Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Tymczasowy

Tak brygadziści straszą że jak się nie odda przepustki to nie będzie się miało zaliczonej dniowki. A czemu oni nie oddają przepustek i wychodzą szybciej z roboty. Dni urlopowych to mają chyba po 50 dni. Bo mają swoje jakieś tam firmy i tam zarabiają a w Pesie to są tylko dla Zusu. Połowa z nich to się nawet na robocie nie zna. Mistrz to potrafi w nosie dubac i gonić ludzi do sprzątania bo tylko na tym się zna bo jak przyszedł do Pesy to nic nie potrafił wszyscy próbowali go roboty nauczyć ale niestety tylko babole mu w głowie. Lepiej by się zainteresował czy ludzie mają czym pracować bo jak to mówią z g... a bata nie ukręcisz. A co do brygadzistów to nie Wy ludzi zatrudnialiscie i co najwyżej możecie premie zabrać a nie straszyć ludzi. A co do kolesiostwa to niestety ale to w tej firmie to prawda tak samo jak do szczelania z ucha. Kto palec dobrze trzyma i w domu się nim podnieca to ma się w tej firmie dobrze, dlatego trzeba uważać co się przy kim mówi.

fuj
@Tymczasowy

SZCZELANIE co to jest ?

fuj

Na wolności się nie grypsuje...więc kogo mam pytać.A zresztą co to teraz za grypsowanie.Kiedyś to były czasy...Bo rozumiem że się STRZELA ale SZCZELA...

Piku Piku

Ja się pytam gdzie jest Indianiec?

www
@Piku Piku

A ja się pytam czemu okrojono premię za lipiec...Przecież jesteśmy perłą i diamentem...hehe

Piku Piku

A na co mu się zachorowało?

@www

Trzeba zapłacić za nadgodziny, a z czegoś trzeba wziąć, a najlepiej zarąbać ludziom premie ! No przecież nie zabiorą sobie, bo z czego by żyli!

Tom
@Stary

Norma okradanie z premi przy tak nędznych zarobkach by dać tym co (usunięte przez administratora) Liza

geniusz

kompendium wiedzy o firmie kawał dobrej roboty robole

abdul
@geniusz

w tej firmie raczej pracuja same tepe robole niz geniusze

@abdul

łoooo obraziłeś chłopów finansowych. Wielkie G dostaniesz a nie wypłatę.

tepy robol
@ja

ale taka prawda ja sam jestem tepy a i tak wiekszosc jest gorsza odemnie znaczna wiekszosc gdzie mnie nie przerzuca na dzial tak gorzej

@tepy robol

Co trzeba umieć aby liczyć na pracę w PESA ? Jakie są tu wymagania względem pracowników? No i ciekawi mnie też ile tu płacą, możesz podać jakieś widełki płacowe? :)

@tepy robol

Już sobie nie dodawaj, gdyby nie my kobiety to dawno byście zdechli z głodu.

@Marek

Trzeba być kulturalnym i słuchać się kobiet bez zbędnych dyskusji.

Wujek R
@Marek

Na start więcej niż pracownik który tutaj pracuje 20 lat bo pesa nic więcej nie może zaoferować jak Cie już przyjmą to masz już stawkę dożywotnio taką samą bo cały czas podwyżki wstrzymane. Chyba że rzucisz wypowiedzenie i kierownik Cię zna to podwyżka w kieszeni. Umiejętności zależy na jaki dział chcesz trafić czym więcej papierów i certyfikatów tym lepiej. Bez nadgodzin spawacz 3100 zł. Pozdrawiam

@Wujek R

Jeden z pierwszych nierobów RP był dzisiaj z wizytą to trzeba było się spytać gdzie moja kasa. Jak ja lubię takie wizyty. Tylko tacy przeszkadzają w robocie. Mógł chociaż dać przykład i przykręcić jakąś śrubeczkę, bo od gadania to kasy nie przybędzie.

Ciebiejej
@ja

Trzeba było zapytać pana Premiera czy ta ,,perełka" płaci pracownikom 19 czy 20/h i nie pi...olcie że stawki są wyższe bo 3/4 pracowników tyle otrzymuje,a pracownicy z wschodu?

