Opinie o Crown Uitzendgroep B.V. w Veghel

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Crown Uitzendgroep B.V.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Crown Uitzendgroep B.V. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crown Uitzendgroep B.V. w Veghel

maga

oddzwaniali juz do kogoś z was w sprawie pracy przy paczkach w uden ??????

miła

Powiedzcie czy koniecznie tam trzeba znać język znam podstawy angielskiego nie wiem czy mogę starac się o pracę.

ajjajaja

może ciężko się dodzwonić bo widziałam że ich biuro jest w remoncie

gonia

od wczoraj próbowałam sie dodzwonic do biura, dzisiaj mi sie udało, ale bardzo przemiły Pan powiedział ze to nie jest agencja pracy crown group, numeru nie pomyliłam tego jestem pewna. Nie wiem o co chodzi, może Panu nie chciało sie rozmawiać...

ewkaaaa000

Pan z biura w Opolu nie należy do zbyt rozmownych osób.. W zeszłym tygodniu dzwoniłam i pytalam o oferty dla kobiet to pan powiedział ze oferty dla Pan beda w tym tyg, a na wszelkie pytania odpowiadał \\\"tak, nie, może\\\" albo pytaniem na pytanie, dzisiaj dzwonie i pytam sie czy sa juz jakies oferty to Pan mi mówi, że nie, później pytam sie czy na przyszły tydzien cos bedzie, to usłyszałam \\\"może\\\". Z łaską na każde pytanie odpowiada, że odechciewa sie jechac bo nie wiadomo do czego sie jedzie

rysiek

zgadzam się z przemócą

jajajaja

Tak na paczkach robi sie określone paczki, koordynatorka układa jak ma wyglądać dana paczka i każdy ma włożyć do max 5 produktów w danym miejscu w paczce i tak np. około 200 paczek i inny zestaw. Zależy co kto sobie zamówił. Bywało że robiło sie bardzo malutkie paczki na bardzo małą ilość. WYchodzi, ze cala ekipa robi dziennie z 1-2 tyś paczek

TA KTÓRA TAM PRACOWAŁA (VETIPAK )

eXplozja - 2012-10-06 13:13:21 TA KTÓRA TAM PRACOWAŁA - 2012-10-05 23:48:55 eXplozja - 2012-10-03 13:54:28 Rekrutacja jest do pakowania słodyczu w Vetipak Veghel? czy wkońcu gdzieś do Uden ??? chyba że tam też jest Vetipak :) o tym nie wiemVetipak jest tylko w Veghel i Oss i tam pakuje sie słodycze , gumy do żucia, karmy dla kotów , psów, lazanie it (usunięte przez administratora) , a w Uden są robione paczki świateczne ktore robia ludzie ok. 2miesiące i potem jest koniec jakos w połowie grudnia. a te paczki świateczne to też słodycze? czy jakieś produkty przemysłowe wiesz może?? są pakowane wina,szampany jakieś słodycze. Ja tam nie robiłam tylko znajomi tam pracowali , chyba jeden wkładał szampan i jakies czekolady a nastepny cos innego , nastepny znow cos... Podobno lajtowa robota.

jedzie ktoś na paczki do Uden? ??

eXplozja

czekoladka - 2012-10-06 21:54:05 eXplozja, a jakie to ma znaczenie??? Ja widziałam na zdjęciach przy ogłoszeniu że były tam jakieś produkty, odnalazłam tam wino chyba i jakieś słodycze, słoiki ii jakieś kartonywłaściwie to masz rację nie ma znaczenia co to jest, źle zapytałam bardziej chodzi mi o to czy to praca przy taśmie tych samych produktów czy za pomocą skanera kompletowanie różnych zamówień.. pytam tutaj bo dzwonie do biura i dodzwonić się nie mogę :P

czekoladka

TA KTÓRA TAM PRACOWAŁA

magda

czy dzwonili już do kogos w sprawie paczek ??

klaudia

Też mam ofertę na ten weekend na słodycze i jadę

infoRMA

ja pierdziu... paczki to paczki a słodycze to słodycze. chciałam jechać na paczki, ale dzisiaj dzwonili do mnie że jest na ten weekend praca przypakowaniu słodyczy. więc jadę do słodyczy

Asia

Nie orientuje się ktoś (może ktoś z osób, które się tu wypowiadały i też czekali na telefon) czy rekrutacja na pakowanie słodyczy już się skończyła? Zastanawiam się czy jeszcze mogą zadzwonić czy po prostu mnie nie chcą :P

kasssiie

Marlenka jedziesz w niedzielę teraz? ;) z jakiej miejscowości jesteś? Ja tez jadę właśnie także pewnie do zobaczenia ;)

marlenka81

Nie wiem jak to zrobiłam :) Mam 31 lat znam język angielski i mam prawko. Może miałam szczęście, a moze moje doświadczenie było istotne Tak czy inaczej niczego nie załatwiałam po prostu wysłałam formularz i zadzwonili... :)

Zostaw merytoryczną opinię o Crown Uitzendgroep B.V. - Veghel

• Jak się pracuje w Crown Uitzendgroep B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Crown Uitzendgroep B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crown Uitzendgroep B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Crown Uitzendgroep B.V.?

Kandydaci do pracy w Crown Uitzendgroep B.V. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Crown Uitzendgroep B.V.