sip krosno

Krosno

Opinie o sip krosno

adam

nie polecam- orobisz się w kurzu -pyle, hałasie a zarobisz minimum a i krótko mówiąc jak pracujesz jak wół i zarobisz minimum to jest ze strony inwalidów OK ,ale jak ty poprosisz o podwyżkę lub czasami o urlop to wielki problem Zwolniłem się BO SZKODA NERWÓW -U PRYWACIARZ jest o wiele lepiej bo szanuje pracownika przynajmniej

Wojtek

Nie polecam pracy w marketingu i sprzedaży kobietom-normalnym kobietom wrażliwym na poziomie i wykształconym.Pracowników zmieniają jak "rękawiczki", nie doceniają nic, nawet starych pracowników.Praca tam zależy, kto jest Prezesem, a nim i tak rządzi lud pospolity bo to Spółdzielnia.Ogólnie, z dala od tego zakładu.No chyba,ze masz grupę i chcesz pracować na produkcji-to spoko-leżenie do góry brzuchem 7 godz.

krosnianin
@Wojtek 27.02.2016 01:33

wojtek musiał pracowac w marketingu i nie zna strony od produkcji -na produkcji podobnie pensja podstawowa ludzi maja za przysłowiowe zero srednia wieku 50 bo nikt z młodych i mądrych nie pójdzie tam do pracy dobrze że poznałem tok tej pracy na zleceniu i podziękowałem im szybki

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie sip krosno – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o sip krosno - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sip krosno