TISBUD

Nowy Sącz

Opinie o TISBUD

Czapka

Byłem pracownikiem tej firmy pół roku. Nie płacą w terminie, kasa się często nie zgadzała, nie płacą diet oraz za dni urlopowe. A ostatniej wypłaty nie wypłacają.

Byly operator...

Ta wasza firma jest naprawdę śmieszna. Pracownikowi potraficie nie wyplacic pieniędzy a boicie sie prawdy na wasz temat. Praca w Lesznie w delegacji wyglada tak: Nie płacą diet Nie płacą za urlopy Nie płacą za chorobowe O ostatniej wyplacie moznatylko pomarzyć. Pracownik wszystkie dokumenty podpisuje w ciemno. Nie którym nie wyplacili po 2000zlotych a innym po 500zl nie zgadzało się na wyplacie. Mam tylko nadzieję że odpowiednie sluzby PIP i tym podobne wezmą sie za tą firme

Agnieszka

@stary znajomy jeśli jakiś wpis z wątku zniknął, oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Każdy może taką reklamację zgłosić, jednak ostateczna decyzja należy do administratora portalu. Jeśli masz jakieś wątpliwości, co do treści jakie zostały usunięte, to zawsze możesz skontaktować się pod drogą mailową pod adresem: admin@gowork.pl

stary znajomy

Dlaczego moje wypowiedzi zostały usunięte? Cała rozmowa z Agnieszką. Czyżby złamany został regulamin? Coś było napisane nie tak czy znów dyrekcja firmy zadzwoniła do administracji? Piszę jak jest na prawdę, ale widać komuś to bardzo nie w smak.

stary znajomy

Owszem. To jest dobre miejsce zeby poznać zarówno dobre jak i źle strony. Jednak mówmy wyłącznie o stanie faktycznym, o tym co ktokolwiek może potwierdzić z osób które tam pracowały, a nie o tym co firma pisze sama o sobie, bo wiadomo że pokaże tylko dobre strony.

Agnieszka

@xyz, a jakie znalazłeś pozytywne strony pracy w TISBUD?

xyz

Firma beznadziejna....nie polecam tej firmy zarobki marne a pracownika mają za nic traktują jak smiecia

kierowca

Firma Super.Podejście do pracownika bardzo odpowiedzialne. Wypłata na czas. Pani Prezes dotrzymuje słowa. Warunki w delegacji wspaniałe. Czysto, schludnie, obiady smaczne. Polecam pracę w tej Firmie.

noname

Jak długo Pani pracowała i jaką kwotę Pani ma niewypłaconą?

były pracownik

Bardzo miło wspominam pracę w firmie Tisbud. Zarówno w Biurze jak i na budowie zatrudnia bardzo porządnych ludzi. Zresztą mieszkańcy sądeckiego to ludzie honorowi i z charakterem. Co do zarobków się nie wypowiadam. Firma dotrzymuje umowy. Atmosfera w Firmie dobra. Ktoś wcześniej wypowiadał się o kierowniku Ryszardzie: to bardzo porządny, odpowiedzialny i zapracowany człowiek, bardzo ceniony przez pracowników, a i pewnie przez Zarząd Firmy.

były pracownik bis
@były pracownik 06.03.2016 15:38

panie weź się pan określ czy jesteś pan byłym pracownikiem ale upośledzonym, albo przydupasem jaśnie pana i pani

kondon

ta firma po całej lini to totalna porazka jak mają klienta to skóre z niego zedrą a zarobki bez komentarza , a własciciel guwno by spod siebie zjadł i ta marmuazel wyzej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nosi niz sra.

kondon

koma

Witam ponownie. Zdziwił mnie kolegi cytat odnośnie miłej atmosfery i wysokich zarobków. Ostatnio rozmawiałem z 2 kolegami którzy tam pracowali i mają całkiem odmienne zdanie. Niby dlaczego pan rysiu na Sądeczaninie ciągle poszukuje pracowników. Znów paliwo kradli jak wszystkie maszyny sądy mają, a paliwa i tak do końca dnia ledwo starcza więc nawet nie ma co kraść. Jak robiłem na 29 tonowej maszynie to przysługiwało mi 100l na dzień (12h pracy) ŚMIESZNE! Gdy Tisbud otwierał szkolenia ja już tam nie pracowałem, ale wiem że pracownicy płacili za szkolenia całą sumę jeżeli chcieli poszerzyć sobie uprawnienia. Obcy robiący 2 uprawnienia na raz to na drugą otrzymuje zniżkę. Sądzę te że pan rysiu i jarek to wnet stosownie się wypowiedzą bo śledzą wypowiedzi na tej stronie i stosownie się wypowiadają. Jak dotychczas żaden z Moich znajomych nie wspomina tej firmy dobrze. Pomyślcie sami- jak jest tam tak rewelacyjnie to czemu ludzie sami odchodzą. Do porządnej firmy ludzie się sami pchają.

