CROWN GROUP

CROWN GROUP
4 327

Opinie o CROWN GROUP

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

B.W.

Ja pracuje prawie 3 lata w Vetikau w Oss. Fakt na początku nie było lekko i tez sie niewyrabiałam ale to kwestia tygodnia max dwóch. wystarczy chcieć. Co do liniowych to mają prawo sie wkurzać ze ktoś sie niewyrabia bo to oni się pozniej tłumaczą dlaczego nie ma normy, dlaczego jest (usunięte przez administratora) na linii. Jesli niebieski czepek widzi ze sie starasz i chcesz dobrze pracować mimo że na początku Ci to niewychodzi, przyjdzie i Ci pomoże. Ale jeśli jesteś leserem juz zanim wejdziesz jeszcze na linie no to sorry. A fececi?? Dramat. Nie jedna dziewczyna lepiej pracuje niz wiekszość facetów, i tekst " nie bede zapier....za taką stawke" to Przychodząc do pracy nie wiesz ile bedziesz zarabiać? nosz kur.. i dziwicie się ze do domu Was wysyłają. Niestety produkcja musi iść. Jak ktoś sie niewyrabia to normalne ze idziesz. Jak nie ogarniasz składania małych kartoników to proponuje prace dla IBN na starym Vetipaku.

Patka.
@B.W. 12.07.2018 10:13

Bo jesteś polaczkiem który zapierdziela za grosze w tym (usunięte przez administratora) Co do liniowy to nie powiem są w porządku, ale po co cisniecie tak ludzi ? Nic tylko wieczne narzekanie na nowych ludzi. Zapomniał wół jak cieleciem był? Płacą wam na godzinę A robicie na akord. Biale murzyny.

Roman

@B.W., przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać, oskarżać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś opinię o firmie zrób to. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy.

Hgkiytr

Nikimu nie życzę tej firmy i tej pracy pojedziesz to się przekonasz na własnej skórze.Jak w tej pracy jest wszyskie palce masz zaklejone plastrami bo kartony w otwieraniu. Som ostrezeby je wyspać w maszyne bendziesz sam na lini ugóry bendom ciebie poganiac że norma musi być a na dole som 4 kobiety i majom focha że nie nadozaz a za maszynom ciesko jest nadonzyc nawet czasu nie bendziesz miał się po głowie się podrapac bo nadole ryja drom że maszyna stoi masz 3 stanowiska jako jeden a te kobiety majom lajt i tylko się cieszom uwierz że kobieta by na tym stanowisku nie wytzymała nawet godziny chłop ma tam na prawde to przesrane i na prawde kazdemu odradzam i za tom kase nie warto zarabiam teraz w Polsce tyle samo co tam 4 tyś i mam lajt robie jak chce tym

B.W.
@Hgkiytr 23.05.2018 20:26

a Ty to chyba nosacz jesteś co? bo som i bolom to tylko nosaczy. Jak tam samo pracujesz jak piszesz wiadomości to nie dziwie sie ze nie dawałeś rady. I uwierz że większość dziewczyn lepiej pracuje niż niejeden Janusz ;)

rafal z

jak dla mnie spoks ... pracowałem z crown 6miesięcy ... od 01-07-2018 ... przestałem... szef zmienił agencję pracy u siebie,i dla tego moja zmiana ... gdyby nie to pracował bym w crown dalej ... powodzenia ... nie polecam vetipack. ...96% liniowych z przerostem ambicji [żeniada]... mam być robotem dla ich premii,nie dziękuję ... jeśli chodzi o crown ... pieniądze na czas ,można się dogadać ... jak jesteś normalny,będziesz normalnie traktowany ... pozdrawiam asię,kasię i marcina[golonkę] ... z biura ...na prawdę normalne osoby ,resztę ocenił bym w/g gustu ... punkt widzenia zależy od punktu patrzenia ... elo

Roman

@Hgkiytr, czy podczas Twojej współpracy z firmą CROWN GROUP otrzymywałeś jakiegoś typu benefity lud dodatki socjalne? Firma ta oferuję swoim pracownikom prywatną opiekę zdrowotną? Chętnie dowiemy się również Twojej oceny związanej z atmosferą pracy, większa ilość informacji w tym wątku będzie bardzo istotna dla innych! Zapraszam także osoby obecnie związane z tym pracodawcą do nowych komentarzy w tym wątku, chętnie poznamy najświeższe wieści!

