Opinie o TPV w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Gorzów Wielkopolski

Powiem tak zero szacunku dla ludzi o toalecie można zapomnieć i piciu chociaż na dużej hali z tym lepiej ale na małej tylko przerwa zostaje wyróżnia się pracowników jeden zasowa za dwóch a wyróżnione chodzą i kawę pija w żadnym kinie tego nie grali sa kamery tego Pan dyrektor nie widzi co na nockach się dzieje też tak chce osiem godzin nic nie robić i kasę brac

Dumni panowie w białych fartuc

Dyrektorów jak psów a wyników nie ma Pany dyrektory co z podwyżkami dotrzymacie słowa czy obetniecie

Anonimowy

Nie polecam zatrudniać się jako polak bo ukraińcy zaraz próbują nas zniechęcać. Jednym słowem tam nie pracują z sercem tam są bestie. Babka przy demontażu jest okropna nie polecam. A zarobki są śmieszne nawet dwóch tysięcy nie wyciągnie się chyba że będzie tyrał tam jak wół to może tam ci dadzą jak będą mieli kaprys. Spalić ten zakład i ludzi!

Pytanie do kadr

W zakładzie rodzają bilety na żużel ale nie wszystkim który z kadr o tym Decyduje? Dlaczego nie ma losowania tylko dostają wybrani?

Pracownik Biurowy

W zasadzie pozamerytoryczny aspekt przebiegu rozmowy według mnie opisuje stosunki panujące w tym zakładzie. Pani z HR wraz z moim niedoszłym przełożonym - oboje spóźnieni, rozmowa prowadzona w obskurnym pomieszczeniu w całości po polsku. Kompetencje w zakresie umiejętności posługiwania się j.angielskim sprawdzone na zasadzie cyt.: " to teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku...."z jednym niezdarnym, niepoprawnie gramatycznie zadanym pytaniem. Warunki finansowe (wskazówka dla udających się na rozmowę - proszę zacząć od tego - oszczędzicie sobie nawzajem czasu) to kwota "wynegocjowana" czyli kwota zaproponowana przez was gdyż Pani z HR w tym temacie milczy jak zaklęta, argumentując że żyjemy w Polsce delikatnie sugeruje czego mogę oczekiwać. Kwota zaakceptowana przez HR jest ostateczna z roczną podwyżką inflacyjną, brak bonusów, premii, programu socjalnego. Ogólnie dla mnie niemiłe doświadczenie.

Dlaczego Pana doświadczenie zawodowe biegunowo odbiega od pańskiego wykształcenia? To teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku....

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Mazurskie Miody
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (061)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Lekarzy specjalistów chirurgii dziecięcej/ urologii dziecięcej lub lekarzy chcących specjalizować się w tych dziedzinach.
Gorzów Wielkopolski
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.
Kim

Nie polecam pracy na dziale PCBA. To co się tam dzieje przechodzi wszelkie pojęcie. Wszystkim zarządza jedna osoba, dyrektor produkcji Jarosław B. Jest to człowiek bardzo okrutny, zdający sie być na pierwsze spojrzenie miłym człowiekiem o bardzo niskiej aparycji. Niestety, pracowników ukraińskich jak i polskich traktuje jak śmieci. Biurowi żyją jego problemaminp tym co dziś zjadł i to dosłownie. Pracownicy potrafią nosić mu jego jedzenie które oczywiście sporzywa w każdym możliwym miejscu a nas na produkcji potrafi obserwować przez kamery i karać rozmową na piśmie za to że ktoś wyjął cukierka. Na PCBA panuje totalne bezprawie, wszystko podporządkowane jednemu despocie. Jak tak dalej pójdzie to nikt tam nie będzie pracował. Poza tym wszystkie działy są przez niego na siebie napuszczane przez co wszyscy sie kłócą. Czerwoni nienawidzą niebieskich itd. Jeszcze jakiś czas temu było inaczej, teraz szkoda czasu na tą firme.

Nos
@Kim

100% prawdy

ze
@Kim

Potwierdzam.

