Opinie o PBO"EKOBUD" w Ostróda

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PBO"EKOBUD". Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PBO"EKOBUD" o rekrutacji.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBO"EKOBUD" w Ostróda

QWERTY Nowy wpis
Inne

Tak narzekacie na zarobki a ja czytam ze sa uzaleznione od doswiadczenia i umiejetności. Jak ktos zna sie na robocie i w kulki nie leci to zarobi w firmie?

były pracownik jaca Nowy wpis
Pracownik

nie polecam pracy w pseudo firmie ecobud zero narzędzi stawka głodowa premii nie ma a jak się zatrudniasz to te (usunięte przez administratora) mówią że jest do 100 procent nie szanują ludzi (usunięte przez administratora)

były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Witam najgorszy kierownik to Paweł z Olsztynka nie polecam tam pracy. Ten pan stara sią nie płacić wypłat (usunięte przez administratora) nie polecam pracy w tej firmie

anonim Nowy wpis
Inne
@były pracownik

Jak to stara się nie płacić? To w końcu są przelewy na konto czy po prostu z opóźnieniem? Co miesiąc taka sytuacja?

Klient

Najgorszy deweloper. Niestety kupiliśmy mieszkanie w Olsztynie przy ulicy Żurawiej. Na chwilę obecną nie ma kontaktu i żadnych odpowiedzi od Ekobudu, ale za to mamy zalane piwnice, grzyb w mieszkaniach na parterze. Temat na pewno skończy się w sądzie.

Klient
@Klient

Witam . Też mam problem z firmo EKOBUD Zapraszam do rozmowy

Kupiec
@Klient

A jaki ma Pan problem kupił już pan mieszkanie i gdzie ?

Klient
@Klient

Proszę więcej informacji na tam dewelopera ???? do ludzi którzy kupili mieszkanie .........

G
Inne
@Klient

Mieszkanie nabyte w Elbląg. Podobnie spartaczone. Żadnego kontaktu z Ekobudem. O rękojmi można zapomnieć, choć z przepisu jasno wynika. Wszystko co wyjdzie po odbiorze przerzucane jest w okresie rękojmi na podwykonawców Ekobud, choć nie oni są stroną umowy kupna sprzedaży. Trzy razy malowane parapety zewnętrzne z uwagi na ich porysowanie w okresie realizacji inwestycji. Odbiór mieszkania w lutym. Oblodzone parapety na których nie sposób było zobaczyć jakiekolwiek wady. Skorzystaliśmy z rękojmi. Odpowiedzi nie doczekaliśmy się. Kierujemy sprawę do sądu. A jeśli chodzi o pracowników. Jak zauważono wóda, piwo leją się strumieniami. Kierownik budowy klapki na oczach, nie widzę i nie słyszę. Niemal każdy robi na budowie własny interes, czyli robiąc w godzinach pracy u potencjalnych nabywców lub właścicieli mieszkań remonty, z materiałów Ekobud. Efekt zabrakło parapetów zewnętrznych, które zbierane były z niewiadomo skąd (stare). Skala reklamacji parapetów w Elbląg przy ul. Łęczyckiej jest porażająca. W grudniu 2021 były pierwsze odbiory, a latem w piwnicy tynk ze ścian odchodzi. Takich przykładów możnaby mnożyć. NIE POLECAM!

Joanna
Inne
@G

No w takiej sytuacji trudno żebyście Państwo nie skierowali tego do sądu... Zastanawia mnie niestety jedno, bo padł opis warunków na budowie odnośnie spożywania alkoholu itp., dlaczego wtedy Państwo nie zareagowaliście? Dla bezpieczeństwa przypadkiem tego typu sytuacji się nie zgłasza?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PBO"EKOBUD" się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Były robotnik
Były pracownik

Budowa na ulicy poprzecznej(Olsztyn) to jakieś nie porozumienie , zero poszanowania dla Człowieka wykorzystują na każdym kroku , Kierownik budowy kradnie materiały ,mało tego brygadzista ze swoim paziem napierdalała wódkę w baraku 100%real, nie jestem konfidentem żeby iść do pip ale to jest pojebany nie polecam się tam zatrudniać ,na żadnej innej budowie nie trzeba mieć swoich narzędzi tu musisz je mieć i uwaga dostajesz za to nie całe 4zł miesięcznie , mało tego nie wypłacili mi połowę wypłaty i cała premie ucięli

Iza
Inne
@Były robotnik

To jakie te narzędzia trzeba mieć? I dlaczego wypłacili Ci połowę wypłaty, a nie całą?

Były pracownik.
Pracownik

To ten z Dobrego Miasta podpowiadał zeby Janusz żgłosił do P.I.P. ze firma nie płaci za godziny nocne i nadliczbowe.

Aneta
Inne
@Były pracownik.

ale faktycznie nie płacą? bo to wiesz jak jest, znajomy znajomego powiedział.... a to nie zawsze jest prawda. no ale jak będzie pip to on już to dokładnie zweryfikuje

Dobre Miasto.
Pracownik

Moj znajomy pracuje w charakterze pracownika ochrony budowy przy ulicy Poprzecznej w Olsztynie I twierdzi ze nie dają wolnego za święta czy niedziele I Powiedział że to jest jego trzecia budowa i nigdy nie miał wolnego za dni wolne . Tylko miał problem z chorym na cukrzyce pilnującym ze w niedziele czy swieta nie miał czym z dobrego miasta dojechac na 7 rano a przyjezdzał na 9 lub 10 godzinie. A ten dla Przemka zwraca uwagę i donosił do kierownika. Budowy.

