Opinie o Altkom Akademia SA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Altkom Akademia SA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Altkom Akademia SA o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altkom Akademia SA w Warszawa

bolek

Potwierdzam. Pracowałem w AA. Problem jest w tym, że prezes A. ma jakąś bliżej nieokreśloną wizję ale już strategii brak. Poza tym otoczył się średnio ogarniętymi ludźmi a procesy rekrutacyjne prowadzone są wg bliżej nieokreslonych zasad. AA dobre czasy ma juz za sobą. Panie A. - słabi ludzie, brak kultury org., niska merytoryka.

jaa

Stanowisko Junior Account Manager, to w tej firmie zwykłe siedzenie na słuchawce! Umowa o pracę na najniższą krajową, reszta na zlecenie. Jak słuchałam pani z HR, która mi dziś o tym opowiadała, to myślałam, że parsknę śmiechem. Specjalnie mówiłam, że jestem zainteresowana, żeby posłuchać co oferują. ŻENADA roku! Nazwijcie to stanowisko TELEMARKETER, to może wtedy będą aplikować osoby bez doświadczenia. Nie dzwońcie do ludzi z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku menadżerskim proponując im 2 tys. zł brutto. Litości!

ewf

No cóż... poziom myślenia kadry kierowniczej jest w pewnym sensie odzwierciedleniem kultury pracy w firmie... stąd mam duże obawy i stąd szczerze odradzam...

ewf

Nie polecam

Kwas

Odradzam współpracę. Firma nie szanuje ani pracowników ani klientów.

Kwas

Odradzam współpracę. Firma nie szanuje ani pracowników ani klientów.

Hej, mam do wszystkich pytanko :) czy ktoś z Was może uczestniczył w programie dla Junior Java Developerów? Jak to wygląda i czy w ogóle warto? Jakieś opinie czy przestrogi? Warto w ogóle?

bodo

Ile moze zarabiac dyrektor handlowy regionu ale nie w Wawie? Pion szkoleniowy.

janka

Nic w tej firmie nie działa, jak powinno i w zasadzie jest dla mnie zagadką, jakim cudem się utrzymuje. KAM to zwykły PH; bez samochodu, dojazd taksówką. Z dojazdem do innego miasta jest problem. Dają umowy na najniższą krajową i do tego zlecenie. Zmienili zasady wypłacania prowizji tak, żeby ich nie wypłacać. Trzeba się wykłócać o klientów pomiędzy regionami. Wyrywasz klienta ze swojego terenu, z którym nikt nie miał wcześniej kontaktu, po czym przy pojawieniu się szansy sprzedażowej okazuje się, że faktura idzie na Warszawę. Nie ma odpowiedniej liczby klientów o mocnym potencjale, trzeba rzeźbić wiadomo w czym. To się nie może udać. Informacje przedstawiane na rozmowie kwalifikacyjnej mijają się z tym, co się zastaje w rzeczywistości. Niektóre szkolenia są wysokiej jakości, ale prawie zawsze przegrywa się ceną. Inne szkolenia są średnie lub słabe. Jest wiele niedociągnięć organizacyjnych. Nic dziwnego, że żaden porządny manager nie chce tam iść, a jak już się jakiś trafi, to sam po kilku tygodniach zasczyna szukac innej pracy. W zasadzie podobnie jest z handlowcami, rekrutacja nie bez przyczyny trwa stale. Jak się ma inną propozycję, to szkoda robić sobie brudy w cv.

klej

Odradzam. Marna jakość szkoleń. Handlowcy naciągają klientów na nowe projekty. Ostatnio w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Niestety efekty marne. Pewnie znów będą zwalniać ludzi z dnia na dzień bez słowa dziękuję. kadra zarzadzajaca niestety nie szanuje pracowników. Praca w stresie i pod presją czasu. Panuje donosicielstwo i niezdrowy klimat. Zarobki marne. Tyle w temacie.

ella
@klej

co za bzdury... jak organizacja sal? każdy ośrodek Altkomu posiada własne sale szkoleniowe, wyłącznie w biurowcach klasy A. jakie fundusze unijne? skończyły się ładnych parę lat temu... nie rozumiem sensu pisania takich "opinii".

Były

Pozornie nowoczesna, a tak naprawdę bardzo zacofana organizacyjnie firma. Zarządzanie i managment z epoki Gierka - pod kątem wiedzy, umiejętności i kultury. Firma Altkom Akademia zajmuje się natarczywym pozyskiwaniem kursantów, organizacją sali, kawą i ciastkami. Oraz oczywiście wyciąganiem kasy z funduszy unijnych, a następnie jest marnotrawieniem pod pozorem pseudo szkoleń oraz projektów internetowych. Jest tam paru wybitnych szkoleniowców, ale oni nawet nie są zatrudnieni przez AA, tylko działają jako freelancerzy (to znaczy w innych firmach identyczne szkolenia w ich wykonaniu dostępne są o wiele taniej). Wszystkie poprzednie komentarze nie są przypadkowe. Zdecydowanie odradzam

krzychu

Stanowisko key account manager to jakaś ściema. Tak na prawdę pracujesz głównie jako telemarketer, a do klientów dojeżdżasz taxi, ale odniosłem wrażenie, że nacisk jest na załatwianie wszystkiego przez tel. Umowa o pracę na najniższą krajową, plus druga umowa zlecenie na resztę podstawy + prowizje.

R.
@krzychu

Skoro piszesz "na prawdę", to znaczy, że nie nadajesz się na KAM-a. W ramach obowiązków jest m.in. prowadzenie korespondencji mailowej, a Twój poziom wiedzy w zakresie gramatyki Cię dyskwalifikuje. Pozdrawiam, R.

dre

Czytaj uważnie ogłoszenia. To praca na umowę zlecenie

robak

Duza rotacja tam jest. Zastanawiające?

KtośTam

to pewnie dlatego wynajęli kolejne dwa piętra w wtt ;]

wiedzacy

Firma notuje ogromne spadki w ilości organizowanych szkoleń. Obecnie wręcz nagania klientów oferując szkolenia po kosztach. Jakość szkoleń jest żenująco niska bo prowadza je studenci

zxc

Niekończące się ogłoszenia o pracę (KAM). Zastanówcie się dlaczego.

sqliiwiec

Potwierdzam. A do tego zlecenia dają. Fatalna firma...

sqliwiec

Nie polecam ci tej firmy. Zarobki sa na żenująco niskim poziomie, fatalna organizacja pracy. Kierownicy zarządzają ludźmi jakby byli popychadłami bo od twoich wyników maja pewnie premie. Jesli chcesz się czegos nauczyć i dalej rozwijać szukaj innej oferty.

Rozbawiony

key account manager podstawa najniższa krajowa, pozostała cześć za sprzedaż na zleceniu :) ew. masz możliwość samozatrudnienia. A samochodu służbowego też nie dostaniesz, taksówkami do klientów. Warunki dla kogoś kto zaczyna.. przykre bo branża ciekawa

Zostaw merytoryczną opinię o Altkom Akademia SA - Warszawa

• Jak się pracuje w Altkom Akademia SA?

Zobacz opinie na temat firmy Altkom Akademia SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altkom Akademia SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altkom Akademia SA?

Kandydaci do pracy w Altkom Akademia SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altkom Akademia SA