On

A ja tam nie narzekam na pcba zarabiam dobrze atmo jest wporzo jest trochę trudnych ludzi ale wszedze są Razem miarkujac jest spoko

Technik

Witam towarzysze obywatele. napiszę krótko ale prawdziwie. Nie polecam pracy na dziale PCBA,a w szczególności jako technik. Ale jak lubicie byc okłamywani i oszukiwani to zapraszam. Nie pracuje już tam i naprawdę odpoczełam,w szczególności że nie muszę już oglądać facjaty prosiaka. (omijajcie PCBA z daleka)

Wojciech
@Technik

W sumie to też już tez mam spokój... A najgorsze jest to że nie doceniają twojej pracy mimo temu że pracujesz po 12 H. Technik jest tu nikim. Pracuje już w innej formie w której naprawdę doceniają moją pracę.

@Technik

Technik napisz proszę jakie zarobki są, i co było powodem że się zwolniłeś? Słyszałem że potrzebują do pracy?

MSP

Jeśli chodzi o warunki pracy w obecne upały, to są miejsca w firmie, gdzie temperatura dochodzi do 30°C. Przerwa dodatkowa wynosi.. 5 minut. Bardzo marnie, sąsiedni zakład Faurecja ma 15min. przerwy i wtedy pracownik faktycznie może odpocząć. Tylko czekac aż będą omdlenia.

@MSP

Jest przerwa 5 min. owszem , ale potem podkręcają linię by nadrobić "stracony " czas

Dlaczego nikt tutaj nie wspomni że Ukraińcy mają większe prawa w tej firmie jak Polacy. Dlaczego nikt nie poinformuje społeczeństwa że korzystają z opieki społecznej, że korzystają z Caritasu i biorą z tamtąd dary udają takich biednych a do pracy przyjeżdżają samochodami co niejednego Polaka nie stać. Opłacane mają mieszkania nie płacą za światło za gaz ogólnie za nic nie płacą. Co to ma znaczyć Polak ma czuć się poniżany we własnym kraju zachowują się na mieście jak banda zwyrodnialców, chamskie odniesienie w stosunku do nas. W pracy udają żenic nie rozumieją dostają stanowisko pracy to potrafi powiedzieć ja nie panimaju. Śmieją się nam prosto w twarz bo to Polak w firmie TPV jest za wszystko odpowiedzialny oni nie muszą się starać wystarczy że tylko są i jak tutaj z nimi dobrze żyć. W moim przekonaniu nie widzę z nimi żadnej współpracy jest to naród bardzo zawzięty i fałszywy. Przekonałem się na własnych doświadczeniach gdyby nadarzyła się okazja to bez zastanowienia wbili by człowiekowi nóż w plecy. Życie pokazało mi że nie należy im ufać bardzo się dziwię że jeszcze ta firma nie została przeniesiona na Ukrainę. To nie tylko jest taka moja opinia o firmie i Ukraińcach tak samo myśli większość Polaków ale ludzie siedzą cicho bo każdemu zależy na pracy.

Mq
@Marcin

Facet, przecież Ty po polsku pisać nie potrafisz. To jakiś fake?

@Mq

Pisać po polsku umiem a że ty gościu jesteś analfebetą to nie moja wina. W podstawówce w pierwszej klasie zmarła tobie nauczycielka z polskiego wyrazy współczucia.

Bartosz
@Marcin

Marcin co do twojego wpisu na temat ze ukraincy maja wieksze prawa jak najbardziej sie zgodzę. Na dziale PCBA jest tak ze zatrudniaja pracownika biurowego z ukrainy za 3500 tys zł NETTO w tym dodatek techniczy 1000(nie wiem za co) przychodzi do pracy od 8 do 16 nic nie robi,podpisze sie pod czyjaś wykonana praca i jest gitara. Nawet techik utrzymania ruchu z kilku letnim starzem ma mniej. Mq i teraz do ciebie komentarz; nie wiesz jak jest to sie wogóle nie wypowiadaj . No chyba ze tez jestes z czeczeni :). Wspomne tylko tyle ze Rzady sprawuje Jarosław .B ktory jest zwyczajnie zakłamana osoba i dzial UTR ma za nic!! i Najlepiej dać na start ukraincowi więcej kasy niż doświadczonemu pracownikowi podwyżkę(przez co juz kilku naprawde dobrych pracownikow odeszlo). PS.Panie Dyrektorze jeszcze troche obudzi sie pan z reka w nocniku!

