Opinie o Nivea w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nivea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

Grand

Firma ok szkoda że na liniach 8 9 i 10 na każdej zmianie pracują niemiłe zołzy stałe pracownice

Sławomir
@Grand

Atmosfera w firmie jest bardzo ważna i jeśli jest niezbyt przyjazna nie wpływa motywująco. Czy myślałeś jak mógłbyś ją poprawić? Może wspólny kurs lub impreza integracyjna mogłaby naprawić te relacje na bardziej koleżeńskie? Piszesz, że firma jest w porządku. Czy mógłbyś rozwinąć tę myśl i bardziej szczegółowo napisać o warunkach zatrudnienia? Podziel się proszę swoim doświadczeniem na forum.

Rysiek
@Sławomir

Ja uważam że wcale nie jest tak źle, kasa zawsze na czas caałkiem niezła i podwyżki jakieś co jakiś czas. :udzie zajmijcie się pracą a nie plotkowaniem.

Karma

Dla firmy obecnie najwazniejszy gps w autach handlowcow, dyrektorzy, ktorzy sami nic nie robili uwazaja ze tak samo pracuja PH, ciagla kontrola gps, wejdziesz do sklepu i wyjdziesz to zima bedziesz siedzial w zimnym samochodzie bo jak odpalisz to bedziesz sie tlumaczyl. Traktuja pracownika jak oszusta. Ale karma wroci do tych wszystkich...

Misia

Hm wielka Pani regionalna z Krakowa pozwalniała wszystkich którzy mieli wiedzę co robiła i jak pracowała jako ph .Została awansowana przez osobę która nigdy nie powinna pracować w tej firmie(no i już nie pracuje) .. no i się jej (usunięte przez administratora)w głowie. No ale karma wraca .

~BARCA

Hej Zarząd Hej Kierownicy Hej Marketing Jak na rynku tak i w sporcie Good by Real Madryt Mistrzostwo kraju Good by Real Madryt Puchar Króla Good by Real Madryt Liga Mistrzów TYLKO HSV HAMBURG Słabe wsparcie słabe wyniki

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap bardzo fajny.Panowie na wysokim poziomie.Bardzo dbali o atmosferę rozmowy.Jedna scenka z typu proszę przekonać mnie abym kupił od Pani ten długopis.

Drugi etap:Z czym kojarzy się Pani firma Nivea. Atmosfera nieprzyjemna.Pytania o firmę w której pracuję obecnie: ile osób PH ,ilu kierowników,szkolenia,struktury,premia za co?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Radom
Fudeko S.A.

Jakie zarobki??

Qwe

Jakie są zarobki w utrzymaniu ruchu, jak u Was z socjalem? Pozdrawiam

Pracoholik z przymusu

Pracowałem w controllingu przez dłuższy czas, średnio trzeba poświęcić 13-14h dziennie. To jest tylko ok dla ludzi nie mających rodziny. Kiedyś wyszedłem w piątek o 16 i poczułem wielką pustkę - co ja mam teraz robić?

Tensai

Witam, można bez problemu bez agencji dostać się na produkcję? Jeśli ktoś ma kilkuletnie doświadczenie.

@Tensai

Może nie bez problemu ale można się dostać. To też zależy na jakie stanowisko.

@micky

Bo ogólnie na głównej stronie nie ma ofert na produkcję, jest tylko na Olx agencja pracy Progres, ja obecnie pracuje w IBP Sądy, mam umowę do 4 kwietnia i nie wiem czy jest sens wypowiedzieć czy zostać do do końca, jednak chciałbym mieć już prędzej załatwioną pracę.

@Tensai

Poszukaj kogoś kto pracuje w BMP. Jest system poleceń pracowniczych. Tak się łatwiej dostać.

@Kilbil

Mam rozumieć, że pracodawca patrzy bardziej przychylnym okiem na osoby, które są polecone przez pracujących już pracowników? Jesteś zdecydowany na to, aby pracować w firmie Nivea? Mógłbyś podzielić się z nami, dlaczego akurat do pracy w tym miejscu chciałbyś się dostać? Zachęcam do opisania, jak to w Twoim przypadku wygląda.

@Bronisław

Nie wiem czy patrzy bardziej przychylnie ale osoby z polecenia, przynajmniej w teorii, na pewno zostaną zaproszone na rozmowę.

@Kilbil

To są tu jakieś osoby pracujące w BMP :D ?

