Opinie o KFC w Krosno Jerzego Dmochowskiego 7

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KFC. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KFC o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC w Krosno Jerzego Dmochowskiego 7

Zanecik098 Nowy wpis

W restauracji kierownicy lub pracownicy, którzy już kilka lat pracują w tym kfc robią co chcą, oczywiście poza ich obowiązkami, które można zweryfikować. Na szkoleniach po zatrudnieniu wszystko pięknie, myslisz że trafiłeś/aś do fajnej grupy osób ale to tylko iluzja stworzona przez dwulicowość niektórych osób. Nacisk na nowych pracowników jeśli chodzi o bhp i zasady higieny podczas pracy, jak wiadomo z jedzeniem, tymczasem niektórzy sami nie przestrzegają podstawowych zasad, a nawet potrafią ZABIJAĆ MUCHY na kuchni czy obok frytek :) Każdy nowy pracownik jest uświadamiany że praca w zespole musi być wypełniona szacunkiem do współpracowników, i tak się zachowują świeżaki, jednak jeśli chodzi o stałych pracowników to szacunku im mocno brakuje. Jest obgadywanie, naśmiewanie się za plecami danej osoby, a w cztery oczy tylko zgrywają super przełożonego. Dla przykladu, nic w tym śmiesznego, że nowy pracownik stresuje się pierwszą samodzielną zmianą, jednak dla niektórych to niezły ubaw i temat do plotkowania. Z klientów też są robione żarty między pracownikami, kiedy podobno jest on najważniejszy ;) Ogólnie nie warto się tam zatrudniać, czy iść na posiłek bo nie wiadomo czy jedzenie zostało przygotowane higienicznie ;)

Tajemniczy klient Nowy wpis

Sama obsługa jest miła i pomocna niestety zamawiając kubełek za siedemdziesiąt parę złotych dostałem za czterdzieści parę spiesząc się nie sprawdziłem zawartości nie chciało mi się wracać bo ujechałem kilka kilometrów zadzwoniłem na infolinię gdzie powiedziano mi że menager oddzwoni do 15minut i jakoś rozwiążemy problem i na tym koniec już się nie odezwał więc sprawdzajcie jak bierzecie tam na wynos bo jeśli tego nie zrobicie to mają to w (usunięte przez administratora) oni nic nie tracą a najgorsze jak człowiek głodny wydaje sporo kasy a dostaje frytki i jakieś (usunięte przez administratora)

JanKowal

Stanowczo nie polecam! Pracowałem tam bardzo długo. (usunięte przez administratora) Co chwile czegoś nie ma, czegoś brakuje, coś się psuje i każdy zwala winę na innego. Dodatkowo każdy ma chodzic w ubraniach firmowych i butach bhp, tylko nie kierownik... woli trampki bo bhp to nie dla niego, czapki nie założy bo mu się włosy zniszczą... ta buda to jeden wielki (usunięte przez administratora) Dodatkowo godziny pracy to nie takie jak Ty chcesz, tylko takie jak im pasuje. Niekiedy 5h a niekiedy 11h. Premie są jak Yeti. Każdy słyszał, nikt nie widział.

Urszula Nowy wpis
@JanKowal

11h? A powiedz mi jeszcze na jakiej to umowie? I bardzo długo tzn., ile? Pytam, bo ciekawa jestem stawek i podwyżek

Temat firmy KFC w mieście Krosno jeszcze na wątku się nie zaczął, więc może macie jakieś nowe komentarze odnośnie pracy tam?

JanKowal Nowy wpis

Zmieńcie adres. Bieszczadzka 12a

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w KFC się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
drwal2000

powiem tak !!!!!byłem tam z rodzina i wiencej mnie tam nie zobaczą jedzenie czyli chodzi mi o mięso było zmieszane z nieświżym miesem szok szok !!!! tyle na temat

Zostaw merytoryczną opinię o KFC - Krosno

• Jak się pracuje w KFC?

Zobacz opinie na temat firmy KFC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KFC