inter mobile

Krosno

Opinie o inter mobile

....minusy pracy w inter mobile - kilkudniowe zwlekanie z wypłatami,błędne rozliczenia za umowy,czasami duża ilość rezygnacji z zawartych przez handlowca umów .Ogólnie zarobić się da tylko trzeba się do tego przyłożyć i pozytywnie nastawić , jak wszędzie w sprzedaży ,są lepsze i gorsze miesiące.Praca raczej dla osób wytrwałych i chcących zarobić a nie dla tych którzy szukają podstawowego wynagrodzenia i leniuchowania/ ,,bywały gorsze miesiące ale też i bardzo dobre ..../moja obiektywna opinia --moim zdaniem największym minusem jest zła organizacja miejsc pracy.

Zostaw opinię o inter mobile - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie inter mobile