Premier
@Ciebiejej

Od nowego roku obiecuje wam podwyżki. Jesteście diamentem na mapie całego kraju nie zaprzepaście tego. Pracujcie ciężko! Róbcie nadgodziny a obiecuje wam co roku podwyżkę. Podnoszę najniższa krajową co roku dlatego od nowego roku będziecie dostawać regularnie podwyżki co roku za tą ciężka prace dla całego narodu. Jestem dumny ze pomogłem restrukturyzować tą firmę abyście nie stracili pracy.

Wiechu
@Premier

Czekamy Panie Mateuszu na podwyższenie najniższej krajowej, w Panu nasza cała nadzieja.

Premier
@Wiechu

To już jest przyklepane od nowego roku dostaniecie ode mnie 3000 brutto dlatego nie dziękujcie tylko dalej skrupulatnie pracujcie i róbcie nadgodziny a w 2023 znowu podniosę wam pensje.

@Premier

Jedno życzenie Premiera się sprawdziło , w pesie pracuje się za miskę ryżu!

ujoli

czy bulki z klopsem sa nadal dostepne w bufecie?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Peesiak

Firma "ARTURRITTU PUNTO TUNNING" oferuje: -mocowanie części mechanicznych za pomocą specjalnego kleju -przyklejanie specjalnych nakładek na nadkola w celach kosmetycznych -łatanie ubytków w tapicerce specjalnymi zaślepkami -klejenie elementów tłumika -napełnianie klimatyzacji gazem do zapalniczek -diagnostyka komputerowa z telefonu -naprawa chłodnicy za pomocą poksyliny -wykonywanie okresowych badań technicznych pojazdu bez badania pojazdu -ogólna i nieustająca walka z korozją możliwość chromowania i malowania felg aluminiowych w firmie partnerskiej "ROMLAK"

Ale najlepsze jest to że na drugi dzień nic nie pamiętasz

Zadowolony Kljent
@Peesiak

P O L E C A M !!!

Xxx

A ja myślę sobie iż takie wpisy o Morganie i innych pracownikach, którzy zostali specjalistami, piszą osoby bardzo sfrusttowane i nieszczęśliwe swoim nierubstwem i niezdarstwem, osoby które nie potrafią współpracować z innymi, które niby znają się na wszystkim A gów... prawda i jak co do czego to dzwonią i płaczą pomóż..... (usunięte przez administratora) weźcie się za robotę a nie za dziecinne i głupie wpisy, jak mało zarabiacie to wypad w delegacje, ale nieeee wy chcecie kaskę za nic tylko płakać jak to wam źleee. Niektórzy ciezko pracują na to co mają, a wy beksy tylko (usunięte przez administratora) potraficie hmmm czyż nie?

Kojo
@Xxx

Widać jak głęboko wchodzisz w rowa jako piszesz jesteś z tego dumny co napisałeś chłopczyku haaa

Aotsaw96ivvbn
@Xxx

Lepiej zmienić pracę

Fguin

Witam urlop zaczynam od poniedziałku czy ktoś wie kiedy płacą wczasy pod gruszą 25 i 10 minął a tu nic???

@Fguin

Ja zawsze składam wniosek miesiąc przed urlopem, i zawsze mam pieniądze na urlop!

Fguin

Urlop składany 9 lipca a kasy brak

@Fguin

To widocznie musisz zadzwonić do pań zajmującymi się finansami ! Dlaczego jeszcze nie dostałeś przelewu!

@Stary

Jak nie zasłużył to nie ma i tu dzwonienie nie pomoże.

Parówa

Zna ktoś Miłosza Mariusza ,pracował w pesie ze dwa lata temu

Janek

Chciałbym pracować w ochronie pesy ,ile płacą ,jak nocki ,luz?

Gbhnnn

Kiedy wypłacają wczasy pod gruszą?? Ktoś coś wie?

Atos
@Gbhnnn

25. - 10 Każdego miesiąca

@Gbhnnn

Jak opadną liście z jabłoni

@Brat

Hej, pracujesz może w tej firmie? Co możesz powiedzieć o atmosferze panującej w PESA? Czy pracownicy dobrze się między sobą dogadują, jak kwestia integracji? Łatwo się wdrożyć do zespołu?

Bardzo miła, taka rodzinna

@Marek

atmosfera w firmie jest naprawdę super tak rodzinnie i bez trosko mnóstwo ludzi chętnych do pomocy większość pracowników zawsze chodzi uśmiechniętych i zadowolona z wykonywania własnych obowiązków bo prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie i ta firma to gwarantuje dlatego polecam cieszę się ze mogę być jej częścią

@Marek

Ja np. jestem zawsze do serca przyłóż.

