TISBUD

Nowy Sącz

TISBUD
2 69

Opinie o TISBUD

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agnieszka

@Czapka, rozwiń proszę swoją wypowiedź. Co dokładnie masz na myśli? Zależy nam na szczerych i prawdziwych opiniach, nie mogą jednak zawierać pomówień i określeń w rodzaju "oszust". Z jakimi sytuacjami się spotkałaś? Twój komentarz może być cenny dla innych.

Czapka

Bardzo dobrze że ludzie nareszcie otworzyli oczy i widzą jak ta firma i szef oszukuje ludzi

Agnieszka

@były pracownik, bardzo negatywnie wypowiadasz się o firmie, nie podajesz jednak konkretnych argumentów i przykładów. Możesz rozbudować swój wpis o przydatne informacje? Pamiętaj także o zapoznaniu się z regulaminem serwisu- publiczne obrażanie jest niedopuszczalne.

były pacownik

do wiadomości wszystkich starających się o pracę i pracujących w tej tkw firmie-na dzień dzisiejszy jest dość pracy więc można wybierać ale trzeba stronić od firm które oszukują pracowników na wszystkim co się da , płacą jak płacą a ta firma na pewno nie zapewni wysokich profitów bo zawsze wyszukują powody dla których zostają obcięte zarobki i zawsze jest to wina pracownika -nie było innego przypadku. właściciele firmy mają w kodzie genetycznym oszustwo , kłamstwo itp. ostrzegam wręcz nie polecam zatrudnianie się w tej firmie , nie wierzcie ludziom pracującym w biurze bo są to dobrze opłacani "klakierzy".młodzi wystrzegajcie się takich firm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka

@8, rozumiem Twoje obawy, jednak każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Czy zauważasz także pozytywne strony pracy w firmie, jak na przykład terminowo wypłacane wynagrodzenie, pakiety benefitów? Jaki rodzaj umowy jest oferowany przez pracodawcę?

Agnieszka

@8, wnioskuję, że nie polecasz pracy w firmie, a możesz powiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz? Czy na każdym dziale atmosfera jest podobna? Czy obecnie Tisbud potrzebuje nowych pracowników? Wszystkie te dane mogą być istotne dla osób poszukujących zatrudnienia.

@Agnieszka 22.05.2018 03:49

Rozumiem, że mogą być pomocne, jednak wiem, że szefostwo firmy czyta opinie na tej stronie, a niepochlebna opinia wiąże się z nieprzyjemnosciami w pracy. Tak więc, niestety, lepiej się nie ujawniać. Rotacja pracowników jest cały czas, a atmosfera dotyczy wszystkich działów. Jeśli jest problem np. przy budowie drogi to cierpi na tym zarówno operator koparki, pracownik ośrodka szkoleniowego czy złomu samochodowego.

Jeśli chodzi o kursy to jest różnie, jeśli ktoś chce mieć odklepane to będzie zadowolony, bo nie będą robić problemów. Dla nich lepiej, bo kursant zużyje mniej materiału albo paliwa w koparce. Zadowoleni pracownicy w biurze? Patrząc na to, że mają tam ciągły kontakt z kierownictwem, to raczej nie bardzo. Owszem, oni mogłoby napisać pozytywna opinię, ale raczej wypełniając polecenie służbowe, niż z własnej woli.

Agnieszka

@Nn, zachęcam Cię do bardziej merytorycznego komentarza, jeśli posiadasz najnowsze wieści dotyczące firmy TISBUD, proszę napisz je tutaj w swoim kolejnym komentarzu. @Były operator, piszesz o niewypłaconych wynagrodzeniach w firmie TISBUD, czy wiesz jak obecnie została rozwiązana ta kwestia? Będąc pracownikiem firmy TISBUD na jakie dodatki socjalne mogłeś liczyć? Co z atmosferą podczas pracy? Zachęcam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, będziemy niezwykle wdzięczni za Twój komentarz.

@Agnieszka 07.05.2018 03:11

Prosze bardzo. Kwestia nie zaplaconych wypłat jest do dziś nie rozwiązana, a minął już rok. Jednym 500zl a innym 2000zl nie wyplacili. Dodatek socjalny??? A co to takiego. W lecie do słonka w kabinie wozidla lub koparki bylo 60 stopni, ani razu nie zdarzylo się żeby ktoś dowiozl wode do picia(za duże koszty pewnie by kupić pracownikowi butelke wody). A jesli chodzi o atmosfere to wyglądała tak: "Zapier... bo nie ma czasu, maszyny nie mogą stać", a i częste spóźnienie sie z wyplatami i obcinanie po 200 lub 300zl bo kierownik Rysio nie umie dobrze pomnozyć godzin razy stawke. A o umowach to już nie wspomne, bo nie wszystkim dawali.

Nn

Wes czlowieku mnie nie rozmieszaj firma czasami nie ma na paliwo do maszyn ogolnie firma dno nie polecam nikomu

Obceny pracownik

Firma z bardzo dobrym podejściem do pracownika, Liczy się z jego zdaniem. Dobra atmosfera. Trzeba być uczciwym, a wszystko będzie w porządku i wypłata na czas.

