Opinie o CRAMO w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CRAMO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CRAMO o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRAMO w Krosno

witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest atmosfera w oddziale krakowskim - podesty ruchome. Złożyłem aplikacje na handlowca no i teraz nie wiem czy nie wycofać bo dowiedziałem się ,że babeczka JO strasznie rządzi wszystkimi i nie da się tam pracować

TVN

Do roboty misie kolorowe.... klient ma być odwiedzany 3 x dziennie, zbok ma latać na budowy a nie wynajmować maszyny łaskawie podnosząc telefon, PH nie zabierajcie klientów z oddziału niby pomagając w obsłudze... jeszcze wasze możliwości wykonywania wizyt... ludzie gryziecie własny ogon... paracetamol ma sie wykazać i wcześniejsze rejonizacje poszły do 4 liter. Teraz macie nap.... a nie marudzić na forum. Jak komuś się nie podoba niech idzie tyrać do atuta za marne 3 netto. Tutaj macie profesjonalną opiekę prawie medyczna i jeszcze problemy.... Gazowa, nic nie robi....normalnie masakra a jeszcze chcecie premie dostawać - to co było to se ne wrati.

asdfghj

Wiecie kto:D - 2012-04-16 19:23:21 odpowiedz | cytuj Kiedyś Poznań dostał dyplom, za najlepszy wzrost sprzedażowy... Teraz Poznań nie ma handlowca i leci na pysk, a dlaczego??? bo kierownik był z Bp i wiedział jak się pucować ludziom, ze starej firmy:) Niestety handlowiec w Poznaniu rzucił kwitami:D i Poznań jest w (usunięte przez administratora) ie:D i czy kierownik jest ruszony??? nie:D a dlaczego:D bo ma sprawne usta:Dale obrót leci:Dtaka cena za mobbing i bezpodstawne oskarżenia:D w końcu przyjdzie dzień kiedy ktoś przejrzy na oczy:D ja trzymam kciuki aby obrót w Poznaniu dalej leciał:D i żeby w końcu wyszły na jaw pewne niedociągnięcia Kierownika i Pboka. Czy Ktoś np. kiedyś się zastanawiał czemu jeździ ta a nie inna firma transportowa...to tylko moje rozważanie:) ale kto ma wiedzieć to wie co działo się w Poznaniu, a handlowiec pokazał kto w tej firmie ma siłe...i kto trzymał w ręce duże kontrakty:Dale lepiej było go oskarżyć o handel chińskimi telefonami po budowach:D i teraz płakać, że nie można zrobić 50% planu:Ddobrze że niektórzy mają swoje sposoby na odbieranie premii bez realizacji planu:D ja tej możliwości nie miałem i również odszedłem:D i niech mi ktoś powie, że się mylę:D i proszę o argumenty:Dbo fakty mówią same za siebie:D zdjecie uzytkownika dododododododo - 2012-05-23 22:42:06 odpowiedz | cytuj Na oddziale Poznań pan [usunięte przez moderatora] spuszcza paliwo do swego auta a razem z kierasem [usunięte przez moderatora] zimą odśnieżają plac na sprzęcie firmowym i na paliwie klientów a na domiar tego dostają pieniądza od pani administrator obiektu.

kod Leonarda

trąca mi tu masonerią

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CRAMO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
EGZEKUTOR

OCHRONĘ TO MOŻE MAJĄ... JAKO ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ :) BEZ STANOWISK SĄ NIKIM...

avans

Nasi czekiści niczego szukać nie muszą, dostaną \\\\\\\\\\\\\\\"nakaz pracy\\\\\\\\\\\\\\\" od zwierzchników i tyle. Kiedyś [usunięte przez moderatora] pochwalił się, że on i ben należą do jakiejś organizacji i mogą robić co chcą i z kim chcą i nikt im niczego nie jest w stanie zrobić bo mają \\\\\\\\\\\\\\\"ochronkę\\\\\\\\\\\\\\\". czekista [usunięte przez moderatora] tak czasem ma, że jak za dużo popije to mu język popuszcza choć sam próbuje wyciągnąć to i owo od rozmówcy ale to słaby zawodnik, więc rozumiecie. Niech mi ktoś podpowie, jakie stanowisko ma [usunięte przez moderatora] bo nie idzie się połapać. [usunięte przez moderatora] jest niby jego zastępcą tylko że nazwa stołka czekisty [usunięte przez moderatora] za każdym razem jest inna.

7ixu8

Pisał nie pisał, ale realiów nie zna, nadaje się tylko do odbierania statuetek...

xxx

Czlowieku przeciez tego [usunięte przez moderatora] nie pisal !!!

Jacek

Serdecznie witam Pana dyrektora Bogdana ;). (usunięte przez administratora) Skoro uważa Pan, że pracownicy firmy (dobrzy handlowcy, kierownicy których już niema) nic dla nikogo nie znaczą naprawdę życzę Panu powodzenia w dalszej karierze. Od jakiegoś czasu obejmuję stanowisko dyrektora w dużej firmie. Bezpośrednio podlega mi 90 pracowników, bez nich mógł bym sobie dawno strzelić z dubeltówki w obydwa kolana. Dobry zespół ludzi to podstawa jakiejkolwiek działalności. Niestety w firmie CRAMO widzę, że nawet dyrektor byłych podestów ruchomych którego kiedyś darzyłem szacunkiem całkowicie się zmienił. Szkoda niegdyś Cramo miało potencjał, dobrych handlowców i kierowników w miarę dobry sprzęt. W obecnych trudnych, ciężkich czasach zarząd firmy wspaniałą strategią swymi wspaniałymi umiejętnościami zarządzania jak również komunikacją między ludzką doprowadzili firmę na schyłek upadku. Brawo, brawo, brawo Panowie prezesi, dyrektorzy i menadżerowie. Mam jedno pytanie. Czy Panowie zarządzający szukają, czy może już znaleźli kolejny (usunięte przez administratora)do rozwałki ??? Pozdrawiam J.J

