Komatsu Poland Sp. z o.o.

Sulejówek

Opinie o Komatsu Poland Sp. z o.o.

Felek

Oddział w Mysłowicach ma ciekawe podejście w kwestii rekrutacji. Rozmowa w sprawie pracy jak rozmowa, czyli wiadomo że przyszły przełożony musi pokazać że on wie wszystko a ty nic. Kilka pytań, gadu gadu i będziemy w kontakcie. Umawiają się na kontakt telefoniczny do tygodnia czasu odnośnie wyniku rozmowy, ale oczywiście nie mają zamiaru zadzwonić. Jest to zwykły brak szacunku dla ludzi którzy poświęcają czas by porozmawiać z dwoma smutnymi Panami.

Czeladnik

Ta firma coraz bardziej przypomina Titanica. Cała góra bawi się świetnie, klepią się po plecach, awanse, nowe samochody a ci na dole mają już dość podkręcania śruby i obietnic. W ostatnim czasie odeszło paru fachowców tj. mechanicy i handlowcy i to bez jakiejkolwiek refleksji dlaczego tak się stało. Pewnie bo byli to "źli" ludzie, jak ten najlepszy handlowiec z śląska .....jak żyć ?

Zuzanna

@Michał co w takim razie zmienilo się konkretnie w Komatsu Poland? Rozumiem, że nowe kierownictwo wprowadziło zmiany - możesz opowiedzieć jakie? To bardzo pozytywna wiadomość, że faktycznie firma idzie według jej pracowników w dobrym kierunku.

Zuzanna

@cugipiszesz, że zaszły pozytywne zmiany. Czy miało to coś wspólnego z wymianą zarządzających, o której wspomina @były? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co zmieniło się w Komatsu Poland. Co wpływa na to, że postrzegasz działania firmy jako bardziej profesjonalne?

Michał
@Zuzanna 18.04.2017 09:50

Pozytywne zmiany - potwierdzam! Pracuję w Komatsu Poland od 2007 r. i teraz dopiero można powiedzieć, że firma zaczyna funkcjonować dobrze. Odpowiedzialne kierownictwo z wizją rozwoju to podstawa każdej dobrze funkcjonującej organizacji:-)

cugi

Ja akurat należę do starej ekipy i uważam, że zmiana jest na lepsze / wreszcie przypomina to profesjonalnie prowadzoną firmę a nie warzywniak wujka romka...

hyk

Istotne jest to, ze atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach. To dobry znak, bo jak stosunki między pracownikami sa dobre, to o sukces firmy wcale nie jest tak trudno. Ciekawe tylko jakie dają benefity.

były
@hyk 17.07.2016 22:51

Atmosfera to była ok.do czasu wymiany ekipy rządzącej,teraz jest do Du.y,obstawiają się swoimi kolesiami,a ci ze starej ekipy są nagle źli.To nie ta sama firma co była kiedyś.

Na jakim stanowisku jest najlepiej pracować w firmie Komatsu Poland Sp. z o.o. i czy trudno jest się do nich dostać? Czekamy na Twoją wypowiedź!

Zostaw opinię o Komatsu Poland Sp. z o.o. - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komatsu Poland Sp. z o.o.