PIEKARNIA OMAR

Kielce

Opinie o PIEKARNIA OMAR

Natalia

@Albert nie można obrażać pracowników firmy, ani też innych użytkowników forum. To nie jest miejsce, które powinno służyć do takich celów, a ma za zadanie promować merytoryczną dyskusję na temat pracodawcy i samej pracy w PIEKARNI OMAR.

Natalia

@co sie dzieje sugerujesz w takim razie, że firma łamie kodeks pracy i nie zapewnia podstawowych praw pracownika np. do przerwy? Czy ta sytuacja stale ma miejsce?

co się dzieje

Szanujmy siebie i swoje zdrowie. Żyjemy w takich czasach, że każdy człowiek powinien pracować, czerpać z tego korzyści, ale co najważniejsze mieć GODNE WARUNKI PRACY. Polska, to nie Chiny.... i taki mały apel dla zarządu, kierowników tej firmy - SZANUJCIE LUDZI, bo przyjdzie kiedyś taki dzień, że nikt nie będzie u was chciał pracować i nie będziecie mieli kogo zatrudnić !!! i proponuje chociaż raz przeczytać kodeks pracy. PRZERWA, WODA, ODPOWIEDNIA TEMPERATURA możecie szczególnie na tych kwestiach się skupić. OMAR - wstyd

sukin kot

byle czego to twoja slowa ,pokaz mi gdzie ja tak napisalem????

Natalia

Praca nie powinna polegać na łapaniu "byle czego" @sukin kot, tak jak pisałam wcześniej ważne, żeby podawać tutaj konkrety, więc może ktoś się do nich odnieście i napisze na co pracownicy mogą liczyć.

sukin kot

z tego co zauwarzylem to pracuje tam duzo pieknych dziewczyn ,wiem bo jezdze z nimi w 112 i 25:)

sukin kot

jesli komus sie nie podoba praca tam to nie musi pracowac,moze zawsze stac pod blokiem z piwem albo siedziec na lawce pod smetnikiem:) ale teraz jest ciezko z praca wiec trzeba sie lapac czego sie da ,wedle uznania

Natalia

@darek a co przemawia za tym, żeby zakład został zamknięty? Skoro jest aż tak źle mógłbyś opisać co najbardziej Ci się nie podoba? Do forum dostęp mają też pracodawcy więc merytoryczne uwago mogli wziąć pod uwagę.

Jula

darek
@Jula 23.03.2017 22:19
Do Darek,widać takim super pracownikiem jesteś skoro pracowałeś w wielu miejscach i nigdzie nie zagrzałeś miejsa...

Bo robię najczęściej za granicą a tu tylko sezonowo żeby przezimować. Widocznie masz jakiś interes w tym że tak bronisz tego badziewia. Uwierz mi że są w Kielcach i w naszym województwie zakłady pracy że jest przyjemna atmosfera i ludzkie podejście do pracownika. W tym Omarze to nawet już Ukraińcy nie chcą pracować i dopytują się gdzie tu indziej iść do pracy. Ps. chyba mają znajomości w SANEPIDACH itp. że jeszcze nikt tego nie zamknął?

darek

Myślałem że ludzie przesadzają że tak źle piszą o pracy w tej piekarni puki się sam na własnej skórze nie przekonałem. Przerw zero!! Zapierdzielasz jak w akordzie. Klimatyzacji nie włączają bo oszczędzają. Robiłem w wielu miejscach ale pierwszy raz się z takim czymś spotkałem. Normalnie jak jakiś obóz pracy. Przy odrobinie szczęścia uda Ci się wody napić. Nic dziwnego że taka tam rotacja i ludzie tak szybko rezygnują bo w XXI wszym wieku takie coś! Nie polecam i odradam

Totylkoja

Pozwole sobie dodac, ze jak dadza Wam stanowisko wrzucania ciasta przez 8 godzin to.. ;) to zycze powodzenia.

