Opinie o Pod Telegrafem S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pod Telegrafem S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pod Telegrafem S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pod Telegrafem S.A. w Kielce

Zdemotywowana

P Menager powiedziala ze nie ma pieniedzy zeby zaplacic za moje nadgodziny niestety i mam sobie to odebrac. Ale to ze mialam nowa dziewczyne zaczynajaca na sklepie p kierownik na urlopie i na mojej glowie wszystkie zamowienia to nie ma znaczenia. Tym bardziej ze to bylo uprzedzane ze bede miala na pewno nadgodziny.

Maciek

O jakiej paranoi mówisz? Co dokładnie się stało?

rampapapam

Zależy ile Ci zgłoszą do kadr godzin. Za każdą godzinę musisz mieć zapłacone 11 zł/netto. Muszą to zrobić, bo inaczej nie jest to zgodne z prawem.

Zdemotywowana

Witam Was wszystkich. Mam pytanie do osob pracujacych na umowe zlecenie. Czy tez macie problemy aby wyplacali wam nadgodziny? Bo w moim przypadku to jest jakas paranoja.

Sprzedawca

Jaka rekrutacja? Większość ludzi przyjętych to znajome menadzęrek lub rodzina, zwłaszcza w Kielcach.

A pytania? Czy możesz przyjść już jutro bo nie ma kto pracować?

Leszno
Dominika

@Olaa a o której placówce piszesz? Jak wyglądała forma zatrudnienia w Piekarnia Pod Telegrafem - czy szukają jeszcze nowych pracowników? Widzę, że ostatnie oferty pracy są z maja...

Olaa

Pracowałam w tej piekarni i jak na tamte czasy było nieźle. Pracowalysmy od początku z koleżanką, miałyśmy mądra trenerke. Byli klienci i wszystko było świeże. Po roku dostałam ofertę pracy w swoim zawodzie więc odeszlam, ale koleżanki zostały a ja obserwowałam rozwój lubianego przeze mnie sklepu. Niestety wszystko się zmieniło. Tych na gorze powinni zwolnić. Wszystko zepsuli tak jak piszecie ograniczanem zwrotów, swoimi targetami, zwolnieniem dziewczyn które znalazły swoich klientów i wiedziały co ktory i o jakiej porze będzie potrzebował. Po czterech latach po starej ekipie nie pozostało śladu. Pamietam kiedy sama stwierdziłam, że nie będę tam robić zakupów. Brakowało towaru- kilka dni z rzędu nie było jagodnikow mimo, że był to towar odpiekany i najlepszy u nas w mieście :( innych rzeczy też nie było albo były nieswieże. Sklep zamknięto i żal mi że tak dobrze prosperujacy za naszych czasów. Kto zawinił? Oczywiście Ci zmniejszający koszty i asortyment

Dagi

Czy mógłby ktoś napisać jak sie pracuje? Widziałem oferty z maja i myślę, że już nieaktualne. Napiszcie coś.

Krzak
@Dagi

Myślę, że są aktualne, bo ciągle brakuje rąk do pracy. O jakie stanowisko Ci chodzi? Pracuje się normalnie - są plusy i minusy, też zależy na jakim stanowisku.

kobajaszi
@Krzak

Witam a jak wygląda praca w dziale technicznym piekarni ile dni w tygodniu się pracuje

krzak
@kobajaszi

tego nie wiem , ale na 100% poszukują pracownikow na chyba wszystkie działy z tego co się słyszy

Była klientka

To kpina, co mnie dzisiaj spotkało w Piekarni Pod Telegrafem w SANDOMIERZU PRZY UL. KRÓLA 1. Są tam stoliki, żeby można było usiąść i spokojnie zjeść, więc zamówiłam z moją trzyletnią córką zapiekankę i ciastko. W między czasie córka chce do toalety, na co Pan sprzedawca młody chłopak oznajmia że toalety nie mają (jeszcze nie dawno była). Okej...więc pozostały nam krzaki przed piekarnią.. Ale to nic w porównaniu co później szanowny młodzieniec sprzedający mi oznajmił....Otóż po zjedzeniu przez nas zamówionego posiłku moje dziecko poprosiło mnie o piętkę od chleba, który miałam w siatce z zakupami. Grzecznie poprosiłam "miłego Pana sprzedawcę" o nóż abym mogła córce odkroić ten nieszczęsny kawałeczek chleba, na co ON: niestety nie mogę dać Pani noża, ponieważ chleb nie był kupiony w naszej piekarni :0 Nożeszzz k...a nóż się w kieszeni otwiera!!!!! Już nigdy tam nie wrócę!!!!!!!!

Luiza
@Była klientka

Miał racje. Nie wrócisz tam bo nie dał Ci noża? śmieszne bardzo:D

Jola
@Była klientka

Nie jestem sympatykiem tej piekarni ale muszę pani zwrócić uwagę że ten młodzieniec dobrze postąpił nie dając Pani noża do ręki bo takie rzeczy są nie dozwolone w jakiejkolwiek pracy by dawać ostre rzeczy do rąk klientom jak ktoś by to przyuważył to ten młodzieniec został by zwolniony jedyne o co mogła pani poprosić to o to by to ten młodzieniec Pani odkroił sam piętkę. Brawo dla tego sprzedawcy. Musi Pani zacząć więcej czytać. Sprzedawca to też człowiek a to że w takiej firmie pracuje, może życie Go zmusiło.

