Opinie o Instytut Colina Rose Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Instytut Colina Rose Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Instytut Colina Rose Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Colina Rose Sp. z o.o. w Warszawa

Klaudia

Pracuje w ICR od 2015 roku i powiem szczerze, że najbardziej dziwią mnie komentarze dotyczące atmosfery. Bardzo cenie sobie pracę w tym miejscu między innymi właśnie za przyjazną i swobodną atmosferę :D Ja od początku czuję się tu bardzo dobrze i bezpiecznie. Przez 8 lat pracy w ICR przeszłam wiele interesujących i rozwijających szkoleń, poznałam mnóstwo ciekawych ludzi, co też jest ogromnym plusem pracy w tym miejscu. Mogę z przekonaniem powiedzieć, że przez te kilka lat bardzo dużo się tu nauczyłam, szczególnie jeśli chodzi o nowoczesne podejście do nauczania języka angielskiego, więc jeśli zależy komuś na rozwoju swojego warsztatu w zawodzie nauczyciela uważam, że to idealne miejsce. Dodatkowym plusem jest elastyczność. Możesz wybrać sobie dni i godziny, w których chcesz pracować, jeśli Twoja dyspozycyjność jest szeroka i chcesz mieć dużo grup, tak aby jak najwięcej zarobić, jest taka możliwość. Ja w swoim najbardziej pracowitym okresie miałam 35 godzin zajęć tygodniowo, w prawdzie nie polecam aż tak intensywnej pracy ???? ale jeśli komuś na tym zależy to można sobie taki grafik zbudować - nowe grupy tworzą się z tygodnia na tydzień. Ja osobiście cieszę się, że tu trafiłam i szczerze mówiąc na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie pracy w innym miejscu.

@Klaudia

Dziękujemy za miłe słowa. Stawiamy na rozwój naszej kadry i oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Cieszymy się, że jesteś z nami! :)

Amcieq

Hej, chciałem się podzielić osobistą opinią na temat Instytutu. Pracuję w firmie już ponad rok i chyba czas, żeby podzielić się refleksją. Technikalia - super przyjęcie, od początku poczułem się zaopiekowany i zadbany. Mam różne doświadczenia z różnych prac i różnych krajów i w moim przekonaniu jest po prostu tak jak powinno być. Atmosfera wśród trenerów i wspaniałych dziewczyn zajmujących się logistyką jest zawsze na plus. Nie pamiętam sytuacji żeby moje wątpliwości i pytania pozostały bez odpowiedzi. No i błędy, tych kilka zrobiłem, ale zawsze spotykałem się z wyrozumiałością i uśmiechem. Metoda - dla mnie bardzo friendly, podobna w podejściu do BSFT, w pozytywny sposób prezentujemy nasze umiejętności i staramy się poszerzać kompetencje kursantów. Podoba mi się odejście od starej "tablicy i nauczyciela". Oczywiście przekłamaniem byłoby stwierdzenie, że to metoda dla każdego - są tacy, którym mniej odpowiada niekonwencjonalne podejście do metodyki nauczania języka. Jednak z mojego doświadczenie wiem jedno, jeśli ktoś chce, atmosfera w Instytucie sprzyja realizacji tego "chcenia" ;))). Minusy - może moglibyśmy bardziej być "razem po godzinach" - impreza bożonarodzeniowa była świetna, chciałbym więcej... Chyba mógłbym tak pisać i pisać, ale czas na kolejną sesję z kursantami ;). So to cut the long story short - i feel here like home

@Amcieq

Dziękujemy za Twoją, tak rzeczową opinię. Cieszymy się, że lubisz z nami pracować, przebywać po pracy i cenisz Metodę :) Oczywiście weźmiemy pod uwagę chęć częstszych spotkań integracyjnych i zrobimy co w naszej mocy, aby było ich coraz więcej.

Jaga Nowy wpis

Dzień dobry, jest tu może ktoś kto teraz niedawno aplikował? Byłam na stronie i wiem, że spełniam wymogi dla Trenera, myślę nad zgłoszeniem się. po jakim czasie zazwyczaj jest jakiś feedback?

Sis55 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Czy firmy, które mają franczyzę również powinny płacić za wakacje pracownikom?

