Opinie o MARGO Sp. z o.o. w Gdynia Redłowska 52 lok. 9

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MARGO Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MARGO Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARGO Sp. z o.o. w Gdynia Redłowska 52 lok. 9

Tomadz

(usunięte przez administratora) W ostatniej chwili się wycofałem, odbiory przedłużają się o ponad rok, każdy kto myśli o zakupie nieruchomości od nich niech się dwa razy zastanowił.

Mieczysław
@Tomadz

Nie zdecydowałeś się na zakup mieszkania od tego dewelopera. Na swojej stronie https://www.margopb.pl/ mają sporo ofert mieszkań i osiedli, które wybudowali. Czy były jakieś komplikacje, że zmieniłeś zdanie?

Roman
@Mieczysław

Komplikacje są takie że: - co innego jest podczas rozmowy i umowy przedwstępnej a co innego jest w umowie deweloperskiej - deweloper nie informuje o zmianach licząc, że Klient nie ogarnie tematu - w Pępowie szereg B miał prawie 9 m-cy opóźnienia, a szereg C który miał być oddany Klientom w grudniu 2019 na chwilę obecną ma dopiero w połowie położoną konstrukcję dachu - więcej można poczytać w wątku dewelopera na forum 3miasta

Persona

A to dziwne, u mnie nie było nigdy żadnych poślizgów z wypłatą, może drobny raz, ale to wszystko.

tj

Kto to wie, raczej płacą ale z dużym opóźnieniem.

A

Pisałam już wcześniej: Czy ktoś może mi udzielić informacji jak mieszka się w Willa Syrena w Elblągu. Będę wynajmować tam apartament i z chęcią poznam nowych sąsiadów. Chodzi mi o okolicę, same apartamenty.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MARGO Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Ezo

W jaki sposób się kontaktować?

Ann

majkel

Budowa mieszkań jest finansowana z kredytów bankowych więc tu nie powinno być problemów.

Cvcv

Najlepsza firma ever!

Maj
@Cvcv

Ważne że są zadowoleni pracownicy :)

beti
@Cvcv

dobrze pracowac w takiej firmie

@beti

Masz racje beti

Zuzanna

@agnieszka, czy w momencie wypłacania obniżonych pensji, PB MARGO wyjaśnia Ci powód dlaczego tak się dzieje? Może bezpośredni wpływ na to ma aktualna sytuacja wewnątrz tej firmy? Bardzo Cię proszę o zajęcie zdania w tej kwestii, zainteresujesz nim innych użytkowników tego forum, którzy poszukują informacji o tym pracodawcy.

Zuzanna

@Jurek, jaka relacja łączy Cię z PB MARGO? Dysponujesz ważnymi informacjami dotyczącymi tej firmy. Czy możesz je w jakiś sposób potwierdzić lub powiedzieć, co przyczynia się do sytuacji, którą opisałeś w swoim wpisie?

Zuzanna

@Xyz, warto rozwinąć Twój wpis o PB MARGO. W jakiej sytuacji wewnętrznej aktualnie znajduje się ta firma? Czy jesteś nadal jej pracownikiem? Jakie przedstawia się Twoje całe doświadczenie z tym pracodawcą?

mch2

Nie rozumiem Ciebie. Co do firmy to można pisać co się chce (zgodnie z prawdą) ale co ma do tego kto tam pracuje, to portal o firmach a nie ludziach? Pewnie dlatego opinia została wykasowana.

