Ingressio S.C.
counter
5 3 6 5 1
On Nowy wpis

Witam. Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat kursów spawalniczych w Ingressio Sosnowiec. Czy warto tam iśc robić kurs na spawacza??

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Ingressio S.C.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

asyto Nowy wpis

Myślę, że wiele osób się interesowało możliwością podjęcia u nich pracy @salwi. Więc nie jesteś jesteś jedyny. Natomiast jeśli chodzi o samą firmę to bardzo fajne mają te kursy spawania. Brat robił, wszystko super wytłumaczyli i nie było potem żadnych problemów. Sam chyba tez się przejdę.

Mariusz Nowy wpis

spoko szkoła, profesjonalne podejście, ale z jajem pozdrowienia dla Pana Antka. ;)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

forell

Robiłem u nich Tiga /3moduły/długo to trwało,ale WARTO BYŁO!! Zostałem naprawdę dobrze przygotowany.Wielkie dzięki !!!!

fajny osrodek - maja super isntruktora! jak sie ktos chce nauczyc spawac to tam moze smialo pojsc!

Zostaw merytoryczną opinię o Ingressio S.C. - Będzin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ingressio S.C.