Bartosz
@Mq

Mq twoje zycie to fake! Z tego co piszesz to widze jestes jednym z tych co zarabiaja nie male pieniadza a nic nie pracuja czyzby czeczen?

Technik
@Bartosz

Brawo Bartosz wkoncu ktos poruszyl temat zarobkow na PCBA. Wiec dodam tylko tyle ze tak jest naprawde, pracownik ktory jest odpowiedzialny za prace lini (technik) ma grosze. A ci wszyscy smieszni inzynierowie, tylko siedza i pierdza w krzesla,smiejac sie z ciebie i podpisujac sie pod twoja praca. To jedyny dzial w TPV gdzie placa na reke 3500 tys za nic nie robienie, a o przypisywaniu sobie czyjejsc pracy juz nie wspomne!

Tanczacy Medrzec
@Marcin

Hahaha sluchaj Panie tempaku nieudolny Polak = Ukrainiec = Niemiec = Amerykanin = Czlowiek, nie ma znaczenia gdzie na tej malej kuli ziemiskiej sie rodzisz, wazne kim jestes i jakie wartosci reprezentujesz, a Ty Szanowny Panie reprezentujesz niezaradnosc, buractwo i glupote. Pozdrawiam i zycze przeczytania jakiejkolwiek ksiazki

Tanczacy Medrzec

*tepaku

@Tanczacy Medrzec

Gościu przeczytałem więcej książek jak ty zacząłeś wydłubywać gile z nosa. Takie bezmuzgie yeti wogule nie powinno się tutaj wypowiadać. Widać jakich mamy inteligencików w Polsce pokemonie. A tak poza tym jak bym miał katar to gilem z nosa bym cię uszkodził. Za daleko masz do swojego mózgu o przepraszam skłamałem ty wogule nie masz mózgu.

Jola
@Tanczacy Medrzec

Tępak to ciebie zrobił kondonie nie myty żeczywiście taki (usunięte przez administratora) nie powinien tutaj się wypowiadać. Spójrz w lusterko i gotowy masz kompleks życiowy.

Loko

Słyszał ktoś coś o przenosinach zakładu na Ukrainę?

Bambuko
@Loko

Nie. A orbituję po całym zakładzie i z różnymi działami mam kontakt.

DMK
@Loko

Co za głupoty piszesz i siejesz zamęt oszołomie, gdyby mieli przenieść fabrykę to nie budowaliby obok nowe centrum logistyczne-dystrybucyjne, wszystko z innych oddziałów będzie zjeżdżało do Gorzowa i stąd produkty będą rozprowadzane

Bella
@Loko

Tak za około 2 lata firma zostanie przeniesiona na Ukrainę dlatego że u nas nie opłaca się kupować komponentów i o wiele tańsi są pracownicy z Ukrainy.

M... Towarzysz broni !