Nie sądzę same suche fakty

dawny pracownik

Jestem w szoku, spotkałem ostatnio byłego pracownika tej firmy i jakoś wspominaliśmy te czasy kiedy ja również pracowałem tam dobrych lat temu i czytając te opinie uważam, że nic się nie zmieniło. Nadal firma jest taka jak była, a już nie wspomnę, że kilku dobrych na prawdę dobrych kierowników budów i majstrów z dłuższym stażem zwolniło się na przełomie pół roku plus do tego dziewczyny z biura obsługi klienta notorycznie wymieniane (usunięte przez administratora) Z tego co się kiedyś dobrze mówiło, że to taka firma rodzinna itp. to teraz to już na pewno rodzinna. Stanowiska kierownicze obsadzone przez rodzinę. Szkolenia- jakie szkolenia, tam nie istnieje takie słowo, czy inwestowanie w pracownika. Nie polecam pracodawcy. -nie płaci na czas to podstawa -brak szkoleń -brak integracji (usunięte przez administratora) ) -brak kontaktu z szefem, odsyłanie do dyrektorów i wiele innych ale to już było pisane... reszty nie będę powtarzać co było pisane bo komentarz został usunięty nie wiem z jakiego powodu. Nie żałuję, że odszedłem sam i pozdrawiam tych co byli silni i zrobili to samo co ja.

Zuzanna

@DR, Twoje podejście do PB MARGO jest pozytywne, takie przynajmniej ma się odczucia po lekturze Twojej opinii. Zazwyczaj jest tak jak mówisz i w każdym miejscu pracy zdarzają się lepsze i gorsze okresy. Mógłbyś napisać w jaki sposób pracodawca docenia wysiłki swoich pracowników? Czy organizowane są szkolenia dzięki którym możliwe jest zdobywanie nowych kwalifikacji?

DR

Firma jak firma. Albo ktoś się w niej odnajdzie lub nie. Kwestia podejścia. Przede wszystkim jak się jest merytorycznym i ma argumenty to wszystko można załatwić. Nie ma co się stresować i narzekać. To tylko praca, w każdej są milsze i gorsze dni. Trzeba robić swoje i jest ok.

Zuzanna

@Zawiedziony, zapewniam, że usuwane są tylko te komentarze, które są sprzeczne z postanowieniami regulaminu tego forum. Opinie nie mogą być obraźliwe ani zawierać wulgaryzmów. Rację bytu w tym miejscu mają wyłącznie merytoryczne komentarze dotyczące firm jako pracodawców

sas

Może wszyscy poszkodowani zbiorą sie razem i coś z tym zrobimy. Odpowiedzcie zobaczymy i zorganizujemy spotkanie.

Serwisant
@sas

Mojej firmie też póki co nie zapłacili, sprawa skierowana do sądu, wszyscy znajomi powiadomieni, czekam na wyrok i komornika. Protokół odbioru podpisany bez usterek.

Pracownik Margo
@Serwisant

Pracownikom też nie płacą, oni nikomu nie płacą!!

Zuzanna

@biuro a na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy? Czy firma zapewnia dodatkowe benefity?

Pracująca w Margo
@Zuzanna

Firma nie daje żadnych benefitów. Oszukują z umowami - podpisują umowy w których są podane mniejsze stawki , pozostałe pieniądze chcą płacić "pod stołem" i ich nie płacą, bo twierdzą, że nie ma pieniędzy!!

Maniok

Czy faktycznie jest tak trudna sytuacja w firmie? Może trzeba rozmawiać z szefostwem?

Nie płacą , nie rozliczją się na czas. Nie ma z kim rozmawiać ,wszyscy umywają ręce i winą obarczają właściciela pana czapiewskiego który decyduje kiedy i komu płacić. Facet obraca się w kręgach biznesowych, imprezy z panem Wałęsą. Ciekaw jestem czy takie podejście do ludzi(wykonawców)którzy też mają rodziny i z tego żyją pochwalają takie osoby jak Pan Prezydent. Pan prezes organizuje dla nich imprezki które na pewno kosztują , a wykonawcy nie otrzymują swoich pieniędzy. Właściciel tej firmy powinien się zastanowić , ze również dzięki tym zarabia . PB Margo Gdynia

Zostaw merytoryczną opinię o MARGO Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w MARGO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MARGO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARGO Sp. z o.o.?

MARGO Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 36 ocen.

MARGO Sp. z o.o.