Roman

@Bb di ku, dziękujemy za Twój komentarz dotyczący pracy w firmie CROWN GROUP, napisz dla nas na jakim stanowisku pracowałeś oraz dodaj dokładniejszy opis czemu odradzasz pracę w tej firmie? W swojej opinii wspominasz o pracy na akord, rozwiń dla nas ten wątek, Twój kolejny wpis będzie tu bardzo pomocny dla innych!

Bb di ku

Pracaowałem tam krótko to. Fakt praca jest ciężka jak bys na akort pracował jak dobrze to zarobisz 4 tyś na miesiąc 6 ero godzine szału nie ma pozdrawiam i odradzam kazdemu dla waszego. Dobra

Roman

@Bb di ku hjkkk Czy możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację na poparcie swojej opinii? Twoja opinia o firmie CROWN GROUP jest bardzo krótka i inni użytkownicy mogą ją uznać za mało wiarygodną. Jak długo pracowałeś w tej firmie, może udało Ci się znaleźć w tej pracy coś pozytywnego?

Bb di ku hjkkk

Nie warto tam pracować nie zycze nikomu tej pracy

Justi

Witam ile wychodzi na miesiąc już po odciagnieciu już wszystkiego ?

Bbjjftuii

Najgorsza robota i biuro same (usunięte przez administratora) tylko.

Roman

@Maja Jaka forma umowy obowiązuje z firmą CROWN GROUP? Czy pracownik podpisuje umowę bezpośrednio z holenderskim pracodawcą? Czy firma zapewnia transport z Polski do Holandii? Jak długo trwa przeciętny kontrakt i czy Twoim zdaniem młoda osoba bez doświadczenia poradzi sobie w tej pracy?

Maja

Wiedzcie sobie ze pracuje juz 30 lat a takiego cyrku jak na Vetopaku nie widzialam. Praca katorgia niby godzinowka a robisz na akord. Sa tacy co sie wygryzli i nic nie robia a Ty musisz robic za dwoch. Pozdrawiam Pania w niebieskim czepku????

Raden

Jesli ktos ma ochote byc niewolnikiem i robic za grosze to Crown jest idealny,pracowalem to wiem.Szkoda mi tych mlodych ludzi ktorzy w nadzieji na zarobek pchaja sie w takie szambo

Hyrewaaryu
@Raden 17.03.2018 23:39

Tak to. Prawda szczerze to lepiej w domu siedziec niż zostac bez kasy a dobre. Opinie piszom ich (usunięte przez administratora) zeby na gonke na naiwnych. Ludzi tagrze odradzam. Wszystkim tej. Firmy złodziejszkej. Robilem. I prawde jest (usunięte przez administratora) zarobisz grosze a nie. Kase

TakToWyglądaJakSiePrzyglądasz

(usunięte przez administratora) 3 po 3 bo robić sie nie chce. Nie podoba się? To zmieniam prace i z inteligentym uśmiechem dziekuję, zostawiając dla SIEBIE SWOJE przeżycia bo kazdy jest inny i dla jednych Twoj zapierdol to lightowa robota. Wiem co mowię, pracuje w Vetipaku, robiłem w gorszych firmach i tak sie nie żaliłem. To że TOBIE tam tak źle nie znaczy, że każdy bedzie przeżywał takie katorgi. Z fartem.

Pouyjgddyy

pakowanie cukierków' czyli vetipak zalezy jaka linia na niektórych jest troche prze... ale do wszystkiego da sie przyzwyczaić ;) osobiscie podziwiam ludzi którzy tam pracują długo długo;) oczywiście jak wszędzie są "polaczki" ktorzy Ci umilą życie tzw liniowi grupa ludzi co ma się za Bogów tam a tez zaczynali jak kazdy na byle czym, żałośni są niektórzy ale nie ma co się dawać jechac po sobie rządzić sobie może szefowa zmiany a nie szary pracownik.

Hgkiytr

NIE POLECAM NIKOMU FIRMY APN OPOLE ORAZ CROWN(HOLANDIA) / pakowanie slodyczy. Bylam widzialam i nawiekszemu wrogowi bym nie zyczyla tam trafic.Panie z biura w Opolu obiecuja prace oraz warunki mieszkalne a na miejscu jest (usunięte przez administratora) smrod, kila i mogila. I udaja wielce zdziwione ze na miejscu panuja warunki jakie panuja. Opisuje miejscowosc Oss (bungale) oraz.Zaaland. Jedno wielkie nie porozumienie oraz Dramat przez wielkie ^D^ !!!! Oszuci, oszusci i jeszcze.raz oszusci. Ludzie nie dajcie sie nabrac.

