EuroVend Poland

Koszalin

Opinie o EuroVend Poland

klient

firma nieuczciwa. robią wszystko aby sprzedac towar ktory w moim przypadku byl wadliwy, niedziałający. pozniej nie ma nimi kontaktu, nie odbierają telefonów. zapewniali ze bedzie mozliwy kontakt z technikien co jest klamstwem bo brak jest kontaktu z całą firmą.

Andrzej

Najgorsza firma która sprzedaje automaty zero kontaktu po sprzedaży daja rok gwarancji ale co z tego jak nikt telefonów nie odbira żenada,z dala od takiej firmy szkoda nerwów i pieniedzy

Eslukal

Nie polecam firmy. Nie słowni , nie rzetelni , nie dotrzymują terminów , nie odbierają telefonów a kupiłem u nich kilka automatów. Jeden plus to sympatyczni pracownicy którzy muszą się wstydzić za szefa.

Zostaw opinię o EuroVend Poland - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroVend Poland