Opinie o Komatsu Poland Sp. z o.o. w Sulejówek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Komatsu Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Komatsu Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komatsu Poland Sp. z o.o. w Sulejówek

Erni Nowy wpis

Wśród aktualnych ofert pracy na firmowej witrynie jest i taka dla stacjonarnego doradcy klienta ds. serwisu w Kajetanach. Dlatego piszcie proszę, czy ludzie tam sympatyczni? I co też wchodzi w skład pakietu socjalnego? Gdyż ledwo o nim wspomniano.

Jarek

Jak wygląa temat "monitorowania" mechaników ? Czy poza GPS , są jeszcze kamery, etc.?

Robson Nowy wpis
@Jarek

To nie Chiny, Nie ma kamer , oczywiście z wyjątkiem warsztatu , powiedziałbym -panuje względna swoboda.

Jaka atmosfera panuje w firmie Komatsu Poland Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 15 lipca. Czy jest rotacja?

Edek Nowy wpis

Są przyjęcia bo firma się rozrasta ,po okresie próbnym trwającym 3 miesiące dostaje się umowę na czas nieokreślony

Opinia

Nie polecam pracy w tej firmie

@Opinia

A dasz radę rozwinąć dlaczego nie polecasz?

Zuzanna

hahaha, dobra chyba ostro wulgarnie poleciałeś, że ocenzurowali, a z ludźmi bez kultury to ja nie rozmawiam. ;) A ktoś inny może się wypowiedzieć na temat aktualnej sytuacji w firmie? Jest wszystko w porządku?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Komatsu Poland Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Controllingu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Artur

Przestaliście być aktywni na tym wątku ale jeśli dobrze się pracuje to wszystko wyjaśnia. Czy są teraz szanse na pracę w firmie?

jasiepytam

Proszę o informacje na temat pracy na stanowisku PH. Jakie zarobki? Czy premia jest realna do wyrobienia czy raczej z kosmosu? Ile można zarobić realnie na miesiąc? Jakie narzędzia pracy np samochód-przyzwoity czy mała trzęsidupa? Jakie duże regiony? Jak przełożeni-spoko ludzie czy raczej ostro piłują? Da się dłużej popracować w firmie? Będę wdzięczny za wszystkie cenne merytoryczne wskazówki.

Łukasz N

Opinie o Komatsu Poland Mysłowice Jedna z najgorszych firm w jakiej miałem okazję pracować. Zarządzanie pracą mechaników przez tak zwanych administratorów, to jest największa kpina tego zakładu. Nie szanują twojego czasu, mają gdzieś że np masz wyjazd 150km w jedną stronę do klienta na naprawę, w miedzyczasie załatwiają ci w drodze powrotnej inną robotę no bo przecież masz po drodze. Rzadko kiedy można sobie coś zaplanować bo w tej pracy liczą się tylko zlecenia i przerób, administratorzy nie mający pojęcia o pracy fizycznej mechanika wyjazdowego W tym zakładzie Praca mechanika w rzeczywistości okazuje się pracą kierowca-mechanik. Śmiesznie mała podstawa na umowie. Wszystko nadrabiasz tym że codziennie nie ma cię w domu po 10-14h. (usunięte przez administratora)

Łukasz
@Łukasz N

To Twoja opinia, czy została ona skądś skopiowana? Muszę Ci przypomnieć, że w tym wątku wypowiadamy się o pracy w miejscowości Sulejówek, a Twój wpis dotyczy Mysłowic. Pamiętaj też, że obrażanie kogokolwiek jest słabe, szczególnie na forum publicznym.. Czy ktoś, kto pracuje w tej miejscowości, mógłby opowiedzieć o pracy w tym miejscu?

Ktośiek
@Łukasz N

Jaki pracownik taka opinia o firmie

Małgorzata
@Ktośiek

Nie powinniśmy na forum oceniać w taki sposób innych. Ale do rzeczy - zapewne pracujesz w Komatsu. Orientujesz się może, czy firma zatrudnia tych, którzy byliby zainteresowani jedynie tymczasowym zajęciem? Mam tu na myśli głównie studentów.

Kot
@Łukasz N

Pracuje w komatsu myslowice juz dlugi czas. Moge sie z toba zgodzic ze od dluzszego czasu planowanie i szacunek do pracownika przez administratorow to porazka. Zero jakiegos planu , dowiadujesz sie wszystkiego z dnia na dzien. Zycie codzienne mechanika po godzine 16 to . Dla nich wielki problem. Druga sprawa to ze jezeli masz jakies ambicje ,doswiadczenie i wyksztalcenie zeby awansowac z technika czy mechanika to mozesz zapomniec.... no chyba ze pracujesz w warszawie tam to maja sciezke kariery ze hohoh. Z reszta ktora napisales nie zgadzam sie . Pracuja tu naprawde ogarnieci ludzie i specjalisci w swoim fachu.