Pewnie, że są:)

@Kilbil

Chciałbym właśnie kogoś znaleźć by zatrudnić się przez system poleceń.

On
@Tensai

Musiałbyś lizać (usunięte przez administratora) każdej liniowej i mechanikowi w sumie. Latać za nimi żeby widzieli że coś robisz. Nie masz pleców to nie dostaniesz się.

Pracowałem w BMP dwa lata nie zostałem przyjęty ponieważ nie miałem pleców i nikt mnie nie polecił .Ustawa o agencjach mnie załatwiła musiałem odejść a tyle fajnych osób tam pracuje pozdrawiam Maciej z sortownikow

GPS

Obecnie jedna z gorszych firm na rynku, przelozeni dostali na glowe na punkcir kontroli pracownikow. Zostali tylko starzy, ktorzy boja sie odejsc a kazdy nowy po 3 miesiacach odchodzi z tej chorej firmy

Arek1984

Jak się obecnie pracuje w dziale controllingu? Atmosfera, godziny pracy?

A jakie warunki płacy jako mechanik? Widzę ofertę w necie i nie wiem czy aplikować? Jaka stawka?

@123

Musisz mieć świadomość jednej podstawowej sprawy a mianowicie w korporacji typu bmp, nivea wysokość wynagrodzenia jest tajna i za ujawnianie i dyskutowanie o zarobkach kończy się w przykry sposób dla pracownika. Zarobki są rynkowe i zależą od doświadczenia. a szczegóły dowiesz się na rozmowie.

@micky

Warto znać widełki czy jest sens zawracać sobie głowę. Skoro mam prace a szukam lepszej.

@123

Jeżeli pracujesz w dużej firmie przypuszczam że warunki finansowe będą zbliżone , warto iść na rozmowę poznasz szczegóły , nie sądzę aby ktoś powiedział tobie widełki na stanowisko mechanika na portatalu . Mogę tylko powiedzieć że atmosfera jest ok, mechanik liniowy nie odpowiada tylko za utrzymania w ruchu i pracę bezawaryjną linii ale również za ustawianie linii i przezbrajanie itp. "rasowym" mechaniką nie zawsze to odpowiada. BMP jest korporacją wiec zasady tak jak w większości korpo czyli bimosy nacisk na utrzymywanie odpowiednich wskaźników wydajności linii, przestrzeganie BHP itp. jeżeli pracujesz w korpo to wiesz o czym mówię jeżeli nie to na początku może być to lekkim szokiem dla Ciebie :) Praca w systemie 3 zmianowym 6-14; 22-6; 14-22; chociaż możesz trafić na linie która pracuje w systemie 4 brygadowym. Socjal w tej firmie jest bardzo rozbudowany jeżeli masz małe dzieci w wieku przedszkolnym to jest firmowe przedszkole. pozatym oczywiście opieka medyczna , gwiazdkowe bony sportowe i nie tylko, siłownia zakładowa, raz w roku impreza ogólno zakładowa + integracyjna zespołowa, premia roczna w zależności od wyników. Jeżeli chcesz to napisz przedział kwotowy który Ciebie interesuje to odpiszę czy jest wg mnie realny na stanowisko mechanika liniowego. , ale i tak uważam że powinieneś przejść się na rozmowę. Mimo że jestem zadowolny z obecnej pracy to i tak i tak od czasu do czasu chodzę sobie na rozmowy i w sumie inne firmy nigdy nie zaproponowały na tyle interesujących warunków abym zmienił obecne miejsce pracy.

@micky

Fajnie, że podzieliłeś się szczegółowo tym, co oferuje firma Nivea nowo zatrudnionym pracownikom. Wspomniałeś o rozbudowanym socjalu oraz innego rodzaju udogodnieniach, które oferuje firma. Zastanawia mnie, czy firma organizuje integracyjne spotkania dla zatrudnionych osób? Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, więc ciekawi mnie, czy w związku z tym planowana jest zakładowa wigilia? Opisz proszę, jak to wygląda.