Bogdan Mazgaj

Drodzy forumowicze, Ze wszystkimi opiniami jakimi postanowiliście się podzielić na tym forum się zgadzam. Racja, że premii nigdy dla zwykłych pracowników nie będzie bo niby po co mam dać premie pracownikowi, który nic dla mnie nie znaczy. Dla mnie liczą się tylko słupki. Z tego jesteśmy rozliczani. Na nic się zdały wasze płacze w opiniach na temat firmy Cramo! Po ca wam to??? Ja jestem rozliczany przez Skandynawów, a oni nie rozumieją ni w ząb po polsku. Niemiecki lub angielski drodzy pracownicy, ha ha ha :D

D. Marcisz

"Nie wierz klientom , cena nie gra roli"

zaniepokojony

zdf - 2012-04-18 23:42:26 to nie jest dobry rok na prace w cramo chyba, że chcesz robić za podstawę bez szansy na premię, plany zawyżone , pracowałem 2 lata podwyżki brak i nie ma mowy bo ciągle tłumaczą, że kryzys, bez rozwoju, marne szkolenia itd.Zgadzam sie z przedmówca,a jak nawet zrobisz 100% planu to i tak Twój lipny prezes powie ze nie spełniłes jakiegos dodatkowego warunku ,( np kibel był nie umyty ) i kase do swojej kieszenie przygarnie,to jest banda złodziei w tej firmie z prezesem na czele , i przestrzegam wszystkich chcących i ambitnych starających sie o prace w tej firmie ,bedziecie pracowali zawsze tylko za podtsawę nawet na po uzyskaniu dobrych wyników w obrocie nie dostaniecie kasy,omijajcie szerokim łukiem ta firmę,chyba ze zmieni sie prezes,dopóki największy [usunięte przez moderatora] jest na stanowisku,dopóty nigdy zaden pracownik premii nie dostanie

zdf

apocot anacoto

w Lublinie jest naprawde fajny kierownik. Poukładany facet i łobrotny - wi czego chce. Ino ciekawe jak długo wytrzyma na silniku MINI-MENAGERÓW?

nowy

a wiecie coś o oddziale w lublinie warto tam pracować

apocoto anacoto

niestety Cramo wypożyczlnią sprzetu było kiedyś... teraz to producent tabelek i raportów na sztukę - po prostu MINIMENAGEROWIE muszą mieć co pokazać przed audytorami z pod bieguna, jak to oni cu (usunięte przez administratora) ie panują nad interesem, Strategia? cramo People? Numer jeden wynajmu?

przezorny

...właśnie dlatego napisałem, spytajcie chłopaków z Łodzi, Krakowa, |Poznania, Wrocka, chłopaków, czyli kierowników. Sprzedają Was na każdym kroku. Nie muszą realizować planów "sprzedaży" czyli najmu maszyn, wystarczy, że sprzedadzą Was! i premia gotowa. Mogą mieć 50% parku maszynowego zepsutego (Wrocek), mogą mieć 50% planu, mogą na 5% marży opychać ProfiTecha, mogą... ect ect. Liczy się skuteczny donos. Skuteczny donosiciel cenniejszy od skutecznego handlowca vide Korea Północna. Kultura skandynawska. Ha ha ha.

wiemy kto:D mappety:D

Kiedyś Poznań dostał dyplom, za najlepszy wzrost sprzedażowy... Teraz Poznań nie ma handlowca i leci na pysk, a dlaczego??? bo kierownik był z Bp i wiedział jak się pucować ludziom, ze starej firmy:) Niestety handlowiec w Poznaniu rzucił kwitami:D i Poznań jest (usunięte przez administratora) i czy kierownik jest ruszony??? nie:D a dlaczego:D bo ma sprawne usta:Dale obrót leci:Dtaka cena za (usunięte przez administratora) bezpodstawne oskarżenia:D w końcu przyjdzie dzień kiedy ktoś przejrzy na oczy:D ja trzymam kciuki aby obrót w Poznaniu dalej leciał:D i żeby w końcu wyszły na jaw pewne niedociągnięcia Kierownika i Pboka. Czy Ktoś np. kiedyś się zastanawiał czemu jeździ ta a nie inna firma transportowa...to tylko moje rozważanie:) ale kto ma wiedzieć to wie co działo się w Poznaniu, a handlowiec pokazał kto w tej firmie ma siłe...i kto trzymał w ręce duże kontrakty:Dale lepiej było go oskarżyć o handel chińskimi telefonami po budowach:D i teraz płakać, że nie można zrobić 50% planu:Ddobrze że niektórzy mają swoje sposoby na odbieranie premii bez realizacji planu:D ja tej możliwości nie miałem i również odszedłem:D i niech mi ktoś powie, że się mylę:D i proszę o argumenty:Dbo fakty mówią same za siebie:D

Wiecie kto:D

a Słyszałeś kto w Poznaniu jest handlowcem:D??? nikt:D nie ma handlowca:D

Wiecie kto:D

nie ma kogo już pytać w Poznaniu:Dbo w Poznaniu nie ma handlowca:Dhahahhaha:Dlol:Da kierownik i pbok:D to...:D przecież wiecie:D oni kochają [usunięte przez moderatora]:D w Krakowie kolego też już nie ma kogo pytać:Da chłopakom z Łodzi i Wrocka dajcie spokój:P

Zostaw merytoryczną opinię o CRAMO - Krosno

CRAMO