Rozmowy kwalifikacyjne w Altkom Akademia SA

Programista 2015-09-23 22:21 przez Gator

Przebieg rekrutacji

Test na inteligencję, rozmowa z dronem z HR, rozmowa z technicznym, test "programowanie na kartce".

Pytania

Od prostych zadań programistycznych, do szczegółowych pytań o drobnostki których nikt nie uczy się na pamięć (dopuszczalne atrybuty jakiegoś elementu html). Niczego w rodzaju "jak kandydat podchodzi do rozwiązywania problemów".

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Programista 2014-01-15 05:21 przez qwerty

Przebieg rekrutacji

Nie polecam. Proces rekrutacji wyrobiony i dopracowany w celu omamienia osoby o małym doświadczeniu lub obyciu. Pytania stworzone przez osobę, która bardzo dawno nie programowała. Przy rozmowie technicznej celowo uwydatniają każdy brak w wiedzy kandydata celem obniżenia jego wartości i zdolności. Duży poziom zarozumialstwa, bezpodstawnie chwalą się wysokim poziomem programowania typu "jesteśmy jednymi z najlepszych w programowaniu na rynku". Wszystko po to, żeby młody człowiek i entuzjasta programowania robił za półdarmo z nadzieją, że się dużo nauczy. Oferowane wynagrodzenie niskie. Nie jest to nawet średni poziom. Drwiące uśmiechy przy wysłuchiwaniu oczekiwań finansowych. Proponowana umowa śmieciowa. Wciskają osobie rekrutowanej bardzo drogie szkolenia. Polecam zwrócić uwagę na poziom kultury osób w recepcji. Najgorsza rekrutacja w jakiej brałem udział w życiu.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.