Opinie o "EU MATCH" w Veghel

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie "EU MATCH". Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "EU MATCH" o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "EU MATCH" w Veghel

DON DIEGO Nowy wpis

Widać po opiniach że nic się nie zmieniło od 2015 roku ha ha ha banda cwaniaczķów , tak Andrzejek lubi wazeliny i kabli . Dobrze donosisz omija Cię (usunięte przez administratora) w Oss czyli słynny Total pack , tam swego czasu pracowała Andrzejka żona , nawet nie moznabyło wyjść do klopa , nacisk na normę a płacili za marne godziny , omijajcie te miejsca !!! Szkoda zdrowia i nerwów na takie parówy . Tak to prawda w kuchni na parterze przejście do tego obiboka Tino oraz drugiego polskiego koordynatorka leniwca Andrzejka . Jest filmik na (usunięte przez administratora) jak pod pretekstem sprawdzania stanu czystości pod nieobecność pracowników przeszukuje im rzeczyvosobiste , zakłamanec i fałszywe osoby !!! Pozdrawiam

Mariola

Dzien dobry wszystko ok tylko boje sie o mojego męża czy pan Andrzej jest "bezpieczny" bo różne rzeczy sie słyszy

Julia
@Mariola

jakie rzeczy sie słyszy ? o jakie bezpieczeństwo Ci chodzi ?

Ktoś Nowy wpis
@Mariola

To on jeszcze istnieje? Widzę że nic tam przez 10 lat się nie zmieniło hehe (usunięte przez administratora) mają tylko dobrze

Agata Nowy wpis
@Ktoś

Od 10 lat? W sensie, znasz ich sprzed tak długiego okresu? Opowiesz coś więcej, bo to zmartwienie się o bezpieczeństwo jest dziwne

Ktoś Nowy wpis
@Agata

Tak, bylam tam 10 lat temu,masakra co tam się działo, Andrzejek tylko swoich uważał,kto mu zupki gotował i sprzedawał, temat rzeka o tej firmie,jedna wielka masakra,uciekać stamtąd jak najdalej, dobry filmik jest na (usunięte przez administratora) o Andrzejku jak przeszukuje pokoje pod nirobecnisc ludzi, myślałam że ta firma już nie istnieje...powodzenia

Ojciec andrzejka

Wiecie ze kuchnia ma bezpośrednie połączenie z biurem koordynatorów wstając rano w gaciach i robiąc kawę może wpaść mój syn ( Andrzej koordynator ) i zacząć gadać o dodatkowej zmianie

Monis

Nie polecam tej agencji nikogo ...

@Monis

Tak

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w "EU MATCH" spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Mami

(usunięte przez administratora) Pan Andrzej nie chce wypłacić pieniędzy za zapracowana noc bo mnie nie widział Ryłko z Holendrami gadałam. Mnie i męża oszukano na 200e nie polecam!!!

Czyli firma ma problem gdy ktoś weźmie L4?

(usunięte przez administratora) eu _matcha, wyrzucają ludzi jak jesteś chora /chory. Warunki mieszkalne są do (usunięte przez administratora) W pokojach jest zimno, bo gnoje wyłączają ogrzewanie! Konfidentow jest dużo lecą do Andrzejka i (usunięte przez administratora) mu wszystko. Tino też nie jest wcale lepszy. Prują się o wszystko

Alojzy

Zdecydowanie polecam pośrednictwo EU Match ze względu na ciekawe propozycje pracy. Praca głównie w halach produkcyjnych przy żywności, środkach czystości, kawie, proteinach a w okresie przedświątecznym przy paczkach. Wynagrodzenie co tydzień na czas jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się opóźnienie, po odliczeniu kosztów za pokój i ubezpieczenie zostaje 250€ z delikatnym haczykiem mówię o przepracowanych 40h w tyg. Warunki mieszkalne w porządku, pokoje 1 lub 2 osobowe a w nich między innymi lodówki z zamrażalnikiem więc spoko. Gdyby ktoś chciał o coś zapytać służę pomocą :)

Dominika
@Alojzy

To ja mam pytanie. Co sądzisz o dodatkach od EU MATCH? Oprócz wynagrodzenia są jakieś premie, bony, czy paczki?

UPM
@Dominika

Tak premie są .. do mieszkania podwyżki.. Wyzysk totalny obiecuje pan A prace za fajna stawkę a później najgorsze firmy Total pack

Ktoś pracuje na hali produkcyjnej i powie jak jest?

UPM
@Karolina

daj spokoj TotalPack to (usunięte przez administratora) stawka 9.70 Andrzejek wysyla ludzi jaka to praca swietna nie jest a sam dwie lewe rece ma i nie chcialby tam pracowac ale rodakow wysyla.. Wyzysk nie polecam !!!

Fazi

Witam czy biuro w Opolu jeszcze jest nie mogę znaleść nr telefonu?

Kacha

Podobno Andrzej lubi oglądać ogolone męskie pośladki starszych Panów .

