Werbena Art

Opinie o Werbena Art

A

Oszukują i nie płacą. Pani prezes damessa bez honoru.

Ania

Polecam z całego serca, dobre pieniadze, wsparcie, szacunek i zrozumienie.

Ania

Polecam z całego serca, dobre pieniadze, wsparcie, szacunek i zrozumienie.

Firma - totalne dno. Obóz pracy, któremu poddane jest stado dziewczyn. Tydzień urlopu. Jeżeli wypada ci długi weekend to możesz zapomnieć o planowaniu 5 dni wolnych , zazwyczaj należą ci się tylko 3 dni i musisz się pojawić chociaż 1 dnia, w biurze abyś był sam bo firma musi pracować, nawet jak wszyscy w koło nie pracują. Pani prezes z pieskiem niewyżyta emocjonalnie, wrzeszczy i rzuca jak wariatka. Dopóki nie nawrzuca pracownikowi, zły humor jej nie opuszcza. Wszyscy się cieszą jak wyjeżdża na wakacje bo to jedyny czas kiedy można pracować bez stresu. Nad kierownik bez kompetencji nawet nie potrafi robić nic w programach graficznych. Druga prani prezes bardzo miła i kompetentna, ale niestety pod złym wpływem pierwszej pani prezes. Zmieniają ludzi jak rękawiczki. Umowa o pracę na najniższą krajową, reszta w kopercie. Cięcia z kopert nie wiadomo za co.

kasia

to kto zajmuje se takimi nieprofesjonalnymi rozmowami kwalifikacyjnymi?

ania

nieprawda!!!!!!!! Boze drogi,,,co wy opowiadacie?????koszmar i klamstwoi

abcde

Nie wiem jak firma utrzymuje się tak wiele lat na rynku i tylu ma stałych pracowników. Pierwsza zasada zarząd w postaci dwóch kobiet. Kłócą się między sobą, wydają sprzeczne polecenia, a jedna myśli, że jest centrum świata. Nieprzyjemne obie. Kolejna ciekawostka: jest to firma, w której jest więcej dyrektorów i kierowników niż gdziekolwiek indziej widziałem. Umowy tak jak wcześniej napisano - na najniższą krajową a potem koperta 10go każdego miesiąca. Jeśli masz umowę o pracę, więcej pracowników ma śmieciówki. Nawet jak masz umowę o pracę to możesz mieć tylko na pół etatu a pracować 8h lub dłużnej. Za nadgodziny płacą w kopercie jakieś śmieszne pieniądze. Potrącenia oczywiście są nie zawsze oczywiste za co. Wie to tylko jedna wielka pani dyrektor. Panie prezes mają na tyle szacunku do pracowników, że nie potrafią ich zwolnić osobiście. Powody zwolnień potrafią być absurdalne rzeczy, a chodzi tylko o to, że nie polubiła jedna z prezesek. Podsumowując: praca - niezliczona ilość obowiązków, o których nawet niektórych nie wiesz, słabe wynagrodzenie, słabe umowy, nieczyste zasady gry. Atmosfera pracy - donosicielstwo, ploteczki, pretensje, wrzaski, szczekający pies pani prezes. Odchodząc stamtąd jest się pewien, że na pewno tam już nie wrócisz.

jupik

Zgadzam się z opinią. Pracownicy traktują siebie koszmarnie, brak kultury, co przejawia się w codziennych relacjach i braku kultury osobistej, jak chociażby posprzataniu po sobie w kuchni-umyciu zasyfionych przez siebie naczyń. Jeżeli większość tak zachowuje się w domu, to współczuję rodzinie. Wszak to jak zachowujemy się w najbliższym otoczeniu, świadczy tylko o nas! Hmmm ta kwestia dotyczy szczególnie osób z piętra 1. Starsi pracownicy, w szczególności fizyczni to poczciwi, uczciwi ludzie. A co do rozmowy i pracy wymagania często nie adekwatne do zarobków. Ale jak tam wygląda praca przekonasz się szybciej aniżeli później i jak uciekniesz to będzie jak wybawienie. Co do zarobków to standard to najniższa krajowa i reszta do łapki. Jak ktoś lubi takie zawody, to jego wybór. Ja nie polecam nikomu.