gość

Nie wiem jak z pracą w Tisbudzie, ale polecam kursy spawalnicze w tym ośrodku :)

Ja

Satysfakcjonuje was 1600 na rękę w dzisiejszych czasach? Pracowałem w tisbud na sprzęcie i zarabialem tyle w delegacji i myślałem ze tak ma być. Dziwne jest ze w innych firmach w nowym sącz pracując na miejscu można zarobić 4000. Oby padła ta firma

klara

@kotek89 moim zdanie to zawsze warto próbowac, jak zaproszą Cię na rozmowę to wydaje mi się, że wtedy możesz się wykazac, ale to też oznacza, że są zainteresowani Twoją kandydaturą, więc kto wie? Sama chciałabym do nich aplikowac, ale boje się, że dadzą mi za małą stawkę, bo jak sądzicie 1600 zł do ręki uda się zarobić?

kotek89

w sumie jest dobra z motoryzacji, interesuiję się tym i mam dużo wiedzy - czy to spraswi że mam większe szanse na zatrudnienie u nich w Tisbud? ale zależy mi głównie na zrobieniu sobie np. kursów spawalniczych, w tym widzę swoją życiową drogę - ogólnie jako pracodawca ta firma jest godna zaufania? pozdro

sergiusz

Tisbud z tego co wiem, to głównie skup złomu oraz kasazja samochodów, ale prowadza także szkolenia dla operatorów i kursy spawalnicze, o czym mało kto wie. Firma wydaje się mi byc w porzadku, ale czy to nie tylko dobre wrażenie? Może jest ktoś w stanie polecic tutaj pracę? Jak jest ze szkoleniami i kursami wewnątrz firmy, bo skoro je prowadzą, to własnych pracowników chyba tez uczą, nie?

ciołek

chyba @elastico nie jest jednak tak skory o dzielenia siętego typu informacjami. Jednak jeszcze co do jego komentarza to nigdy ludzie nie są do końca zadowoleni z wysokości wynagrodzenia które otrzymują od swoich pracodawców. No chyba , że sami nimi są i wtedy zarabiają w grubych tysiącach... tylko tak da siędo czegoś dojść w tych czasach

obserwator

nic

Zgadza się Marko

koma

Witam ponownie. Samochód służbowy to żadna wygoda w dzisiejszych czasach. Jestem ciekawy czy któryś z was byłby zadowolony gdyby prowadzony przez was samochód przy prędkości 70 km/h gonił po całej ulicy, biegi wyskakiwały a zawieszenie rdzy się trzymało ( Peugeot Partner) a tu do Gdańska jeszcze kawałek drogi. Część maszyn przez nich eksploatowana zakupiona jest w celu odsprzedaży – handelek - i jak to z tym bywa- byle by sprzedać. Co prawda posiadają serwis i ładnego mercedesa ale brak im pojęcia. Przy mojej Komatsu 240 wymieniali sworzeń przy sporniku osprzętu a wysięgnikiem wyjmując szybę w kabinie i zabierali się za demontaż konsoli a przecież wystarczyło ściągnąć skrzynkę narzędziową. Gotowość do pracy jest rzeczą oczywistą i jest omawiana przy „rozmowie kwalifikacyjnej”. Co do paliwa najczęściej przywozi je zewnętrzny dostawca cysterną, a Twoim obowiązkiem jest podpisać WZ.

lobber

no nie sądzę, żeby samemu trzeba było płacić za tankowane paliwo. Tankowanie na flotę byłoby dobrym rozwiązaniem

kimmy

No jeszcze jest kwestia opłat za eksploatacje, czy paliwo, Tisbud daje opcje tankowania na flotę, czy jakas zaliczke na wachę?

Lokal

W końcu to część pracy - gotowość do wyjazdów, więc nie specjalnie rozumiem o co chodzi.. ? Byle samochód jeździł i do przodu

Artur

Przynajmniej o tyle dobrze, że Tisbud ma te auta służbowe, to się liczy, a że gotowość do wyjazdów trzeba mieć, to inna sprawa.

karp66

Witam Mam parę słów do opowiedzenia o firmie Tisbud.Praca w tej firmie jest totalna porażką i nikomu jej nie życzę. Szef tej firmy jest totalnie [usunięte przez moderatora]

byly

Jeśli ktoś tam pójdzie to zrobi największy błąd w życiu. Pracowałem tam i do tej pory żałuje. Za prace w delegacji po 12 ha łącznie z niedzielami 1600. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o TISBUD - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TISBUD