Opinie o Pod Telegrafem S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pod Telegrafem S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pod Telegrafem S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pod Telegrafem S.A. w Kielce

Danuta

Mam pytanie, o pracę na piekarni. Praca jest ciężka fizycznie dla kobiet ?

Pracuje dość długo, bo nie mam wyboru. Warunki są ciężkie, pracujesz po 3- 6 tygodni z rzędu. ciężko o urlop bo nie ma kto Cię zastąpić. Jak zwracasz o coś uwagę na firmę to od razu telefon z pretensjami. Wszyscy z firmy mogą cie ochrzanić włącznie z kierowcą. Masz gorączkę, coś ci wypadnie , nikogo to nie obchodzi bo nie ma kto pracowac . Ale żeby wyciągnęli z tego wnioski to po co .

Anna Kozłowska

Witam , chciałam zrobić zakupy w piekarni przy ul.czarnowskiej w Kielcach niestety nieuprzejmość pani wobec klientów jest przeogromna,starsza pani kupuje bułkę z serem i co pani za lada krzyczy na nią że bułkę sama jej wybierze . Bardzo często robiłam u was zakupy ale dziś to był ostatni raz .To taki drobiazg ale jak ważny ,zero empatii, zresztą panie w tym sklepie zawsze są złe i negatywnie nastawione do nas klientów.Pozdrawiam serdecznie.

Danuta
@Anna Kozłowska

@Anna Kozłowska Dobrze, że wypowiadasz się o tym, co leży Ci na sercu. Ale może warto to zrobić bezpośrednio do Pod Telegrafem S.A.. Na forum Gowork.pl wypowiadają się osoby, które są zatrudnione w tej firmie. Piszemy tu o warunkach zatrudnienia. Na stronie internetowej widzę cztery aktualne oferty pracy https://www.podtelegrafem.pl/pl/kariera/. Powiedzcie czy przyjmują tam bez doświadczenia zawodowego? Dziękuję.

Bleble

Praca w piekarni pod telegrafem jest spoko i ja osobiście polecam pracuje tam już dość długo także nie jest chyba aż tak zle jak ludzie tu piszą.

Sebastian
@Bleble

Jakie stanowisko zajmujesz w firmie Pod Telegrafem? W wątku pojawiały się informacje o zarobkach w tej firmie, dlatego może zweryfikowałbyś podawane informacje i napisał, jak wygląda pensja podstawowa dla nowo zatrudnionej osoby? Mam nadzieję, że uzyskam od Ciebie informacje w tym zakresie. Pomożesz tym samym czytelnikom tego wątku.

Sprzedawca

Jaka rekrutacja? Większość ludzi przyjętych to znajome menadzęrek lub rodzina, zwłaszcza w Kielcach.

A pytania? Czy możesz przyjść już jutro bo nie ma kto pracować?

Praca w piekarni pod Telegrafem to jedna wielka kpina. (usunięte przez administratora) Wymagają byś pracował niczym ROBOCOP za marne grosze. Teraz niedawno firma dała ogłoszenie że szukają do pracy na wszystkie działy oferując niezłe zarobki. Chce tylko zaznaczyć że to nic innego jak chwyt marketingowy a dlaczego już wyjaśniam: - Nowy pracownik dostaje na rękę od 11 do 13 zł. Brzmi (usunięte przez administratora) ? Otóż nie, gdyż niektórzy pracownicy który pracują tam od 10 do 20 lat w życiu nie dostali takiej stawki na rękę, no chyba że jesteś (usunięte przez administratora) to wiadomo będzie miał większą stawkę od ciebie. (usunięte przez administratora) - To nie ty wychodzisz na plus tylko Firma, (usunięte przez administratora) - Masz 230 godzin i pękasz z dumy bo za tą wypłatę zainwestujesz w coś. No nie, bo teoretycznie to firma zarobi na tym (usunięte przez administratora) To wszystko z mojej strony. Pozdrawiam

Artek

Chleb pszenny kupiony wczoraj w piekarni przy ulicy Norwida w Skarżysku, wieczorem nie nadawał się do zjedzenia. To samo dotyczy chleba firmowego. Bułka wrocławska to nieporozumienie, moje dziecko by ją zjadło na raz.

Kozak

Poczekaj... co pani w szpilkach pokaże

Kozakovy
@Kozak

Coś więcej? Kto , co dokładnie?