@Bronisław

integracje dla zatrudnionych osób to nie (nie słyszałem aby inna firma takie coś organizował). Dla nowo zatrudnionych jest "przejście" po różnych działach. Wigilia jak najbardziej tak ! Ale nie po godzinach pracy tylko w czasie pracy poczęstunek życzenia i.... do pracy :)

MKoffice
@micky

Zgodnie z art. 183c § 1 KP, pracownicy mają prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub pracę o jednakowej wartości. Sądy wielokrotnie potwierdzały prawo pracownika do ujawniania informacji o wynagrodzeniach, jeśli służy to przeciwdziałaniu nierównemu traktowaniu i dyskryminacji płacowej. Za dopuszczalną należy więc uznać sytuację, w której pracownicy rozmawiają o wysokości swoich wynagrodzeń, w celu przeciwdziałania dyskryminacji płacowej. Tak więc to co piszesz - nie do końca jest prawdą. Swoją wypowiedzią wprowadzasz w błąd, a u HRowca to wbrew etyce, moja droga.

@MKoffice

Nie jestem HR-owcem ani kobietą, w każdym bądź razie w BMP o zarobkach się nie rozmawia i tyle w temacie. Nie znam się na przepisach tylko opisuję jak jest w firmie i jakie panują zwyczaje, jeżeli kogoś wprowadziłem w błąd to na pewno nie celowo.

@MKoffice

Mimo że nie jestem HR-owcem to przeczytałem ten art 183 ale cały § 3. Pracami o jednakowej wartości są prace, których wykonywanie wymaga od pracowników porównywalnych kwalifikacji zawodowych, potwierdzonych dokumentami przewidzianymi w odrębnych przepisach lub praktyką i doświadczeniem zawodowym, a także porównywalnej odpowiedzialności i wysiłku. Tak jak wynika wartość pracy jest uzależniona od zaangażowania pracownika ale również doświadczenia itp A każdy człowiek jest inny ma inne doświadczenie zawodowe inaczej angażuje się w pracy. Dlatego też na danym stanowisku są widełki płacowe. W każdym bądź razie tak jest w bmp oraz w innych firmach których pracowałem. W tej firmie akurat nie rozmawia się o zarobkach i tyle. O ocenach pracowniczych oraz zarobkach nie rozmawiamy i tego w większości wszyscy pracownicy się trzymają. I wydaje mi sie że jest to dobra praktyka nie wprowadza "nerwowej atmosfery"

Ha ha ha
@MKoffice

Brawo MK office! Dobre podsumowanie tej całej "radosnej twórczości".

MKoffice
@micky

Masz zadatki na polityka, ponieważ starasz się rozmydlić temat. Albo nie zrozumiałaś do końca o co mi chodzi. Istotą jest nie sam paragraf, ale jego interpretacja. Skoro pracownik ma prawo do jednakowego wynagrodzenia za pracę jednakowej wartości- logicznym staje się, iż zakaz ujawniania wysokości wynagrodzenia jest z tym założeniem sprzeczny, ergo - bezprawny. Twoja wypowiedź (dot. konsekwencji) mogła być potraktowana przez pracowników (nie znających przecież kodeksu na pamięć), jako próba zastraszenia. I tylko tyle, albo aż tyle. Jeśli pragniesz być rzetelna, proszę, uważaj co piszesz. Zgodzę się tylko z jednym. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Jeśli się nie rozmawia we firmie o zarobkach, atmosfera może - choć nie musi (uruchamia się wyobraźnia i/lub plotki), być mniej nerwowa. Ale czy wtedy jest sprawiedliwie? To już zupełnie inna historia.

@MKoffice

Zgadza się że pracownik ma prawo do takiego samego wynagrodzenia za taką samą pracę ale.... Najlepiej to chyba wytłumaczyć na przykładzie. Jest powiedzmy dwóch pracowników Pracownik A i B na etacie z pensją stałą miesięczną. Jednemu i drugiemu pracodawca zlecana wykonanie jakiegoś zadania. Pracownik A jest bardziej doświadczony B mniej. Rozwiązują to zadanie dokładnie w ten sam sposób sposób. Pracownicy wykonali dokładnie taką samą pracę czyli zrealizowali zadanie ale : Pracownik A wykonuje to zadanie powiedzmy w 4 tygodnie (ponieważ jest bardziej doświadczony, kreatywny) a pracownik B w 5 tygodni. Wiec jawną niesprawiedliwością było by aby miesięczne wynagrodzenia pracownika A było dokładnie takie samo jak pracownika B. Dlatego też są widełki płacowe na dane stanowisko. I na jakimś stanowisku można zarabiać powiedzmy 100zł +20% lub -20% w zależności od doświadczenia kreatywności danego pracownika. Pozdrawiam. I tak jak już pisałem nie jestem kobietą :) i jakbyś mógł zwracaj się do mnie w męskiej formie osobowej :)