@Obceny pracownik 12.04.2018 14:35

Baju, baju, Panie Andersen. Jesli jest tam tak dobrze to dlaczego co chwila jest rotacja pracowników? Napisać Ci imiona i stanowiska osób ktorym nie zostały wypłacone wszystkie pieniądze za 2017 rok? Na dodatek szukają następnych operatorów aby ich oszukac.

Były operator

Brawo. Nie ma to jak sie podniecać jednym "pozytywnym" wpisem, na dodatek osoby która pewnie pracuje w biurze. Proszę napisać jak firma potraktowała operatorów koparek, spycharek i kierowców którzy pracowali tam kilka lat. To będzie dobra lektura do poczytania.

Agnieszka

@Zadowolony, dziękujemy za twoją opinie. zapraszam Cię do napisania informacji na temat jak mają się aktualnie sprawy benefitów oraz szkoleń w firmie TISBUD. Może mógłbyś nam udzielić informacji, kiedy firma ma zwiększyć zatrudnienie? Każda nowa informacja jest bardzo mile widziana na forum.

Zadowolony

Oceniam pozytywnie. Pozytywni, pomocni ludzie. Firma godna polecenia dla potencjalnego pracownika jak i klienta.

domi85

Polecam!

Kursant koparki

Ośrodek Szklenia świetny! Profesjonalni wykładowcy i obsługa. Nie robią problemów podczas. Bardzo elastyczni. W porównaniu do innych ośrodków są najlepsi. Polecam

Wiki

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

(usunięte przez administratora) Tyle w temacie.

Czapka

Gorszej firmy w Sączu już chyba nie ma. Nie płacą operatorom za prace (ostatniej wypłaty, diet, chorobowego, urlopu to nie dostaniesz), więc proszę uważać, szkoda czasu i zdrowia.

Były operator

Ta wasza firma jest naprawdę śmieszna. Pracownikowi potraficie nie wyplacic pieniędzy a boicie sie prawdy na wasz temat. Praca w delegacji wyglada tak: Nie płacą diet Nie płacą za urlopy Nie płacą za chorobowe O ostatniej wyplacie moznatylko pomarzyć. Pracownik wszystkie dokumenty podpisuje w ciemno. Nie którym nie wyplacili po 2000zlotych a innym po 500zl nie zgadzało się na wyplacie. Mam tylko nadzieję że odpowiednie sluzby PIP i tym podobne wezmą sie za tą firme

Minęło sporo czasu od ostatniej opinii dotyczącej pracy w TISBUD. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienie w przedsiębiorstwie?

Agnieszka

@stary znajomy jeśli jakiś wpis z wątku zniknął, oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Każdy może taką reklamację zgłosić, jednak ostateczna decyzja należy do administratora portalu. Jeśli masz jakieś wątpliwości, co do treści jakie zostały usunięte, to zawsze możesz skontaktować się pod drogą mailową pod adresem: [email protected]

stary znajomy

Dlaczego moje wypowiedzi zostały usunięte? Cała rozmowa z Agnieszką. Czyżby złamany został regulamin? Coś było napisane nie tak czy znów dyrekcja firmy zadzwoniła do administracji? Piszę jak jest na prawdę, ale widać komuś to bardzo nie w smak.

stary znajomy

Owszem. To jest dobre miejsce zeby poznać zarówno dobre jak i źle strony. Jednak mówmy wyłącznie o stanie faktycznym, o tym co ktokolwiek może potwierdzić z osób które tam pracowały, a nie o tym co firma pisze sama o sobie, bo wiadomo że pokaże tylko dobre strony.

Agnieszka

@xyz, a jakie znalazłeś pozytywne strony pracy w TISBUD?

xyz

Firma beznadziejna....nie polecam tej firmy zarobki marne a pracownika mają za nic traktują jak smiecia

kierowca

Firma Super.Podejście do pracownika bardzo odpowiedzialne. Wypłata na czas. Pani Prezes dotrzymuje słowa. Warunki w delegacji wspaniałe. Czysto, schludnie, obiady smaczne. Polecam pracę w tej Firmie.

noname

Jak długo Pani pracowała i jaką kwotę Pani ma niewypłaconą?

były pracownik

Bardzo miło wspominam pracę w firmie Tisbud. Zarówno w Biurze jak i na budowie zatrudnia bardzo porządnych ludzi. Zresztą mieszkańcy sądeckiego to ludzie honorowi i z charakterem. Co do zarobków się nie wypowiadam. Firma dotrzymuje umowy. Atmosfera w Firmie dobra. Ktoś wcześniej wypowiadał się o kierowniku Ryszardzie: to bardzo porządny, odpowiedzialny i zapracowany człowiek, bardzo ceniony przez pracowników, a i pewnie przez Zarząd Firmy.

były pracownik bis
@były pracownik 06.03.2016 15:38

panie weź się pan określ czy jesteś pan byłym pracownikiem ale upośledzonym, albo przydupasem jaśnie pana i pani

kondon

ta firma po całej lini to totalna porazka jak mają klienta to skóre z niego zedrą a zarobki bez komentarza , a własciciel guwno by spod siebie zjadł i ta marmuazel wyzej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nosi niz sra.

Zostaw opinię o TISBUD - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TISBUD