Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

halszka

Podziwiam swoją kierowniczkę za potencjał wiedzy:) a po drugie kierownicy nie wszyscy do jednego wora.... bo kierownik to czy tamto, tylko ona zawsze świeci oczyma przed regionalnym nie my. Kierownicy przekazują to co regionalni uważają za niedociągnięcia.... Pozdrowienia dla super Kierownik Pani Marzeny żeby zawsze było ok tak jak teraz:)

minia

Właśnie zwolniłam się z Eko. Byłam kierownikiem i bardzo się cieszę że już tam nie pracuje. Jeden wielki mobbing. Wielki kamień spadł mi z serca, a wszystkim co narzekają na swoje kierowniczki polecam choć na dni zamienić się z nimi miejscami i odrazu Wam się odechce.

nela

a czy ktoś z tu obecnych może coś powiedzieć o sklepie w Babimoście.. ??

halszka

Hej u nas w Ledi mielimy mięso na życzenie klienta jak widnieje zapis nad maszynką, ileż trzeba czasu żeby umyć maszynkę 5 min na pewno nie więcej. Na pewno nie ma takich klientów codziennie po mielone o 20 tej, bądźmy wyrozumiali dla klientek które kończą pracę wieczorem z myślą co juro na obiad zrobić. Panie ekspedientki narzekające w Ledi też chciałybyście być obsługiwane mile w innym sklepie. Odpowiadając na post -ja- czyż jesteś sama wieczorem w sklepie że wszystko sama robisz? Obsługujmy klientów tak jak same chciałybyśmy być traktowane i obsługiwane:)))))))

robaczek
@halszka

mielenie mięsa do 19 kpina!!!! też pracuję w ledi jestem zastępcą kierownika wkurza mnie szefostwo regionalny i kto tam jeszcze jest. Ale klient jest najważniejszy (nie zawsze miły i denerwujacy ale dla niego pracujemy).czasami trAktowany jest jak zło konieczne!! uśmiech rzyczliwość dobre słowo- tym można załatwić wszystko:))) więc uśmiech, poprawiamy koronę i do pracy:)) za to dostajemy 30 zł premi

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Legnica
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Szukasz pracy w Niemczech? ZNAJDŹ PRACĘ DLA SIEBIE (m / k) (088)
Legnica
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

do "klient"-nie tylko ja się "nie wyrabiam"(twoim zdaniem) ale i czyli cała moja 4-ro osobowa załoga z masarni także? każda ma to samo wieczorem do roboty i dlatego wszystkie kończymy mielenie przed 19 o czym szefowa dobrze wie,klienci tego eko również.Od 14 lat i wszyscy się już przyzwyczaili do tego i nie robią żadnego problemu.

P^P

Ja tak z innej beczki-to,że mięsa się komuś nie chce zmielić to rozumiem,ale że ok 19,30 nie można już kupić doładowania do telefonu to żenada ...Już dwa razy w ciągu paru dni mi się to przytrafiło---Chodzi mi tu o sklep w mieście Iłowa Żagańska--Pani albo się nie chce ruszyć albo...???

klient

To napisz do dyrektora ze sie nie wyrabiasz droga ekspedietko to moze maszynke zabierze a ja klient zakupy robie wtedy kiedy chce w koncu sklep czynny do 21 jest.

klientka
@klient

Nie wiem kim jesteś i czym się zajmujesz ale z całego serca życzę Ci takich samych upierdliwcow jak Ty jesteś na swojej drodze:)

KATIA
@klientka

Kobieto ogarnij się...Ty pewnie z takich co przychodzą na złość o 20:30 zmielić 30dkg mięska dla kotka lub pieska...brak słów po prostu!Jak byś pracowała w Eko na mięsnym to byś wiedziała co to jest ciążka praca!

do "klienta"-i u mnie w Ledi nie mielimy mięsa od godziny 20-tej a nawet i wcześniej bo od 19-pewnie w większości eko także.Proszę zrozumieć,że pod koniec dnia do zamknięcia sklepu a mamy na to ze 2 godziny musimy się wyrobić ze wszystkim,czyli oczywiście obsługujemy na bieżąco każdego spóźnialskiego a w wolnej chwili JEŻELI taka się znajdzie:mycie maszynki,2 krajalnic do wędlin i serów,przygotowanie lady na drugi dzień(poukładanie wędlin i serów),umycie lady po mięsie,szyb od lady,mycie zlewów,posortowanie mięsa do baków,przeciągnięcie baków i umieszczenie ich w chłodni,pozamiatane i mycie podłogi,mycie wielu kuwet od surowego mięsa,trzeba równo obciąć czerwoną folię z serów oraz zapakować je,wyniesienie śmieci,zważenie każdej ze ścinek,umycie brodzika i kratki ściekowej,wypełnienie HACCAP-u i oczywiście jeszcze na dodatek co chwila sprawdzać z zaplecza czy jakiś zapominalski nie stoi przed ladą,którego trzeba MILE I UPRZEJMIE obsłuzyć.Ale co ty tam wiesz?!.Dodam,że te wszystkie procedury robi JEDNA JEDYNA osoba,zdana tylko na siebie bo reszta załogi jest w domu i pewnie już smacznie śpi lub sie szykuje do snu.Czyli kochany kliencie NIE ŚPIJ i zrób zakupy w ciągu dnia a nie przed samym zamknięciem coś ci się przypomina i lecisz,i zawracasz głowę.Nam za nadgodziny nikt nie zapłaci jeżeli po zamknięciu zostaniemy w pracy a płatne mamy właśnie tylko do 21-ej.

