Opinie o PBO"EKOBUD" w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PBO"EKOBUD", oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PBO"EKOBUD" o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBO"EKOBUD" w Ostróda

Czy pracownicy w PBO"EKOBUD" dogadują się między sobą?

Karol.

Moj kolega ochroniarz z budowy chwali prace na budowie. Ponieważ mówi że mają jelenia ochroniarza który za nich sprzata pomieszczenia . Umyje zlewozmywaki i na mokro podłogi po ich dyżurach.

Mirek.

A możesz podać jaka to jest Budowa i gdzie jest umieszczona w jakim Mieście. Chciałbym wiedzieć gdzie koledzy brudasy wykorzystują kolege.

Maciek Nowy wpis
@Mirek.

To jest budowa Obrońców Tobruku.

Karol.

Maciek. Nowy wpis
@Karol.

To przecież gruby Janusz lubi porządek.

Obserwator. Nowy wpis

Mam zapytanie czy na budowie budynku przy ulicy Kasprzaka w Niedziele 2021.09.26. Jest ochrona obiektu. Poniewaz rano nikogo nie mozna zobaczyc .

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w PBO"EKOBUD"? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy urlop w PBO"EKOBUD" jest płatny 100%?

GOŚĆ

OBIECANKI CACANKI

Czy pracownicy w PBO"EKOBUD" dogadują się między sobą?

@Pytanie

Jeżeli jesteś człowiekiem starej daty, masz konserwatywne poglądy polityczne, to spotkasz tam wiele ludzi, którzy myślą jak Ty. Młodych ludzi raczej się tam tępi, starsi stażem pracownicy lubią "jechać" po młodych. Trzeba mieć mocną psychikę, aby wytrwać tam dłużej niż pół roku.

Robert

Czy firma jest zadłużona ?

@Robert

Raczej nie, firma Ekobud oddała wiele mieszkań do sprzedaży w Ostródzie, Olsztynie i innych miastach, więc pieniędzy powinni mieć dużo. Z tego co wiem, to wypłacają ludziom wynagrodzenie w terminie.

Jakie narzędzia pracy zapewnia PBO"EKOBUD"? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pytanie

Jeżeli jesteś zwykłym robotnikiem, to nie dostaniesz samochodu. Jeżeli budowa jest poza Ostródą, to jest możliwość dojechać firmowym autobusem. Ja musiałem przynieść swoje narzędzia. Wypłatę dostałem w terminie.

Mariusz

@Paweł. a widziałeś na stróża ogłoszenie?

Paweł.

A jak jest zatrudnieniem na stróża. Czy zatrudnia biuro czy kierownik budowy. Z kim rozmawiać.

Nieznajomy

Byłem w tej firmie na rozmowie w sprawie wykonywania stanu surowego budynku mieszkalnego. Nie polecam ! Szkoda mojego czasu po wysłaniu oferty z cenami jednostkowymi za m3 i m2 za poszczególne prace zostałem zaproszony na rozmowe na budowe, pojechałem. Kierownik oczywiscie starej daty, beszczelny i gburowaty. Ceny oferowane przez naszą firmę jak najbardziej były cenami rynkowami, pan dyrektor stwierdził że za drogo i że te ceny nie są osiągalne nawet w dużym miescie. Panowie w ekobudzie oczywiscie robote wyliczają z przelicznika i stawki godzinowej a nie jak to zwykle bywa z przedmiaru m3 i m2 cen rykowych. W skrócie podwykonawca ma wybudować budynek w ramach roboczogodzin z przelicznikiem procentowym gdzie wychodzi to około 50% mniej jak wartość roboty za cene jednostkową. Nie polecam !

Farol

Nie polecam z całego serca praca za psie pieniądze gdziekolwiek zarobi się więcej a nie tam

antyfirma
Klient

Nie robią na czas, wszystko z najgorszych jakościowo materiałów, zatrudniają najtańszych i najgorszych podwykonawców. Ceny wysokie w przeciwieństwie do jakości. Nie wykonują w terminie napraw i usterek gwarancyjnych. Gdyby nie budowlańcy z Ukrainy już dawno by padli

Klient

Najgorszy deweloper. Niestety kupiliśmy mieszkanie w Olsztynie przy ulicy Żurawiej. Na chwilę obecną nie ma kontaktu i żadnych odpowiedzi od Ekobudu, ale za to mamy zalane piwnice, grzyb w mieszkaniach na parterze. Temat na pewno skończy się w sądzie.

Witam . Też mam problem z firmo EKOBUD Zapraszam do rozmowy

Kupiec
@Klient

A jaki ma Pan problem kupił już pan mieszkanie i gdzie ?

@Klient

Proszę więcej informacji na tam dewelopera ???? do ludzi którzy kupili mieszkanie .........

Kierowca

Istny koszmar. Po pierwsze obiecują duże pieniądze a przychodzi co do czego i wielkie oczy ... Z obiecanych 3500 jest 2000 hahaha... kierownik, dyrektor... po jednych pieniądzach. Wystarczy spojrzeć w codzienne planowanie pracy... kierownik napisał przeżut stali. Niech sam przerzuca sobie przez ż... nie polecam. Lepiej laminaty 8 godzin za większe pieniądze.

Grzegorz
@Kierowca

Jak to możliwe, że ustalałeś z pracodawcą pensję na poziomie 3500 zł, a finalnie otrzymałeś 2000? Nie bardzo chce mi się wierzyć, że może być taka rozbieżność pomiędzy Waszymi ustaleniami.

Paweł

Witam jest ktoś w stanie powiedzieć jak zarabiają operatorzy żurawi w tej firmie

Zuzanna
@Paweł

Chciałbyś dostać się do pracy w firmie PBO"EKOBUD" na stanowisko operatora żurawia? Firma w ogóle poszukuje pracownika na to stanowisko? Na oficjalnej stronie internetowej firmy znalazłem informację, że firma poszukuje obecnie tylko pracowników budowlanych, dlatego zastanawia mnie, czy może widziałeś ogłoszenie na to stanowisko w innym miejscu? Zachęcam do odpowiedzi.

Witold

Czy wiecie coś o ofertach pracy? Warto szukać tu szczęścia?

Danek

Najgorszy płatnik dla podwykonawców z Warmii i Mazur jak chodzi o przelewy nigdy niema osoby kompetentnej by podpisać fakturę i zrobić przelew

Zuzanna

Na stronie firmy PBO "EKOBUD" jest ogłoszenie o pracę dla pracownika budowlanego? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Jaka jest atmosfera, jak są rozliczane nadgodziny? Czy praca również w delegacji? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat.

Ja123

Byłam jakiś czas temu na rozmowie rekrutacyjnej. Pan ktory ze mna przeprowadzal te rozmowe spoznil sie prawie godzine, potem spojrzal na moje CV (widac bylo ze pierwszy raz je w reku trzyma) i powiedzial,ze myslal ze mam wiecej doswiadczenia i mi podziekowal z miejsca. Profesjonalizm przez duze P. Wystarczy mi zeby wyrobic sobie opinie jak dziala ta firma i cale szczescie ze nie musialam tu pracowac :D

Zostaw merytoryczną opinię o PBO"EKOBUD" - Ostróda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PBO"EKOBUD"
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przemysłowa 8