Johny
@Kot

Musze się odnieść do kwesti awansowania ,nie jest to chyba do końca prawda , z tego co wiem awansowali niedawno mechanika na administratora ,chyba ze to fake :) co do administracji nie chce tu nikogo bronić ale i u mnie w firmie o takim samym profilu nie do końca da się wszystko zaplanować tak aby wszystkich uszczęśliwić ,administracja stoi niestety pomiędzy klientem a mechanikami więc życzę po ludzku troszkę więcej wyrozumiałości .

@Kot

A jak są rozliczane wyjazdy? Czy liczone są diety i czas który jesteś w trasie- rozumiem że traktowane jest to jako czas spędzony w pracy? Podpowiecie jak to wygląda?

Carmel
@Johny

Wyjatek potwierdza regule. Pierwszy mechanik od 10 lat ktoremu udalo sie isc do biura haha niezle. inzynier ma za duzo roboty i ma najgorsze statystyki i zamiast go wspomoc to sie smieja ze mu nie idzie. Tylko jest jeden problem on jest jeden w myslowicach za to w wawie z 5 albo juz lepiej. Reszty nie ma co komentowac...

@Łukasz N

Niestety to jest prawda. Pracuję (jeszcze) w centrali (Sulejówek), ale coraz poważniej myślę o zmianie. Ciągle w biegu, ciągle coś. Brak chwili wytchnienia na przygotowanie. Warunki socjalne tragiczne - brak szatni, brak zaplecza warsztatowego i narzędzi na normalnym poziomie. I tylko ciągłe deklaracje, że będzie lepiej.Kiedy się przyjmowałem kilka lat wstecz, to miałem taki entuzjazm - zapał, myślałem światowy lider w maszynach, a teraz wielkie rozczarowanie. No i konicznie trzeba uważać na rudego z brodą.

sloik mechaniczny

Do Sulejowka szukają mechanika...cos nie mogą znalezć?. wiadomo,mazowieckie,za damski ...nikt nie bedzie robił.

@sloik mechaniczny

W dalszym ciągu widzę, że poszukiwany jest pracownik na stanowisko mechanika serwisu maszyn budowlanych. Wiecie może, czy związane jest to z wysokimi wymaganiami pracodawcy względem nowego pracownika? Czy może po prostu jest tak dużo pracy, że firma Komatsu Poland poszerza kadrę pracowniczą, zatrudniając nowe osoby na tym samym stanowisku? Proszę o odpowiedź, jak to wygląda.

Jurek
@Marek

Szukaja kolejnych. Roboty jest dużo

stary wyga

Firma ,podobnie jak CAT, czy HItachi i inne mają rasistowski system rekrutacji. Mechanicy po "50", nie mają szans w tego typu firmach. Szukają mlodych do przyuczenia. Zaplacą frajerską stawke, omamią kartą "multisport" i eksploatują gosci. Ci ktorzy się polapią w co wdepnęli ,uciekają po kilku miesiącach...stąd ciagle oferty zatrudnienia. Zachodnie firmy z polskim kierownctwem w tle.,ktorzy jak mogą "liżą" swoim prezesom,aby utrzymac stoleczek...

Rafał
@stary wyga

Żadna firma nie powinna dyskryminować pracowników ze względu na wiek, czy płeć. Takie procedury są bardzo niestosowne. Osoby starsze mają dużo doświadczenia i kompetencji, więc powinny być cennym nabytkiem dla firmy. Co o tym myślisz? Piszesz o przyjmowaniu młodych osób do przyuczenia. Napisz jakiego rodzaju umowy się im proponuje i czy wynagrodzenie po dodaniu benefitów nadal jest według Ciebie niezadowalające. A co sadzą inni pracownicy Komatsu? Zachęcam Was do dyskusji.

stary wyga
@Rafał

Szkoda słow. Odpuscilem sobie "maszyny budowlane", zajalem sie sprzetem " lekkim" .Godziwa zaplata, auto sluzbowe, telefony, lapki, karty , itd. Praca czysta w miare,nie na kopalni ,w blocie , czy pod chmurką.

