Opinie o Crown Uitzendgroep B.V. w Veghel

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Crown Uitzendgroep B.V.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Crown Uitzendgroep B.V. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crown Uitzendgroep B.V. w Veghel

kikut

Cała i krótka prawda o crown, jednym słowem bieda

dalla

Niestety ,kiedyś było ok,teraż pracuje się na opłacenie mieszkania i marne życie.Praca jest 3dni czasami 4.szkoda czasu.

yyy

to jak w końcu mają jakieś aktualne oferty?

lolofan

Dzwoniłem do ich biura, powiedzieli mi, że do oferty trzeba znać język i jeszcze trzeba przyjechać na podpisanie umowy do Opola phiii.... Chyba wystarczy, że chce jechać do pracy... Pewnie jeszcze będę jechać ze ślaska żeby w Opolu podpisywać umoweę , bo nie mam co robić ... wolę siedzieć w domu

zorba

Wyjeżdża ktoś jutro przez Crown dp Holandii?

Wiciu

Mi się udało dodzwonić do ich biura i mi powiedzieli, że na chwilę obecną nie ma żadnych ofert pracy w Holandii. FUCK!

gadzina89

No,a ja mam 23 lata,umiem nieźle rozmawiać po angielsku,mam prawo jazdy,byłam sporo razy za granicą,głównie w Holandii,sofi mam I wysłałam zgłoszenie 20 lutego drogą internetową i co? do tej pory z ich strony tylko cisza.

Pawlak

Na jaki czas minimalny zatrudniają? Ile tygodni?

pytanie

czy mają może teraz jakieś oferty? przeważnie w jakich miesiącach ludzie wyjeżdzają najczessciej?

ona

czy pracował tam ktoś z Podkarpacia?

ona

do Boom: Jeżeli zarejestrowałaś się na ich stronie, to nie musisz już jechać do nich do biura. Teraz musisz tylko oczekiwać na telefon od nich. Język angielski nie musisz znać perfekt,nie jest obowiązkowy podstawy musisz znać...A z ofertami właśnie też nie wiem jak jest,coś wyżej ludzie pisali,że podobno w czerwcu będą mieli jakieś oferty.... właśnie dlatego też ponawiam pytanie czy ktoś dzwonił w sprawie ofert pracy czy mają coś czy dopiero za miesiąc będą mieli nowe miejsca pracy ?

Boom

Witam, zarejestrowałem się na stronie crown group, a w przyszłym tygodniu planuję jechać do ich biura (ok 100km.). Był może ktoś nie dawno, są jakieś oferty pracy? I jeszcze jedno, czy z podstawowym angielskim dam radę?

holandia2012

Cześć wszystkim... nie wiecie może kiedy będą mieli jakieś oferty do Holandii? Bo z tego co wiem,to na razie nie mają niczego... Ktoś coś słyszał może na ten temat?

wicu

Ja planuję jechać przez to biuro do pracy na magazynie. Spełniam ich kryteria, więc mam nadzieje, że mnie wezmą. Widzę, że opinie pozytywne, więc rejestruję się a jutro zadzwonie. Jakby ktoś jechał z Warszawy do Opola podpisać umowę to proszę o kontakt może się jakoś zgadamy i razem pojedziemy.

ona

Do andy18: Ja zamierzam wyjechać do Holandii do pracy właśnie przez biuro crown group. A coś mówili miejwięcej jakie będą mieli oferty,tzn w jakkich rejonach i przy czym ?

monika_z Pszczyny

do marcinsss "Obecnie agencja ma swoją centralę zlokalizowaną w Eindhoven (Północny Brabant), natomiast polskie biuro znajuje się w Opolu. Nasza oferta skierowana jest do osób chcących podjąć pracę na terenie Holandii. Warunkiem koniecznym jest posiadanie obywatelstwa kraju należącego do UE oraz ukończone 18 lat." źródło: strona Crown Wiesz o ile dobrze zrozumiałam to chyba musisz mieć skończone 18 lat :) :)

marcinosss

siemanko czy do tej pracy trzeba miec skonczone 18 lat bo brakuje mi pare miechow a chcialbym pojechac wlasnie za pomoca firmy crown group i nie wiem czy jest sens zarerejstrowac sie na stronie tej firmy :) jesli bedzie mozliwosc to na pewno pojade xD

andy18

Dowiedziałem się w biurze w opolu, że dużo ofert będzie pod koniec czerwca, mam pytanie, czy ktoś też się wybiera na wakacje do pracy?

obcy

Jesli zarejestrowales sie u nich na stronce to nie musisz juz jechac do biura.zadzwonia do ciebie jak beda mieli dla ciebie oferte.juz przez formularz internetowy u nich figurujesz w bazie

michał

Czy jesli sie zarejestrowalem przez ich formularz internetowy, to czy po tym trzeba zglosic sie do nich do biura w celu uzupelnienia wszelkich dokumentow ? cczy rejestracja internetowa już zarejestrowała mnie w ich bazie?

Zostaw merytoryczną opinię o Crown Uitzendgroep B.V. - Veghel

• Jak się pracuje w Crown Uitzendgroep B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Crown Uitzendgroep B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crown Uitzendgroep B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Crown Uitzendgroep B.V.?

Kandydaci do pracy w Crown Uitzendgroep B.V. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Crown Uitzendgroep B.V.