Opinie o Piekarnia Piekiełko Ewa Widlińska w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Piekiełko Ewa Widlińska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Piekarnia Piekiełko Ewa Widlińska o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Piekiełko Ewa Widlińska w Kielce

Doris Nowy wpis

Cześć, czy na okresie próbnym podpisuje się teraz umowę? Chce się upewnić tylko względem tego co ktoś napisał kiedyś o swojej sytuacji. stawka na nim to będzie minimalna, czy źle się domyślam? Ciekawi mnie czy da rade coś wynegocjować zaraz przy przedłużaniu

Nick Nowy wpis

Miałem być przyjęty z piątku na sobotę byłem zobaczyć w poniedziałek byłem pierwszy raz po pracy zadzwoniono że już nie pracuje a za 4 godziny pracy dostałem 35 złoty (usunięte przez administratora)

Ksenia Nowy wpis

A piekarz to w jakich godzinach tutaj pracuje? Ktoś napisał, że w ogłoszeniu oferowali stawkę 20 zł na godzinę na rękę. To stawka na początek współpracy ( okres próbny) ? Można się spodziewać podwyżki po okresie próbnym?

jg1423

Właścicielka nie przestrzega przepisów BHP, wykorzystuje pracowników płacąc im grosze, co jest nie zgodne ze średnią krajową. Ewa Widlińska dba tylko o własną kieszeń ,a ludzi ma za nic czyli gorszego sortu.

Bodzio Nowy wpis
@jg1423

Jest ogłoszenie na piekarza, ile godzin miesięcznie można złapać? piszą 20 zł netto sa dodatki ? dużo roboty?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Piekarnia Piekiełko Ewa Widlińska. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku PIEKARZ?

Dziękuję że jesteście wasza piekarnia jest podwaliną kieleckiej kultury

Hanna
@Paweł

Dzień dobry, rozumiem, że jest Pan klientem piekarni, ale czy wie Pan ile mniej więcej osób tam aktualnie może pracować? Jeśli odwiedza Pan to miejsce częściej, to może wie Pan czy często się zmieniają pracownicy i czy zatrudniane są osoby młode?

Nie ważne
@Hanna

Moim zdaniem a pracowałem tam i wiem że to nie jest miejsce godne uwagi dla młodych ludzi

@Nie ważne

Brak rozwoju, czy po prostu nowa osoba niczego potrzebnego tam się nie nauczy? Rozwiń, proszę, bo jestem na etapie szukania pracy i rozważałem, czy tu warto. Stawiam zawsze na to, aby się czegoś nauczyć.

Nie ważne
@Marek

Zależy na jakim stanowisku pracy szukasz zatrudnienia

Teresa
@Nie ważne

Ja szukam jako ekspedientka... Nie pracowałam nigdy i zastanawiam się czy mnie wszystkiego nauczą. Szefostwo wprowadza nowych pracowników czy szkolenie robią inni zatrudnieni?

janusz
@Paweł

Gdzie tam kultura , czy ma pan na myśli właścicieli piekarni? żadnego szacunku dla pracowników.

Chleb razowy rozsypuje się.

Uwaga dotycząca Piekarni Piekiełko w Kielcach.Piekarnia działa w tym miejscu od kilkudziesięciu lat.Ja jestem kielczanką i pamiętam tę wspaniała piekarnię od 70 lat.Natomiast od kilku miesięcy np chleb razowy jest złęj jakości ,wewnątrz nie ma spójności-ROZSYPUJE SIĘ i nie można go pokroić. Ta znana kielczanom piekarnia bardzo się popsuła.Szkoda ponieważ w ten sposób nie szanuje się poprzednich solidnych Właścicieli.Piekarni. Jadwiga Barga-Więclawska .

Max

Omijać szerokim łukiem. Pleśniejące wstrętne pseudo pieczywo. Właściciele to skończone chamy pazerne na kasę. To co robią dzisiaj to nawet nie powinno stać obok starego piekiełka. Jedno wielkie(usunięte przez administratora)

Małgorzata Dobrowolska

Sprzedawczynie, mimo że jest się stałym klientem sprzedają chleb z dnia poprzedniego a nawet w dniu dzisiejszym udało mi się kupić chleb sprzed kilku dni czyli z 30 kwietnia a mamy 2 maja !!!!!!! , po prostu aż śmierdział super podejście do klienta że stałym klientom którzy kupują u was ponad 10 lat sprzedaje się stary chleb , ponadto sama jakość pieczywa od ponad roku jest coraz gorsza dziś po raz ostatni moja nogę postawiłam w piekarni Widlinskich. Przestrzegam pozostałych klientów jeśli chcecie wydać pieniążki na dobry Świeży chleb to nie u Widlinskich!!!!Mimo wielokrotnych próśb do podstarzałych sprzedawczyn , aby dały Świeży chleb twierdzą dostał Pan pani Świeży chleb !!!!!!! , chleb aż śmierdzi nie wiem sprzed ilu jest dni !!!!! Po prostu ohyda nie to że nie polecam ale Przestrzegam pozostałych kielczan!!!

Małgorzata Dobrowolska

Długo bardzo długo zastanawiałam się nad tym czy wpisać opinie o tym miejscu.Mój mąż kupuję w piekarni Piekiełko chleb od kilkunastu lat to co dzieje się od ponad roku przechodzi wszelkie ludzkie pojęcie.Może jest grzecznym i Spokojnym człowiekiem to nie znaczy że sprzedawczynie podstarzałe panie mają wypychać stary , sprzed kilku dni chleb .Nie po to jedziemy 10 km po chleb i za każdym razem trzeba starym sprzedawczyniom przypominać aby dawały świeży !!!! i Ale one w dalszym ciągu Wypycha ją stary który nie zszedł im z dnia poprzedniego.Ale już sytuacja z dnia dzisiejszego czyli 2 maja kiedy to sprzedały mojemu mężowi chleb z czwartku bo jak wiemy w piątek było święto 1 maja więc piekarnia była nieczynna chleb aż śmierdział taki był stary po prostu przeszło moje wszelkie najśmielsze oczekiwania handlu!Nigdy w życiu moja noga nie postanie już w tej piekarni w żadnym punkcie a szczególnie Przestrzegam przed punktem na krakowskiej rogatce!Albo sprzedawczynie do zwolnienia albo właściciel niech się dobrze zastanowi czy chce dalej prosperować na rynku!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Piekiełko Ewa Widlińska - Kielce

• Jak się pracuje w Piekarnia Piekiełko Ewa Widlińska?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Piekiełko Ewa Widlińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Piekiełko Ewa Widlińska?

Piekarnia Piekiełko Ewa Widlińska
  • Mała 16