@MKoffice

Pozwolę sobie zacytować konkluzje z portalu dotyczącej ujawniania wysokości wynagrodzenia "Pracownik jest zobowiązany do dbania o dobro firmy, w której pracuje. Konsekwencje, jakie mogą go spotkać w związku ze złamaniem klauzuli o poufności wynagrodzenia, to np. zwolnienie dyscyplinarne ze względu na rażące naruszenie obowiązków pracowniczych. Wysokość wynagrodzenia pracownika nie zawsze jest tajemnicą, ale mimo to warto zachować ostrożność, poruszając ten temat. Jej brak może pociągać za sobą poważne skutki, takie jak utrata zaufania pracodawcy lub zwolnienie dyscyplinarne. " To jest wycinek artykułu z roku 2018

Czym różni się u was praca mechanika od młodszego mechanika - operatora? Czy jest szansa na późniejszy „awans”. Nie mam doświadczenia na takim stanowisku. Ale mam techniczne wykształcenie i pracuje na produkcji w dużej firmie. Tu nie ma szans na rozwój. Szukam czegoś lepszego.

@Nowy

Zarobkami, zadaniami które masz do wykonania, jeżeli nie masz doświadczenia to raczej masz szanse na młodszego. Awans jak najbardziej możliwy po jakimś okresie pracy i nabyciu doświadczenia.

@micky

Zatrudniając się w firmie Nivea na stanowisku młodszego mechanika - operatora można liczyć na odpowiednie wsparcie i pomoc od bardziej doświadczonych kolegów? Firma przed podjęciem pracy organizuje szkolenie, które ma za zadanie odpowiednio przygotować potencjalnego pracownika? Chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda, dlatego odpowiedz, proszę.

@Bronisław

Nowi pracownicy mogą oczywiście liczyć na pomoc starszych kolegów ale wiadomo że czasami różnie z tym bywa. Wszystko zależy do jakiego zespołu się trafi. Są szkolenia stanowiskowe ale wiadomo że po takim szkoleniu nowy pracownik nie będzie "samodzielnym" i będzie musiał mieć zapewnione wsparcie starszych stażem kolegów w przypadku jakiś bardziej złożonych sytuacji czy awarii.

Marko

Mam taką teorię spiskową. Chodzi o nepotyzm i kolesiostwo w BMP/NIVEA. Poszukują ludzi do biura. Transport, logistyka itp. Wysyłam specjalne CV idealnie wpisujące się w profil stanowiska. Odpowiednia uczelnia, praktyki i doświadczenie zawodowe. Zgadnijcie, czy się odezwali? Tak - macie rację. Zero! I tu meritum - stanowiska są obsadzane swojakami, często bez kompetencji. A ogłoszenia? Wszystko musi być "transparentne" i z podkładką w razie "W". Tak to działa. Troszkę lepiej to ostatnio wygląda w rekrutacji na produkcję. No, ale to już inna bajka.

@Marko

Chyba coś w tym jest....... Czasami miewam podobne odczucia.

Rudy 102

Witam ja mialem tam praktyki w 1999 roku .Hitlerowcy zabrali nasza Polene Lechie za frytki . Porazka

Witam chce ndac temat puszcania poltek i mobbing nadal czarna L. jej gremliny w okularach B. i K. Puszczają fałszywe plotki i mobinguja ludzi ze nic nie robią że robią błędy żeby same w oczach przełożonych były cnotliwe. G..... Prawda.

@Nowy

Zarzut mobbingu to poważne oskarżenie względem tego miejsca pracy. Nie wiem, czy wiesz, ale takie oskarżenia należy odpowiednio uargumentować i uzasadnić. Forum gowork.pl od pewnego czasu daje możliwość zgłoszenia i odpowiedniego uzasadnienia tego, że rzeczywiście mamy do czynienia z mobbingiem. Jeżeli rzeczywiście tak jest, to zachęcam do skorzystania z tej funkcji i szczegółowego opisania, jak to wygląda.

