Opinie o Weber Polska w Goleniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Weber Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weber Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weber Polska w Goleniów

Młody

Witam myślę nad złożeniem do tej firmy cv ? Czy jest warto ? Jaka stawka początkowa ? Warunki pracy w miarę?

Abc
@Młody

Warunki pracy takie jak wszędzie. Zapraszamy

Teodor

co masz na mysli?

kurator

Szczerze nie polecam. Zarobki może nie najgorsze, ale atmosfera pracy fatalna. Zwłaszcza teraz, gdy zwalniają ludzi.

młody
@kurator

Kurator coś słabe informacje miałeś na tamten czas, ludzie i to dobrzy sami sie zwalniali bo mieli dosc tego balaganu

T
@młody

Młody jaki bałagan? Nie podoba się to się też zwolnij, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Mocna_kawa

Bedzie poczastunek z okazji urodzin

Czy po rozmowie w Weber Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Gt

Za Andrzeja zostały zmienione godziny pracy na kilka dni i kiedy szedł na urlop wrocono z powrotem do 9,pomimo upałów...

Sławomir
@Gt

Brawo Andrzej ., brawo .

Mamed
@Gt

W końcu ktoś padnie na tej hali i tyle będzie.

Spocony

Slowa Mariana "temperatura jest, jaka jest". Człowieku siedzisz teraz z fujarą na fotelu z zimnym browarem i masz gdzies,że na hali nie ma czym oddychac! A ludzie sie męczą, a Ty mowisz "jest jak jest"'... Taki przykład daje kierownik..

Za Marianem
@Spocony

Za Andrzeja zostały zmienione godziny pracy na kilka dni,po czym mimo upałów jak były (gorączki)wrócono do 9.

Lolek
@Spocony

Powinien powiedzieć no panowie jest gorąco idźcie do domu .

@Spocony

Chłopie kup sobie PerspiBlock i nie martw się potem SPOCONY nie będziesz .

Wiktor

Jeśli jest tak ciężko to może pracujcie na Syberii? Są upały i wszyscy sie męczą a tu tylko marudzenie!!!

Belmondo

Każdy gada o Fasoli, że jest taki zły, niedobory. Ale patrzac na pogodę,upały to stanowczo jest bardziej wyrozumiały jak Marian. Byly gorączki fasol skrócił czas pracy, zawsze cos myślał o pracownikach. A Marian? Marian ma w (usunięte przez administratora) to,zee ludzie sie pocą na chali, ledwo chodzą. Da butelkę picia i zadowolony. On sobie siedzi w klimatyzowanym pomieszczeniu i smieje sie z ludzi. Kto to widzial żeby w taki upał (usunięte przez administratora) do północy, przecież to czlowiek juz od 22 ledwo kontaktuje. On sobie siedzi w fotelu a my (usunięte przez administratora) Aby produkcja szła,aby pokazać,że u niego na zmianie idzie wiecej zbiorników jak u fasoli...porazka...Marian chociaz bys współczł ludzią i ulżył im skracając czas pracy...

Konrad

Idealnie nie jest nigdzie, wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

joker

standardowo. nic sie nie zmienia. marian i fasola faworyzuja tych swoich podopiecznych a reszte maja ignoruja zrobili jeden piknik i mysla ze to zalagodzi sytuacje? niby wszyscy zadowoleni po nim , i zachwalja, a jaka jest prawda? taka ze ludzie przy nich musza tak gadac. ogolnie bylo duzo uwag. bylo jakies ALE. macie zle informajce ze bylo ok.

ZbokuPatrzący
@joker

Przecież WY zawsze macie dużo uwag... Co by firma nie zrobiła to jest dla WAS źle. W końcu doprowadzicie do tego, że nie będzie nic.

Agata

@noji Po pierwsze pamiętaj, że na forum należy wypowiadać się w sposób stosowny. Po drugie, Twój wpis zdaje się nie mówić nic konkretnego o pracodawcy, jakim jest Weber Polska. Jeśli w związku z tym pracujesz albo pracowałeś w tej firmie i posiadasz aktualne informacje na jej temat, to serdecznie zachęcam do podzielenia się nimi z użytkownikami forum.

Były

Co t słychać u mąci-worka z cylindrów ?

noji
@Były

mąciworek dalej w jajach grzebie a potem zaciąga sie fetorem spoconej torby XD

Agata

@Były Do czego odnosi się konkretnie Twój komentarz? Bo z perspektywy użytkowników forum, zwłaszcza tych nowych, mówi on raczej niewiele o Weber. Może zatem zechciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź, wzbogacając ją o jakieś szczegóły dotyczące tego pracodawcy? Byłeś tam zatrudniony? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

Agata

@Robert Możesz mieć trochę racji. A jak to wygląda w firmie Weber Polska? Ludzie często odchodzą z tej firmy? Jeśli tak, to dlaczego? Zachęcam Cię do aktywnego uczestnictwa w dyskusji, bowiem informacje w niej zawartą będą pomocne dla innych użytkowników.

staly pracownik

fajny pomysl z tym grillem, tylko szkoda ze tak krotko. fajnie by bylo gdyby zrobili impreze dla calej rodziny w tym dzieci lub gdyby bylo mozna zabrac swoje partenki bo tyle lat nic sie nie dzieje -- a samce na pewno przy swopich kobietach by sie grzeczniej zachowywali niz jak sa sami (bydlo)

tytan
@staly pracownik

no wlasnie cos dla rodziny . jak sie bawic to wspoolnie

Robert

Rotacja to w dzisiejszych czasach zupełnie normalne!!

Agata

@dean, długo już pracujesz w Weber Polska? Jaką umowę oferuje ten pracodawca? @flecior, może po prostu firma dynamicznie się rozwija i potrzebuje większej ilości pracowników? Próbowałeś aplikować do pracy w tym miejscu? @kania, możesz powiedzieć coś więcej? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity?

dean

ciagle bez zmian. marian i fasola maja swoich pupilkow i o nich tylko dbaja. kazdy inny to zwykly robol nie majacy nic do powiedzenia . a biurowiec jak zwykle byle wszystko zamiesc pod dywan

flecior

ciagle ogloszenia o prace do tej friny sa zamieszczane. co tak zle jest w tej firmie ze ludzie sie zwalniaja i brakuje im rak do pracy

Jak się pracuje? Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

kania
@Zainteresowany

wszystko bez zmian, czyli zle. biuro takie same, produkcja rowniez. nie warto

Zostaw merytoryczną opinię o Weber Polska - Goleniów

• Jak się pracuje w Weber Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Weber Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weber Polska?

Weber Polska
2.1/5 Na podstawie 191 ocen.
  • Produkcyjna 5
    72-100 Goleniów