@ja

A brygadzista i mistrz są jak ojciec i matka dla Ciebie, w ogień by za Tobą skoczyli

@ja

Tak... Tylko na finansowych jesteś cięta...

@On

To już swoją drogą. Ktoś musi gonić parobków do roboty. Zresztą mam wysokie wymagania. Wszystko musi się zgadzać co do grosza.

Przylurz? A co to za wyraz? Lepiej spadaj do szkoły

K

Czy w firmie nie robi się już badań Okresowych?

A

Czy będą jakieś podwyżki. Ktoś coś wie

@A

Jakie podwyżki nie w tym zakładzie! Przecież awansowali na działach z kierowników na dyrektorów , to tam poszły pieniądze! A dopóki pracownicy będą robić nadgodziny to nie będzie żadnych podwyżek ! (usunięte przez administratora) was jak się da , a wy wciąż im wieżycie, czy wy naprawdę jesteście tacy naiwni ! Podobno bóg dał człowiekowi rozum , jak widać nie wszystkim !

@Stary

Czym wydrylować wiśnie jak się nie ma drylownicy?

@ja

Za poradę 500 zł ! Niewiedza kosztuje!

Słabo się cenisz...

On

Dałem uśmiechniętą buźkę na zachętę...

@On

Czarnek powinien popracować nad twoimi cnotami niewieścimi.

Andrzejek
@A

Nie będzie. Kierownicy nawet nie chcą o tym rozmawiać. Nasza brygada chciała rozmowy z kierownikiem. Ale wielki Pan odpowiedział że podwyżek nie będzie ponieważ uwaga, bo nie.

Obserwator
@A

Podwyżki chcecie? HAhahahaha Cieszcie sie że "dobra zmiana" Nie wypłaca wam pensji w miskach ryżu

@Obserwator

Hej, pracujesz w PESA Bydgoszcz? Co możesz powiedzieć o atmosferze panującej w zespole, jak pracownicy się między sobą dogadują?

Xxx
@A

Podwyżki to sa cen w Biedronce

Pjoter
@A

Słyszałem że szykują się podwyżki

@Pjoter

Ja już słyszałem o podwyżkach 3 lata temu ! Słyszeć a dostać to zasadnicza różnica! Temu zarządowi gdzie wiceprezesem jest Jacek R , nigdy nie uwierzę!

@Stary

A ja chłopom nie wierze. Szczególnie jak mówią, że ciężko pracują. A i finansowym jeszcze nie wierzę. Ciągle im muszę patrzeć na ręce (czyt. w monitory).

figlas
@Stary

3 lata słyszysz o podwyżkach to chyba jakaś nowa sprawa bo ja już o nich słyszę z 10 lat

K

Wszędzie piszą jak teraz dobrze w firmie ile zysku i takie tam niech spytają pracowników czy rzeczywiście jest super wszystko w górę a wypłaty w miejscu od kilku lat co kiedyś było wypłatą w miarę dobrą to teraz porażka.

Specjalista

Weź się do roboty to też masz szanse na specjalistę! Wystarczy nie naciągać i robić swoją robotę najlepiej na się potrafi! Twoje żale pokazują, że jesteś niedowartościowany i zazdrościsz innym, że mają odwagę zaryzykować czyś w życiu!

Albo grubo albo w cale
@Specjalista

Mamy takich specialistów z rynku włoskiego co wolą palić głupa w biurze i wychodzić na fają zamiast jezdzić w delegacji krajowe ale wiadomo co nie których to już nigdzie nie chcą wiec chodzą i ściemniają jak Pan Piotruś z aikfonikiem alias x razem ze swoim kompanem od butelczyny misterem jagódką taka dobrana z nich para od nie robienia nic przez 8h to jest sczyt bezczelności jak takich Morgan trzyma to znaczy że przyzwala na to i ich napewno nie rozlicza z czasu pracy jeszcze dostają premię dlatego nawet kierownikiem nie powinien być Morgan ale i tak długo nie zostanie może podzielić los Harczuka co zawsze musiał wykonywać telefon do przyjaciela zanim podjął decyzję w banalnych sprawach to jest śmieszne jakich to ludzi się awansuje w pesie patrzana papiery tylko i tak zaliczają w topy czy to na stanowiskach mistrzowskich gdzie awansują ludzi bez doświadczenia ale z plecami lub znajomościami w kierownictwie