Janek
@stary wyga

No tu bym się lekko nie zgodził z przedmówca system rekrutacji stawia na młodych do ścierania bo elita starszyzny się już najezdzila i nowi mają ciorac. A panowie popatrzą a przy okazji zrobią sobie ubaw i fale. Dwa system planowania no jakby nie istnieje, wiedzą ci co mają wiedzieć jak jadą i co robia a reszta z dnia na dzień z godziny na godzinie dowiaduje się o planowanej robocie 200km dalej wyżyny koordynacji. Hitem jest zespół koordynujacy no lekko kuwety panowie nie ogarniają zgadywanka co kiedy i na ile czasu planowac każdego dnia, a noz się uda trafić- trzymamy kciuki za sukces. Cyrk na kółkach chętnym wrażeń mocno polecam!

Michal
@stary wyga

Cat ,komatsu,jcb wszędzie obietnice a potem jak wszędzie tak samo bez różnicy. Tylko nazwa firmy inna zarobki też bardzo podobne około 4000 zł. Netto za błoto i kurz

Justyna
@Michal

Mam nadzieję, że pomożecie mi w pewnej kwestii. Dowiedziałam się, iż w Komatsu Poland stawiają na poszukiwanie kandydatów, których cechy współgrają z celami i wartościami ich firmy. A powiedzcie mi, oczywiście jeśli możecie, jak to jest z wcześniejszym doświadczeniem zawodowym? Pracodawca go wymaga, czy też daje szansę tym, którzy go nie mają?

Jak ma się coś znośnego i można wytrzymać to lepiej szukać czegoś za lepsze pieniądze. Obowiązków bardzo dużo, lecz nie idą za tym nawet duże pieniądze.

Caro
@Paweł

Zgadzam się ciężka robota rzucanie z jednego na drugie ekipa starych gnomów kiero słabiutkie zarządzanie pionki i elektryczna (usunięte przez administratora) w środku

Rafał
@Caro

Praca jest ciężka fizycznie? Skoro w Waszej ocenie mogę przypuszczać, że tak to może napiszecie, czy wynagrodzenie jest adekwatne do ilości obowiązków? Patrząc z poziomu doświadczonego pracownika, jest ono atrakcyjne? Proszę o Waszą opinię na ten temat.

UWAGA KOBIETY

SĄ TRAKTOWANE JAK ZERO W TEJ FIRMIE.

Lidia
@UWAGA KOBIETY

Wysuwasz bardzo poważne oskarżenia wobec tego pracodawcy. Dlatego też byłoby dobrze, jakbyś w swoim kolejnym komentarzu w odpowiedni sposób uargumentowała swoje zdanie, podając jakieś konkrety, opisując poszczególne sytuacje. Jeśli byłaś z tą sprawą u Dyrektora firmy Komatsu Poland i to nic nie pomogło, to należałoby zwrócić się do jeszcze wyżej postawionych osób. Co zatem zamierzasz zrobić?

Zdecydowanie odradzam!

Actros

@YakoTako i @mechanik, szkoda, że Wasze opinie niczego nie wnoszą. Widać, że nie wyszło wam w życiu i wylewacie tu swoje frustaracje i rozgoryczenie.

Atos
@Actros

Actros a tobie co wyszło w życiu? Każdy wyraża swoje opinie i w swój sposób. Ty nie jesteś sędzią, aby oceniać ludzi, których nie znasz. Więc oszczędź sobie tych uwag, bo każdy ocenia według siebie. Chyba nie udało się na sędziego wyuczyć co?

@Atos

Atos, przede wszystkim naucz się czytać ze zrozumieniem, bo piszesz kolejną opinię, która nic nie wnosi i zaśmieca forum. Jak już wyrażasz jakąś opinię to niech ona przynajmniej dotyczy pracodawcy. I nie atakuj innych. Jak nie masz nic rzeczowego do powiedzenia, to nie zabieraj głosu.

@Actros

To ty się naucz czytać ze zrozumieniem i nie atakuj innych. Rzeczowa twoja wypowiedź nigdy nie była i nie będzie. Dno.

@Actros

zaśmiecasz forum to ty swoimi opiniami na temat ludzi, których nie znasz, a to forum nie jest od tego. Wejdź na forum filozoficzne i tam sobie snuj swoje wątki.

@mechanik

sam nie zabieraj głosu, bo o zdanie cie nikt nie pyta. Forum jest na temat pracodawców, a nie na temat ludzi i ich oceniania.