Czy w Instytut Colina Rose Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Przed skorzystaniem z propozycji do aplikowania w celu poznania szczegółów względem warunków pracy dobrze byłoby móc poznać opinie osoby zatrudnionej. Jest tu teraz taka? Jak oceniacie tegoroczna perspektywę? Czy warto podjąć się współpracy? jeśli tak to ze względu na co?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Instytut Colina Rose Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Lektor języka angielskiego

Wiecie może dlaczego takich właśnie nagród nie ma? chodzi o jakiś cykl pracy? I ile średni staż współpracy w praktyce teraz wynosi? Zastanawiający jest dla mnie również ten wspomniany system premiowania, jest to po prostu określony % czy może to nieco bardziej skomplikowane?

Instytut Colina Rose

Aby poznać szczegóły współpracy, zapraszamy do aplikowania.

Jestem co prawda byłym pracownikiem tej firmy, ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że najlepiej wspominam właśnie tę posadę. Dała mi możliwość nabycia dużego doświadczenia w młodym wieku i z wielką chęcią wspominam o tym doświadczeniu na rozmowach rekrutacyjnych w innych firmach. Atmosfera w biurze i wsparcie koleżanek z zespołu to coś co motywowało mnie do przychodzenia do pracy z dnia na dzień, zawsze wchodziłem i wychodziłem z Instytutu z uśmiechem na twarzy. Współpracownicy to przyjaciele na całe lata i jestem im ogromnie wdzięczny za wyrozumiałość oraz pomoc przy codziennej pracy. Wiele się nauczyłem o tym jak działa sprzedaż, jak prowadzić kontakt z klientem i oswoiłem się z prowadzeniem prezentacji oraz rozmów telefonicznych, które czasem nie należały do najłatwiejszych. Całym sercem tęsknię za wszystkimi osobami z teamu z Szybkiego Angielskiego i życzę im powodzenia przy dalszej pracy! Jesteście wspaniali! :)

Czy w firmie Instytut Colina Rose Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Lektor języka angielskiego, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Instytut Colina Rose

Mamy bardzo atrakcyjne systemy premiowania, jak np. bonusy kontynuacyjne. Nasza kadra może również skorzystać z płatnego urlopu. Nie posiadamy jednak benefitów w takiej formie, jak wskazano w tym zapytaniu.

BK.

Przez ostatnie cztery lata miałam przyjemność pracować w Instytucie. Zaczęłam jako pracownik biurowy, a teraz pełniłam funkcję menedżera, co pokazuje, że istnieje możliwość awansu w tej firmie. To, co najbardziej doceniam w tej pracy, to wspaniali ludzie, którzy tworzą niesamowitą atmosferę. Oczywiście, zdarzają się różnice zdań i trudności w komunikacji, jednak uważam to za zupełnie normalne w każdym zespole. Mimo tego, zawsze można liczyć na wsparcie i zrozumienie ze strony innych, co sprawia, że chętnie przychodziłam tutaj każdego dnia. Gdybym nie czułą się tutaj dobrze, nie zdecydowałabym się pracować tutaj przez tyle czasu. :) Cieszę się, że miałam okazję uczestniczyć w różnych szkoleniach, takich jak Structogram, które bardzo pomogły mi w codziennej pracy. Dodatkowo, istnieje Akademia Dobrych Praktyk oraz dostęp do różnych pomocniczych materiałów, webinarów, które znacznie ułatwiają wykonywanie obowiązków. Warto również podkreślić, że każdy problem, na który natrafiłam, był traktowany poważnie i podejmowane były działania mające na celu jego rozwiązanie. Zarówno tak zwana "góra" jak i cały zespół są otwarci na dialog i współpracę, co przekłada się na efektywne rozwiązywanie trudności. Instytut Colina Rose mocno się rozwija, szczególnie w ostatnich latach. Widzę wyraźne zmiany, które przynoszą korzyści dla firmy jako całości. Jeżeli obecni czy przyszli pracownicy mają pomysł na nowe szkolenia, rozwiązania, warto to przekazać dalej, żeby przekazać swoją ideę i zaproponować coś nowego. Może nie zawsze dany pomysł wchodzi w życie, ale zawsze jest brany pod uwagę. Chciałabym podkreślić szczególne wsparcie, jakiego doświadczyłam ze strony Nicole (usunięte przez administratora) i Magdaleny M. Obie osoby były niezwykle pomocne i zawsze służyły mi radą i wsparciem. Ich zaangażowanie i profesjonalizm zdecydowanie przyczyniły się do tego, jak się tutaj czułam i do tego, że zostałam tutaj tak długo. :) Pozdrawiam cały zespół, w szczególności biuro i Trenerów!

