Opinie o Crown Uitzendgroep B.V. w Veghel

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Crown Uitzendgroep B.V.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Crown Uitzendgroep B.V. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crown Uitzendgroep B.V. w Veghel

Michal O.

Do dnia dzisiejszego mi nie wypłacili wynagrodzenia za dwa tygodnie pracy. Od 06.11.2019-21.11.2019r. Do tego nie piję i nie palę. A o 5.00 przychodziłem do pracy żeby mi powiedzieli ze mogę iść do domu bo nie ma pracy dzisiaj.(usunięte przez administratora)

SIKOR
@Michal O.

Witam, ha pracuję, przez agencję CROWN już rok, i z ubezpieczeniem masz rację, załatwią Ci lekarza, ale sam płacisz, za to, więc z tym jest jedyną lipa, ale akurat ja ani razu nie chorowałem i chodzę , na soboty i wpada po 350€

@SIKOR

@Michal O.

@ Michal O. wszystkie nalezne Panu pieniadze zostaly Panu wyplacone. Ze wzgledu na to, ze zglosil Pan chorobowe, sprawe przekazalismy do firmy zajmujacej sie chorobowymi naszych pracownikow. Nie byli w stanie sie z Panem w zaden sposob skontaktowac i decyzja UWV Pana chorobowe zostalo zamkniete. W przypadku lekarza, zawsze za pierwsza wizyte trzeba zaplacic, chociaz jest ktos ubezpieczony. Ubezpieczyciel ten koszt powinnien zwrocic. Za kolejne wyzyty juz sie nie placi. To nie sa zasady, ktore Crown stworzyl, tylko ubezpieczyciel.

Łukassz
@SIKOR

Na czysto?

@Michal O.

Nadal czekam za piniedzmi. Za dwa tygodnie mi nie zapłaciliście. Mamy 2021rok.Co do nowych. Nie polecam bo kasują za braki. Nie masz lekarza chociaż składki zabieraja tobie. Kasa to od 120E do 243E tyle mi płacili za tydzień pracy. .. Często pezychodzis z rana zeby usłyszeć że nie ma ciebie na liście. I dzisiaj nie pracujesz.

@Michal O.

Panie Michale, nie raz juz wyjasnialismy Pana sprawa, rowniez tu na forum gowork. Crown rozliczyl sie z Panem i nic nie jestesmy Panu winni. Wszystko jest zrealizowane zgodnie z przepisami.

Łukasz

Witam, jakieś opinie o pracy na cukierkach Veghel? Wyjezdzam z kolega na dniach:)

Damian

Czytam te opinie i nie dowierzam. Szczerze poznałem wielu nieprzyjemnych ludzi za granica i to wcale nie jest tak ze firma jest nie w porządku (pracuje przez crown juz 3 rok i do tej pory nie mam najmniejszych zastrzeżenien) tylko ludzie sami nieprzychodza do pracy(dla przykladu ostatnie 3 tygodnie na vetipaku codzinnie kogoś nie bylo) a pozniej jest zal i lament ze nie płacą, zwalniają itd. Następnie wylewaja swoja bezpodstawna frustracje w internecie inna tym sie konczy gdy ktos z crowna poprosi o sprecyzowanie swojej skargi. Kontakt z biurem przebiega bez zarzutu, a w samym biurze panuje atmosfera, ktora mozna smialo nazwac kolezenska. Nie ma odczucia typu wielkie szefostwo- maly pracownik. W dodatku crown nie jest wielkim molochem(typu otto) gdzie pracownicy sa tylko kolejnym numerkiem, dzieki czemu latwiej nawiazac wiezc z ludzmi z biura. Szczerze polecam CROWN. Dziekuje za uwage ????

Ana

A ja z czystym sumieniem polecam biuro Crown. Pracowałam kilka miesięcy i nie narzekam. Pomocni, czy z problemami na domku ( wiadomo, czasem zdarza się patologia), czy z wizytą u lekarza. Wiadomo trzeba chodzić do pracy i czasem być elastycznym. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to jak wszędzie jedne lepsze, drugie gorsze. Pieniądze zawsze na czas. Gdyby nie sytuacja rodzinna pracowalabym nadal.

