Ingressio S.C.

Będzin

Opinie o Ingressio S.C.

asyto

Myślę, że wiele osób się interesowało możliwością podjęcia u nich pracy @salwi. Więc nie jesteś jesteś jedyny. Natomiast jeśli chodzi o samą firmę to bardzo fajne mają te kursy spawania. Brat robił, wszystko super wytłumaczyli i nie było potem żadnych problemów. Sam chyba tez się przejdę.

Mariusz

spoko szkoła, profesjonalne podejście, ale z jajem pozdrowienia dla Pana Antka. ;)

forell

Robiłem u nich Tiga /3moduły/długo to trwało,ale WARTO BYŁO!! Zostałem naprawdę dobrze przygotowany.Wielkie dzięki !!!!

fajny osrodek - maja super isntruktora! jak sie ktos chce nauczyc spawac to tam moze smialo pojsc!

Zostaw opinię o Ingressio S.C. - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ingressio S.C.