chwile kiedy TPV ogłosi swoją upadłość i będzie to najszczęśliwszy dzień w moim życiu

xyz

ja myśle podobnie ale obstawiam luty!

ktoś

przewiduję wielki koniec w połowie stycznia ;(

ddd

jak myslicie co nas czeka po wolnym??

team j

zostaly dwa teamy [usunięte przez moderatora] .zrobili niezła czystkę .byłu team j nie poddawajcie sie

no i powoli zakład się rozwala wczoraj i w czwartek poleciały bardzo dobre osoby tylko miały zabrane autobusy to musieli im umów nie przedłużyć głupie gadanie życzę wszystkim Wesołych Świąt i szukajcie sobie już powoli innej pracy

byly pracownik

siemano jak tam z teamem D dalej się trzyma ? co tam w [usunięte przez moderatora] ile teamów zostało ? pewnie burdel jakich mało

ANS

MOZE MI KTOS PODAC NUMER TELEFONU DO BIURA I DOKLADNY ADRES TEGO ZAKLADU

team J

To prawda,ale Team J to jest kawał dobrej historii, którą tworzyli wspaniali ludzie!!!

xXx

i team J jest już historią najbardziej mi będzie brakować tych ludzi bo bardzo się z nimi zżyłam mam nadzieje że się jeszcze kiedyś z nimi spotkam pozdrawiam

a lider teamu J ma adhd i do tego n ic nie robi ja nie wiem kto go wzial na lidera nawet nic sie od niego nie mozna dowiedziec nie potrafi odpowiedziec tak lub nie tylko spusci leb w dol i tyle

pepi

od 2 stycznia team J to historia

fg

A CO Z TEAM: [usunięte przez moderatora] DO ROZWALENIA WSZYSCY?

ave tpv

Sytuacja w firmie jest lepsza niż groteskowa.Dzisiaj widząc tych wszystkich idiotów biegnących na stołówkę po ptasie mleczko,oczywiście macie je za bony za rekordy.Rzucili by chleb ze smalcem też byście biegli,stado owiec i baranów.Kierownictwo jest jeszcze lepsze,zero informacji o wszystkim,udają że nie wiedzą nic o autobusach zwolnieniach i wszystkim innym.Powinni się w końcu zainteresować tą wspaniałą firmą ,a państwo jeszcze ich wspiera .Zwolnili szmaciarze 400 osób i nic sobie z tego nie robią.Atmosfera śmiechu i tańca.Pozdrowienia dla fanów słodkości.Obyście się osrali.

zielona

Czytając forum i słysząc co się dzieje, jeszcze bardziej się cieszę, że uciekłam z tego tonącego okrętu przed paroma dniami. I wszystkim życzę, aby też jak najszybciej znaleźli inną pracę i nie martwili się czy ta firma długo jeszcze pociągnie. życzę wszystkim powodzenia i wesołych świąt :-)

zielono mi

No tak dzieje się źle, ale za tych nierobów z jakości mówie tutaj o zielonych fartuszkach nikt sie nie weźmie, lepiej [usunięte przez moderatora] zwykłego szaraka który stoi cały dzień na lince i sprawdza te buble, frajerstwo nawet sie nie kryje z tym, tylko sobie spaceruje, udając tęgie zamyślone miny ;-) zauważyliście że niedlugo bedzie ich wiecej jak zwykłych inspektorów !!!! ale na kazdego przyjdzie czas i z wielkim hukiem polecą też te tęgie łby, które jeszcze nie tak dawno zakładali zielone koszulki a teraz sie bujają w fartuszkach, zero skromnosci i wstydu ! ! ! ! ! !

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Biskupice Podgórne

TPV