Opinie o Crown Uitzendgroep B.V. w Veghel

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Crown Uitzendgroep B.V.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Crown Uitzendgroep B.V. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crown Uitzendgroep B.V. w Veghel

skili

dowiedziałem sie co nieco o tej ofercie: stawka wiekowa, domki sporo kosztuja 70 euro i jeszcze ubezpieczenie 21 euro... troche duzo... zobaczymy czy odpowiedzą na moje cv. marlenka w jaki sposób dostałas ta prace? mi tez bardzo zalezy zeby wyjechac, oświeć nas;)

asdfek

czy ktoś pracował w Uden na pakowaniu paczek świątecznych przez Crown group ?

czlowiek pies

mozesz sie dowiedziec ile wychodzi aktualnie pieniedzy na czysto po odjeciu wszystkiego na tydzien ? jedni pisza ze 300 inni ze 130 euro , sam niedlugo wybieram sie na poszukiwania po opolskich biurach za praca i chcialbym wczesniej wiedziec, dzieki

skili

ja jutro idę do biura bo jestem z Opola więc mogę napisać co nieco jak uzyskam jakieś informację

orlik

dzięki za cynk że pojawiło się coś, zaraz wyślę cv wraz z 3 znajomymi :) jeszcze raz dzięki, że ktoś wyszukał i dał informację na forum , napiszę z Holandii do Was jak wygląda ta praca pozdrawiam Mateusz

skili

Oferujemy: - pomoc w organizacji wyjazdu - bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii - dobre warunki mieszkaniowe (domy jednorodzinne) - opiekę ze strony pracowników agencji - tygodniowy system wynagrodzeń

fannadill

dołączam się do pytania skili... Także widziałem te ogłoszenie i jestem ciekawy jak to wygląda... Praca miała by być w miejscowości Uden... Czekam na Opinię...

skili

Witam dzisiaj pojawiła się oferta w crownie na stanowisku pakowacz - pakowanie paczek świątecznych 15 październik - 14 grudzień miejsce pracy Uden Czy ktoś tutaj z wypowiadających się osób był w tym miejscu i wie jakie panują warunki oraz jak ze stawką?

notty

W porównaniu do innych agencji pracy, jest dobrze, kasa na czas, mieszkania ujdą, dojazd do pracy ok, cudów nie ma, bo chyba nigdzie nie ma... Trochę dużo dzieciarni, ale są jeszcze wakacje więc niedługo się skończy

witam tez jade w niedziele. skad jestes?

knt

Mieszkania tez się bierze pod uwagę bo w byle czym też człowiek nie będzie mieszkał, chyba że ty tak lubisz w jakiejś stodole mieszkać to ok!!!

kasiapetryk@o2.pl

Witam mam takie pytanko bo dzwonili do mnie w sprawie pracy z tej samej oferty co ty . Czy mogłabym wiedzieć z jakiej miejscowości jesteście ? Bo mam jechać sama a tak nie znając nikogo nie chce za bardzo jechać .

Bywalec

na campingu brak świeżego powietrza , ciągle unosi się dym z maryśki i dlatego się już cieszę że za niedługo będę w pl , jednym słowem syf.. Idę na badania w pl..

julka

Super firma! pracuje juz 3 mieisące i wszystko jak najbradziej OK, pieniądze na czas, praca jak praca, wiadomo że przyjezdza sie do Holandii zarobic a nie na wakacje czy do coffików. Kontakt z koordynatorami tez w porzadku, zawsze pomoga,a nie tak jak w innych agencja jestes zdany na siebie. Polecam wszystkim tę agencje;)

lejdiSSS

ja mówie o umowie z pracodawcą jaką podpisuję się juz na miejscu, a nie o umowie w biurze w Opolu :] :] chyba że Tobie takiej nie dali ;]

cbnt

lejdiiSSS - ja tam podpisywałem na 6 tygodni, ale może ty od razu podpisałaś na 3 miesiące bo taki z Ciebie dobry pracownik :)

lejdiiSSS

z tego co wiem umowa w Vetipak'u jest na 3miesiace : P też jestem ciekawa jak teraz jest w sezonie? czy jeszcze będą potrzebować ludzi? czy już jest full i nie da rady się dostać?

Alpres;)

Mam pytanie do osób, które wyjechały na początku lipca: do kiedy mają podpisaną umowę. Wiem, że w zeszłym roku parę osób wyjechało na początku sierpnia i umowę mieli podpisaną na 6 tyg. Nie wiecie czy w tym roku tak samo kroi się ten wyjazd czy już więcej osób nie potrzebują? Dzięki i pozdrawiam ;)

guesthouse

wie ktoś już coś na temat wyjazdu na pakowanie?

nick

dzwoniłem dziasiaj do biuro, wie ktoś coś o wyjeździe na 8 lipca, jak zarezerwować 4 miejsca? wie ktoś?

Zostaw merytoryczną opinię o Crown Uitzendgroep B.V. - Veghel

• Jak się pracuje w Crown Uitzendgroep B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Crown Uitzendgroep B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crown Uitzendgroep B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Crown Uitzendgroep B.V.?

Kandydaci do pracy w Crown Uitzendgroep B.V. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Crown Uitzendgroep B.V.