Michał O.

Do dnia dzisiejszego mi nie wypłacili wynagrodzenia za dwa tygodnie pracy. Od 06.11.2019-21.11.2019r. Do tego nie piję i nie palę. A o 5.00 przychodziłem do pracy żeby mi powiedzieli ze mogę iść do domu bo nie ma pracy dzisiaj. Tak wygląda Crown. Kłamią w żywe oczy. Zgłosiłem naturalnie sprawę do holenderskich urzędów. I na tym koniec. Na to wygląda że nasza Polska Inspekcja Pracy jest naprawdę złota. Bo u Holendrów niestety bezprawie. I tak się te agencje bogacą. NIE POLECAM TEJ AGENCJI. OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM.

Damian
@Michał O.

Ludzie są masakryczni, brak szacunku do drugiego człowieka, zamiast pomóc rodakowi to ci potrafili (usunięte przez administratora) i przy okazji (usunięte przez administratora) do biura, jak potrzebowałem lekarza bo było mi słabo to zostałem wyśmiany i kazano mi dalej pracować. Nie polecam ludzi bez litośni i nic nie pomogą tylko bedą patrzeć i wyśmiewać nową osobę.

Bialykiel

Witam mam wyjechać po przez biuro cosmoworker które wysyła mnie wlaśnie do biura crown do pracy przy pakowaniu telefonów i laptopów ktoś może powiedzieć jak wygląda sprawa na domku czy chociaż dostanę swój pokój czy muszę współdzielić adres zakweterowania (Oudedijk 147, 5409 AD Odiliapeel) i czy są zapewnione godziny pracy? Pozdrawiam

@Bialykiel

Witam, na naszej lokalizacji w Odiliapeel mamy 3 pokoje dwuosobowe oraz 2 jednoosobowe. Praca przy pakowaniu telefonow i laptopow jest na dlugi okres czasu i sa godziny, ale niestety na fazie 1-2/a nie jestesmy w stanie zagwarantowac godzin. Nagle moze sie zmienic zamowienie, badz klient nie bedzie mial produktow. Staramy sie oczywiscie zapewnic prace w momencie jakiegos przestoju, tak aby pracownicy pracowali. Aneta Drynda Rekruter

B.O

Nie polecam.(usunięte przez administratora). Nie ma co schodzić z tonu. Arogancja pełną parą. Dla całej agencji liczą się pieniądze, które są zarabiane na tej taniej sile roboczej niż odrobina przyzwoitych warunków pracy dla swoich pracowników. Przez brak organizacji ludzie są bezpodstawnie zwalniani a gdy już coś się wydarzy trzeba radzić sobie samemu. Agencja nie przestrzega zasad, których sama sobie ustaliła. Kwestia czasu jak będą chcieli zaoszczędzić na transporcie i będą wysyłać ludzi do pracy 50km na rowerach. Takiego cyrku w życiu nie widziałam i myślałam że nic mnie jednak nie zaskoczy. Niektóre wypowiedzi administracji jak i koordynatorów nadają się tylko do sądu. I zachęcam każdego do stosowania radykalnych środków wobec tych osób.

Kasia Crown Uitzendgroep
@B.O

witam, opinia jest dosc ostra, chcialabym sie dowiedziec co dokladnie nie odpowiadalo Pani oraz sytuacje jakie mialy miejsce. Poniewaz wlasnie przestrzegamy zasad czesto spotyka sie to z owym niezadowoleniem. Nie wyobrazam sobie by ktokolwiek z naszych pracownikow mogl odnosic sie do kogokolwiek bez szacunku. Aspektu taniej sily roboczej takze nie jestem w stanie zrozumiec. Prosze o kontakt email kasia.dolne@crown-uitzendgroep.nl poniewaz chcialabym zrozumiec Pani zarzuty. Pozdrawiam Kasia Dolné Operationeel manager

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Crown Uitzendgroep B.V.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Kasia Crown Uitzendgroep