Cała obecna dyrekcja wraz z pseudo kierownikami , specjalistami i jakością nadaję się do zwolnienia ! Łamane są wszelkie zasady procesu produkcji jak i wyzysku osób, które tam pracują ….. Piszą ,że jak jest problem na linii lub jakikolwiek problem linia ma się zatrzymać – w rzeczywistości wszystko jedzie dalej byle zjechało ilościowo z linii i jest wręcz poganiane sypią się wszelakie wulgaryzmy co jest niedopuszczalne ! Później przyjeżdża taka wizytacja a oni biegają i chowają te buble gdzie się da by nikt tego nie widział itp. . !!! Specjaliści to tylko jak kierownicy potrafią stoper w ręku trzymać i czasy mierzyć , nie uwzględniając wszystkiego innego co się dzieje …. A dzieje się…. Materiał źle rozłożony , prawie każda instrukcja źle napisana i nikomu nie chce się jej poprawić bo po co, a „zielone „ to w ogóle szkoda gadać zakreślają im materiał do sprawdzenia bo nawet nie wiedza jak jest ten komponent po angielsku, który faktycznie sprawdza . Już pomijam to ,że jak jest jakiś poważniejszy problem zlatują się jak muchy specjaliści i dyrekcją gdybają….. i nic jak zawsze- karteczka czerwona i na magazyn i jakoś to będzie ! Bhp nie jest przestrzegane na każdym kroku …. Była inspekcja zapowiedziana … od razu wszyscy mieli mieć zarękawki , zatyczki do uszów i i zakaz używania noży . Po inspekcji nikt tego nie przestrzega i nikt o to się nie czepią brawo ! Obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników-- Mobbing!!!! Obraza z ust kierowników itp. Wyklinanie poganianie mimo problemów na linii….. GRATULACJE DLA SPAUPERYZOWANEJ DYREKCJI JAK I KIEROWNIKÓW LINI PRODUKCYJNYCH ….. GŁOWA W PIASEK ZE WSTYDU TCHÓRZE NIE UMIEJĄCY SŁUCHAĆ - KIEDYŚ ZAMIENI SIĘ ON W BETON I UTKWICIE W EGZYSTENCJI WASZEJ WYŻSZOŚCI !!!! WASZA NĘDZNA MENTALNOŚĆ NIE POWINNA OBLIGOWAĆ W ŻADNEJ SPRAWIE …. ANI PROCESU ANI LUDZI- NIE MACIE O TYM POJĘCIA (* STARCZY ZOBACZYĆ CO SIĘ DZIEJE NA ZAKŁADZIE ) !!!! I MAM NADZIEJE ,ŻE KIEDYŚ ZOSTANĄ ZA TO UKARANI A GODNOŚĆ PRACOWNIKÓW WYNAGRODZONA !!!!!

Maria

@DMK proszę o bardziej stonowane wypowiedzi. Forum służy to dyskusji o sytuacji panującej w firmie, ale należy pamiętać, że nadrzędną zasadą jaka nas obowiązuje jest wzajemny szacunek. W związku z tym nie należy obrażać współrozmówców. Każdy ma prawo zadać pytanie odnośnie kwestii, która go niepokoi bądź zastanawia.

Maria

@Gomora @ehe z Waszych wpisów wnioskuję, że pracujecie w TPV. Jak oceniacie warunki zatrudnienia pod kątem stabilności? Firma oferuje umowę o pracę? @Viper dziękuję, że opisujesz tu swoje spostrzeżenia związane z sytuacją w TPV, ale proszę Cię, byś przy swoim kolejnym wpisie unikał słów uważanych powszechnie za nieeleganckie, jak również nie obrażał osób pracujących w firmie.

Trzeba zwijać żagle i szukać sobie innej pracy zarobki nędza wymagania kosmiczne.Ostrzegali mnie przed tpv daj sobie spokój firma bez przyszłości ale człowiek chciał sprawdzić to ma.Szkoda nerwów nic mnie tutaj nie trzyma zresztą ludzie tutaj są zawistni,Ukraińcy rządzą robią co chcą.Pracownik nie ma prawa nic powiedzieć bo zaraz upomnienie ustne lub nagana,do (usunięte przez administratora) z nimi wszystkimi to tpv niech się nareszcie rozleci.

Maria

@Koko, czy jesteś pracownikiem firmy? Opisz proszę swoje doświadczenia. Możesz powiedzieć, jakie stanowisko zajmujesz? Rozumiem, że nie odpowiada Ci system zarządzania, a jakie masz zdanie o innych aspektach? @Viper, wspominasz o tym, że firma upada, skąd masz takie informacje? Czy na pewno są potwierdzone?