Joanna
Inne
@Dobre Miasto.

No i co dalej z tym, że donosił? Jaki był później skutek tego?

Marek.
Pracownik
@Joanna

Taki ze zadna firma ochrony nie chciała go zatrudniać, i zatrudnił się E.K.O. Bud. To znaczy to dobra firma. Która jednak płaci za godz. I święta dla spiochów.

Jurek
Pracownik
@Joanna

A skutek był taki , że została nie przedłuzona umowa . A następne nikt w Olsztynie nie chciał go zatrudnic i zatrudnił się od nowa w Eko bud. Dobranoc.

Emeryt.
Pracownik

Chetnie podejme prace w charakterze kontrolera tych śpiochów strażnik ów budowy w Olsztynie. W godzinach rannych a także w nocy. Dość spania po nocach a nie pilnowania. Tylko narzekają a efekt to przyjechać na 16 czy 24 godziny wyspać sie, dostac kase za spanie I narzekac że tak jest zle. Jak jest tak źle to po co wracasz . A ja wasz naucze pracy i nie wyłącznie telefonu w pracy. Spie nie przeszkadzać straznik budowy.

Telefon Ekobud
Inne

witam, zakupilem telefon na olx od pracownika z Ekobud (dane firmowe i projekty). Odsprzedam telefon B2710 Solid. kontakt przez Gowork lub mmalkovic@wp.pl

Stasiek.
Pracownik

A talony na święta będzie.

Karol
Inne
@Stasiek.

Też jestem ciekawy. Dali coś na święta? Talony albo premie świąteczną? Pochwal się ile kasy dodatkowo wpadło :)

Mirek.
Pracownik

A możesz podać jaka to jest Budowa i gdzie jest umieszczona w jakim Mieście. Chciałbym wiedzieć gdzie koledzy brudasy wykorzystują kolege.

Maciek
Pracownik
@Mirek.

To jest budowa Obrońców Tobruku.

Obserwator.
Pracownik

Mam zapytanie czy na budowie budynku przy ulicy Kasprzaka w Niedziele 2021.09.26. Jest ochrona obiektu. Poniewaz rano nikogo nie mozna zobaczyc .

Pytanie
 Pytanie

Czy urlop w PBO"EKOBUD" jest płatny 100%?

GOŚĆ
Były pracownik
@Pytanie

OBIECANKI CACANKI

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w PBO"EKOBUD" dogadują się między sobą?

Sławek
Były pracownik
@Pytanie

Jeżeli jesteś człowiekiem starej daty, masz konserwatywne poglądy polityczne, to spotkasz tam wiele ludzi, którzy myślą jak Ty. Młodych ludzi raczej się tam tępi, starsi stażem pracownicy lubią "jechać" po młodych. Trzeba mieć mocną psychikę, aby wytrwać tam dłużej niż pół roku.

Robert
Inne

Czy firma jest zadłużona ?

Sławek
Były pracownik
@Robert

Raczej nie, firma Ekobud oddała wiele mieszkań do sprzedaży w Ostródzie, Olsztynie i innych miastach, więc pieniędzy powinni mieć dużo. Z tego co wiem, to wypłacają ludziom wynagrodzenie w terminie.

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia PBO"EKOBUD"? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Sławek
Były pracownik
@Pytanie

Jeżeli jesteś zwykłym robotnikiem, to nie dostaniesz samochodu. Jeżeli budowa jest poza Ostródą, to jest możliwość dojechać firmowym autobusem. Ja musiałem przynieść swoje narzędzia. Wypłatę dostałem w terminie.

Karol.
Pracownik

Moj kolega ochroniarz z budowy chwali prace na budowie. Ponieważ mówi że mają jelenia ochroniarza który za nich sprzata pomieszczenia . Umyje zlewozmywaki i na mokro podłogi po ich dyżurach.

Mariusz
Inne

@Paweł. a widziałeś na stróża ogłoszenie?

Paweł.
Pracownik

A jak jest zatrudnieniem na stróża. Czy zatrudnia biuro czy kierownik budowy. Z kim rozmawiać.

Nieznajomy
Pracownik

Byłem w tej firmie na rozmowie w sprawie wykonywania stanu surowego budynku mieszkalnego. Nie polecam ! Szkoda mojego czasu po wysłaniu oferty z cenami jednostkowymi za m3 i m2 za poszczególne prace zostałem zaproszony na rozmowe na budowe, pojechałem. Kierownik oczywiscie starej daty, beszczelny i gburowaty. Ceny oferowane przez naszą firmę jak najbardziej były cenami rynkowami, pan dyrektor stwierdził że za drogo i że te ceny nie są osiągalne nawet w dużym miescie. Panowie w ekobudzie oczywiscie robote wyliczają z przelicznika i stawki godzinowej a nie jak to zwykle bywa z przedmiaru m3 i m2 cen rykowych. W skrócie podwykonawca ma wybudować budynek w ramach roboczogodzin z przelicznikiem procentowym gdzie wychodzi to około 50% mniej jak wartość roboty za cene jednostkową. Nie polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o PBO"EKOBUD" - Ostróda

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w PBO"EKOBUD"?

  Zobacz opinie na temat firmy PBO"EKOBUD" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w PBO"EKOBUD"?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PBO"EKOBUD"
2.9/5 Na podstawie 57 ocen.
 • Przemysłowa 8
  14-100 Ostróda
 • NIP: 7410003668 KRS: 0000037360
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
PBO"EKOBUD"
Przejdź do nowych opinii