@BK.

Dziękujemy za Twoją opinię. Każdego dnia staramy się, aby pracownicy mieli takie właśnie doświadczenia. Cieszymy się, że przez te cztery lata byłaś częścią naszego zespołu. Praca z Tobą była przyjemnością. Dziękujemy za codzienne wsparcie i uśmiech, który pamięta każdy trener i kursant z którym miałaś okazję współpracować :) Również pozdrawiamy! Życzymy Ci powodzenia na nowej ścieżce kariery zawodowej!

Klaudia

@Klaudia

Amcieq

@Amcieq

@izabela

Pracuję w jednym z oddziałów Instytutu od nad 5 lat! Najbardziej cenię sobie atmosferę oraz wsparcie w każdym obszarze działalności. Warsztaty zewnętrzne i wewnętrzne, dobre zarobki, system prowizji i możliwość rozwoju. Zespół warszawski wspiera wszystkie oddziały i budujemy świetne relacje. Tak to wygląda w rzeczywistości!

@@izabela

Dziękujemy za miłe słowa. Każdego dnia staramy się, aby wsparcie, którego udzielamy naszym Partnerom było naprawdę wartościowe. Na podstawie naszych doświadczeń i rzetelnych danych, a przy okazji po prostu miłe :) Liczymy na dalszą owocną współpracę!

Magdalena

Jako pracownik z ponad 8 letni stażem, mogę z całą pewnością polecić pracę w Instytucie. Fajny zespół i świetna atmosfera. Firma docenia i mocno stawia na rozwój pracowników. Stwarza możliwości awansu. Przez lata pracy odbyłam tu mnóstwo szkoleń zewnętrznych, które firma opłacała: np. Test Gallupa lub szkolenia u Kamili Rowińskiej i Sebastiana Kotowa, ale i wewnętrznych, organizowanych przez Zarząd czy współpracowników, np. szkolenia Structogram Pani Anny Urbańskiej, czy szkolenia coachingowe Pana Krzysztofa Litwińskiego. Często organizują warsztaty z ekspertami z różnych dziedzin, np. ostatnio mieliśmy wykład z Panią Tatiana Mindewicz-Puacz. Telefon służbowy, laptop, kawa bez limitu czy różnego rodzaju integracje to standard. Firma stwarza też warunki pracy zdalnej. Myślę, że dodatkowym atutem jest lokalizacja i sam budynek, w którym się pracuje. To piękna kamienica w ścisłym Centrum Warszawy z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym (zaledwie kilka minut od metra). Obserwując rynek, uważam, że zarobki są bardzo dobre. Otrzymujemy również możliwość prowizji, które naprawdę zadowalają. Jeśli szukacie miejsca, w którym można dobrze zarobić, być docenianym i pracować w przyjemnej atmosferze, to polecam to miejsce.

@Magdalena

Mam podobne doświadczenia i wrażenia

Szymon
@Magdalena

Całkowicie zgadzam się z powyższa opinią oraz innymi opiniami, które nie negują, ale zauważają pozytywną i wspierającą atmosferę w Instytucie Colina Rose. Pracuję w firmie od 11 lat. Zawsze mogłem i z pewnością będę mógł liczyć na wsparcie od każdego w ICR, niezależnie od zajmowanego stanowiska.

Olga
@Szymon

11 lat? to faktycznie sporo. Co na przestrzeni tego okresu mogło się tu tak naprawdę dziać? jak warunki zatrudnienia w Twoich oczach się zmieniały i co przysługuje Ci za tyle lat pracy?

Pracownicy co się dziwią negatywnymi komentarzami to raczej osoby "wyżej" które nie widzą problemu. Praca jest spoko ale są też tacy co robią docinki i traktują tych "niżej" jak gorszy sort, robią też na złość. mówienie że ktoś ma niebieską osobowość i ok to nie tłumaczenie bo taka osoba nie powinna zarządzać i być tak niemiła. A to że się ciągle słyszy że to twoja wina to prawda. ale biuro próbuje a i tak spotyka się ze scianą bo się nie słucha pracowników i się robi im pod górkę

Zuzia

Ja jako obecny pracownik jestem zaskoczona, kiedy widzę niektóre opinie. Nikt mnie nie zmusza do napisania tego, ale widząc komentarze niektórych użytkowników, czuję się wręcz zmuszona, żeby to sprostować. Pracowałam już w wielu miejscach pracy i nigdzie nie czułam się tak komfortowo, jak czuję się tutaj. Atmosferze w pracy nie mogę nic zarzucić, bo jest cudowna. Polecam z ręką na sercu pracę w tej placówce.