Totylkoja

Pracowałem w 2012 Kierownikiem byl Pan Andrzej... TOTALNA zakała 95% piekarni go nie trawiła nawet pracownicy starsi stażem. Nie to że niedoświadczeni przyszli i ciężko im, ciężko jest to prawda ale atmosfera budowana tam to porażka, przypierdalanie się o nic, typiary po 40 lat które robią na tym samym stanowisku co ty i za ta sama kase chodza wkurwione na wszystki i mysla ze moga Ci zlecac zadania :DDD. Kolege zwolnili za to ze przedmuchal maszyne[gdyby tego nie zrobil stanela by linia] no ale Andrzejek mial zly dzien i musial odreagowac... Nie chce Was zniechecac... podpiszcie sobie umowe na miesiac z agencja jakas i zobacznie sami, przeceiez 100% osob po miesiacu tam nie odchodzi, ja poleglem po nie calych 3 miesiacach, ale prawda ludzie tam po 1 dniu 1 tygodniu sami odchodza. Idz sam i sprawdz !

Min

Ogólnie powiem Wam, że trochę dziwnie, że od 2014 bodajże roku nie było tutaj w ogóle ofert pracy dla sprzedawców, ale rozumiem, że po prostu wszyscy pracują tutaj na umowie o prace i robią to ciągle i nie odchodzą, bo to brzmi dość logicznie chyba, tak?

xxx

mnie się pytasz i do Okólskiego to ci powie ale na te stanowiska wątpię żeby ktoś cię dostał oni tam już mają swoich ludzi, dostać to się tam możesz jedynie do wrzucania ciasta a nie do marketingu

xxx

ludzie za jakiego sprzedawce chcecie robić w omarze przecież ta piekarnie nie prowadzi polskiej sprzedaży nawet jednego sklepu tu nie mają pokasować musieli bo bo nikt nie kupował tego badziewia, a obecnie wszystko idzie na eksport do dani

Ktos

Czy kedzior łukasz pracuje tam jeszcze?

xxx

tam co drugi to cwaniak który myśli żę jest nie wiadomo kim bo ma stanowisko albo układy jak młode Szadkowskie a głównie ten pojeb Kamilek taki był cwaniaczek wielki jak był tatuś Andrzej niedorozwinięty, tatuś odszedł to i Kamilek z Pawełek też podkulili ogon bo bez tatusia się bali tam zostać bo by mieli gówno do powiedzenia ani jeden ani drugi nie znali się na robocie

derma

Na jakich ty tam stanowiskach robiłeś ,że tak nienawidzisz( usunięte przez administratora )??, pewnie teraz śmieją się z twoich komentarzy w Omarze. Ja tam wytrzymałam prawie rok.

szymek

Chyba nikt idący do pracy u prywaciarza nie spodziewał się że będzie lekko, więc brać się do roboty nieroby jedne, zamiast ciągle narzekać na OMAR !!!

Barni

Procowałem w Omarze kilka miesięcy , teraz mam inna prace ale Omaru nie wspominam zle. Praca ciężka, chociaż to zlezy od stanowiwska, czasem pracy mniej czasem więcej. Przerw ustalonych nie ma, ale mi się pare razy przez te 8 miesięcy zdazylo ze nie miałem 15 minut na jedzenie czy papierosa. kierowniczke miałem spoko, starsze towarzystwo faktycznie do najmilszych nie nnależy ale dużo młodych osob tam jest wiec ja miałem atmosferę dobra. dobra praca na pare miesięcy, dluzej nie każdy tam wytrzyma chociaz sa i tacy co pracowli pare lat i nie narzekali ja dostałem inna prace, jakbym nie odtsal to pewnie bym pracowal dalej bo ostatnio była poprawa, czy klima tam już działa?

Lamanda

Jest bardzo ciężko, poza tym atmosfera mało ciekawa, życzliwych ludzi można na palcach policzyć.... Często tak bywa, że nie ma żadnej przerwy, jedynie szybkie wyjscie do toalety i powrót. Czasem nie ma się kiedy nawet wody napić. Po ośmiu godzinach pracy człowiek jest wyczerpany totalnie. Zarobki za niskie, w stosunku do wykonywanej pracy.

xxx

dobrze dobrze tylko my wszyscy, nie mówimy tu o wymaganiu bo ja doskonale wiem jak wygląda wymaganie, a to co się tutaj dzieje to już nie są wymagania tylko mówiąc krótko mobbing ma każdym kroku, i jeżeli Leszku kierownik ci mówi że ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to to już kolego drogi nie jest kierownik tylko bandyta który powiem piwo żłopać pod sklepem z takimi samymi jak i on. Sam nie jedno krotnie widziałem jak ten pseudo kierownik stanął sobie przy uwijającym się pracowniku i mimo tego że gość wylewał ostatnie poty ten go dalej poganiał jeszcze mu tylko bata brakowało, i ludzie którzy tam rządzą w ogóle nie nadają się na kierowników to zwykłe buraki którzy powinni sami się do roboty wziąć bo przez takich gnojów bez szkoły ludzie wykształceni mają zamkniętą drogę, taki Andrzej Szatkowski cham i burak ostatni, życzę mu tego żeby go już wykończyły te zawały i żeby zdechł debil jeden