kdu15

chamstwo!...chamstwo! i jeszcze raz chamstwo! i do tego bezczelne pytania. Rozmowa kwalifikacyjna jak spęd bydła. Mam nadzieje, że klienci również szybko poznają się na tej firmie, co kandydaci na ich pracowników...lepiej omijać ich z daleka!!!

nina123

Ja nie mam zastrzeżeń co do pracy i zarobków. Jeśli chodzi o stres to powodzenia w znalezieniu bezstresowej pracy. Praca jak każda... Jeśli chodzi o ciąże to kilkoro dzieci już się w firmie urodziło, a ich mamy nadal pracują w Werbenie - bez dyskryminacji.

madalena123

Jakoś nie chce mi się wierzyć w takie traktowanie pracowniczek,przydałyby się wiarygodne dowody. No ale to już pominę. Ma ktoś jakieś zastrzeżenia co do pracy i zarobków w tej firmie i czy dalsza współpraca nie jest stresująca ? Chciałabym właśnie pójść w tym kierunku ale nie wiem czy to jest opłacalne.

architekt_krajobrazu

Wszystkich zaproszonych na rozmowę kwalifikacyjną uprzedzam, że przez dobre 20 minut Panie wypytują o plany rozrodcze kandydatki. Są tak bezczelne, że proszą aby po rozmowie kwalifikacyjnej porozmawiać z mężem/partnerem i dać im znać czy planuje się ciążę czy nie. (usunięte przez administratora)

zadowolony

Wszystkie złe opinie są dodawane przez ludzi chcących zarobić ale się nie narobić. Czasy "czy się stoi, czy się leży..." już dawno odeszły do lamusa. Zadajcie sobie i innym pytanie: czemu Werbena trzyma się bardzo dobrze na rynku, którym firmy ogrodnicze jedna za drugą upadają? W naturze mamy narzekanie, ale czy warto? W Werbenie każdy, kto ma odrobinę chęci nauczyć się może dużo.

pierwsze slysze by takie zeczy mialy miejsce a pracuje kilka lat,tak czytam te opinnie i widac odrazu ze ci wszyscy co tak nagaduja ze zile to krotko pracowali ja powiem tyle od siebie dojerzdzam z daleka juz pare lat codziennie wiec chyba tak zile w tej firmnie nie jest...

odszedł

praca w uwłaczających warunkach brak miejsca na przebranie o wodzie w upały możecie zapomnieć dostaliśmy strój firmowy nie jeden chińczyk miał lepsze ubrania przy wypłacie okazało się ze strój będzie płatny 30 koszulka i 50 zł spodnie ogrodnicze koszulka wypłowiala i zszedł napis firmowy kara za brak stroju firmowego 30 % dniówki ale [usunięte przez moderatora] nie podam nazwiska tylko [usunięte przez moderatora]........... musi za coś napoić swoje subaru pozdrawiam pracownik z Konstancina z sezonu 2012

Ewa

Jest:) Wszystko zależy, kto te opinie wypowiada. Pracownicy fizyczni NIGDY nie będą zadowoleni, zawsze coś znajdą. Jeśli mają wyższe aspiracje niech się kształcą dalej lub zmienią zawód. Jak w każdej firmie są złe i dobre chwile. Ja też na początku zostałam \"przeczołgana\" przez jedną z [usunięto przez moderatora], wytrzymałam. Nie pamiętam, by którykolwiek z pracowników nie otrzymał wynagrodzenia na czas lub niewypłacono mu nadgodzin, pamiętam natomiast takich, co to pół dnia stali na łopacie myśląc, że nikt ich nie widzi i bezczelnie próbowali sobie za to wpisywać dodatkowe godziny. W różnych firmach pracowałam i uwierz mi, ci co tu chrzanią o[usunięte przez moderatora], tak naprawdę nie wiedzą co to znaczy. Składaj papiery, zawsze się czegoś nauczysz. Nawet jeśli nikt nie będzie głaskał po główce (tam jest konkretna praca, dlatego firma w czasach kryzysu nie ma problemów jak inne), to zawsze zdobędziesz doświadczenie, a kto wie, może nauczysz się więcej niż przypuszczasz i albo zostaniesz albo wykorzystasz to w innej pracy

Witam wszystkich. Jaka jest stawka w werbenie???[usunięte przez moderatora]

ale pracowałaś bo chciałaś tak? czyli do kogo te pretensje?

...

mam pytanie chodze do technikum ogrodniczego i chciała bym sie dostac do werbeny na praktyki i jestem ciekawa czy to dobry pomysł...

Ludzie nie idźcie werbeny. Harówka, [usunięte przez moderatora]

Orange

Trafiłam na to forum i tak sobie czytam i czytam... Postanowiłam też się wypowiedzić: moją pracę w firmie Werbena Art można porównac do przejścia przez obrotowe drzwi. Jak szybko przyszłam tak szybko wyszłam. Nie rozliczono się też ze mną rzetelnie - na koniec firma "obcinała" - za paliwo, korzystanie z auta do celów prywatnych, telefon, itp. co było żałosne i śmieszne. (Nikt nie pomyślał, że mam prywatny samochód i nim właśnie jeżdżę po godzinach pracy). Szkoda, tylko że nikt mi nie zapłacił za pracę w godzinach nadliczbowych oraz tą wykonywaną w soboty. O tym firma zapomniała.

kiepsko płacą choć trzeba dodać że terminowo, zarobisz 9-12zł/h brutto w okresie zimowym przstuj masowe urlopy bezplatne lub zwolnienia

u2

beznadziejna firma: widac jasno: jak krytykujesz to znaczy ze cie wyrzucili. Pala z logiki i z relacji w firmie. Lubia cie [usunięte przez moderatora] jak pelzasz na kolanach. Pracy nie polecam. Okropna atmosfera, obgadywanie i [usunięte przez moderatora]

cichy

Życzę powodzenia he, he, he. Mogę się założyć, że długo w tej "stałej" robocie miejsca nie zagrzejesz. Tacy jak ty skaczą z kwiatka na kwiatek i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają stałą robotę.

???

Z tego co mi wiadomo to nikt z pracowników w czerwonych waciakach nie chodzi.

NICK

Jeśli chodzi ogólnie o firmę to jest w niej jak w wielu innych firmach. Łatwo jest oczerniać kogoś jak się go nie zna. Uważam, że osoby, które wyrażają złe opinie nie mają pojęcia jak jest naprawdę. Owszem często jest ciężko, ale nie przesadzajmy. Wiem, że jeśli ktoś naprawdę się stara i dobrze pracuje (nie popija i nie obija się) to nie ma źle. Zawsze i z każdym problemem (nie tylko służbowym) można się zwrócić do właścicielek (nie zdarzyło się, aby komuś w trudnej sytuacji nie pomogły). Krytyczne opinie wyrażają osoby, które nie były dobrymi pracownikami. Zwykle tak bywa, że jak pracodawca zwalnia pracownika to pracownik nie wyraża się o nim dobrze. Ja polecam firmę jako stabilnego i solidnego pracodawcę. Nikt nie może zarzucić jednej najważniejszej kwestii: kasa zawsze na czas - a to chyba w pracy najważniejsze.

