Opinie o Cosmoworker w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cosmoworker. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cosmoworker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmoworker w Poznań

Kaśka28

Polecam. Fajna obsługa. Zrezygnowaliśmy z innej firmy, żeby jechać z nimi.

Jacek32

Polecam. Normalna praca. Tak jak ustalone przed wyjazdem. Pierwszy tydzien 30h, drugi 40, trzeci 42, czwarty też będzie powyżej 40 a to bylo dla mnie wazne. Zrezygnowalem z innej oferty i dobrze bo tam kumpel ma ledwo 30h. Generalnie zadowolony, wrazenie dobre, aplikowalem na jedna oferte, po krotkiej rozmowie co jest dla mnie wazne okazalo sie, ze zaproponowali 2 inne. Dobrze doradzili nie mialem wrażenia, ze nabijaja w butelke. W pierwszym tygodniu mialem problem zadzwonilem do Polski i od razu zalatwili co trzeba. U innego posrednika w zeszlym roki jak byl problem to mi mowili, zebym dzwonil do koordynatorki bo oni sa w Polsce i sie tym nie zajmuja.

Juan

Polecam!

Paula

Hej, wybiera się ktoś na kwiaty doniczkwe? Lub był? ????

stara
@Paula

tu się dodaje opinie, a nie pytania o opinie -.- gdzie rozum? Są grupy na fb, tam się dodaje pytania… eh

M. L
@stara

Dobrze nie płacz

@stara

każdy może tutaj pisać co tylko chce, grunt żeby została zachowana kultura :) niech się tak Pani/Pan nie denerwuje :)

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wiola

POLECAM. MILI LUDZIE, FAJNA PRACA, MAJA CZAS I CIERPLIWOSC, WIEDZIELI ID RAZU Z KIM MOWIA JAK DZWONILAM. NA KAZDE PYTANIE ZNALI ODPOWIEDZ I NIE CZULAM SIE NIGDY SPLAWIANA. OFERTE WYBRALAM INNA ALE DORADZILI MI CO BYLOBY DLA MNIE LEPSZE PO ROZMOWIE PRACA BYLA INNA NIZ TE NA STRONIE. JA ZADOWOLONA MOWIE ZA SIEBIE.

Iwa

Poziom załatwiania spraw na najwyższym poziomie, wręcz zaskakująco, naprawdę. Sprawy można załatwić przez internet, wszystko wiadomo z góry, bez żadnych ukrytych informacji. Umowa do przejrzenia zawczasu, czyli wiadomo na czym się stoi i nie próbują naciągnąć lub oszukać. Widać, że są sprawiedliwi. Nawet kiedy zrezygnowałam z pracy, z powodu problemów finansowych i niemożliwości przyjechania w umówionym terminie, pracownicy zachowali klasę I nadal traktowali mnie z godnością.

Jorge

Mają duzo ofert z Belgii, Holandii Czech. Sa tylko w Poznaniu ale w biurze nie trzeba sie pokazywac bo wszystko mozna zalatwic przez internet i telefon. Pytali co jest dla mnie wazne, gdzie chce pracowac, na jak dlugo. Troche wypytali ale bylo milo i rzeczowo ale na luzie. Krotka rozmowa po angielsku, francusku. Aplikowalem na oferte w Belgii ale po rozmowie zaproponowali mi oferte, ktorej nie bylo na ich stronie w Holandii za leszpa stawke ale tez blisko Antwerpii gdzie mam znajomych. + duzo ofert + mili, konkretni rekruterzy + doradza i proponuja oferty, nie wciskaja co maja + szybka sprawna administracja, umowa i kontakt przed wyjazdem + wiedzieli kim jestem jak dzwonilem. (w niektorych agencjach przelaczali mnie 6 razy zanim trafilem do kogos kto wiedzial o co chodz) - po przyjezdzie na zakwaterowanie czekalem godzine pod domem bo pracownicy wyszli i nie bylo z nimi kontaktu co do samej pracy i zakwaterowania i koordynacji na miejscu w Holandii wszystko ok. Polecam

Robert
@Jorge

Hej jesteś jeszcze w Holandii. .jak potoczyły się Twoje sprawy kliknij jak znajdziesz chwilę zamierza też wyjechać. . Pzdr Robert (usunięte przez administratora)

Krystian

Pracują w Holandii od 3 lat i pierwszy raz tak dobrze czuję się obsłużony przez pośrednika. Rzeczowo, szybko i znaleźli czas na każde pytanie moje i mojej dziewczyny. Jeśli na miejscu będzie tak dobrze jak do tej pory to mają dwoje, dobrych pracowników na długi czas.

xyz

nie polecam, dla mnie stawki, które oferuje firma są kpiną (11,40 brutto na godzinę) kompletny brak szacunku do pracownika oraz nie wypłacanie wypłaty na czas i zwalanie winy ma bank, gdzie przelew w ogóle nie został dokonany. ????

Gustawson

Jak można dostać sie do pracy w firmie i jak dobrze trzeba znać język jadąc za granicę do pracy?

Sebastia 1000

Polecam. Jestem na miejscu i wszystko jest w porzadku.

Irek

Powie ktoś jak wygląda zakwaterowanie, gdy się pracuje w Tillurgu, Eindhoven, Venray? Mieszkania, czy bungale? Jak daleko do pracy?

Mosze

Super, polecam. Go!

Daniel

Polecam, wszystko ok.

Barbara

Dobra praca, dobre stawki, szubka obsluga.

Tomasz Niedziulski

ADI

Klejdupka

Sandra85

Spoko praca. Mozna jechac

Falubazzz!!!

Wyjazd troche na wariata ale wszystko tak jak ustalone. Zakwaterowanie jest. Umowa przed wyjazdem. Koordynator odebral, nie tak jak w EuroJobie. Ludzie na chacie nawet, nawet. Pokoj spory, lozka wygodnie, meble raczej nie najnowsze no ale. Praca jak praca, godzin mialo byc minimum 40, pierwsze 2 tygodnie było po 45, teraz 50 dla chetnych wiec pierwsza wyplata poszla na zakupy, druga i trzecia na nowego lampka. :D Jedyny minus, ze praca w Holandii a nie w Polsce. Dla chcacych zarobic polecam.

Irka
@Falubazzz!!!

A gdzie pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmoworker - Poznań

• Jak się pracuje w Cosmoworker?

Zobacz opinie na temat firmy Cosmoworker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosmoworker?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 57 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cosmoworker?

Kandydaci do pracy w Cosmoworker napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cosmoworker