Opinie o TISBUD w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TISBUD. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TISBUD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TISBUD w Nowy Sącz

Xxxx

Dno totalne!!! Z daleka od tych ludzi!!! Jedna wielka masakra!!! Wymagają wszystkiego za marne grosze!!! Poj.... I tyle.... Nie radzę tam pracować nawet jako osoba do sprzątania... Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) za marna wypłatę

@Xxxx

Wymagają wszystkiego? Czyli czego tak w sumie? Nie wiem chyba także o którym stanowisku jest mowa, wiec opinia może zdawać się trochę nie jasna. Doprecyzujesz? Jak rozmowa przy tych opisywanych warunkach wygląda?

Daga Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam wcześniej ofertę dla brukarza, w której było napisane, że doświadczenie z pracy wcale nie jest wymagane. jest ono jednak stare i zastanawiam się czy w ogóle są jeszcze możliwe przyjęcia na to stanowisko? chłopak może by spróbował po prostu

Nick Nowy wpis

Jeśli chcesz faktycznie NAUCZYĆ SIĘ obsługi maszyn to wybierz inne miejsce. Poniższe opinie i relacje byłych pracowników są w stu procentach prawdziwe.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Co wchodzi w socjal TISBUD?

Wujek Nowy wpis

Super ośrodek Jarek "Wodzirej"spoko gość jak i kadra egzamin na koparki zdany polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TISBUD odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nie wiecie przypadkiem czy na te auto kasacje ze strony nie można się przyjąć? nie widzę na stronie ofert o prace na necie tak samo, a pracowałem już na jednym składzie przy tym, teraz po Sączu czegoś sobie szukam. Sporo aut jest do ogarniania?

A na tej obsłudze, o której tu niektórzy wspominają to jak się pracuje? czy wiecie? akurat mieszkam dość blisko Jana Pawła i szukam sobie właśnie pracy biurowej. Jeśli dużo jest klientów to ile osób potrzeba do biura na wspomnianą obsługę? Opowiecie mi o tej pracy?

Pioxx

Najlepszy ośrodek w Polsce... Bardzo miła obsługa.

Czy pracownicy TISBUD mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ziomek

Bardzo fajne tego co uczy na kursie to jest na egzaminie nie czeba prawie się nic uczy prowadzenie kursy bardzo fana obsługa bardzo miła

Xxxx

@Xxxx

Jacek

Dla mnie to jest temat nie do opisania... Brak szacunku dla pracy... Właściciele totalny dramat... Mam doświadczenie życiowe i pracownicze tak więc odradzam tą firmę w 100%

Alicja

witam, widziałam ostatnią opinię, w której ktoś sugerował by zastanowić się wiele razy zanim rozpocznie się tu pracę, do tego podobno była spora rotacja w biurze. Jak obecnie w nim jest? Na jaką konkretnie prace jest obecnie perspektywa, jakie stanowiska? czego wymagają od kandydata i jak przyjmują osoby nowe?

Zawiedziony

KAŻDA opinia na temat prowadzenia kursów i pracy w biurze jest w 100% prawdziwa. Jedyne, co było ok, to terminowe wypłaty. Poza tym MASAKRA. Żałuję, że wcześniej nie czytałem opinii o firmie na tej stronie, bo wszystko się zgadza. Duża rotacja pracowników w biurze daje do myślenia... Zastanów się 100 razy, zanim zaczniesz tu pracę.

Klient

Pani na złomie zawsze mnie poratuje z częściami których potrzebuje do swojego samochodu. Zawsze doradzi pomoże. A panowie z warsztatu zawsze pomogą wykręcić daną część. Szkoda tylko że czasami ludzie nie umieją stanąć normalnie w kolejce tylko jeden na przez drugiego się przekrzykują wołając Paniiii Paniiii Bo ja chce to a ja to :) Porażka.

Dominh

Czy zdawał ktoś egzamin teoretyczny na koparkoładowarke? Jesli tak to jak on wygląda

@Dominh

Wygląda to tak że jeśli słuchasz na wykładach to wchodzisz na egzamin 5 pytań zaliczasz i wychodzisz tam nie ma nic trudnego

Czacha

Pan złotousty Rysiek obiecuje złote góry, wydzwania, zawraca tyłek, a potem nie odbiera telefonu.I dopiero po odebraniu telefonu z innego nr, twierdząc że "dziewczyny z biura zmieniły mu telefon" łaskawie określa się kiedy zapłaci za przepracowane dni. Potem oczywiście kontakt się urywa do czasu telefonu z kolejnego nr. Nie polecam. Ryśku- Zator.

xxx

Polecam ten ośrodek wykładowca konkretny facet wie jak dotrzeć zeby w głowie zostało. Jak bede cos kiedys dorabiał tylko tam.

Ekipa z JAWORZNA

Dziekujemy za wszystko panie Jarku.Wielki szcun

Ryszard

@Czapka Szkoda, że zabrakło konkretnych argumentów uzasadniających tak złośliwą opinie tym bardziej, że firma jest dobrym pracodawcą!!

@Ryszard

Czyli urgument ze za miesiac pracy zaplaciliscie mi 700 zl a mialo byc 2900, nie wyplaciliscie pieniedzy za urlop, nie bylo diet w delegacji, to nie jest argument? Panie "ryśku" weź pan sie zastanów? Nie siedź za duzo w biurze, wyjdź na pole, przewietrz sie

Czapka

Jednak jak pisze sie prawde to jest ona moment usuwana. Wiec napisze jeszcze raz: zlodziejska firma z szefem oszustem. 2 tysiace zlotych mi nie wyplacili Moje sugestie dla TISBUD: Oszukuja pracownikow Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Oddać zarobione pieniadze ktore nie wyplacil pracownikom

Anioł stróż
@Czapka

Szkoda że nie napiszesz na ile to sobie przywłaszczyłeś nie swojego nie twojego :) Też Prawda boli prawda :D

@Anioł stróż

To mnie jedynie boli ze bylem taki glupi ze tam pracowalem. Ale dzieki takiej dziad-firmie nauczyles sie ze nie mozna ufac prywaciarzom.

Zostaw merytoryczną opinię o TISBUD - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w TISBUD?

Zobacz opinie na temat firmy TISBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

TISBUD
1.8/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Jana Pawła II 35
    33-300 Nowy Sącz