Witam, wszystko zalezy od pracodawcy u ktorego pracujesz. Sa firmy ktore nie pracuja w Wigilie, jednakze zdarza sie to bardzo rzadko. Wigilia nie jest w Holandii obchodzona tak jak w Polsce. W tym roku przypada ona w czwartek, przez co mysle ,ze wiekszosc klientow bedzie normalnie pracowalo w ten dzien. Dokladne informacje dostajemy na przelomie sierpnia i wrzesnia, Pozdrawiam Kasia Dolné

Janek

Teraz odpoczniemy sobie od pracy za granicą,bo w najbliższym czasie nie zanosi się na wyjazdy.

Michal

Nie polecam. Zapewniają ciebie w PL że są godziny i zarobisz. Na miejscu gdzie przejechałeś ponad 1000km mówią tobie z rana że jesteś rezerwowy i nie ma pracy. I tak przez dwa ostatnie tygodnie przepracowałem dwa dni i dostałem kwitek z rachunkiem -98E. Przyjechałem robić na bungala w Oss. Agencji Crown już podziękuję.

Team Crown
@Michal

Witam Panie Michale, moze przedstawei jak to wyglada z naszej strony. Jesli pozostawalby Pan z nami w kontakcie chodziby Pan takze do pracy. W pierwszy dzien pracy juz mogl PAn skorzystac z okazji i od razu ja rozpoczac, gdzie normalnym trybem jest dzien zapoznawczy (introdukcja) Juz w tygodniu 44 rozpoczely sie problemy z komunikacja. Kontakt z Panem byl bardzo utroudniony a co za tym idzie nie mielismy pewnosci, iz Pan pojawi sie w pracy. Nie podjelismy ryzyka dlatego tez nie byl Pan planowany. Zniknal Pan bez sladu, zapowiedzi czy informacji. Do tej pory kontakt z Panem graniczy z cudem.

@Team Crown

Jaki kontakt? Jak byś dzwonił to miałbym ciebie w nieodebranych. Poza tym jak mam aplikację w której jestem zaplanowany do pracy w poniedziałek rano to idę do pracy. I co mi o 5.00 mówicie? Nie ma pracy może pan iść do domku. Co wy głupka ze mnie teraz robicie? Ludzie macie w piątek przesłany grafik na cały tydzień. A tu przychodzicie i nie ma tej pracy. A on ci bezczelnie napisze tutaj że dzwonił kiedy? W niedzielę? Czy łaskawie przyjdę w poniedziałek do pracy? To już szczyt bezczelności i kłamstwa Crown. Co do pracy od poniedziałku. To co ty mi tu kłamiesz? Przyjechałem w niedzielę z dziewczyną. Mieliśmy swoje buty. Było nas ogólnie u was 8 osób. I jakoś nikt nie mówił o pracy w poniedziałek. Sam wam mówiłem ze chcemy iść na drugą zmianę. Bo pierwsza była niemożliwa, gdyż przyjechaliście po nas koło 10.20. (usunięte przez administratora)

Ss

Widze panowie z crown dostali stracha i zaczeli czyścić się z zarzutów ha.ha.ha

Kasia Dolné
@Ss

@Ss Nikt sie niczego nie przestraszyl, bo nie mial czego. Zaden z moich pracownikow nie musi oczyszczac sie z zarzutow. Sprawa za pomowienie oraz znieslawenie jest juz podana na policje w Polsce, ktora zwroci sie po adres IP osoby ktora wypisuje (usunięte przez administratora). Z tego co widze osoba ktora wypisuje glupoty juz zdazyla je usunac , niemnijej jednak dowody zdazyly zostac zabezpieczone.

@Kasia Dolné

To mnie też podajcie na policje za pomówienie. Jako nowy pracownik robiłem za dwóch trzech a kierowniczki się opierniczały. Mi to nie przeszkadza. Lubię pracować ale wtedy nie dawajcie stawek głodowych 9,38E brutto (wtedy 2019r). W dodatku co drugi trzeci dzień zapraszali do pracy. Robiłem na hotel i na jedzenie. Moja największa tygodniowa praca to aż 37,5godz. i zarobek 233E netto. A zapiernicz był, bo na stanowiskach kierowniczych dziewczynki. Które za uśmiech wykorzystywały pozycję i dodawały co rusz nowych zadań.