Porażka

Wynagrodzenia wypłacane wtedy, kiedy im się przypomni. Porażka

Zniesmaczona

Kolejny miesiąc i kolejny raz firma nie potrafi na czas wypłacić wynagrodzeń. Brak słów jakie podejście mają do pracownika.

Piekarnia pod telegrafem to jak zakład karny zero urlopu.

małam zaszczyt pracować w tej firmie .Pani Menadżer Lena to wspaniała osoba .produkty super i zawsze świeże .wszystkim polecam

Jerry

(usunięte przez administratora) ciezko nazwac taka osobe menadzerka! Bezczelne i przedmiotowe podejscie do pracownika, powazne sprawy zalatwiane przez telefon, lub za pomoca posrednikow, bo ciezko ruszyc swe cztery litery, a pozniej wynikaja problemy. Praca tam wyglada jak niewolnictwo. Nie polecam z ta Pania zadnej wspolpracy

Nicola
@Jerry

Podczas gdy pracownik nie może pracować, obowiązkiem (usunięte przez administratora)jest to, aby ta osobę zastapic. Natomiast ona zmusza pracowników do pracy ( mowie tu o konkretnej (usunięte przez administratora)

Dzień w którym złożyłam wypowiedzenie w tej firmie był chyba jednym z lepszych. Menadżera w moim regionie to byla tragedia, z tego co wiem do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło... osoba która w stosunku do pracowników kieruje się osobistym - lubię nie lubię. Zbyt młoda osoba na to stanowisko, nie profesjonalna, z mniejszym wykształceniem i mniejszym doświadczeniem niż nie jedna osoba pracującą na sklepie. Ale tak to jest jak się było nikim A dostali się nagle stanowisko menadżera... Płacą najniższą krajową, są wielkimi zwolennikami zatrudniania studentów do 25 rż, premie od targetow śmieszne, w wysokości 50-80 zł. Generalnie pracownik nie ma żadnych dodatków itd. Szczerze naprawdę nie polecam, z resztą ogrom ogłoszeń które non stop pojawiają się świadczy o małej stabilności zatrudnienia w tej firmie. Moje sugestie dla Pod Telegrafem S.A.: Zmienić kadrę zarządzającą poszczególnymi sklepami

Bajaderka

Najgorsza firma nie polecam podejmowania pracy w tej firmie oszukuja na potęgę robią problemy o zwolnienie lekarskie

Ziom

Zapiekanki masakra te pieczarki to jak z kapec z nogi jakiegoś menela

Praca do niczego za marne grosze jeżdża po Tobie wydzieraja się robią problemy o zwolnienie lekarskie Moje sugestie dla Pod Telegrafem S.A.: Brak słów

Marek Mostowiak

Jedna wielka patologia. Ukrainiec ma większe przywileje niż Polak i co najważniejsze ma większa stawkę od Polaka. Co to piekarnia pod Telegrafem czy piekarnia pod Donieckiem ku""a jego mać ?!

Bajaderka

Praca fajna owszem jest trochę obowiązkow ale jak ktoś chce to ogarnie to wszystko

Janusz Urbański

Kolejny raz odwiedziłem Łachów(14.08.godz.ok15:00) i trafiłem na świetną obsługę. Kobietka niezwykle uprzejma i przy tym ładna.

Anna Kowalska
@Janusz Urbański

Panie Urbański ,to już się nudne robi czytając co kilka dni recenzje z odwiedzin na sklepie , Lagow itp . Nie jest Pan ani tajemniczym klientem ani nie stoi Pan w sklepie razem z dziewczynami od 4:30 wiec daremne są Pana wypowiedzi „ta niemiła itp „ stanąłby PAn tak od poniedziałku do soboty od 4 z minutami w sklepie to może zaczął by trochę rozumieć sytuacje ekspedientek . Nie pozdrawiam

Korona

Chcę aplikowac na kierownika zmiany w piekarni, (magazyn). Jakie są warunki pracy, atmosfera i zarobki?

@Korona

Zachęcamy do wysłania cv/kontaktu na biuro@podtelegrafem.pl na pewno się odezwiemy i przedstawimy warunki oraz zaprosimy do Firmy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Pod Telegrafem S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Pod Telegrafem S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pod Telegrafem S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pod Telegrafem S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pod Telegrafem S.A.?

Kandydaci do pracy w Pod Telegrafem S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pod Telegrafem S.A.