Opinie o TISBUD w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TISBUD. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TISBUD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TISBUD w Nowy Sącz

Agnieszka

@stary znajomy jeśli jakiś wpis z wątku zniknął, oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Każdy może taką reklamację zgłosić, jednak ostateczna decyzja należy do administratora portalu. Jeśli masz jakieś wątpliwości, co do treści jakie zostały usunięte, to zawsze możesz skontaktować się pod drogą mailową pod adresem: admin@gowork.pl

stary znajomy

Dlaczego moje wypowiedzi zostały usunięte? Cała rozmowa z Agnieszką. Czyżby złamany został regulamin? Coś było napisane nie tak czy znów dyrekcja firmy zadzwoniła do administracji? Piszę jak jest na prawdę, ale widać komuś to bardzo nie w smak.

stary znajomy

Owszem. To jest dobre miejsce zeby poznać zarówno dobre jak i źle strony. Jednak mówmy wyłącznie o stanie faktycznym, o tym co ktokolwiek może potwierdzić z osób które tam pracowały, a nie o tym co firma pisze sama o sobie, bo wiadomo że pokaże tylko dobre strony.

Agnieszka

@xyz, a jakie znalazłeś pozytywne strony pracy w TISBUD?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TISBUD odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
xyz

Firma beznadziejna....nie polecam tej firmy zarobki marne a pracownika mają za nic traktują jak smiecia

kierowca

Firma Super.Podejście do pracownika bardzo odpowiedzialne. Wypłata na czas. Pani Prezes dotrzymuje słowa. Warunki w delegacji wspaniałe. Czysto, schludnie, obiady smaczne. Polecam pracę w tej Firmie.

noname

Jak długo Pani pracowała i jaką kwotę Pani ma niewypłaconą?

Bardzo miło wspominam pracę w firmie Tisbud. Zarówno w Biurze jak i na budowie zatrudnia bardzo porządnych ludzi. Zresztą mieszkańcy sądeckiego to ludzie honorowi i z charakterem. Co do zarobków się nie wypowiadam. Firma dotrzymuje umowy. Atmosfera w Firmie dobra. Ktoś wcześniej wypowiadał się o kierowniku Ryszardzie: to bardzo porządny, odpowiedzialny i zapracowany człowiek, bardzo ceniony przez pracowników, a i pewnie przez Zarząd Firmy.

były pracownik bis
@były pracownik

panie weź się pan określ czy jesteś pan byłym pracownikiem ale upośledzonym, albo przydupasem jaśnie pana i pani

kondon

ta firma po całej lini to totalna porazka jak mają klienta to skóre z niego zedrą a zarobki bez komentarza , a własciciel guwno by spod siebie zjadł i ta marmuazel wyzej (usunięte przez administratora) nosi niz sra.

kondon

koma

Witam ponownie. Zdziwił mnie kolegi cytat odnośnie miłej atmosfery i wysokich zarobków. Ostatnio rozmawiałem z 2 kolegami którzy tam pracowali i mają całkiem odmienne zdanie. Niby dlaczego pan rysiu na Sądeczaninie ciągle poszukuje pracowników. Znów paliwo kradli jak wszystkie maszyny sądy mają, a paliwa i tak do końca dnia ledwo starcza więc nawet nie ma co kraść. Jak robiłem na 29 tonowej maszynie to przysługiwało mi 100l na dzień (12h pracy) ŚMIESZNE! Gdy Tisbud otwierał szkolenia ja już tam nie pracowałem, ale wiem że pracownicy płacili za szkolenia całą sumę jeżeli chcieli poszerzyć sobie uprawnienia. Obcy robiący 2 uprawnienia na raz to na drugą otrzymuje zniżkę. Sądzę te że pan rysiu i jarek to wnet stosownie się wypowiedzą bo śledzą wypowiedzi na tej stronie i stosownie się wypowiadają. Jak dotychczas żaden z Moich znajomych nie wspomina tej firmy dobrze. Pomyślcie sami- jak jest tam tak rewelacyjnie to czemu ludzie sami odchodzą. Do porządnej firmy ludzie się sami pchają.

gość

Nie wiem jak z pracą w Tisbudzie, ale polecam kursy spawalnicze w tym ośrodku :)

Satysfakcjonuje was 1600 na rękę w dzisiejszych czasach? Pracowałem w tisbud na sprzęcie i zarabialem tyle w delegacji i myślałem ze tak ma być. Dziwne jest ze w innych firmach w nowym sącz pracując na miejscu można zarobić 4000. Oby padła ta firma

klara

@kotek89 moim zdanie to zawsze warto próbowac, jak zaproszą Cię na rozmowę to wydaje mi się, że wtedy możesz się wykazac, ale to też oznacza, że są zainteresowani Twoją kandydaturą, więc kto wie? Sama chciałabym do nich aplikowac, ale boje się, że dadzą mi za małą stawkę, bo jak sądzicie 1600 zł do ręki uda się zarobić?

kotek89

w sumie jest dobra z motoryzacji, interesuiję się tym i mam dużo wiedzy - czy to spraswi że mam większe szanse na zatrudnienie u nich w Tisbud? ale zależy mi głównie na zrobieniu sobie np. kursów spawalniczych, w tym widzę swoją życiową drogę - ogólnie jako pracodawca ta firma jest godna zaufania? pozdro

sergiusz

Tisbud z tego co wiem, to głównie skup złomu oraz kasazja samochodów, ale prowadza także szkolenia dla operatorów i kursy spawalnicze, o czym mało kto wie. Firma wydaje się mi byc w porzadku, ale czy to nie tylko dobre wrażenie? Może jest ktoś w stanie polecic tutaj pracę? Jak jest ze szkoleniami i kursami wewnątrz firmy, bo skoro je prowadzą, to własnych pracowników chyba tez uczą, nie?

ciołek

chyba @elastico nie jest jednak tak skory o dzielenia siętego typu informacjami. Jednak jeszcze co do jego komentarza to nigdy ludzie nie są do końca zadowoleni z wysokości wynagrodzenia które otrzymują od swoich pracodawców. No chyba , że sami nimi są i wtedy zarabiają w grubych tysiącach... tylko tak da siędo czegoś dojść w tych czasach

obserwator

nic

koma

Zgadza się Marko

Zostaw merytoryczną opinię o TISBUD - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w TISBUD?

Zobacz opinie na temat firmy TISBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

TISBUD
1.8/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Jana Pawła II 35
    33-300 Nowy Sącz