obserwator

Ludzie dyrekcja sklepów Eko nie wyciąga wniosków jeżeli są skargi na jakieś sklepy to znaczy że czas coś zmienić i bliżej się przyjrzeć a nie Dyrektor za godzinę przebywania w sklepie nic nie wyłapie. Załoga często by się poskarżyła ale boi się coś powiedzieć bo wielkie biuralistki by je zjadły często Pan dyrektor dużo by się dowiedział ale za 1 godzinę to marne szanse już na dzień przed wiadomo że dyrektor jedzie a tak z zaskoczenia odwiedzić nie informując nikogo to oczy by Panu dyrektorowi wyszły z orbit.

ledi
@obserwator

dokładnie

klient

W sklepie w Bytomiu wogóle łaskę robią że obsłużą nie mówiąc o dostępnośći towarów promocyjnych ,często brak mięsa albo nie świeże zalega ladę.W tym sklepie kierowników jest więcej niż obsady na sklepie w kolejkach stoi się godzinami a kierowniczki spacerują po sklepie a żadna do kasy nie podejdzie.Kierownik regionalny chyba za mało kontroluje ten sklep ,warzywa zgniłe ogólnie sklep brudny załoga średnio miła .

@klient

A Ty drogi kliencie nie masz o której godzinie chodzić mielić mięso ? cały dzień miałeś na to ale nie bo po co...najlepiej o 20, bo mało dziewczyny mają do roboty na koniec dnia ! no gratuluję podejścia po prostu. !!

klient

Jestem klientem sklepu w Bytomiu Odrzanskim bardza mnie irytuje to ze Pani z masarni o godzinie 20-tej nie chce mielic miesa bo ma umyta maszynke a kogo to obchodzi sklep czynny jesy do 21 i co na to kierownik sklepu o ile tam ktos o tej porze urzeduje.

nowa

Na mięsnym nie można mieć pomalowanych paznokci ani założonych pierscionków takie są przepisy. Widzę że jak się nie ma racji to najlepiej być niegrzecznym.Pozdrawiam .

aga
@nowa

Witam jestem kierownikiem w sklepi Eko pierwszy raz spotykam sie z czyms takim ja to ze na stoisku mięsnym nie mozna miec pomalowanych paznokci nigdzie tego nie ma zapisanego sanepid sie do tego nie czepia nawet mozna sie kogos z DOR-u spytac u nas nie ma czegos takiego to sa tylko wymysły kierowników...pozdrawiam

nowa

Kierowniczka zezwala ciekawe kto zapłaci mandat który wystawi sanepid za pomalowane pzanokcie na mięsnym.

ktis
@nowa

Sanepid nie czepia się pomalowanych paznokci na mięsnym:) sanepid czepia się czystości, dat ważności, etykiet i ich zawartości a nie paznokci......no chyba ze masz brud za nimi . Pozdrawiam

sss
@ktis

a co jest to gdzies napisane ze na stoisku mięsnym nie mozna miec pomalowanych paznokci bo to jest dziwne w innych sieciówkach dziewczyny mąga miec pomalowane a w LEDI zakaz>>>>>

dobra

hej dziewczyny a dostałyście chociaż zyczenia na dzień kobiet a druga sprawa to jest taka czy dziewczyny które stoją na mięsnym to mąga miec pomalowane paznokcie bo u nas pani kierownik mówi stanowczo NIE MOZNA?/

ktos
@dobra

Teoretycznie kierowniczka ma racje ale....masz kierowniczkę służbiste:) ja jestem również kierowniczką (nie w eko)i uwazam ze dziewczyny jak mają zadbane dłonie to tylko zachęca do kupowania ale oczywiscie kolor stonowany żadnych tam bordo czarnych itd. Ale to jest tylko na moją odpowiedzialność. Pozdrawiam

nowa

Gratulacje tylko pozazdrościć takiej preemi to chyba jesteś kierowniczką.Kasjerka u nas takiej premi nie ma .

zzz
@nowa

nie jestem kierowniczka jestem kasjerką;-)

Ancia

Ja też byłabym w szoku gdybym dostała 30 zł premii bo chyba mamy jakąś karę i jesteśmy od stycznia bez premii a tak poważnie to chyba zasługujemy na coś więcej???

nowa

Coś mi nie poszło z tym wpisem naprawdę jestem w szoku.

jak się dostanie 30 zl premi to można zaniemówić.hmc5

zzz
@nowa

Wypłata była premia 200 zl była zyczenia na dzien kobiet też były czegóż chciec więcej.....

ciekawska

Ta wypłata? Kto ma ten ma! Chyba Ancia ty zarobilas dobrze co? Premia była jakaś

Ancia

Co taka cisza zaniemówiliście z radości po wypłacie?

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.