Bilbo Baggins

Piszę tę opinię po dłuższym czasie od zakończenia mojej wątpliwej przyjemności pracowania w tej firmie, więc postaram się podejść do tematu jak najbardziej merytorycznie i bez zbędnych emocji (wypowiadam się na temat biura Nivea Polska): + bardzo dobre przedszkole przyzakładowe, niezłe benefity, w porządku wynagrodzenie, nowoczesny budynek, kantyna z dobrym jedzeniem, wygodny parking przy miejscu pracy, pakiet szkoleń - indoktrynacja ("we have to kill Dove!" - kojarzycie to, pracownicy?) polegająca na wtłaczaniu w głowy pracowników wizji Nivea jako idealnego miejsca pracy, ziemi obiecanej, która jest po prostu rajem utraconym. Jeśli śmiesz myśleć inaczej, lub (nie daj Boże) krytykować to wspaniałe miejsce, zostaniesz zwolniony pod koniec miesiąca podczas 10-minutowego spotkania. W trybie natychmiastowym, rzecz jasna, masz się spakować i wyjść. Pracownicy robią mnóstwo nadgodzin, bo pracy jest za dużo, a ludzi za mało. Zamontowali system mierzenia czasu pracy (karty przy drzwiach) i każą zabierać ludziom laptopy do domu, żeby nie dojechała ich inspekcja pracy. W firmie panuje okropna atmosfera, współpracownicy patrzą na ciebie spode łba jeśli nie chcesz robić nadgodzin i wychodzisz wcześniej. Do tego firma zmyślnie buduje strategię uzależnienia pracownika od miejsca pracy - po pierwsze indoktrynacją i psychiczną manipulacją, po drugie robiąc wszystko, żeby pracownik wiązał życie prywatne z zakładem pracy. Przy zakładzie funkcjonuje przedszkole i siłownia, brakuje wam tylko łóżek! Fatalna przygoda, nie polecam.

andzia
@Bilbo Baggins

A ty piszesz o produkcji .

Kola
@andzia

Przecież nie pisze o produkcji tylko o Nivea, nie beiersdorf.

@Bilbo Baggins

Możesz sprecyzować swoją wypowiedź pod kątem wynagrodzenia oraz benefitów? Z Twojej wypowiedzi wynika, iż z tych aspektów byłeś zadowolony, więc chciałbym dowiedzieć się, co dokładnie oferuje firma Nivea swoim zatrudnionym pracownikom? Wspomniałeś również o sytuacjach, gdzie pracodawca potrafił zwolnić danego pracownika pod koniec danego miesiąca, więc zastanawia mnie, czy takie sytuacje często miały miejsce? Jeżeli możesz, to uzupełnij swój poprzedni komentarz.

Agnieszka

@Stefan, zamierzasz w najbliższym czasie kandydować do pracy w firmie Nivea? Może już aplikowałeś do pracy w tej firmie i oczekujesz na rozmowę kwalifikacyjną? Przedstaw, dlaczego akurat praca w tym miejscu Cie zainteresowała. Zapraszam do sprecyzowania tych kwestii.

@Agnieszka

Od dawna fascynuje mnie ta branża, reszty niestety nie mogę zdradzić. Rozumiesz - RODO ;)

@Agnieszka

Rozmowa rekrutacyjna prowadzona przez dwie sympatyczne Panie - od hr i liderkę działu. Atmosfera miła, więc kolejnych kandydatów uspakajam- bez stresu. Jeśli tak wygląda na zakładzie, to zazdroszczę. Wiedzą kogo szukają, więc i pytania konkretne i pełen profesjonalizm. Jeśli ktoś wie po co tam idzie, nie ma się czego obawiać. Mickey'mu dzięki za rzetelne odpowiedzi, co jest rzadkością- bo większość (na gowork'u) tylko narzeka, nic nie wnosząc. Coco Jambo i do przodu))

@Stefan

Do BMP aplikowałeś czy do NIvea? Na jaki dział jeśli można wiedzieć?

@Ela

BMP, Naważalnia. Ponoć cały czas trwają rekrutacje, na kilka działów. Dowiadywałem się tu i ówdzie- i znajomi królika mówią, że są zadowoleni. Więc byłoby fajnie tam wskoczyć;)

@Agnieszka

Dodam jeszcze, iż poza tym, że sama Nivea/BMP są dla mnie niezwykle interesujące - to duże znaczenie ma sama lokalizacja, którą określę jako bardzo dogodną. Znam dziksze przyjemności, niż bezproduktywne spędzanie czasu w miejskich korkach, w drodze do pracy. Wolałbym zostać po godzinach w pracy i mieć bliżej, niż tracić czas na dojazdy - na drugi koniec miasta lub dalej.