koko
@Maria

Co jesteś taka zainteresowana moim stanowiskiem pracy gdybyś więcej interesowała się zakładem to zapewne doszło by do ciebie że rzeczywiście firma długo nie pociągnie.Wiedzą o tym nawet w biurach i między sobą rozmawiają prosty pracownik ma tyrać i nie dyskutować czy dla ciebie jest to zrozumiałe.masz siedzieć cicho i bez żadnych dyskusji.Jak wiadomo powszechnie wszystkie nitki stracą po połowie pracowników,nie ominie magazynu,i resztę działów.I co zadowolona z informacji poleci ogólnie 500 osób dlaczego nie ma teraz szkoleń masz prostą odpowieć.Cóż nowy dyrektor się nie popisał jego i reszty inżynierów nieudolność odbija się na pracownikach.a jeśli tak naprawdę chcesz wiedzieć gdzie pracuje bardzo cię zaskoczę bo wychodzi na to że biurze i z tąd te informacje.Jacy wy robole jesteście naiwni słóż panu wiernie a pan ci piernie.

jagoda
@koko

Gdyby nie te robole , to biura i ciebie by nie było .

Dobson

Firma bez jakiejkolwiek przyszłości zwalnia się masowo dobrych pracowników w tym Polaków Ukraińcy czują się bezpiecznie. Obserwuję co robi pracodawca podkreślam dyrekcja to jest szok ,skandal, (usunięte przez administratora) jesteśmy tylko pracownikami a nie zurzytą ścierką którą po użyciu można wyrzucić.

Patryk247
@Dobson

Podobno pan kierownik B...da, na zebraniu informując o planowanych redukcjach w liczbie operatorów na liniach, posłużył się stwierdzeniem, że pojda oni "do utylizacji". Pokazuje to poziom kierownictwa zakładu.

jagoda
@Patryk247

B..da to chyba dyrektor,. nie kierownik.

Mazur

Redukcję proponuję zacząć od tzw "czerwonych" inżynierów (którzy politechniki na oczy nie widzieli). Przychhodzi takich dwóch na linie mierzyć czas (dwóch, bo tylu ich potrzeba do obsługi stopera), żaden nawet nie powie "dzień dobry". Stoją kilknascie minut, patrzą bezrozumnie i koniec ich pozytecznej pracy dla zakładu. Ściąć ich do pnia.

Koko
@Mazur

Całkowicie popieram no ale jacy fachowcy to takie wychodzą telewizory. To co się dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie łzy do oczu się cisną i ręce opadają. Zakład poza jakąkolwiek zewnętrzną kontrolą jeszcze trochę to będą przyjmować żuli z ulicy

Czy te rewelacje są prawdziwe?

Świniak

Nie polecam pracy na dziale PCBA! Dziwie się, że tylko kilka osób piszę o tym chorym miejscu. Ludzie odchodzą, walczą ze sobą. Wszystko (usunięte przez administratora) jeden człowiek domyślcie się sami. Do niedawna pracowało się świetnie ale od kiedy pracownicy są rzucani sobie do gardeł atmosfera padła. Wciągu miesiąca odeszła armia dobrych pracowników. Niech ktoś się tym zajmie. Dobro 50 osób jest ważniejsze niż jednej żmii.

V.Kolia
@Świniak

Ja pracuju na PCBA je mi tu bardzo dobru. Ludziu trochu wilki,ale robotu dobra.Mogu sobie porozbierac maszynu i je reperyny. Ja tu jest dobry fachowiec i kasu zarabiaju wiecej jak polaki,chociaz oni wiecej robotaju.

Mich
@Świniak

Jest to celowe dzialanie, właśnie po to, aby ludzie sami się zwalniali. Słyszałem, że w zakladzie jest redukcja etatów i ma być zwolnionych nawet 500 osób. Nie wiem jak oni to zrobią, kto w pierwszej kolejności poleci, ale tak się słyszy.

Maria

@Andzej, negatywnie wypowiadasz się o firmie, czy jesteś jej pracownikiem? Wspominasz o niskim wynagrodzeniu dla specjalistów, czy wzrasta ono wraz ze stażem pracy? Piszesz też o braku możliwości rozwoju, czy rzeczywiście bardzo trudno o awans?

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TPV?

Zobacz opinie na temat firmy TPV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 9 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TPV?

Kandydaci do pracy w TPV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TPV