MARGOT

Praca dla tych co lubią rotację. Klimat pracy: dla tych co lubią obgadywanie za plecami i wyścig szczurów. Nie będziesz lepszy niż ja bo inaczej cię obsmaruję gównem. Firma składa się z tubylców, których traktuje się dobrze i pozostałych. Ja należałem do pozostałych. Zagrzałem kilkanaście dni i poszedłem tam gdzie dano mi stałą robotę a nie - loteria kazdego dnia, gdze cię rzucą to cię rzucą i wkółko nic nie wiadomo. Podobnie robili młodzi ludzie, z którymi trafiłem z naboru.

aaa

zazwyczaj szef potrafi nieźle zniechęcić do pracy, nie znam osoby która lubi swoją pracę a ma beznadziejnego szefa, od razu odechciewa się pracować. A to szef powinien stwarzacćmiłą atmosferę w pracy i motywować pracowników do pracy a nie tylko ich opierdalać bo jest starą zflustrowaną idiotką

aaa

chyba jest wprost przeciwnie jak to opisujesz...wredne i skąpe szefowe, ciągłe pretensje i nerwowa atmosfera, przekręty z wypłatą...

Ediś Ogrodniczka

Praca w tej firmie nie podobała mi się. Zdecydowanie nie polecam. Albo polecam tym którzy chcą robić ponad 8h za grosze. Na szczęście rynek jest duży i bez problemu zmieniłam firmę. Nie muszę znosić kaprysów i uszczypliwych komentarzy szefostwa i "koleżanek". Poza tym łamany jest KP a pracuje się ponad wymiar określony na umowie.

'Pani projektant Ewa " :) - tak mnie nazwano

skoro tak bardzo chciałbyś mnie pociągnąć do odpowiedzialności, jak się to wyraziłeś - 'przed sądem' ;), to może się ujawnisz, to powiem coś na temat Twojej pracy i wtedy się okaże kto kogo powinien pociągnąć do odpowiedzialności i ile jesteś wart jako pracownik ... że tak powiem o Tobie - ' Panie Pracowniku'

Ewa

Moja droga, doświadczenie w takiej branży jest istotne. To, ze pytały Cie o ciążę może faktycznie nie jest fair ale podyktowane jest tym, że już parę lasek sie przewinęło, które chciały tylko ZUS a n ie szukaly pracy. O wredocie chyba nic nie wiesz, jak możesz w ogóle po jednym spotkaniu kogokolwiek tak oceniać!!! To prędzej o Tobie trzeba tak powiedzieć. Każdy szef ma gorsze dni i nie ukrywam, że mnie jedna z pań dała nieźle w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale w razie jakiejkolwiek mojej potrzeby, problemu i tp to własnie w nich pierwszych miałam oparcie. Trzeba w firmie dłużej popracować by wyrażać o niej opinie.