Monia

Szkoda zachodu, sama nazwa agencji sugeruje myśl. Nie dajcie się namówić na tą pracę.... APN wysyła ludzi do nich. Najgorszemu wrogowi nie życzę (((

Pokrzywdzony

Dzień Dobry Witam wszystkich zainteresowanych pracą przy pakowaniu słodyczy czy to w Oss czy Veghel. Czytałem już te negatywne opinie przed przyjazdem do tej pracy W Holandii, i naprawdę są prawdziwe bo przekonałem się na własnej skórze, te pozytywne piszą przydupasy z biura by miał kto na nich pracować. Odradzam każdemu wyjazdu do tej pracy!!!! Ludzi mają za nic, biali murzyni z Polski robią tam za grosze. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim biurem i pracą. Ostrzegam was rodacy.

Daro123

Chcesz poznać na własnej skuze prawdziwy auschwitz (usunięte przez administratora). ta firma taka jest 4stanowiska bendziesz zapieedalac a na dole. Ryje slyszysz na normy tu sie robi bo maszyna nie poczeka a potem masz zapierdol na kazdej lini za te grosze

Daro123

Będziesz mieszkać w bugalu odcietym od swiata w kturym nic nie ma. 600 zł Tygodniuwki będziesz zarabiac a na bungal będziesz (usunięte przez administratora) 8 dni. Miesiącu przyczym oskubiom ciebie 1800 za ten (usunięte przez administratora) I na prawde. Omijajcie tom agence

Daro123

(usunięte przez administratora) normalny wyzysk z. Czlowieka majom nigdy nie spodziewałem się takiej agencji zlodziejszkej Zarobisz nie całe 4 tyś na miesiąc tagrze nie zycze nikomu tej pracy bo szybko szkoda kasy.Na Tych. Zlodzieji jezeli chcesz. Zapieedalac jak muzyn to bardzo a szybko sie zdziwisz z pracom i bendziesz uciekac do polski po jednym tygodniu

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w CROWN GROUP? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

nieznana

ODRADZAM!!!!!!! potrafia wyzucic z pracy i z domku nawet za balagan w pokojudaja co chwile jakies umowy do podpisania,nie ma zadnych wyjasnien a co do kadry w biurze to ciezko okreslic sami nic nie wiedza a co dopiero jak sie zapytasz o cokolwiek,najlepszym wybrykiem natury jest tam KAMIL,MARCIN oraz jakas dziewczyna ktora ma wiecej tapety na mordzie niz rozumu w glowie,jest to najgorsze biuro pracy jakie spotkalam przez 12 lat pobytu w holandi.Omijajcie to biuro z daleka!!!!!!!!!!!!!

Izydor

Agencja z całą pewnością nie będzie pracowała za nikogo. Weźcie się do pracy i wszyscy będą zadowoleni.

Agnieszka

Myślę że jeśli chodzi o samą agencję jest dobra wypłaty zawsze na czas z chorobowym też nie było nigdy problemów jeśli chodzi o pracę na vetipaku jest trochę gorzej praca ciężką stawka marna czasem brak godzin liniowe rządzą jakby nie wiadomo kim były. Warunki mieszkalne nie są najgorsze chyba że trafi się na bungale nic tylko uciekać! Koordynatorzy jak w każdej innej agencji mają ludzi za nic robią z siebie też Bóg wie kogo na najlepsze firmy wysyłają znajomych bądź rodziny nikogo innego z zewnątrz tam nie dają. Także jeśli nie ma się znajomości w biurze z panem Marcinem Kamilem i Asia trafia się marnie . Pozdrawiam