Tomuś
@Specjalista

Mnie to denerwuje zmian żadnych miało być przegrupowanie a tu korona itp obietnice puste od Morgana w kwesti podwyżki i nadal robię robotę za leni i jestem ich tłumaczem bo pozostali to improwizują że coś po Włosku a tak to nic nawet pan Andrzej D co już jezdzi do Włoch kilka lat i ma wyższą stawkę a nawet nie umie mówić po Włosku mógłbym tak wymieniać niewiem czemu ich trzyma pewnie ze względu na to że kapują i głupa odżywki jak nie pijesz do (usunięte przez administratora) byle im tylko lać do gardeł wódy i nic

@Tomuś

Jak wy płaczecie aż żal (usunięte przez administratora) ściska! Ja ogarniam raporty, zeterki, materiał, badania, jestem dyspozycyjny i nie płacze jak muszę coś zrobić więcej! A wy nawet szkolenia na badania nie możecie ogarnąć!

@Tomuś

Tomuś nie żryj tyle pierniczków, bo na święta zabraknie.

@Specjalista

Przestań kłamać te twoje badania to jedna wielka ściema kopiujesz i wklejasz te same zdjęcia z badań żal ci (usunięte przez administratora) ściska bo nikt ciebie nie lubi a zawsze jest w tym ziarno prawdy co piszą a zeterki to zamykają ludzie z pierwszą grupą wiec rewelacji w tym nie ma robaczku

@Dżipalos

ha ha ha widać jaką wiedzę masz! Robienie raportów na tym polega, że weryfikujesz czy są zmiany na podstawie pierwszego badania! Lubi, nie lubi to mnie wali bo przychodzę do pracy pracować, a nie plotkowac jak ty! Zeterki to zamykają ludzie z pierwszą grupa, ale inwalidzka i jak chcesz to też ci taka zalatwie! jak juz pisalem! do roboty nieroby!

@Specjalista

Tak panie inteligent zacieszasz jak tołdi na palmie kokosowej w poszukiwaniu bananów ,twoje badania to jedna wielka ściema widziałem pryskanie sprajem i przykładanie kopyta to nawet małpa by ogarnęła tak samo jak ifs śmieszny jesteś człowieczku idzi lepiej się uczyć a nie kwiazdosz jak krasnal w ogrodzie po sezonie

@Dżipalos

Śmieszny jesteś! Jak firma krwawiła to ja z Kogutem ją ratowałem, żeby nie płacić firmie zewnętrznej milionów za wykonywanie badań! Cała reszta chowała głowę w piasek, a teraz jak już jest stabilnie to wielcy pokrzywdzeni fachowcy! Trzeba było tak angażować się jak było źle a nie jak już jest ok! Żenujący jesteście!

Livio
@Specjalista

To co napisałem to bzdura jest kompletna a to co robisz to jest mydelnie Włochom oczów sprawa oparła się o Rzym poleciały koperty a wiele spraw jest prowadzonych przez prawnika za te wszystkie kary są roztrzygane w sądzie jestem za malutki do tego żeby po za kurnik wyjść jesteś tylko narzędziem do ściemniana że coś jest niby robione

@Specjalista

Nieprzepisuj sobie zasług nie umiesz nic po włosku tylko improwizujesz i zacieszasza jak z nimi próbujesz się dogadać bez tłumaczy którzy są na miejscówkach zgineli byście człowieku ogarnij się ci ludzie za was ogarniają a roman by ciebie wygryzł całkowicie

Cwaniaczek
@Specjalista

Fajnie kablujesz na koguta niech wszyscy wiedzą jak z ciebie kabel jest haaaa

Stary

Firma ma 5 milionów zysku ! Teraz wiadomo dlaczego awansowali kierowników na dyrektorów, gdzieś pieniądze trzeba ulokować!

@Stary

Czy wy naprawdę nie umiecie się zjednoczyć wszyscy .Wszystko idzie w górę tylko pensja od kilku lat ta sama.Niedługo za najniższą krajową będziecie robić.

@K

W tej Firmie 90 procent mięczaków woli robić nadgodziny niż walczyć o godne stawki godzinowe!