Leszek

Praca w piekarni do lekkich nie należy.Dla obiboków miejsca nie ma.Kierownicy musza wymagać od pracowników

Fiona

Teraz sa przyjemki przez rózne agencje wiec kazdy jest na umowie zlecenie .Umowe o prace maja osoby które sa juz pare lat .

xxx

Szans na umowę o prace nie masz więc od razu ci to na wstępie mowie, z firmy bezpośrednio cię też nikt nie zatrudni tylko skierują cie do pośrednika obecnie jest to agencja tranwerker, czy tran i ryby pies ich jebał to s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszuści z kimś takim może tylko omar współpracować, moja dobra rada nie pakuj się w to bo szkoda tam zdrowia nerwów, Monika Trelak, Andrzej Szadkowski oraz Kamil Szadkowski to chamy nad chamami w dodatku niedorozwinięci psychicznie którzy się jarają tym jak małe dzieci że kierują ludźmi bo uważają się za kierowników do szkoły niech lepiej idą gnoje jedne nieroby, prawda jest taka że oni nawet sami nie wiedzą jak tak naprawdę funkcja kierownika wygląda bo to nie tylko jest darcie ryja tak jak oni to robią, pozdrawiam was środkowym palcem głąby

Fiona

Praca przy niektórych stanowiskach nie jest cieżka ,ale jak to w każdej pracy trzeba robić mało przerw i na górze jest taka gruba świna która sie cieszy z byle czego taki istny pustak i jest operatorko Anka taki toroń najlepiej mieszac ja z błotem bo tylko przy innych sie popisuje betoniara.

hubba

PODOBNO TA PIEKARNIA UPADA, CZY TO PRAWDA ?

Arbuz

Pracowałem tam latem 2013 roku. Praca ciężka, przerw 1 lub 0 (zależy od stanowiska i natężenia pracy), picia nie można mieć, więc aby nie ulec odwodnieniu, to piłem lód używany do wyrobu ciasta (na pomocniku ciastowego). Potem rzucili mnie na taśme, byłem swiadkiem, jak 2 osoby, odpowiedzialneza wrzucanie ciasta na tasmę nie wyrabiały - jedna pojechala po 2 dniach pracy do szpitala ze zwichnięta kostka, druga poszła do domu po 5 godzinach. Oszczędzali - tam powinny robić 2 osoby. Dali mnie na kolejny tydzień na to stanowisko i zrezygnowałem, szkoda zdrowia. Płaca ok. 1400 zł na rękę miesiecznie

Gość
@Gość 05.09.2016 21:07
a wrzucałeś tam to ciasto 8 godz że jesteś wstanie mówić że chyba było lekko ?

polopok87 a wrzucałeś tam to ciasto 8 godz że jesteś wstanie mówić że chyba było lekko ?

Albert
@polopok87 26.07.2016 02:25
Nie musialem tego robic , bo od tego byl pan Artur , ktory robil na tym miejscu codziennie i widocznie nie bylo tak ciezko, sko...

Nie było ciężko ? , to od jutra wrzucaj ciasto do górnego Canola marzysz o tym bardzo, widzę chcesz. Mogę ci załatwić to, ja bardzo lubię kiedy ludzie robią to co kochają ja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] em tam dwa lata to jak chcesz to zgłoszę to do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mamy czyli do tej pustej zdziry Moniki Trelakowej i będziesz to miał, a swoją drogą jak ta zdzira tam się trzyma ten Brzydal takiej kobiety nigdy w życiu bym nie pocałował łeeee bleeee jak ona może mieć męża i dzieci taki brzydki pusty debil

ola

Moja Mama tam pracowała, została zwolniona bez żadnego tłumaczenia, kierownik miał zły humor więc się na niej wyładował i ją zwolnił - jak póżniej wyjaśnił ,, miał nerwy'', bardzo źle traktują tam ludzi,na stanowisku gdzie powinny pracować dwie osoby pracuje jedna, Mama niejednokrotnie wracała z pracy z płaczem ponieważ kierownik się nad nią wyżywał, zresztą z tego co opowiadała nie tylko na niej, nie rozumiem jak można traktować tak prawie 60 letnią kobietę i ogólnie innych ludzi, życzę tej firmie i jej włąscicielowi wszytskiego co najgorsze