Crown

Jeśli chodzi o pracę w vetipaku to tragedii nie ma, chociaż ludzie, którzy pracują tam dłużej traktują nowych jak gorszych. Robisz swoją robotę, maszyna stoi to z pretensjami "dlaczego nic nie robisz", nawet jeśli już wszystko jest zrobione to i tak każą Ci COŚ robić, a jak zapytasz co masz robic to odpowiedzą "nie wiem, pozamiataj" mimo, że już było 50 razy sprzątane i jest czysto. Myślą, że jak jesteś tam pierwszy dzień to wszystko już umiesz. Faktycznie, w Oss jest troche lepsza atmosfera, tam w porównaniu do Veghel jak jest posprzątane i wszystko ogarnięte to mozna wyjść wcześniej. Liniowi w Oss zazwyczaj są spoko, znajdą się tacy, którzy jednak przejmują sie tym czy wszystko jest z Tobą ok(zazwyczaj to nie są Polacy), a w Veghel to nikogo to nie obchodzi czy nawet żyjesz, obcodzi ich tylko czy nadążasz i robisz swoją robote, bo przecież "norma". Jeśli ktoś z Was dowie się, że jest możliwość pracy w Dafie (pakowanie części samochodowych w Eindhoven) to jak najbardziej pchajcie się tam. Mimo, że w pierwszej chwili mając do wyboru: pakowanie słodyczy lub części samochodowych, każdy z nas wybrałby 1 opcje to w Dafie jest 100 razy lepiej. A dlaczego tak jest? Może dlatego, że Polacy to zarozumiali egoiści? W Dafie pracują sami Holendrzy i wszyscy się do Ciebie uśmiechają, są mili, dbają o to czy pakując nie jesteś narażony na niebezpieczeństwo itd. Co do biura to tam jeden jest warty drugiego. Z wypłatami nie było problemu, ale był problem z holenderskimi kartami, które nam każą nosić, mimo, że wcześniej nie było o tym mowy. Więc zanim ktoś tam pojedzie radze wziąć zapasowy telefon, ponieważ tam informują ludzi na którą zmiane idą do pracy. Potrafią poinformować o tym pół godziny przed pracą i człowiek cały weekend nie wie na którą zmianę i czy w ogóle idzie do pracy. Co do warunków - jeśli traficie na bungale - współczuję. W Zeeland jest bardzo fajnie, ale tam tylko wzięli tych, których bardziej lubili. Także jeśli nie lubisz przymilać się innym, będziesz gorzej traktowany :)) kaśka z biura - miła na początku, jeśli coś od niej chcesz robi sie strasznie wredna, brak logicznego myślenia, bez jakichkolwiek argumentów "naskakuje" na innych, nie potrafiąc przyznać się do winy. Co do Maćka rozumiem, że jest nowy, ale mógłby chociaż trochę być bardziej rozgarnięty. Spóźnisz się minute - opierdzieli Cię, on spóźni się pół godz - nic się nie stało. Marcin - przyprowadza ludzi do syfiastych bungali i pyta "co? Nie podoba sie?" Jakby takie warunki były dla niego normalnością, jakby syf i smród nie przeszkadzały mu. Kamil - wiecznie uśmiechnięty, jakby chciał swoim uśmiechem powiedzieć wszystkim "i tak umrzesz". Raczej ogarnia wszystkim, żeby codziennie była praca. Myślę, że najmilszy z nich wszystkich (chyba, że to tylko pozory). Ciekawe czy główny szef wie jacy oni są naprawde. Z tego co wiem to sam on jest w porządku, jak była potrzeba to potrafił wynająć ludziom 3 gwiazdkowy hotel i zapewnić częściowe wyżywienie. Mam nadzieję, że ludzie z biura to przeczytają i zastanowią się nad swoim zachowaniem. Nikt nie jest lepszy i nikt nie jest gorszy. Dzięki za uwagę! :D

Pracowałem poprzez Crown Uitzengroep w vetipaku veghel jak i oss oraz na daf w Eindhoven. Warunki na mieszkaniach? Potrafią być różne, od lepszych po gorsze, najgorzej jest na niektórych bungalach w oss, syf brud i zimno, nawet we wakacyjne ranki w bungalach można zamarznąć, ale można też trafić na lepsze warunki. Jeśli chodzi o pracę to dla faceta najgorzej jest na vetipaku veghel - zapierdol jakich mało. Lepiej jest na oss, zaś dla kobiet odwrotnie. Lżejszą pracę mają na veghel, trudniejszą na oss. Jeśli jesteś na wiekówce polecam pracę na DAF paccar w Eindhoven - atmosfera 10 razy lepsza jak i zarobki wyższe(brak stawki wiekowej, wszyscy aktualnie 9.04 e brutto/h), a ponadto praca lżejsza, nikt Cię nie pogania, bo są tam głównie Holendrzy. Co do ludzi w biurze mam mieszane zdanie, trudno jest z niego cokolwiek wywnioskować. Nawet polecam. Z wypłatami bez problemu. Pozdro.

Siwiec m

Tam taki Kamil w biorze siedzi ktory zwalnia ludzi bez powodu a pozniej w nich kamieniami rzuca nie polecam

tomek

a dzisiaj pracuje ktoś przez Crowna w VEGHEL ? jak tam jest??

Anonimowiec
@tomek 19.06.2017 17:57

Praca potrafi być różna, zależy na jakiej linii jesteś, ale często trafiają się wredne liniowe...zdecydowanie lepsza atmosfera panuje na oss niż na veghel.

Zostaw opinię o CROWN GROUP

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CROWN GROUP