Opinie o Crown Uitzendgroep B.V. w Veghel

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Crown Uitzendgroep B.V.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Crown Uitzendgroep B.V. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crown Uitzendgroep B.V. w Veghel

nikita

witam pracowałam na cukierkach na vetipaku. system 12 godzin jest nieludzki miesiac dwa człowiek da rady ale nie wiecej atmosfera w pracy okropna osoby które sa liniowymi szefuja i panosza sie , zalezy jaka linia sie trafi ale oprocz wysiłku fizycznego psychika siada ,najgorsza praca w jakiej byłam osobą ponizej 21 lat nie opłaca sie absolutnie ta praca na godzine wychodzi niecałe 6 euro a na dodatek mieszkania firmowe duzo kasuja i jestes czasami w 3 osoby w pokoju

Jurek

Jesli ktos ma ochote byc niewolnikiem i robic za grosze to Crown jest idealny,pracowalem to wiem.Szkoda mi tych mlodych ludzi ktorzy w nadzieji na zarobek pchaja sie w takie szambo.

DZIKSON

DO ROZLICZENIA POLECAM KANCELARIE PODATKOWA ANNA KLOSOWSKA LEPIEJ ZAPLACIC WIECEJ ZA ROZLICZENIE NIZ PUZNIEJ BIEGAC BO KTOS COS ZPAPRAL http://rozliczsie.pl/

Wsparcie

Jeśli spotkali się Państwo z naruszeniem swoich praw pracownika lub ich łamaniem należy złożyć skargę: (usunięte przez administratora) Uczynić to można również w języku polskim również formie elektronicznej. Dopuszczalne są także skargi składane anonimowo. Należy poprosić o pomoc gdy pracodawca przetrzymuje nas w swoim obiekcie lub przez niego wynajętym, potrącając z wynagrodzenia pobyt nie oferując nam pracy.

ona

Witam czy orientuje sie może ktoś, czy obecnie potrzebują jeszcze kogos do pracy? I jak wyglądają zarobki dla osób w wieku 21-22 lat ? Na domkach jest internet, wi-fi ?

df

Wyjeżdża ktoś może od nich z biura do pracy na wakacje? jak w ogóle to wszysko wygląda( zarobko, zakwaterowanie, przykładowe prace)?

Ppp
@df

Najnowsze zarobki jakie moga byc

agg

juz powoli sie zaczyna a w pelni tak za tydzien do 2 tyg

czarek

wie ktos kiedy zaczyna sie sezon na vetipaku ?

sup

Może ktoś podać mi namiary i strony na pakowanie ?

iwona

hej. Ja się wybieram do pracy w wakacje na pakowanie słodyczy, ale boję się, że rozdzielą mnie z koleżanką a jadę tam pierwszy raz. Może mi ktoś podać dokładną stronę z numerem do nich ?

ktos90

ada - 2013-02-27 14:02:42 a z tego jarografu to moge sie roliczyc czy to crown rozliczal i tylko papier maja ci dac poprostu zebys miał ??Możesz jechac do Crowna do Opola i u nich sie rozliczyc , koszt to chyba 120zł albo mozesz po prosic o wyslanie ci go na maila w tedy go drukujesz lub prosisz o wysyłkę do domu i mozesz isc do innego biura ktore masz blizej.. Ja zawsze rozliczałam sie w Opolu w APNie i nigdy nie bylo problemow.. a rozliczenie na koncie mialam w Maju.. :) Pozdrawiam

ada

bop

w Polsce to jedna firma, a w Holandii 2 osobne, tak dowiedziałem się w biurze

.....

Czesc. Wiecie może czy istnieje dalej Crown? Czy przeszła ta firma spowrotem na APN ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

jackie

a jarografy wydadza jak sie pojedzie do biura?

meggie

biuro mistrz ;/ chcesz cos to sie proś a telefonu im ciezko podnieść ;/ tragediaaa

DZIKSON
@meggie

nie tylko ciebie maja na glowie

róża

dzisiaj pytałam o jargrafy - będą początkiem lutego, dowiedziałam się że faktycznie trzeba się upomnieć bo podobno to jest ważny dokument i w ubiegłych latach dużo ludzi zmieniało adresy i jarografy się gubiły na poczcie dlatego wysyłają po potwierdzeniu adresu albo mailem ...

ktos09

Jeśli chodzi o Jarography to raczej musisz sobie sam zadzwonić do Crowna i sie prosić.. albo wysyłają potem listownie albo na maila wysla ci to.. bo są bardzo wygodni... kiedyś wysyłali do domu do końca lutego mieli czas czy jakoś tak... a teraz trzeba się prosić [usunięte przez moderatora] o dostanie swojego rozliczenia.. ; /

heyly

ja osobiscie zmieniam biuro nie powiem złego słowa z płatnosciami wszystko ok w terminie i w ogole co chcesz to koordynator Ci pomoże bynajmniej ja nie miałam problemów z nią a ploty chodziły rożne ;) nie taki diabeł straszny. ale pieniądze na veti nie warte czasami tego. Domki w wysokim standardzie tylko że ludzie nie dbają to inna bajka. Plus to że jak masz patologie na domku to wiadomo dogadac się ciezko

heyly

'pakowanie cukierków' czyli vetipak zalezy jaka linia na niektórych jest troche prze... ale do wszystkiego da sie przyzwyczaić ;) osobiscie podziwiam ludzi którzy tam pracują długo długo;) oczywiście jak wszędzie są "polaczki" ktorzy Ci umilą życie tzw liniowi grupa ludzi co ma się za Bogów tam a tez zaczynali jak kazdy na byle czym, żałośni są niektórzy ale nie ma co się dawać jechac po sobie rządzić sobie może szefowa zmiany a nie szary pracownik. No mówię domek plus ubezp. to 90 e tyg wypłata dla ososby 20-21 lat na veti to 160 e przy 8h dziennie

Zostaw merytoryczną opinię o Crown Uitzendgroep B.V. - Veghel

• Jak się pracuje w Crown Uitzendgroep B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Crown Uitzendgroep B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crown Uitzendgroep B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Crown Uitzendgroep B.V.?

Kandydaci do pracy w Crown Uitzendgroep B.V. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Crown Uitzendgroep B.V.