xyz

Witam. Mam pytanie jak wygląda sytuacja aktualnie w piekarni "omar" jeżeli chodzi o traktowanie pracownika, warunki pracy itp. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej piekarni i chciałbym się zorientować jak sytuacja się prezentuje. (jeżeli można to prosiłbym o bardziej szczegółowe odpowiedzi) z góry dzięki!

litwin

Okolski zebys nie mogl skonac , za takie traktowanie ludzi .

Początkujący

I na koniec: dla samych poznanych w Omarze ludzi, warto było podjąć tę pracę.

Poczatkujący

Pracuje w Omarze od niedawna. Praca jest ciężka, ale po kilku dniach idzie się przyzwyczaić. Żadnych nieprzyjemności ze strony kierownictwa nie miałem. Pieniądze niewielkie, 1300, może 1400 miesięcznie (pracuje na umowie zlecenie przez agencje pracy tymczasowej), ale jeżeli człowiek jest w potrzebie, jak np. ja, to i taką kasą nie pogardzi. Ogólnie, to dzięki tej robocie powoli staje na nogi po paru miesiącach nieróbstwa, więc nie mam prawa narzekać.

Początkująccy
@by 17.12.2014 18:07
No ja nie wiem czy da się przyzwyczaić do zapierniczania ponad własne siły przez 8h bez żadnej przerwy nawet na pójście do toal...

8 godzin bez żadnej przerwy? Nie wiem na której zmianie , stanowisku robiłeś i kto był Twoim kierownikiem zmianowym , ale tam gdzie ja jestem, to przerw na papierosa, by się napić czy zjeść jest multum. Poznałem w Omarze wielu fajny ludzi, nie czuje się żadnym "MURZYNO - ROBOTEM". Nie jest to praca marzeń, no ale bez jaj, to co tutaj się pisze to w większości żale osób, które po prostu do pracy się nie nadają. Czytałem te opinie przez pójściem do tej pracy, przerażały mnie, szedłem do Omaru z duszą na ramieniu, ale na szczęście myliłem się. I powtarzam, zarobki są delikatnie rzecz ujmując średnie, praca nie należy do najlżejszych, ale żaden &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; to nie jest.

S
@Poczatkujący 02.12.2014 16:12

To ile agencja zapłaciła za taki ładny post ?

kuki

najlepiej isc samemu do biura i tam ci wszystko wytłumaczą.z tego co wiem dostajesz umowe na okres próbny 3 miesiace 1800 brutto plus premia.po tym okresie w zaleznosci co potrafisz robic dostajesz 2100 lub 2600.jesli nie jestes piekarzem to zostaje tylko droga przez agencje pracy tymczasowej a tam juz nie jest tak kolorowo.i niestety ale tu trzeba zaiwaniać ale jak ktos jest nauczony roboty to wszedzie bedzie robił.

Krzysiek

Skaładałem cv do piekarni Omar, oddzwoniła do mnie pani i powiedziała co i jak wygląda. Aktualnie wyrobiłem sobie książeczke i się zastanawiam nad podjęciem pracy w tej piekarni. Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda tam dzień pracy i traktowanie pracownika jako człowieka ???.

$

Wszyscy narzekaja, a tam jest super atmosfera i podobnie jak w agencji towarzyskiej...

rysiek
@$ 30.09.2014 20:53

Atmosfera jak w afencji towarzyskiej ? Możesz coś wiecej powiedzieć na ten temat ?

heheszki97
@$ 30.09.2014 20:53

( usunięte przez administratora )Niezgoda wśród ludzi. Brak przerw. Jeden dystrybutor z wodą na całą piekarnie (śmiech na sali), brud, syf, pracownik produkcji musi też sprzątać (mimo że są sprzątaczki). Jak na taką pracę stanowczo za mało kasy. Kierownik zamiast zwracać uage i jednać ludzi cieszy się z ich kłótni, uśmiecha się i nie reaguje. Także nie bądźcie głupi, lepiej posprzątać w domu. Przynajmniej jakiś pożytek. A i nie wspomnę o starszych którzy mają do was wąty na każdym kroku bo jako uczniowie zarabiacie więcej i uprzykszają wam życi. Do wszystkiego można się przyczepić. Nic fajnego.

dorr

To co tam sie dzieje to porazka..teraz zwalniaja ludzi praktycznie codziennie i to z byle powodu..najczestszym ich powodem jest nastroj w jakim przyszli do pracy :/ stanowcze nie dla obozu pracy OMAR.

