HYDROG ZBM

Opinie o HYDROG ZBM

Protecyor

Hmm 11 zł brutto szal cial

tak jak przedmówca

Nie polecam. Byłem jeden dzień. Jak powiedzą 2200 na rękę to za 9 godzin dziennie z premią. Na umowie 10 zł brutto plus premia. Z tego co słyszałem to powyżek też raczej nie ma zbyt wielu. Za sobotę dodatek 50% ale od podstawy czyli 5 zl brutto za godzine. Jak ktoś mieszka obok to jeszcze ujdzie-innym nie polecam szkoda czasu. byłem pół roku temu 2go dnia odszedłem juz miałem lekarza i umowe do podpisania oprzytomniałem i podziekowałem maszyny z przed 40 lat kapusie

Piotr

szerokim łukiem omijać

Gosc

Czy ktoś z pracowników hyddrog jest w stanie napisać jaka jest obecna sytuacja w firmie.

Kamil

kierownik

no i juz......

anionim

Polecam pracę w tej firmie. Dobra atmosfera, wypłaty zawsze na czas.

Zostaw opinię o HYDROG ZBM - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HYDROG ZBM