Astaldi S.p.A. Oddział w Polsce

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o Astaldi S.p.A. Oddział w Polsce

Natalia

@asd, tez pytałam o warunki zatrudnienia. Odpowiedzi nie dostałam ale czytając forum, można doczytać sie tego, ze zależy gdzie sie w Astaldi S.p.A. Oddział w Polsce trafi, w sensie do jakiego działu. Czy ktoś z pracowników to potwierdzi?

dsc

Jakie zarobki na stanowisku Inżyniera?

hello

Widocznie nikogo nie szukają, bo wszystkim odpowiadają warunki zatrudnienia jak i bieżące warunki płacowe w firmie, ale wiecie czy wypłata jest terminowa? Pozdrawiam

aaa

czy pracował ktoś w Bydgoszczy przy spalarni odpadów? jakie warunki?

mw

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Włosi prowadzą nieustanne gry między sobą w które wciągają zwykłych pracowników. Normalny ambitny człowiek nie ma szans na rozwój. Jedynie korporacyjne szczury kuci na 4 łapy mogą coś ugrać, oczywiście idąc po trupach. Decyzje i całe zarządzanie to komediodramat, to co dzieje się na budowie jest rzeczą drugorzędną. Na pierwszym miejscu są biurkowe rozgrywki. Na początku swej działalności w Polsce nawet nieźle płacili. Na dzień dzisiejszy doskonale wiedzą jak omijać prawo i wyssać pracownika.

mm

Też interesują mnie zarobki osoby pracującej na stanowisku kosztorysanta robót kubaturowych z doświadczeniem - czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć? Czy są duże nadgodziny i składanie co tydzień wielkiej oferty, czy na przykład jedna oferta na 3 tygodnie?

olek

trochę przekłamane te opinie bo pracuję już długi czas i wszystko jest na bardzo dobrym poziome. Płaca, praca, oraz rozwój w firmie. Jeżeli któraś z osób była zatrudniona przy tzw.łopacie to nie ma czemu się dziwić iż są niezadowoleni

xxxx

Czy to są opinie od pracowników? czy zasłyszane? skończylam w tej chwili studia i myślałam, że jednak Astaldi to firma z ambicjami, przynajmniej tak się reklamują...

Kaszanka

Ogólnie zależy gdzie sie trafia, czy kontrakt, czy do centrali. Ale ogolnie po wynegocjowaniu warunkow zatrudnienia, pozostaje juz tylko praca bez perspektyw rozwoju, zero szkolen, zero inwestowania w pracownika, zero podwyzek. A na koniec robią problemy z odejściem. Rozwojowe stanowiska obsadzają swoimi rodakami. Ambitnym i dynamicznym osobom nie polecam zdecydowanie

Eivissa
@Kaszanka 14.08.2014 11:51

Zgadzam się w 100%

geo

jest taka samogłoska jak ''ą'' - faktycznie chyba zatrudniają tam niekompetentnych ludzi

aaaa

mało płacom i wykrzystujom ludzi a na koniec pozwalniajom i zostaniesz na lodzie

hhhh

ile w astaldi można zarobić

andrzej

Potrzebuje adresu w Tomaszowie Mazowieckim firmy Astaldi

przestepcy

to co wiem to zatrodniaja tam osoby bez wykrztalcenia oraz sciganych przez prawo Probuje juz od jakiegos czasu dowiedziec sie na jakich warunkach zatrodniaja takie osoby i jak takie osoby moga miec dostep do informacji poufnych oraz jak takie osoby moga podejmowac decyzje

Zostaw opinię o Astaldi S.p.A. Oddział w Polsce - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astaldi S.p.A. Oddział w Polsce