Januś

Z tych co odeszli nikt na pewno nie żałuje

Pela

Pozdrów kierownika.Niech nie drze japy na ludzi.Niech będzie zły,ale sam na siebie.Co złego w nas że tak...

Anna

Mojego chłopaka kolega tu pracował.Był zły na niskie zarobki.Ja też była bym zła.Nie dziwię mu się.Z was też nie był zadowolony.

Florczyk Marian

Co złego w nas że tak wszyscy przeciw.Trzeba sobie w myślach odpowiedzieć na to trudne pytanie

Kamil
@Florczyk Marian 04.09.2014 18:18

Bo trzeba pracować, Panie Marianie:) To główny zarzut, bo wszyscy chcieliby, żeby nie było trzeba i żeby płacili(oczywiście sam też bym tak chciał). Mnie osobiście gdzieś tam sobie krąży, co się o mnie pisze w Internetach, ale chętnie skonfronuję się z każdym, kogo bez powodu zwolniłem.

Teresa

Mój mąż w tej piekarni pracował,był niezadowolony z was.Ja też.Najgorsze bagno na świecie

Pela

Żal na was patrzeć.Pora się wam obudzić z tego letargu

Pola

Pracowałam u was.Bardzo żałuję i wszystkim odradzam.Lepiej zdechnąć.

Janek

Dziadostwo.Aż mi was szkoda .Nie warto się zatrudniać.Lepiej głodować

Zdzichu

Jesteście najgorsi na rynku pracy .Wstydżcie się.Prawda boli

Glemp Józef

Myślałem że nie ma.Co Ty nie powiesz.No wiesz.

Glemp Józef

fachowiec
@Glemp Józef 04.09.2014 12:48
Najgorsza firma ma świecie.Odradzam tam pracy.Ludzie nie warto tam być.Uciekać jak najdalej z tego dziadostwa...

tam jest najgorsze dziadostwo byłem i robiłem 4 godziny za darmo wyzysk

123abc

Powiem tak, praca jest ciężka, często pracuje się po 8h bez jakiejkolwiek przerwy (niekiedy się zdarzają). Jeżeli już bardzo są potrzebne pieniądze to można się skusić aczkolwiek więcej niż miesiąc - dwa to raczej nie idzie tam wytrzymać...

re

nie polecam! praca ciężka bardzo można by się przyzwyczaić ale traktowanie człowieka jak szmaty Kierowniki czasem dostają palmy wyżywają się na harującym pracowniku niektórym nie wystarczy że go zrugają! pomiatają nim przesuwając go nawet na inne stanowiska Chodzą jakby pozjadały wszystkie rozumy(nie wszystkie) a jeżeli pracownik się pożali to empatia z ich strony jest znikoma ba!brak jej! rzucają cie na stanowisko a nie dadzą potrzebnych narzędzi nie interesuje ich jak jako pracownik dostosowany jesteś do stanowiska Takie to mądre głowy z nich Najchętniej taki jeden co mu już woda sodowa uderza jeszcze dobrze nie zacząłeś pracować (mówię o krótkim okresie pracy)a już cie straszy nie mobilizująco a rażąco czyli zwolnieniem Tak jakby człowiek się w ogóle nie liczył! Wprost to oznajmiając bez pardonu Zero jakiejś wyrozumiałości jakiejkolwiek Wielce najmądrzejszy od opierdzielań tylko!, wielki pan Ze względu na takie poniżanie!najgorszego stopnia i traktowanie Nie polecam!

Można tam pracować tylko na samych nockach?

nick

jej ludzie zamiast narzekać na p.Omar to weżcie się za robote ja tam pracuje już miesiąc jest ciężko ale idzie się przyzwyczaić,kadra jest (usunięte przez administratora).na ale kto jest nauczony pracy to na to nie zwraca uwagi,ja wiem że tam długo nie popracuje ponieważ to tylko jest chwilowe,

Zostaw opinię o PIEKARNIA OMAR - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIEKARNIA OMAR