@Zuzia

Dziękujemy za miłe słowa. W pracy spędzamy dużo czasu i wiemy, jakie to ważne, aby móc przychodzić codziennie do miejsca, w którym czujesz się dobrze. Dlatego robimy wszystko, aby nasi pracownicy mieli właśnie takie doświadczenia.

Czy w Instytut Colina Rose Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Instytut Colina Rose

Tak. Organizujemy szkolenia zewnętrzne dla naszego Zespołu, jak i szereg szkoleń wewnętrznych.

Olga
@Instytut Colina Rose

Te szkolenia zewnętrzne, w jaki sposób są organizowane? Jest to forma jakiegoś dalszego wyjazdu? Firma dysponuje jakimś budżetem Przypisanym do jednego pracownika czy raczej te szkolenia są sporadyczne? Czego dotyczyły ostatnie?

@Olga

Szkolenia są organizowane w różnej formie: stacjonarnie, czasami online lub w formie wyjazdu. Nie ma określonego budżetu przypisanego do jednej osoby. Dobieramy je zgodnie z bieżącymi potrzebami pracownika lub zespołu. Każdy może również wyjść z propozycją szkolenia, które jest dla niego szczególnie ważne - firma w takiej sytuacji zawsze propozycję rozpatruje i podejmuje decyzję o ewentualnym dofinansowaniu lub sfinansowaniu szkolenia. Ostatnie szkolenia dotyczyły marketingu, psychologii, zarządzania. W grudniu mieliśmy okazję odbyć warsztat online o kreatywności, który poprowadził dla nas Michał Jakubowski - Master Coach American Board of Neuro-Lingustic Programming.

Polecam pracę w szkole. Jako trenerka mogę powiedzieć, że uczniowie faktycznie dużo więcej uczą z Platformą i moja praca wygląda ciekawiej. Nie uczę gramatyki z podręcznikiem tylko prowadzę bardzo urozmaicone i ciekawe zajęcia. Grupy są małe dzięki czemu praca z klientem jest dużo łatwiejsza a moi uczniowie mogą wykorzystać godzinę w pełni. Szkoła wspiera swoich pracowników w każdej sytuacji. Dodatkowym plusem jest bardzo przyjemna przestrzeń pracy w kamienicy w centrum, możliwość pracy online, przygotowane materiały, grafik który uwzględnia nasze potrzeby. Zarobki na tle innych szkół są dobre. W tym roku otrzymaliśmy podwyżkę oraz przejrzystą ofertę z możliwością zwiększenia zarobków.

@Kasia

Kasiu, dziękujemy za Twoją opinię. Bardzo dbamy o współpracujących z nami lektorów. Na bieżąco reagujemy na zmieniająca się sytuację rynkową, aby maksymalnie podnosić komfort i zadowolenie z pracy.

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) Oszczędzają pieniądze na wszystkim, twojej pracy będzie towarzyszyło: -limity na druki, -limity na teczki na materiały -limity na folie do laminowania -limity na pułki w pomieszczeniu dla lektorów -przestarzałe, niedziałające laptopy -obskurne sale, z niedziałającym światłem -śmierdzący budynek -pseudo wykłady pana Litwińskiego i jego kolegów i koleżanek -brak profesjonalizmu -mobbing i brak kultury osobistej -plany lekcji i materiały, który mają ponad 8 lat -przestarzała, niemodernizowana, niedziałająca platforma -niemiłe, i niechcące współpracować pracownice z biura -niekompetentna pani metodyk, bez studiów, czy kursów metodycznych -niskie zarobki i potrącanie pensji za nie twoje błędy -brak relacyjności z szefostwem czy pracownikami z biura -ciągłe wymówki, obietnice i niedotrzymywanie terminów -humory pani pseudo-metodyk -brak benefitów, chyba że podpiszesz lojalkę -brak grup dla lektorów, -obwinianie ciebie za wszystko Omijać to miejsce z daleka!

Zofia
@Piotr

Dzięki za tak obszerną opinię, mam nadzieję że skutecznie odstraszy potencjalnych pracowników bo rozumiem że firma teraz szuka rąk do pracy...

