PWSZ im. Witelona w Legnicy

Legnica

Opinie o PWSZ im. Witelona w Legnicy

kros

Spróbować na pewno jest warto @brnos, bo z tego co wiem to sama praca w tej firmie jest stabilna, zatrudniają na umowę o pracę, robią szkolenia i atmosfera sporko

ewa

jakis czas temu poszukiwani byli psycholodzy do szkoły PWSZ im. Witelona w Legnicy. Czy orientujecie sie w temacie może i napiszecie jakie warunki musiał spełniać? A ogólnie jakie stawki mają osoby ktore mają mgr???

Doodley

Ostatnio Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zajęła 4. miejsce w wśród Państwowych Wyższych Szkól Zawodowych w Polsce. Ładnie.

Doodley

Teraz idą wakacje, to nie spodziewałbym się, by kogoś szukali, raczej będzie przestój z robotą, chyba, że się mylę.

franc

Widać nie szukają żadnych lektorów do PWSZ witelona, bo tez żadnych ogłoszeń o prace dawno nigdzie nie widziałem..

Życzliwa

Do Adama, oj naiwny, naiwny, czytaj ze zrozumieniem wcześniejsze opinie i wyciągnij wnioski, a jak odrobisz zadanie to jestem ciekawa, czy nadal będziesz takim wielkim optymistą. Moja rada, jak masz pracę to lepiej daj sobie spokój z PWSZ, tam faktycznie kariery się nie robi.

Adam

Czyli mam szansę, jak pisałem wcześniej spełniam wszystkie wymogi, choć moim zdaniem te 10 lat min. stażu, to jakiś żart (wystarczą 3 lata). Dziękuję za informację - trzymajcie kciuki.

Adam

Oj, nie widać adresu strony, więc inaczej; wejdź na stronę uczelni, kliknij w zakładkę UCZELNIA, INFORMACJE, Oferta pracy

Adam

Witam cieplutko i serdecznie, kontynuuje wątek, a ten adres i to ogłoszenie to nieprawda? (usunięte przez administratora)

Adam

Napiszcie prawdę, czy mogę ubiegać się o stanowisko kierownika Działu Administracyjno Technicznego, czy jest to kolejna .....? Spełniam wszystkie wymogi.

gość

Bez konkretnych znajomości (na samej górze), plus "lojalka"- nie masz żadnych szans

gość1
@gość 14.06.2013 20:38

Wszędzie są ważne plecy, aż dziw że niektórych to dziwi :P jest to przykre :(

XxX

Nic się tam nie zmienia. Nadal ten sam smrodek.

Śmieszna szkoła :)

be en

Całkiem fajne miejsce pracy, cały dzieś sobie siedzę, nic nie robię, przeglądam internet a to tego płacą mi 2k. Do tego dochodzi jedyna rozrywka ogólnopracownicza czyli plotki. Raj na ziemi, tylko czy budżet PL to wytrzyma, ale co mnie to obchodzi. Pracy może mam na 30 min. dziennie, polecam wszystkim pasożytom co nie maja ambicji ani chęci.

nick

Z taką rodziną jak piszą w gazecie wrocławskiej to kanclerz musi jeszcze z 50 lat rządzić uczelnią. Zanim te wszystkie pociotki się wzbogacą to minie całe pokolenie.

Gazeta Wrocławska

i następna afera - Rodzina na swoim, tylko czytać i pękać z dumy jak prężny ośrodek akademicki rośnie w Legnicy.

nick

Tylko jak masz wyrok za niegospodarność to możesz jeździć audi a6, bo jakbyś gospodarował w sposób racjonalny to wystarczyło by np. mondeo za 50% ceny audi.

do pracownik

Na takie uadi to się kradnie latami, zacznij od portfeli albo coś w tym stylu.

Były kanclerz znowu jeżdzi szkolnym Audi A6, więc wszystko wróciło do normy. Czy jak ja tak samo jak on będę miał wyrok, to dostanę audi a6, bo mi się podoba ten samochód.

Obywatel

Ciekawe czemu wszystkie najbardziej wartościowe przetargi w szkole wygrywa albo Handlomix lub Konkret (obie firmy należą do tej samej osoby) lub Budobratex (firma szwagra ww. właściciela dwóch firm). przypadek?

Smutne

Ile kancelrz ma dzieci? To tyle jeszcze musi wyciągnąć aby pobudować i domy.

PR

Najlepszy jest rzecznik prasowy (usunięte przez administratora). Jak facet może patrzeć w lustro? Cały czas tłumaczy naduzycia i kradzieże jako dbałość o interes uczelni. Niedobrze się robi.

WiFi

Powinni rozszerzyć nazwę o ZPH, czyli zakład pracy chronionej, bo tylu zatrudniaja pracowników upośledzonych umysłowo. I znowu afera - Córka dziekana już nie wykłada na uczelni - Gazeta Wrocławska. Tam są tylko afery.

PW

Opłaca się tam zatrudnić, aby już nie trafić do gorszego miejsca. Jak jesteś lizusem i wazeliniarzem wez wiedzy i umiejętności to będziesz zachwycony pracą w pwsz legnica.

do bill

Masz całkowitą rację, teraz były kanclerz napewno znajdzie sobie jakąś inna fuchę w szkole i będzie nadal kręcił tam swoje wałki. I nawet media nie sa w stanie nic zmienić, bo pomimi wielu publikacji jak np. Fucha dla szwagra itp. nikt nic nie może zrobić. Kanclerzyna i były rektor się wybudowali, spią na forsie i śmieją się z wymiaru sprawiedliwości, bo on jest tylko dla tych co ukradną z głodu bułkę. Wtedy to policja potrafi, a jak przyjdzie kanclerz z prawnikami z warszawy to już lipa. Ta szkoła to ojczyzna bezprawia i złodziejstwa.

Były

Jak masz szansę na prace w PWSZ Legnica to się zastrzel, bo chyba nie ma gorszego pracodawcy. W mediach aż huczy o doniesieniach jak tam się pracuje, same układy i marnotrawienie pieniędzy publicznych dla znajomków. I niestety nikt z tym nic nie robi, to takie polskie.

Zostaw opinię o PWSZ im. Witelona w Legnicy - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PWSZ im. Witelona w Legnicy