@mechanik

mechanik, miszczu, brawo ty, przepisaleś stwierdzenia z mojej wypowiedzi:) Widać, ze coś cię bardzo boli. Nie wyszło w Komatsu i teraz opisujesz swoje żale? Ponad to zapoznaj się z regulaminem gowork i miej na uwadze ze wypowiedzi na tym forum powinny dotyczyć warunków pracy w Komatsu a nie zaśmiecać forum nic nie wnoszacymi stwierdzeniami jak ty to robisz.

@Actros

kończę dyskusję. Zaśmiecasz to ty forum i nie tylko.

@Actros

ciebie boli głowa to widać po wpisach zwolenniku komatsu.

@mechanik

mechanik, niezmiernie mnie to cieszy, że w końcu zrozumialeś swój błąd i w końcu zakończyłeś swoją bezsensowną dyskusję. Wszyscy na tym skorzystają. Bez odbioru.

YakoTako

Jako tako, byle jako!

mechanik

Mam kolege ,pracuje na oddziale Myslowice...Twierdzi,ze firma lubuje się w monitoringu,kamery są wszedzie, nawet...

Wiktor

Warunki zatrudnienia, jak na taką firmę bez szału, za to wymagania olbrzymie. Jak ma się coś znośnego to lepiej tam zostać i nie szukać wrażeń.

@Wiktor

Piszesz dość tajemniczo i w sumie Twoja wypowiedź niewiele mówi innym użytkownikom forum. Mógłbyś nieco rozwinąć swoją myśl? Jestem ciekawa, o jakich warunkach zatrudnienia mówimy oraz jakie wymagania stawiane są przed osobami chętnymi do pracy w Komatsu Poland.

Zz
@Zuzanna

Słaba kasa, a teren do działania zdecydowanie za duży.

良いアドバイス
@Zuzanna

Pani Zuzanno wystarczy się zatrudnić. Potem będzie Pani mogła rozpisywać się na forum o szczegółach - bez tajemnic.

@Wiktor

Pracodawca zawsze ma duże wymagania, jeśli chodzi o wydajność osób zatrudnionych. Najważniejsze, żeby szła za tym odpowiednia gratyfikacja. Co w takim wypadku mógłbyś napisać o wynagrodzeniu? Czy pracodawca zapewnia premie lub inne pozapłacowe dodatki? Można także liczyć na szkolenia, które dają nowe uprawniania, a ścieżka kariery jest otwarta dla ambitnych i wykształconych osób? Na stronie: https://komatsupoland.pl/o-komatsu/kariera/ firma szukając nowych osób do pracy uważa, że pracownicy są kluczem do sukcesu firmy. Ich doświadczenie, motywacja do rozwoju, zaangażowanie, inicjatywa i uczciwość są źródłem i szansą rozwoju Komatsu Poland. A Wy co sądzicie o polityce firmy?

Bernard

Opinie są na temat Komatsu są skrajne. Jedni polecają tą firmę, inni wprost przeciwnie. Prawda pewnie jest gdzieś po środku, bo z forum nie da się wyciągnąć sensownych wniosków o warunkach pracy w Komatsu.

Qba

Nie polecam.

@Qba

Bardzo krótką wypowiedź zamieściłeś. Czy mógłbyś jednak napisać coś więcej? Zawsze warto podawać jakieś szczegóły czy też konkrety, bo wtedy wypowiedź jest bardziej wiarygodna i mówi więcej osobom szukającym informacji o firmie. Pracujesz obecnie w Komatsu Poland?

Qba
@Zuzanna

jaka byś chciała odpowiedź Zuzanna? Jest krótka i treściwa.

Blackbird

Obecnie Komatsu poszukuje specjalistę ds. Administracji części w Sulejówku. Czy ktoś posiada wiedzę czy warto tam aplikować? Jakie zarobki, wymagania i oczekiwania pracodawcy? Czy atmosfera pracy jest OK? Czy soboty są pracujące? Czy często trzeba zostawać po godzinach?

Mechol

Dołączyłem w zeszłym roku z konkurencji i muszę przyznać że jestem pod dużym wrażeniem. Zwłaszcza klimat pracy i atmosfera w zespole, finansowo tak jak chciałem, polecam.

Dominik
@Mechol

Super, już ci wierzę :-) ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Komatsu Poland Sp. z o.o. - Sulejówek

• Jak się pracuje w Komatsu Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komatsu Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Komatsu Poland Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 159 ocen.
  • Trakt Brzeski 72
    05-070 Sulejówek

Komatsu Poland Sp. z o.o.