K.....

Pracuję tu 6 miesięcy i nie narzekam jak ktoś chce pracować to da radę, a jak ktoś jest leniwy to nigdy nie da rady. Warunki mieszkalne są dobre a kontakty z (usunięte przez administratora)są bardzo dobre POLECAM

@K.....

O czym ty gadasz? Nie ma godzin pracy. A jak chcesz i dajesz radę to jesteś leń i nierób. K(usunięte przez administratora)

Aktualność
Od 1 stycznia 2020 r. 54 pracowników tymczasowych otrzymało stałą umowę (faza 4 NBBU) z Crown Uitzendgroep. Nasz konsultant Artur Dulbas gratuluje tutaj pracownikom 2 z 54.

Pracuje przez agencje Crown około roku i i polecam. Wyplaty sie zgadzaja i sa na czas , dojazd do pracy zapewniony , 40 godzin tygodniowo dla chetnych nadgodziny . Jesli ktos chce pracowac a nie melanżowac to polecam

Dojeżdża się do pracy najczęściej godzine a wraca po 1,5 czy nawet więcej takie korki. Mówią ci przez tel że przyjmują cię na dane stanowisko a gdy już jesteś to dowiadujesz się że tak robisz gdzie indziej. Za współpracę dziękują z dnia na dzień za pomocą wiadomości w aplikacji p4 Hehe Niby są godziny Nie ma pracy tak na prawdę i dziękują za współpracę Warunki mieszkaniowe dobre tylko zimno.

Ss

Na Facebooku już wszyscy czytali dzisiejsze wpisy myślę że są prawdziwe Pięknie crown gratulacje xd

Jak chcecie zarabiać 100 pare euro na tydzień polecam 3 dni pracy 4 na domku w oss Koordynator Maciej lata z taryfikatorem i ostatnie euro ci ukradnie Łachudra jeździ Jaguarem za waszo kase Oczywiście do inspekcji będą zgłoszeni

Team Crown

Byly pracowniku, zapewne jestes bardzo sfrustrowany faktem, iz podziekowalismy Tobie za wspolprace. Jesli chodzi o inspekcje to nie ma najmniejszego problemu, prosze sie zglosic. Moge podeslac nawet kilka linkow. Mieszanie aut koodynatorow (co takze nie jest prawda) wydje mi sie malo merytoryczne w tej dyskusji i nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia.

Kasia Dolné

Witam, Panska wiadomosc zostanie przeze mnie zgloszona do odpowiednich organow. Zostanie ustalony adres IP. Pomowienia sa karalne.

Uważajcie na tych złodziei Koordynator Maciej okrada z pieniędzy za domki w oss Koordynator Artur (usunięte przez administratora) pierwsza klasa Koordynator Damian (usunięte przez administratora) druga klasa

Adrian

(usunięte przez administratora) Jak są godziny czyli 38h/tydz. To zarobisz 235E. Ale często i gęsto dowiadujesz się czy to z rana czy też na popołudniu. Jak jesteś już w pracy to masz wolne bo jesteś rezerwowy. Za dużo ludzi i pan/pani może iść do domu. Czyli przepracujesz w tygodniu 3, 4 dni i wypłate zobaczysz jakieś 150-195E. Praca taka sobie. (usunięte przez administratora) Niebieskie czapki dają swoje Panie na lekki roboty. A od reszty wymagają żeby (usunięte przez administratora) za dwóch. Tak to wygląda. Hotel ok Zakład i część ludzi bez rangi są przyjaźni. Koordynatorzy w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Crown Uitzendgroep B.V. - Veghel

• Jak się pracuje w Crown Uitzendgroep B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Crown Uitzendgroep B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crown Uitzendgroep B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Crown Uitzendgroep B.V.?

Kandydaci do pracy w Crown Uitzendgroep B.V. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Crown Uitzendgroep B.V.