Szkoda, że większość ludzi umie tylko narzekać i marudzić. Nikt nie pomyśli i nie spojrzy na to wszystko z drugiej strony. Praca wydaje się łatwa i bez problemowa, ale to tylko pozory. Kasjerka to też człowiek i może być zmęczona, mieć gorszy dzień, bardzo często to właśnie klient nie umie nas uszanować i wszelkie żale wylać na naszą osobe.. Trochę więcej zrozumienia, nikt nie jest nie omylny i każdy popełnia jakieś błędy.

Ana

Hej. Pracuje w piekarni trzy lata i nie wiem jak można być tak głupim i zapakować towar który zostaje na drugi dzień w worki które są na śmieci. Dziewczyny trzeba używać trochę mózgu, jest tyle worków po mrożonkach a wy wybieracie śmierdzące wory. Ja jak zbieram okruchy z krajalnicy dla kur to nie pakuje tego w worki na śmieci bo boję się że mi kury zdechną. Naprawdę jest mi was żal jak tak na wszystko narzekacie. Proponuję iść do innej pracy i wtedy docenicie to co macie teraz.

bu.
@Ana

Jak jesteś taka odważna to zgłoś to do menadżerki. A nie użalasz się na portalu. Na wszystko narzekacie? Śmieszne. Wyżyw rodzinę za 1450 zł to wtedy pogadamy!

@Ana

"Naprawde jest mi was zal jak na wszystko narzekacie" omg!idz lepiej kobieto okruchy z krajalnicy wygrzeb dla kur! Te worki po mrożonkach są zazwyczaj mokre w środku i mają wiecej okruchów niz Ty w krajalnicy

Angelika

Ta z Korony w długiej pytce nie miła, dejna jej prace na magazynie bez klientów.

asia
@Angelika

Dziewczyna pewnie miala gorszy dzien... majac tyle klientow co dziewczyny w galeriach , ciezko usmiechac sie do kazdego. Troche wyrozumiałości ludzie....

Weronika1q

Kaufland kielce. Nie polecam. Stare ciasto potrafia sprzedawac...

Weronika1q

Kaufland kielce. Nie polecam. Stare ciasto potrafia sprzedawac...

Wreszcie dostałam umowę o prace w telegrafie a mam 22 lata i jestem studentką,wreszcie się doczekałam, moje koleżanki też dostały umowę o prace. Super. Bardzo się cieszę, aż inaczej się pracuje.

mcncdjdkkddd
@Ania

i z czego jestes taka zadowolona z tego ze jak zachorujesz to i tak nie pojdziesz na zwolnienie bo bedziesz musiała siedziec w tym syfie ?:/

porażka

pracuje troche w tej piekarnii i sprawa worków po śmieciach u nas jest prawdą . zapiekanki itp , chleby , pączki , ciasta to wszystko jest mrożone aby nie było dużych zwrotów . teraz jak firma oszczędza to jeszcze większe jaja będą . także nie polecam ani pracy ani zakupów . tyle dobrze że wiem JA co jest świeże a co nie i ze spokojem mogę kupować

elbo

Witam, Czy wie ktoś na jakie zarobki może liczyć osoba zatrudniona w dziale finansowym/statystycznym?

kasia

Od miesiąca o tym głośno.

kasia

Każdy kto tam pracuje to wie.

monika

Od stycznia zmiany. Niektóre studentki, które pracują na zlecenie dostaną umowy o prace, ale nie wszystkie, tylko wybrane. Reszta pozostanie na umowie zlecenie, bo od stycznia na zleceniu i tak muszą być odprowadzane składki emerytalne i rentowe, nie ma tylko ubezpieczenia i trzeba we własnym zakresie to sobie załatwić, plus będzie wyższa stawka godzinowa, minus nie przysługuje urlop i nawet jak któraś zajdzie w ciąże to nie ma że pójdzie na zwolnienie, bo to zlecenie albo pracuje w ciąży albo odchodzi z niczym. Zwolnień nie będzie.

Jgikvf
@monika

A skad Pani posiada takie informacje ?

elo
@monika

Jeżeli zleceniobiorca dobrowolnie będzie chciał podlegać ubezpieczeniu chorobowemu to ma takie prawo. Po 90 dniach podlegania takiemu ubezpieczeniu może iść na zwolnienie lekarskie. Zasiłek wypłaca wtedy ZUS. Więc zleceniobiorca w ciąży nie pozostaje z niczym.

Yrthbk

Co z osobami które pracują na umowe zlecenie ? 12 zł na godzine , umowa o pracę czy zwolnienie?;/

Zostaw merytoryczną opinię o Pod Telegrafem S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Pod Telegrafem S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pod Telegrafem S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pod Telegrafem S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pod Telegrafem S.A.?

Kandydaci do pracy w Pod Telegrafem S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pod Telegrafem S.A.