TezTuPracowałam
@Piotr

O widzę, że nic się nie zmieniło odkąd ja tu pracowałam. Nigdy tak poniżana nie byłam przez inną kobietę jak przez żonę pana L

@TezTuPracowałam

A jak dawno temu tam pracowałaś?

@Piotr

Piotrze, bardzo nam przykro z powodu Twojej opinii. 70% naszej kadry to stali pracownicy, którzy współpracują z nami od kilku lub nawet kilkunastu lat (rekordzista pracuje 11), co oznaczałoby, że są (usunięte przez administratora) ???? W przeszłości wielokrotnie zdarzało się, że wyrzucaliśmy tony materiałów do kosza, dlatego w trosce o środowisko kontrolujemy ich wydawanie, ale nie ograniczamy - każdy trener otrzymuje ich dokładnie tyle, ile potrzebuje. Nasze biuro znajduje się w Centrum Warszawy, w zabytkowej Kamienicy, a my bieżąco wymieniamy sprzęty i odświeżamy sale, aby pracowało się przyjemniej. Standardem firmy jest wysoki poziom kwalifikacji kadry. Metodycy są po studiach, posiadają bogate doświadczenie, poparte różnymi kursami i ciągle poszerzają swoją wiedzę. Relacje to podstawa w naszej firmie - każdy pracownik ma bezpośredni kontakt z Zarządem, co nie jest standardem w firmach. Pracownicy mają okazję korzystać z wysokiej jakości szkoleń rozwojowych, prowadzonych przez nasz Zarząd – światowej klasy Coachów. Zawód trenera językowego wiąże się z pewną swobodą ale i niepewnością, co do liczby godzin, czy braku stałego zatrudnienia. Benefity są w tej branży rzadkością. My tę rzeczywistość zmieniamy. Bardzo dbamy o lektorów, zapewniamy godziny nawet w okresie wakacji i dodatkowo wprowadzamy różnego rodzaju formy nagradzania współpracy. W zamian oczekujemy dyspozycyjności i zaangażowania ????

@TezTuPracowałam

Nigdy nikt nie poniżał pracowników w tej firmie. Codziennie w korytarzach słychać przyjemne rozmowy i śmiech - lubimy ze sobą przebywać. Oczywiście w każdym zespole pojawiają się zgrzyty, jednak wszyscy traktują siebie z wzajemnym szacunkiem.

Instytut Colina Rose

Ponad 70% naszej kadry jest stała. To osoby, które lubią tu przychodzić i współpracują z nami kilka lat lub więcej. Stawiamy na rozwój kadry i tworzymy możliwości awansu w strukturach firmy. Na bieżąco aktualizujemy platformę i jesteśmy obecnie w trakcie tworzenia zupełnie nowej aplikacji, którą wprowadzimy jeszcze w tym roku.

Maria

Co wiecie o systemie benefitów w firmie? Jakie to są benefity i czy one są dostepne każdemu pracownikowi od samego początku pracy? Pytam bo widziałam że szukali jakiś czas temu Lektor Języka Angielskiego i tam pisali o systemie benefitów właśnie

@Maria

np. płatny urlop. Tak, benefity są dostępne dla każdego pracownika, pod warunkiem spełnienia określonych wymagań, np. określonej dyspozycyjności. O wszystkim informujemy w czasie rekrutacji.

Andżelika

Odradzam! Zarobki zdecydowanie za niskie, w tych czasach, kiedy wszystko idzie w górę, nie godzi się pracować za te grosze. Dość toksyczna społeczność, zwłaszcza tzw. ,,góra''. Limity nawet na xero! Wszystko musicie sobie załatwić. NIE polecam.

Alicja
@Andżelika

A czemu uważasz że ludzie są toksyczni? Plotkują czy co?

@Andżelika

Oferujemy bardzo konkurencyjne stawki trenerskie 80-100 zł/h i dodatkowe benefity dla stałej kadry. Widzimy, że limity kserokopiarki budzą niesamowite emocje. Każdy trener może wydrukować dokładnie tyle materiałów, ile potrzebuje. Kontrola liczby druków, którą prowadzimy, ma na celu uniknięcie wyrzucania do kosza stosu zadrukowanego papieru, co zdarzało nam się wielokrotnie w przeszłości.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Colina Rose Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Instytut Colina Rose Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Colina Rose Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Colina Rose Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instytut Colina Rose Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Koszykowa 8 lok. 40
    00-564 Warszawa

Instytut Colina Rose Sp. z o.o.