@Stefan

Panie są miłe bo nie mogą znaleźć ludzi do pracy :) Później ta miła otoczka się skończy i będziesz dostawał batem po plecach ;)

@re:Stefan

Hehe! Jak ktoś sumiennie pracuje to batem nie dostaje. A dla nierobów i ściemniaczy, którzy co dwa miesiace albo i częściej chorują na ból głowy to moim zdaniem i tak jest za duża akceptacja. Jakbym była szefem to bym powyrzucała tych nieudaczników co łacznie przerw w pracy maja godzinę i narzekają jak to im ciężko i są krzywdzeni.

@re:Stefan

Malkontent z Ciebie, albo śmieszek. A Ciebie co trzyma w tej firmie?

Uki
@Ela

Godzinę to może i mają, ale pracy :)

@Stefan

Nic mnie nie trzyma bo od jakiegoś czasu już mnie tam nie ma, jednak wiem co się tam działo i dzieje teraz bo mam kontakt z ludźmi.

@re:Stefan

Już nie pracujesz, ale narzekasz na forum byłego pracodawcy. Ta jednostka chorobowa to - frustracja. Domyślam się, że nic lepszego nie znalazłeś?? Cierpliwośc i- wszystko będzie dobrze;)

Przemo
@Stefan

A ty z kolei jeszcze nawet nie pracujesz a już śpiewasz wielowątkowe hymny pochwalne na forum? W dodatku arogancko kwitujesz kogoś kto odpowiada ci na twoje pytanie mając opinię negatywną? Tak się już zżyłeś po jednej rozmowie?;) Ta jednostka chorobowa to- przyjacielu, nie tak się robi dobry PR.

@Stefan

Kolego wierz mi, że jest mi teraz o niebo lepiej :) Frustracja była jak tam pracowałem :)

@Przemo

Nie widziałam aby (usunięte przez administratora)pisał hymny pochwalne. Po prostu jest pozytywnie nastawiony i pozytywnie myśli. Wiem że powinien narzekać ale niektórzy nie chcą się wpisać w narodową martyrologię. Co innego ja. Ja piszę hymny pochwalne bo BMP jest tego warte. Zarobki wysokie dużo luzu i dobra atmosfera. Oczywiście pracować trzeba jak to na produkcji. Ale że muszę pracować w pracy to mi akurat nie przeszkadza.

@Przemo

Cóż, nic nie poradzę na Twój subiektywny odbiór moich wypowiedzi. Może ich nie przeczytałeś lub nie zrozumiałeś. Otóż zawarte w nich były tylko obserwacje własne, kierowane do innych potencjalnych kandydatów. Re:(usunięte przez administratora)wykorzystywał je do wpisywania negatywnych komentarzy, które nic nie wynosiły, prócz szumu informacyjnego. Dobry Public Relations? Nie widzę żadnego związku. Sorry.

@Ela

Dokładnie, lepiej bym nie ujął. Nie pytaj Polaka - co słychać, bo powie Ci prawdę)) Fajnie spotkać kogoś, kto także jest pozytywnie zakręcony;)

@re:Stefan

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

@Agnieszka

(usunięte przez administratora) - wytłumacz, proszę , dlaczemu z mojego posta z dn 11.10 godz. 7:49 został usunięty "Stefan"?? Całość brzmiała "re:stefan". Robisz to automatycznie, czy czytasz przed usunięciem? Inni użytkownicy mogą odnieść wrażenie, że zostało usunięte słowo niecenzuralne, przeklenstwo itp. Stawiasz użytkownika w niezrecznej sytuacji. Czekam na informację zwrotną.

GPS

Firma dbajac o pracownikow zamontowala GPS, inwigilacja 100%. To byla ostatnie narzedzie ktorego brakowalo tej firmie. Nivea zbliza sie do Coca Coli chociaz tacy, ktorzy tu przychodzili z Coli mowili ze trafili do piekla. Podziwiam tych, ktorzy dalej tam siedza i marnuja sobie zycie ale dzieki Wam ta firma pozwala sobie na coraz wiecej.

Agnieszka

@Stefan, ostatecznie po opisanej przez Ciebie rozmowie rekrutacyjnej udało Ci się dostać do pracy w firmie Nivea? Jeżeli tak to, jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane? Od kiedy zaczynasz? Odpowiedz na powyższe kluczowe pytania w Twojej całej sytuacji.

Czekam... czekam...

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.6/5 Na podstawie 303 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań