Opinie o Crown Uitzendgroep B.V. w Veghel

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Crown Uitzendgroep B.V.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Crown Uitzendgroep B.V. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crown Uitzendgroep B.V. w Veghel

Roman

@B.W., przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać, oskarżać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś opinię o firmie zrób to. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy.

Hgkiytr

Nikimu nie życzę tej firmy i tej pracy pojedziesz to się przekonasz na własnej skórze.Jak w tej pracy jest wszyskie palce masz zaklejone plastrami bo kartony w otwieraniu. Som ostrezeby je wyspać w maszyne bendziesz sam na lini ugóry bendom ciebie poganiac że norma musi być a na dole som 4 kobiety i majom focha że nie nadozaz a za maszynom ciesko jest nadonzyc nawet czasu nie bendziesz miał się po głowie się podrapac bo nadole ryja drom że maszyna stoi masz 3 stanowiska jako jeden a te kobiety majom lajt i tylko się cieszom uwierz że kobieta by na tym stanowisku nie wytzymała nawet godziny chłop ma tam na prawde to przesrane i na prawde kazdemu odradzam i za tom kase nie warto zarabiam teraz w Polsce tyle samo co tam 4 tyś i mam lajt robie jak chce tym

B.W.
@Hgkiytr

a Ty to chyba nosacz jesteś co? bo som i bolom to tylko nosaczy. Jak tam samo pracujesz jak piszesz wiadomości to nie dziwie sie ze nie dawałeś rady. I uwierz że większość dziewczyn lepiej pracuje niż niejeden Janusz ;)

rafal z

jak dla mnie spoks ... pracowałem z crown 6miesięcy ... od 01-07-2018 ... przestałem... szef zmienił agencję pracy u siebie,i dla tego moja zmiana ... gdyby nie to pracował bym w crown dalej ... powodzenia ... nie polecam vetipack. ...96% liniowych z przerostem ambicji [żeniada]... mam być robotem dla ich premii,nie dziękuję ... jeśli chodzi o crown ... pieniądze na czas ,można się dogadać ... jak jesteś normalny,będziesz normalnie traktowany ... pozdrawiam asię,kasię i marcina[golonkę] ... z biura ...na prawdę normalne osoby ,resztę ocenił bym w/g gustu ... punkt widzenia zależy od punktu patrzenia ... elo

Roman

@Hgkiytr, czy podczas Twojej współpracy z firmą CROWN GROUP otrzymywałeś jakiegoś typu benefity lud dodatki socjalne? Firma ta oferuję swoim pracownikom prywatną opiekę zdrowotną? Chętnie dowiemy się również Twojej oceny związanej z atmosferą pracy, większa ilość informacji w tym wątku będzie bardzo istotna dla innych! Zapraszam także osoby obecnie związane z tym pracodawcą do nowych komentarzy w tym wątku, chętnie poznamy najświeższe wieści!

Roman

@Bb di ku, dziękujemy za Twój komentarz dotyczący pracy w firmie CROWN GROUP, napisz dla nas na jakim stanowisku pracowałeś oraz dodaj dokładniejszy opis czemu odradzasz pracę w tej firmie? W swojej opinii wspominasz o pracy na akord, rozwiń dla nas ten wątek, Twój kolejny wpis będzie tu bardzo pomocny dla innych!

Bb di ku

Pracaowałem tam krótko to. Fakt praca jest ciężka jak bys na akort pracował jak dobrze to zarobisz 4 tyś na miesiąc 6 ero godzine szału nie ma pozdrawiam i odradzam kazdemu dla waszego. Dobra

Roman

@Bb di ku hjkkk Czy możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację na poparcie swojej opinii? Twoja opinia o firmie CROWN GROUP jest bardzo krótka i inni użytkownicy mogą ją uznać za mało wiarygodną. Jak długo pracowałeś w tej firmie, może udało Ci się znaleźć w tej pracy coś pozytywnego?

Bb di ku hjkkk

Nie warto tam pracować nie zycze nikomu tej pracy

Justi

Witam ile wychodzi na miesiąc już po odciagnieciu już wszystkiego ?

Bbjjftuii

Najgorsza robota i biuro same (usunięte przez administratora) tylko.

Roman

@Maja Jaka forma umowy obowiązuje z firmą CROWN GROUP? Czy pracownik podpisuje umowę bezpośrednio z holenderskim pracodawcą? Czy firma zapewnia transport z Polski do Holandii? Jak długo trwa przeciętny kontrakt i czy Twoim zdaniem młoda osoba bez doświadczenia poradzi sobie w tej pracy?