A

I znowu okazało się że Ukrainiec ma inne prawa niż my.(usunięte przez administratora)

Realista

Panowie szanujcie Pese . Na zewnątrz wcale nie jest slodko. byli wychowankowie Pesy mlodzi biznesmeni(usunięte przez administratora) PTS Nie maja kasy a tlumacza że zostali (usunięte przez administratora) na kasę.Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma k....a mac A miala byc praca na Slasku . Bedziesz robil na elfach (usunięte przez administratora)na wypłatę nie maja ani na start w przetargach. Siedzą i płaczą (usunięte przez administratora) Jutro już 2 papiery kładzie.

@Realista

Sprzątać chatę! Jak zawsze się zajmujecie wszystkim tylko nie tym co potrzeba.

Zasluzonypracownikz5

Witam stara gwardie serwisu z5!!! Chcialem sie was zapytac czy na stolowce na hali z5 jest jeszcze golebnik pana brygadzisty ? No i czy sam brygadzista jeszcze pracuje? Pozdrowienia dla gingolka smolnego tonyhalika jasiama i innych serwisowych wyjadaczy tej firmy !!

Październik
@Zasluzonypracownikz5

Przestańcie narzekać, stale małe wypłaty, a co ja mogę zrobić , napewno są wyższe.

Zasluzonypracownikz5
@Zasluzonypracownikz5

Czy w tej slawnej firmie pracuje jeszcze niejaki graczyk zwany szczurkiem ? Z5 serwis...

Forma

Ja tam lubię swoją prace. Jak mówię na dzielni że wyciągam 2500 to sami mi stawiają browary

Redukcja
@Forma

rozbawiłes mnie chyba tez tak zaczne robic, wczoraj na mojej zmianie mistrz górka z P2 obiecywal nam podwyzki za lepiej jakosciowo wykona prace, rozbawil mnie bardzo mocno

@Redukcja

Kolejna ściema ciekawe ilu naiwnych ludzi się nabierze tak jak z nadgodzinami , po to je uruchomili żeby wyciszyć ludzi ,żeby nie pytali się o podwyżki i działa ! Bo naiwnych ludzi w tym zakładzie nie brakuje. A jeżeli chodzi o jakość to niech zaczną od samej góry! Bo trzeba szybko wypchnąć pojazd z hali żeby kierownik i dyrektor dostał premie za terminowość , i nie ważne w jakim stanie jest , i jak wygląda! Taka jest żeczywistość w pesie !

Andrzej p3.1
@Forma

A ja jak idę nad Balaton. I głośno powiem jaką miałem wypłatę to kaczki mi chleb rzucają.A zimą sikorki słoninę rozwieszają na balkonie.

patol
@Stary

dla tych ludzi za te pieniadze ja tam robie szybko i byle jak to chwala sobie moja prace i fachowosc bo zawsze robie swoje plus na gorke w 8 godzin i mowia ze jestem super pracownik premie dokladaja bo i tak sie na robocie nie znaja i sam jestem zadowolony ze nie musze sie spuszczac

Dlaczego trzymajcie takiego pasożyta jak stogu,nie robi nic, a w czasie pracy jeszcze sobie wiaderko zupu do wyniesienia szykuje. (usunięte przez administratora) stawkę ma pewnie jak brygadzista, premie spawalniczą i się śmieje wszystkim w twarz.

Dokładnie
@3002

Dosłownie cała prawda o tym Panu. Jeszcze trzeba dodać, że jedno robi najlepiej, a mianowicie zmywa kubki bez smug i parzy wyśmienita kawę, wiadomo komu

Biurowy
@Dokładnie

Pewnie gościu ma plecy u kierownika z P. 3 Jezeli takie coś jest akceptowane

@Biurowy

Może w ramach ochrony czyści berło Dytmanowi.

...
@3002

Nie można powiedzieć bo wziął się do roboty od czasu wpisu.

@3002

Potwierdzam, gościu praktycznie co dzień jedzie w teren pod pretekstem Rynkowa czy tez jakiegoś magazynu i nie ma go na P3 całe 8 godzin :) No chyba że jest pora kawy, to co innego, wtedy się pojawia :)) Kto go ukrywa ?? Leniwy brygadzista ? Ślepy mistrz ? Czy przyzwalający na to kierownik?

@3017

Bialy z Olem wezcie sie za robote. Bajerka i dzionek wam mija.

@On

Ejj... Zejdź z tego nicka...

Beka z wieprza
@On

Pewnie ktos to pisał w imieniu Stoga, bo ten niedorozwój sam nie dał by rady.

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 327.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 45 to opinie pozytywne, 105 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz