Opinie o PMT Marketing System (działalność zamknięta) w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PMT Marketing System (działalność zamknięta). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PMT Marketing System (działalność zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMT Marketing System (działalność zamknięta) w Poznań

merch

jasne chyba ci sie sniło,ze tyle zarabiasz w pmt............żenada góra 3/4 zł

maajkaa

Nowa koordynatorka w Warszawie - maskara, nie idzie się dogadać, skąd oni ją wzięli, nic nie ogarnia, pracowałam dwa razy, ale za trzecim stwierdziłam, że starczy, wracam do ASMU i Electry gdzie pracowałam wcześniej i nie było takich dziwnych akcji

soból

Ostatnio podobno pracuje u was jedna blondynka z sosnowca uważajcie na nią bo ma lepkie rączki.

yankeers

Firma oszukuje serwisantów na potęgę, co miesiąc obcinane są wynagrodzenia, KR ma wszystko gdzieś i w dniu wystawiania rachunków nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile, żenada. Kompetencje zerowe, ale tak to jest jak z mercha awansuje się na KR i ma się wielkie mniemanie o sobie. Sprawdzajcie swoje rozliczenia! Z każdego rachunku kradną wam 30 zł

Promotor

Na rozmowę przyszła osoba nie ta, z którą byłam umówiona. Kobieta, z którą się umawiałam stwierdziła, że nie ma czasu i przyśle zastępstwo (skoro nie miała czasu to czemu się ze mną umawiała!?). Druga kobieta, która była na zastępstwie, nie miała o niczym pojęcia i nie była w stanie odpowiedzieć na część pytań i w czasie rozmowy wydzwaniała do tej pierwszej (która oczywiście nie odbierała). Skoro przyszła na zastępstwo to powinna posiadać podstawowe wiadomości. Niezbyt przyjemna sytuacja, pierwszy raz spotkałam się z takim zachowaniem na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kobietka zadała pytania, które miała wypisane na kartce, nic szczególnego (pytania jak na każdej rozmowie: doświadczenie, wykształcenie itp.).

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
em.g

Moja wypowiedź to nie tyle opinia, co pytanie. Chciałam się spytać, czy jeżeli jako hostessa podpisałam umowę o współpracę to muszę pisać jakieś wypowiedzenie? Dla mnie to praca tylko na jeden raz i nie chciałabym mieć z tego powodu problemów. Z góry dzięki za odp.

magda

Zgadzam się w kwestii nieuczciwości tej firmy. Potrącili mi z wynagrodzenia koszty szkolenia, a potem upomnieli się o zwrot tych pieniędzy po raz kolejny!!! Firma nieuczciwa, nie szanująca pracownika, nie polecam nikomu!!!

pudel

rzadko kiedy, ponieważ sieci handlowe pracują albo w trybie nocnym, albo dziennym i nie od PMT to jest zależne. A kierownicy poszczególnych działów nie lubia, jak przychodzi się w kratkę.

pudel

Elastyczne godziny pracy oznaczają tyle, że albo pracuje się od wczesnych godzin porannych, albo przychodzi się na nocki. To nie polega na tym, że przychodzisz kiedy chcesz. Zapomnij o takich bajkach w PMT.

pudel

U mnie było tak, że na stanowisku mercha, bardzo zaniżali czas wykonania pracy. Latając i biegając nie byłem w stanie wyrobić się w danym czasie. Później się dowiedziałem od przedstawicieli poszczególnych firm, że przewidują należyte wykonanie serwisu w większej jednostce czasu. Przez co okłamywali nie tylko mnie, ale i firmy z którymi współpracują. U mnie zaniżali prawie dwukrotnie ten czas. Jak się dopytywałem o to, to słyszałem że był taki pracownik, co dawał rade i się wyrabiał i nie narzekał. Mówili, że to zależy od pracownika. Jak się pytałem na hali pracowników poszczególnych sklepów, czy pamiętają takiego super mercha, to opowiadali jaka rotacja na tych stanowiskach bo sobie ludzie się nie wyrabiają.

olaf

A w jaki sposob jest przelewane wynagrodzenie jak to jest z akceptacja pieniedzy na stronie?

wika Śląsk
@olaf

Na platformie posiadasz swoje wirtualne konto, po zaakceptowaniu umowy i rachunku za dany miesiąc pieniądze są bezpośrednio przelewane na Twoje konto bankowe.

setra

To jest fizyczna praca, bo 95 % czasu zajmuje Ci uzupełnienie w półkach brakującego towaru, a pozostałych 5 % robienie raportów, rozmowa z kierownictwem, koordynatorem. Dlatego trzeba mieć niezłą kondycję i lubić dźwiganie:)

wika Śląsk

Jeśli jesteś serwisanetem, to nie ma mowy o jakiejkolwiek współpracy z KR, a tym bardziej menadżerem. Ja pracuje w tej firmie prawie pół roku, a KR widziałam raz, bo jeśli już bywa to kontaktuje się tylko z koordynatorem hali, a nie z pracownikami. Kiedyś chciałam z nim porozmawiać, to usłyszałam że nie ma czasu. Menadżer tym bardziej nie gości w progach hipermarketu. Pracuje w tej firmie, bo chwilowo nic lepszego nie mogę znaleźć, ale nikomu nie polecę tutaj pracy, gdyż warunki finansowe i pozamaterialne są w żaden sposób nie satysfakcjonujące i nie motywujące. Ludzi się nie szanuje za wykonywanie tak ciężkiej fizycznej pracy, a tylko wyzyskuje, dokładanie obowiązków, często za słowo przepraszam lub 20 zł na pocieszenie. Moja maxymalna pensja za 5 razy w tygodniu po 6 godzin dziennie wynosi 780 zł.

Śląsk

PMT Marketing System to firma która ma klucz do celu taka jest moja opinia, zlecenia zawsze robione na czas. Dobra współpraca z KR i Menadzerami..POLECAM!

lol
@Śląsk

widać kadra sobie sama wystawia pozytywne komentarze. Nie dajcie się na to nabrać

Śląsk

pracuje w tej firmie kilka lat i nie narzekam na płace, zawsze na czas, wystarczy robić to co należy do obowiązków i nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji pracowałem już z kilkoma koordynatorami w tej firmie i za każdym razem nie mam problemów jedyny minus to umowa zlecenia przy tak długim stażu tylu zleceń. Pozdrawiam.

aga

A jak chodzi jezeli chodzi o wypowiedzenie? Pisemne mam wyslac do kordnatora?

zuza
@aga

dokładnie. W tej firmie nic nie jest jasne i uzgodnione uczciwie. A jak postanowisz zmienic scieżke kariery i złożyć wypowiedzenie będąc fair do konca to za karę nie otzrymujesz premi za przepracowany kwartał bo przeciez premia jest UZNANIOWA, w zaleznosci od stopnia poziomu lizusostwa i robienia maslanych oczu do menagera

Nie zadwolonh
@aga

Szczerze odradzam pracę w tej firmie ciągle nie zgodności z wypłatą tu ci potrącą 100 tu 200 i tak na prawdę po całym miesiącu zarobisz 1300 zł i masz się z tego cieszyć przy czym robisz np 10 firm . Koordynatorzy to kompletna porażka robią z ciebie debila i myślą że są cwani ciągną ostro hajs za ludzi a myślą że nikt o tym nie wie dodam jeszcze że nie daj Boże przeterminu je ci się jakaś większa porcja produktów to już wgl za darmo będziesz robić cały miesiąc taka jest prawda generalnie jak chcesz zarobić to nie tu tu jedynie pierdolca się dorobisz .

Marc

PH, podstawa na umowie o pracę stanowi minimalne wynagrodzenie brutto, potem jest system premiowy, niestety w tej firmie jest on od tylu czynników uzależniony m.in. od oceny współpracy z biurem, menagerem i targetów. Ostatecznie okazuje się, że 100% premii nigdy nie trafi na pracownika konto, bo zawsze można pracownikowi coś zarzucić i zabrać. Tak to w praktyce wygląda.

Pani S.
@Marc

Pracuję w PMT od 2 lat jako merch, prawda jest taka, że to firmy które serwisujemy szukają murzynów za darmola. Agencja jak agencja, wali nas na kase to wiadomo... Ale to firmy obcinają godziny, czyli płacą mniej a wymagają cudów. Jeszcze w wakacje zarabiałam ponad 1000 zł za serwis który szedł mi bardzo szybko, więc się opłacało teraz to połowa tej kwoty a roboty tyle samo. Kiedyś serwisy były opłacalne, płacili bardzo dużo, teraz to są śmieszne kwoty, nikt nie chce brać serwisów i prawdopodobnie niedługo wszystko będą robić pracownicy marketów,bo nikt za marne grosze tych serwisów nie chce. Aktualnie nie polecam pracy jako serwisant jakiejś firmy przez PMT ani żadną inną agencję. CO do wypłaty to miałam na czas, ale kwoty ciągle inne.

senso

Z tego, co wiem od mojego znajomego pensje są na poziomie max. 2000 zł, przy czym zazwyczaj oferują umowę o pracę na najniższą krajową plus reszta na umowę zlecenie. To jest płaca za 10-12 h dziennie.

Eliza

Szkoda, że firma tak podchodzi do swoich pracowników i non stop są jakieś cięcia pensji, nie wiadomo czym spowodowane. W tym miesiącu potrącono mi z wynagrodzenia 180 zł za niewykonanie jednego raportu, przy czym pozostałych 9 wykonałam w terminie. Gdzie tu jakaś sprawiedliwość, skoro potrącana jest 1/4 miesięcznego wynagrodzenia za brak raportu, a człowiek w pocie czoła pracuje cały miesiąc. Zastanówcie się dwa razy przy podejmowaniu pracy w tej firmie, mówię o merchandisingu, bo firma ta na początku ukrywa jakie są stawki godzinowe, powołując się na pracę na pakietach (kilku firm), a tak naprawdę stawka netto wynosi 5 zł/h. To chyba trochę niegodne pracować za takie pieniądze i jeszcze potrącać pracownikom pensje, tam gdzie jest to tylko możliwe. Szczerze odradzam.

anna

Czy wy też przesyłaliscie koordynatorowi numer pesel żeby przejść szkolenie bhp i zalogować się? Czy to jest normalna procedura czy jakieś naciąganie

Ola
@anna

Tak, każdy przesyła numer pesel i adres email po to, by koordynator mógł założyć Ci konto na platformie. Pesel potrzebny jest do wygenerowania umowy. W jaki sposób widzisz tu naciąganie?

hwwd

Mi też się nie zgadzaly kwoty na rachunku do wyplaty. A za niektore zlecenia wogole nie ma kasy :/ Nie polecam, lepszy juz jest cursor

kajka
@hwwd

Kasia, Mili z tego co widze pisze chyba o merchandisingu a tam nie ma targetów jak w promocjach. Nalezy odróżniać te dwie kwestie bo to zupełnie dwa inne działy i koordynatorzy. Ja jako hostessa nie narzekam, wszystko sie mi zawsze zgadza (Warszawa)

• Jak się pracuje w PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy PMT Marketing System (działalność zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Kandydaci do pracy w PMT Marketing System (działalność zamknięta) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PMT Marketing System (działalność zamknięta)