Maja

Wiedzcie sobie ze pracuje juz 30 lat a takiego cyrku jak na Vetopaku nie widzialam. Praca katorgia niby godzinowka a robisz na akord. Sa tacy co sie wygryzli i nic nie robia a Ty musisz robic za dwoch. Pozdrawiam Pania w niebieskim czepku????

Raden

Jesli ktos ma ochote byc niewolnikiem i robic za grosze to Crown jest idealny,pracowalem to wiem.Szkoda mi tych mlodych ludzi ktorzy w nadzieji na zarobek pchaja sie w takie szambo

Auszwic
@Raden

To prawda za takie cos tyle pieniedzy placic za tydzien w bungalach 95 Euro 2018

Hyrewaaryu
@Raden

Tak to. Prawda szczerze to lepiej w domu siedziec niż zostac bez kasy a dobre. Opinie piszom ich (usunięte przez administratora) zeby na gonke na naiwnych. Ludzi tagrze odradzam. Wszystkim tej. Firmy złodziejszkej. Robilem. I prawde jest (usunięte przez administratora) zarobisz grosze a nie. Kase

TakToWyglądaJakSiePrzyglądasz

(usunięte przez administratora) 3 po 3 bo robić sie nie chce. Nie podoba się? To zmieniam prace i z inteligentym uśmiechem dziekuję, zostawiając dla SIEBIE SWOJE przeżycia bo kazdy jest inny i dla jednych Twoj zapierdol to lightowa robota. Wiem co mowię, pracuje w Vetipaku, robiłem w gorszych firmach i tak sie nie żaliłem. To że TOBIE tam tak źle nie znaczy, że każdy bedzie przeżywał takie katorgi. Z fartem.

Pouyjgddyy

pakowanie cukierków' czyli vetipak zalezy jaka linia na niektórych jest troche prze... ale do wszystkiego da sie przyzwyczaić ;) osobiscie podziwiam ludzi którzy tam pracują długo długo;) oczywiście jak wszędzie są "polaczki" ktorzy Ci umilą życie tzw liniowi grupa ludzi co ma się za Bogów tam a tez zaczynali jak kazdy na byle czym, żałośni są niektórzy ale nie ma co się dawać jechac po sobie rządzić sobie może szefowa zmiany a nie szary pracownik.

Hgkiytr

NIE POLECAM NIKOMU FIRMY APN OPOLE ORAZ CROWN(HOLANDIA) / pakowanie slodyczy. Bylam widzialam i nawiekszemu wrogowi bym nie zyczyla tam trafic.Panie z biura w Opolu obiecuja prace oraz warunki mieszkalne a na miejscu jest (usunięte przez administratora) smrod, kila i mogila. I udaja wielce zdziwione ze na miejscu panuja warunki jakie panuja. Opisuje miejscowosc Oss (bungale) oraz.Zaaland. Jedno wielkie nie porozumienie oraz Dramat przez wielkie ^D^ !!!! Oszuci, oszusci i jeszcze.raz oszusci. Ludzie nie dajcie sie nabrac.

Monia

Szkoda zachodu, sama nazwa agencji sugeruje myśl. Nie dajcie się namówić na tą pracę.... APN wysyła ludzi do nich. Najgorszemu wrogowi nie życzę (((

Pokrzywdzony

Dzień Dobry Witam wszystkich zainteresowanych pracą przy pakowaniu słodyczy czy to w Oss czy Veghel. Czytałem już te negatywne opinie przed przyjazdem do tej pracy W Holandii, i naprawdę są prawdziwe bo przekonałem się na własnej skórze, te pozytywne piszą przydupasy z biura by miał kto na nich pracować. Odradzam każdemu wyjazdu do tej pracy!!!! Ludzi mają za nic, biali murzyni z Polski robią tam za grosze. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim biurem i pracą. Ostrzegam was rodacy.

Daro123

Chcesz poznać na własnej skuze prawdziwy auschwitz (usunięte przez administratora). ta firma taka jest 4stanowiska bendziesz zapieedalac a na dole. Ryje slyszysz na normy tu sie robi bo maszyna nie poczeka a potem masz zapierdol na kazdej lini za te grosze

Daro123

Będziesz mieszkać w bugalu odcietym od swiata w kturym nic nie ma. 600 zł Tygodniuwki będziesz zarabiac a na bungal będziesz (usunięte przez administratora) 8 dni. Miesiącu przyczym oskubiom ciebie 1800 za ten (usunięte przez administratora) I na prawde. Omijajcie tom agence

Zostaw merytoryczną opinię o Crown Uitzendgroep B.V. - Veghel

• Jak się pracuje w Crown Uitzendgroep B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Crown Uitzendgroep B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crown Uitzendgroep B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Crown Uitzendgroep B.V.?

Kandydaci do pracy w Crown Uitzendgroep B.V. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Crown Uitzendgroep B.V.