bo może po prostu nie nadajesz się do pracy, albo wszystkie stanowiska dyrektorskie były dla Ciebie zajete, niektórzy myślą, ze sa święte krowy i złapali firmę- jelenia, to nie te czasy, gdzie 'czy się stoi czy się lezy' jeśli ktoś dobrze pracuje i sie stara to jest doceniany. W Firmie pracuje wiele świetnych osób, szefowa jest rzeczywiście trudnna, ale są gorsi szefowie. natomiast druga szefowa jest super babką na poziomie i z klasą.i o niej złego słowa nie można powiedzieć. specyfika takiej firmy polega na tym, że pracuje się dla klientów i wszystko musi być dobrze wykonane, a niestety nie zawsze tak jest, bo jedni się starają a inni nie, czasem do pracy przychodza ludzie, przez których inni musza zasuwac podwójnie, poprawiać coś lub tłumaczyć się z ich błędów, nikt nie chce z takimi pracować, A klient ocenia calościowo pracę i jeśli jest coś nie tak, to po glowie dostaje się kierownictwu, a nie podległym pracownikom, pracownik pójdzie sobie do domu, a zwierznik dostaje ochrzan i zastanawia sie jak z tego wybrnąć. niestety nastaly takie czasy, że klient jest trudny, wymagający i nie tak łatwo jest złapać kontrakt, klient nie przychodzi ot tak sobie, że cos chce, trzeba tą możliwośc pracy dla klienta sobie wywalczyć. poza tym to prywatna firma, którą szefowe rozwinęły z własnych pieniędzy od podstaw, więc szlag je trafia, jak ktos nie szanuje sprzetu, materiałów oraz pracy, starań i zaangażowania innych ludzi. niestety w samej fimie zdarzały sie przypadki kradziezy oraz pijani pracownicy fizyczni na budowach, zatem nie ma się co dziwić, że ktos jest sceptyczny,TRzeba brać odpowiedzialnośc za swoją pracę i pracowac tak, aby nikt za nas nie musiał się tłumaczyć. kierowanie prywatną firma, bez udziału obcego kapitału, na naszym rynku jest bardzo trudne i odpowiedzialne, bo każde potknięcie może doprowadzić do zamknięcia firmy. pozostaje cieszyć się z tego, że firma ogrodnicza zapewnia ludziom pracę równiez w okresie zimowym, oczywiście nie wszystkim, ale tylu pracowników ile można - zatrudnia. naprawdę w innych firmach tez są trudni szefowie, ale tam dodatkowon ludzie pracują na klika zmian, nie dostaja pensji na czas, siedza po godzinach, za które nikt imm nie płaci. o tych rzeczach osoby, które pisza te opinie zdają się nie pamiętać, nie jest to firma zła, nie jest łatwa szefowa, sa konflikty, jest nerwówka, każdy czasem ma dosyć, ale nie jesteśmy w przedszkolu tylko w fimie, która walczy o to by pozostać na rynku i móc się rozwinąć. ludzie, którzy pisza takie opinie, gdzie jad się wylewa może sie sa gotowi do pracy, bo niektórym będzie się za przeproszeniem 'dupę miodem smarować' a i tak nie będą zadowoleni. Tyle...

anonimek

Ktoś wreszcie powinien zrobić tam porządek Inspekcja Pracy miała by tam co robić. Część dupowłazów trzyma tam trochę większe wynagrodzenie i tytuły ale i tak dają się traktować jak śmieci. W tej firmie człowiek jest traktowany jak zero. Każdy każdego obgaduje za plecami i tylko patrzy żeby świnię podłożyć. Jak ktoś chce tam zacząć pracować to radze się 100 razy zastanowić i nie wierzyć w to co obiecują na rozmowach kwalifikacyjnych bo i tak później robią co chcą, okradają pracowników na każdym kroku a jak ci nie pasuje to wypad.

brak

Gościu ja tu robiłem dwa sezony i mam niesmak do ogrodnictwa po tym jak Pani Prezes [usunięte przez administratora] traktuje ludzi.Co ona sobie myśli i kim ona jest?Do prowadzenia firmy trzeba dorosnąć i panować nad emocjami.A za stosowanie mobingu powinien ktoś ją i Panią projektant [usunięte przez administratora] pociągnąć do odpowiedzialności karnej przed Sądem.

kabek

to się człowieku zwolnij jak ci nie pasuje

annonim

pracuję w tej firmie X lat.Czasami mam ochotę [usunięte przez administratora] to wszystko i się zwolnić.[usunięte przez administratora]

opinia

wyzwiska ze strony szefostwa są tu na porządku dziennym.Praca w systemie niewolniczym,w ciągłym pośpiechu i w atmosferze niezadowolenia z Twojej pracy.Stosuje się w tej firmie też [usunięte przez administratora] i ucina pieniądze za najmniejsze przewinienia.Nie polecam pracy w tej firmie nikomu.

Ewa

Firma rozwojowa i bardzo przyszłościowa, wspominam ją bardzo miło i żałuję, że musiałam wyjechać z Warszawy i zakończyć naszą współpracę. Właścicielki firmy są osobami wyrozumiałymi, wymagającymi i uczciwymi, więc pracownicy nie muszą się obawiać nieterminowych wypłat czy bezpodstawnych zwolnień. Jesli nie boisz sie pracy i lubisz to, co robisz, to w tej firmie mozna naprawdę wiele osiągnąć

Zostaw opinię o Werbena Art - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Werbena Art