Romek
@Kacha

Tak to prawda sam z nim chodziłem

jhjh

@ nienawidze lizydupów cyzli generalnie twiooerdzisz ze sooby które sie podlizują mają tutaj dużo łatwiej a nawet dużo lepiej? O ile to prawda, to faktycznie bardzo słabe zachowania i niemile widziane przez innych pracowników (no o pracodawcy nie mówie bo tu wiadomo jak jest...)

nienawidze lizydupów

...udało mi się prace miałam zawsze kasa też spoko ale połowa osób albo bez pracy albo codziennie gdzie indziej raczej nie mają stałej pracy...po pól roku dowiedziałam się i na własnej skórze przekonałam ze liczy sie tylko pracownik który zajebiśćie KAPUJE do ANDRZEJKA i LIZYDUPY mają wszystko, mogą przebierać w ofertach i wybierac jak najlepiej...masz swoje zdanie i nie boisz się wypowiedzieć to lecisz z biura i na końcu kara za byle co zeby ci dowalić...biuro polecam tylko KAPUSIOM i LIZUSOM będa miec dobrze za kazda informacje a i uwaga na KATARZYNE T. najwiekszy sprzymierzeniec biura-Kurewski lizydup

buszka

Pracowałam przez miesiąc na różnych halach, na których pakuje się towar: słodycze, napoje, chemia, wszystko dosłownie. Jeśli chodzi o liczbę godzin pracy w tygodniu to 25-38 h. Tydzień tygodniowi nierówny. Generalnie praca nie najcięższa. Warunki mieszkalne ok. Im mniej ci wychodzi godzin w tygodniu tym mniej płacisz za pokój, także uczciwie. Narzekać można tylko na to, że czasami tej pracy po prostu nie ma, ale na to się nie ma większego wpływu. W razie pytań służę pomocą. :)

ola

Pracuje w tej firmie z chlopakiem od 4 miesiecy i jestesmy bardzo zadowoleni. Pieniadze na czas , praca tez ok. Zawsze znajdzie sie osoba nie zadawolona. Nie da sie dogodzic wszystkim, ja polecam .

paola
@ola

OLA z tego co wiem to chyba daty sie nie zgadzaja bo niepamietam aby byla ola z chlopakiem od 4 miesiecy ( a pracuje tam ) na hotelu EU Match w tym okresie co piszesz. Czyzby falszywe pozytywne posty EU Match ?

onia

Czymajcie sie zdala ode tej agencji. Złodzieje okradaja urlopowe czyli pieniadze ktore nie należą sie im. Ispektorat w Holandi jak zobaczy solarisy to sie za głowę złapie. A Ty Andrzej nie kasuj opini niech ludzie wiedza jacy Wy złodzieje

oszusci!

Pokrzywdzona jest większość osób, która tam pracuje!! Koordynatorzy mają cie gdzieś. Nie możesz chorować, bo jesteś wyrzucany z pracy, bądź oskarżany o kłamstwo. Nie są wypłacane urlopowe, które się należą pracownikom. Złodzieje!!!! Pamiętam ludzi którzy przyjeżdzali na kilka dni po czym im oznajmiano, że nie ma dla nich pracy i tak siedzieli na domku nawet do 2 tyg albo byli od razu odsyłaniu do domu. Więc, eżeli ktoś zamierza jechać tam do pracy to polecam się zastanowić! Chyba, że chcecie wydać pieniądze nie potrzebnie na przejazd tam i spowrotem.

nielogicznylogistyk?

hahah tak sobie zabawe uzadzilem zn ickiem ;] moze powiecie mi jak tam sie dostac na jakies praktyki ktore musze odbebnic bedac teraz na studaich ? moze podpiszecie mi cos takiego mimo tego ze nie bede pracowac ;d byloby super! ale nie licze za bardzo na to napiszcie mi cokolwiek to bedzie mi bardzo milo

Johny Łoker

Mi natomiast wszystko się podoba, bo jest tak samo jak mi powiedziano gdy przywiozłem papiery. I nawet karaoke na weekendy :)

Gall

Słowa usunięte przez administratora dotyczą "pierwszej gwiazdy" eu-match,największej plotkary w tym biurze. Właśnie o niej i (usunięte przez administratora) można powiedzieć,że dobrali się jak dwie pasujące do siebie połówki.A jeżeli chodzi o obiadki,to nie musicie się za bardzo starać ,bo (usunięte przez administratora) nie jest zbyt wybredny.Zadowoli się wszystkim co nie pochodzi z budki od Turka. A ten "nikt" co pisze ,że ważne jest to ,że nie biorą kasy za chatę gdy nie pracuje,to bystry gość.Zauważył to,ale nie zauważył,że chodzą do pracy w kratkę,żeby od każdego byłoby co ściągnąć za chatę.Tydzień siedzisz to nie płacisz ,więc cię wyślą 2 razy w tygodniu i za chatę odliczą.To nie jest ich dobre serce,tylko zdrowa kalkulacja.

Zostaw merytoryczną opinię o "EU MATCH" - Veghel

• Jak się pracuje w "EU MATCH"?

Zobacz opinie na temat firmy "EU MATCH" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "EU MATCH"?

"EU MATCH"
2.4/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Wojska Polskiego 18 lok. 5
    57-500 Veghel